Автор Тема: Аналіз подій Майдану та після нього. Не все пішло за планом.  (Прочитано 7310 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
це не Ярош підвів... Це снайпери перестаралися. Якби вони вбили 10-15 осіб, то в Майдану була б одна реакція - знайти їх і порвати хоч зубами, але на шматки. Але вони вбили і поранили ДУЖЕ велику к-сть людей і Майдан впав в заціпеніння... Тут нічого дивного: така людська психіка -  реагують на шок або агресивною дією або ступором. В той момент люди мали реакцію ступору яка тривала декілька годин. За той час депи стигли зібратися у вр і почати відносно легітимний шлях подій

тобто в Одесі діяли вже правильно, постріляли тільки чотирьох, і викликали потрібну агресію?

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
це не Ярош підвів... Це снайпери перестаралися. Якби вони вбили 10-15 осіб, то в Майдану була б одна реакція - знайти їх і порвати хоч зубами, але на шматки. Але вони вбили і поранили ДУЖЕ велику к-сть людей і Майдан впав в заціпеніння... Тут нічого дивного: така людська психіка -  реагують на шок або агресивною дією або ступором. В той момент люди мали реакцію ступору яка тривала декілька годин. За той час депи стигли зібратися у вр і почати відносно легітимний шлях подій

тобто в Одесі діяли вже правильно, постріляли тільки чотирьох, і викликали потрібну агресію?

практично неможливо спрогнозувати як поведе себе людина в стані шоку - стане буйною чи замре. Громада веде себе аналогічно, але трошки інерційніше в часі.

з.і. По ЗУ - мої думки співпадають на 100%. Після "ночі гніву" у Львові і "зачистки" Майдану в Києві мали б бути введені російські війська. ЗУ не сприйняла би цього. Відповідно АТО вже 2 місяці мала проводитись в нас. Тільки набагато жорстокіше: зі всією дуррю режиму і мат-тех. підтримкою раші
Більше того - велика к-сть людей у Львові заздалегідь прогнозувала такий сценарій і навіть намагалась робити якусь підготовку до нього. Ті, кого знаю, були в тихому ахуї від "перспектив" створення з абсолютного нуля власного "придністров*я"
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
У відповідь на статтю я скажу так - навпаки , все пішло за планом . За планом Коломойського . Він запланував скинути янека . І він його скинув . І за це йому респект і уважуха . А незапланом пішло якраз у синяків , коли вони в самому початку запланували майдан без політиків . Спочатку ініціативу у них перехопила наша оппа в особі горинич . А потім , коли вже стало видно що оппа буксує і почалось гонєво про те що майдан буде стояти до 2015року  , прапор  підхопив бєня і його правий сектор . А оскільки бєня бабла не жалів а пацани не жаліли життя , то янек зрозумів що пора рвать когті . У ньог ще був варіант закріпитись в харкові , але бєня зажав гєпі яйця і гєпа янека здав.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Знак мені більш реалістичним здається.
If you are going through hell, keep going.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Треба було Беню і Презом обирати. :gigi:

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
повна хуйня

вводити війська на территорію де 90 % тебе ненавидять - маразм (це япро Київ)

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
У відповідь на статтю я скажу так - навпаки , все пішло за планом . За планом Коломойського . Він запланував скинути янека . І він його скинув . І за це йому респект і уважуха . А незапланом пішло якраз у синяків , коли вони в самому початку запланували майдан без політиків . Спочатку ініціативу у них перехопила наша оппа в особі горинич . А потім , коли вже стало видно що оппа буксує і почалось гонєво про те що майдан буде стояти до 2015року  , прапор  підхопив бєня і його правий сектор . А оскільки бєня бабла не жалів а пацани не жаліли життя , то янек зрозумів що пора рвать когті . У ньог ще був варіант закріпитись в харкові , але бєня зажав гєпі яйця і гєпа янека здав.

Тоді цікава роль Найєма. Це його гасло. Та й Майдан розпочав він.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Знак мені більш реалістичним здається.

ці версії не сильно суперечать одна одній. У версії №1 йаник хоче прижучити олігархів. У версії №2 бєня (частина олігархів) хоче скинути йаника. маєм войнушку у вигляді Майдану.
Але на ці версії накладається ще величезна к-сть версій: бют хоче здійснити переворот, конкуренція між групами "старих" і "нових" в пр , "нацики" хочуть зробити переворот і т.д. і т.п. Плюс до того накладаються особисті інтереси купи людей - від топ-політиків, до невідомих нікому "активістів". Всі ці фактори накладаються один на другий,множаться... за браком часу і загального бачення кінцевого результату лажають всі. Це в свою чергу породжує новий вєєр теорій, гіпотез і дій відповідно до хибних висновків...
Одним словом відбувається РЕВОЛЮЦІЯ  :smilie1: Просто до того ніхто з нас не жив в подібних умовах і не мав матеріалу для порівняння. Якби ми уважніше читали твори большевичків про період революції, то, можливо, деякі реалії нашого часу збагнули б краще.
А може й ні...
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Не забувайте, що з Хряком у Х*йла була домовленість на рахунок не лише Криму, але й ГТС. Це точно. А як взяти цю ГТС, якщо саме смачне знаходиться у ЗУ, включно і з газосховищами. То ж Х*йлу було вже плювати на те скільки люду його ненавидить.

Offline Arcobaleno

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
У відповідь на статтю я скажу так - навпаки , все пішло за планом . За планом Коломойського . Він запланував скинути янека . І він його скинув . І за це йому респект і уважуха . А незапланом пішло якраз у синяків , коли вони в самому початку запланували майдан без політиків . Спочатку ініціативу у них перехопила наша оппа в особі горинич . А потім , коли вже стало видно що оппа буксує і почалось гонєво про те що майдан буде стояти до 2015року  , прапор  підхопив бєня і його правий сектор . А оскільки бєня бабла не жалів а пацани не жаліли життя , то янек зрозумів що пора рвать когті . У ньог ще був варіант закріпитись в харкові , але бєня зажав гєпі яйця і гєпа янека здав.

Тоді цікава роль Найєма. Це його гасло. Та й Майдан розпочав він.

Найєм, як і Лещенко, дуже "мутна" особа.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
імхо є хибною думка що хтось планував ці події і абсолютно хибною є думка що хтось "вів" ці події. Так. плани були. БУЛИ У ВСІХ. Але була і ПРОТИДІЯ тим планам! Тому більшість рішень ВСІ приймали в стані шоку і дикого цейноту часу. Сукупність векторів дій ВСІХ учасників вивела нас на нинішній шлях розвитку подій. І, як каже теорія статистики, на крайніх кінцях графіку появляється "його величність випадок". Так званий "чорний лебідь"... В нашому варіанті "чорним лебедем" стала відсутність штурму ВР.  Москалі спрогнозували гнів і агресію на розстріл людей а в реалі відбулась апатія і депресія. І тих пару годин (можливо - декілька десятків хвилин!) і вирішили вектор розвитку
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
У відповідь на статтю я скажу так - навпаки , все пішло за планом . За планом Коломойського . Він запланував скинути янека . І він його скинув . І за це йому респект і уважуха . А незапланом пішло якраз у синяків , коли вони в самому початку запланували майдан без політиків . Спочатку ініціативу у них перехопила наша оппа в особі горинич . А потім , коли вже стало видно що оппа буксує і почалось гонєво про те що майдан буде стояти до 2015року  , прапор  підхопив бєня і його правий сектор . А оскільки бєня бабла не жалів а пацани не жаліли життя , то янек зрозумів що пора рвать когті . У ньог ще був варіант закріпитись в харкові , але бєня зажав гєпі яйця і гєпа янека здав.

Тоді цікава роль Найєма. Це його гасло. Та й Майдан розпочав він.

Роль наєма можна зрозуміти , подивившись шоу шустера на наступний день після того , як янек повернувся з вільнюса , де він в останній момент НЕ ПІДПИСАВ асоціацію.
Всі думали , що він підпише . І оппа і регіонали , а наєм був у тому на 100%впевнений , він сам тоді у щустера то казав . Регіонали навіть майдани за кілька днів до того зібрали . Під лозунглм майдан за євроасоціацію але без політиків(тобто без оппи). Уявіть собі , якби янек у вільнюсі ПІДПИСАВ , то оппа опинилась би у величезній сраці . Бо ій у цій виставі відводилась  роль статиста , а янека би зовсім чесно вибрали б на другий термін .
Але в останній момент путін захотів показати хто в хаті господар , просто захотів європейців ОПУСТИТИ,  всі були в шоці в тому числі і риги , але вони вирішили , що цей майдан можна буде злити так само як вони злили податковий . І це ім майже вдалось . Кинули клич , пацани розходьтесь , організовуйтесь на місцях , готуйтесь до виборів 2015 року . З майдану вивезли звук (який самі риги туди і завезли). Ну а далі ви знаєте.


Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
У відповідь на статтю я скажу так - навпаки , все пішло за планом . За планом Коломойського . Він запланував скинути янека . І він його скинув . І за це йому респект і уважуха . А незапланом пішло якраз у синяків , коли вони в самому початку запланували майдан без політиків . Спочатку ініціативу у них перехопила наша оппа в особі горинич . А потім , коли вже стало видно що оппа буксує і почалось гонєво про те що майдан буде стояти до 2015року  , прапор  підхопив бєня і його правий сектор . А оскільки бєня бабла не жалів а пацани не жаліли життя , то янек зрозумів що пора рвать когті . У ньог ще був варіант закріпитись в харкові , але бєня зажав гєпі яйця і гєпа янека здав.

Тоді цікава роль Найєма. Це його гасло. Та й Майдан розпочав він.
Та ну, не треба демонізувати Наєма. Розпочав він цілком очікувано, якби не він, то хтось інший. А про гасло, то на той момент було велике в них розчарування, цілком щире гасло могло бути. Інше питання, хто це потім підхопив, і як використав.

Стосовно статті - дуже цікаво, але аж надто складно якось. Це ж просто неможливо провести таку операцію без проблем і відхилень. А в подібних системах маленьке відхилення в певний момент може спричинити неконтрольовані зміни у майбутньому. Це вже теорія змови якась виходить.
І наприклад, по рожі Яника було видно, що він реально наляканий, 30 листопада. Скоріше за все, студентів розігнали через "рвєніє" когось з оточення. Або просто не сподівались, що буде така реакція (бо ж живуть у своїй паралельній реальності). _ російські радники діяли за своїми російськими шаблонами, де Болотну розганяли так само, і всі змирились.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
.. то что ждали штурма/поджега рады это думаю 100% - в какой-то момент менты поняли что остались без управления, стали тупо приманкой, мясом-наживкой разозленному майдану, по ним начали стрелять, как и по майдану, причем не стороны майдана - и когда до них дошло, они побежали в панике, аж гай шумел - эту картинку хорошо помним ... а на кануне почти раздавленный майдан почему-то не додавили и даже немного отступили, типа выманивая на себя ... это было уже под утро и интер вдруг резко стал давать живой стрим с майдана, камеры заранее стояли в нужных местах, ну и упомянутый ляп фаша-сми про штурм рады - тогда еще шутили что кацапы в своих временных сдвигах потерялись и инфу раньше выдали ... штурм рады ждали, Хуйлу он ну очень был нужен, но штурма не случилось - думаю пиндосы раскусили план и сработали чотко .. с этого момента действия Хуйла и Пидарешта стали носить рефлексивный характер ..

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Уточнення д о мого поереднього поста . Хто памятає те шоу шустера , тоді як яценюка тягнибока і кличка не хотіли пускати і вони аж двері виламували . Так от наєм тоді ВЖЕ СИДІВ В СЕРЕДИНІ . РАЗОМ З РИГАМИ .

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Имеет право на жизнь такая версия.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Уточнення д о мого поереднього поста . Хто памятає те шоу шустера , тоді як яценюка тягнибока і кличка не хотіли пускати і вони аж двері виламували . Так от наєм тоді ВЖЕ СИДІВ В СЕРЕДИНІ . РАЗОМ З РИГАМИ .
.. х/знает где и как кто сидел там у шустрика, но найем в останню ночь штурма майдана вел стрим прямо из пекла .. несколько раз он даже без каски выходил .. настоящий украинец и достоин всяческого уважения

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Возможно имеем дело с неким "мировым заговором". Развитие событий идет так, что оно совершенно не поддается логическому анализу. Выдывигаются совершенно разные версии кому это выгодно, но ни одна из них до конца не "складывается".

Мне до сих пор непонятна логика донецких олигархов которые не по дням а по часа просерают свой бизнес. Но ведь раз так происходит, значит это кому-то нужно?

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Ще одне уточнення щодо зустрічі яроша і янека . Я щось ніяк не міг догнати ,з якого дива янек з ним зустрічався , то ж зовсім різні "вагові категоріі "  .  Аж зараз мені прийшло до думки -янек зустрічався не з ярошем , як лідером правого сектору а з ярошем як представником коломойського
 , вважаючи що бєня має деякий  вплив на всю оппу . Очевидно що янек на цій сепаратній зустрічі просив перемиря . Але бєня  його послав .


Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
Мне до сих пор непонятна логика донецких олигархов которые не по дням а по часа просерают свой бизнес. Но ведь раз так происходит, значит это кому-то нужно?

возможно, сделали ставку не на тот исход

или, что хуже, мы не все знаем и исход может быть другим

Offline Люся

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Бандерiвка
Цитата: Знак link=topic=11563.msg267133#msg267133Б=1401919127
У відповідь на статтю я скажу так - навпаки , все пішло за планом . За планом Коломойського . Він запланував скинути янека . І він його скинув . І за це йому респект і уважуха . А незапланом пішло якраз у синяків , коли вони в самому початку запланували майдан без політиків . Спочатку ініціативу у них перехопила наша оппа в особі горинич . А потім , коли вже стало видно що оппа буксує і почалось гонєво про те що майдан буде стояти до 2015року  , прапор  підхопив бєня і його правий сектор . А оскільки бєня бабла не жалів а пацани не жаліли життя , то янек зрозумів що пора рвать когті . У ньог ще був варіант закріпитись в харкові , але бєня зажав гєпі яйця і гєпа янека здав.
Плюсонула Вам, бiльше схоже на правду. :upa I тепер зрозумiло, чому Ярош мав зустрiч з Хряком-як представник Коломойського.
« Останнє редагування: Червня 05, 2014, 07:27:12 07:27 від Люся »

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
все ясно. статья о том, как "Ярош во всем виноват"  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Треба було Беню і Презом обирати. :gigi:

А Ви думаєте, що Бєня не доживе до наступних президентських виборів?  :smilie7:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
А чи небуде все набагато простіше?

1) Майдан жевріє в українському суспільстві.Цим і вирішили скористатися технологи з фсб.

2) Запускається Майдан (пам"ятаємо організацію його початку),а потім процес регулюється до потрібного рівня накалу протистояння.

3) УйлоВладиміровіч може купити Україну її політ недорозвинуту еліту з потрохами,але у Уйла є баження погратися на крутого мачо (див стрелков слов"янськ).Благо особистий кошельок має 400 млрд доларс.Є з чим розвернутися.

4) Військові формування роисии готові давно до проведення подібної операції.Є спец частини,котрі здатні робити перевороти державного строю. Особливо в ослабленій Україні. ФСБ повністю контролює українську армію,прикордонників,СБУ.

5) Особисті амбіції УйлоВладиміровіча бути фюрером №2 а може і №1 запускаються в дію. Майдан,захоплення Криму,створення новоросії,але так щоб непорвати відносини з заходом.Починається тактична гра,яка продовжується до тепер.Просто все коригується відповідно до розвитку подій...

 

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
А чи небуде все набагато простіше?

ну це якраз набагато СКЛАДНІШЕ

зі навіщо маючи ПОВНІСТЮ ПІДКОНТРОЛЬНОГО хама щось ВЛАШТОВУВАТИ??

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
взагалі, дуже схоже на правду. я також задавав собі питання, навіщо було роздмухувати з маленького тліючого вугіллячка таке величезне полум"я. наприклад, нах був потрібен показово жорстокий розгін студентів? всі ж знали, що цього не простять і вивалять на вулицю практично усим Києвом. після цього побиття, викрадення і таке інше, а потім закони 16 січня з цілком прогнозованою реакцією на них.

Нет, сомневались даже активисты. Не говоря про Януковича, который был уверен что всех напугал и загипнотизировал.

та годі вам. за тиждень до цього вийшло як мінімум 100 тисяч, сутики під Кабміном були вже тоді. потім увесь тиждень був напружений, відбувалися локальні сутички з ментами. все було ясно, як божий день.

Если хорошо поискать, то можно найти на Ютубе видео, которое было снято в ночь после разгона студентов на улице (кажется в церкви) - люди там сомневаются, что выйдет достаточно народу.

завжди знайдеться той, хто сумнівається. але об"єктивно ситуація реально склалася вибухова. пам"ятаю, як 1-го грудня натовп сунув від парку Шевченка на Майдан - атмосфера була наелектризована просто до чортиків. менти з Майдану тікали реально бігом.

Так...

В статті багато перекручень, наприклад, плутаються події 19 та 20 лютого...

Проте, що силовики цілком свідомо тримали чи Софійску, чи Прорізну абсолютно вільними для проходу на Майдан - то є факт.

Тобто, блокування Майдану реально з західного боку жодного разу не було...  Це, насправді, питання...

Хто хотів і що хотів без контролю міг завезти на Майдан просто 16-18 тролейбусом, я так особисто робив і точно знав, що ментів там не буде...

16 18 маршрути не працювали тількі 20го лютого, причому, коли мене стало зле з ногою, все скінчилось, а біля готелю Козацький журналісти знимали загиблих :(

Я поїхав з Майдану на Львівську площу просто маршруткою.

Причому, багато сотень і навіть мій підрозділ виставляли людей для контролю Володимирської вулиці - бо ми реально боялися повної блокади... І жодної реальної спроби силовиків закрити цей напрямок не було.

 




Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Стаття цікава, багато висновків правильні, але як-то кажуть є нюанси. Ярош співпрацює з декількома спецслужбами (він сам в інтерв'ю писав), тому його дії були абсолютно послідовні. Він вибрав оптимальний розвиток подій, на мою думку. Парасюк з'явився там не випадково. Звичайно Коломойський грав проти Януковича. Мені здається, він в цій ситуації  використав принцип айкідо, коли супротивник своєю силою, себе й руйнує.

А сценарій змінився після того як Янукович загинув, а Клюєв був поранений, або Янукович сильно захворів (інсульт) що більш імовірно.  Можливо його ліквідували чи вивезли  хворого якраз перед з'їздом в Харкові, тому що після того з'їзду дальше все пішло якимись дивними зігзагами. Я думаю, що всі подальші виступи, включаючи славнозвісну конференцію були спектаклями з двійниками. Якщо ви згадаєте коли "Януковича" спитали за Межигір'я, він почав щось нерозумне блеяти про власників за кордоном і відповідав якось тупо на всі питання, як людина яка до кінця не в темі. Навіть точно не знав як з України виїхав. Тому всі подальші конференції були без запитань.

Якщо Янукович захворів, то є логіка в захопленні Криму, це був єдиний шанс Путіна отримати хоча б щось.
Путін зразу взагалі писав про те, що він ніякий Крим не буде брати, чекав поки Янукович очухається, ну а далі
все пішло коту під хвіст, прийшлося переносити ( 2 рази), а потім проводити псевдореферендум в швидкому темпі,
починати ці дебільні танці на Сході і т.д.
« Останнє редагування: Червня 05, 2014, 11:12:01 11:12 від OlegSky »

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
А чи небуде все набагато простіше?

ну це якраз набагато СКЛАДНІШЕ

зі навіщо маючи ПОВНІСТЮ ПІДКОНТРОЛЬНОГО хама щось ВЛАШТОВУВАТИ??

Мачизм. В нього,як і в кожного ісконоправославного,генетична ненависть до всьго україньського.Навіщо захоплювати Україну дипломатично,якщо можна війною?

Тем більше "а наказать безумньіх хохлов", а наполеонізм?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Одне зрозуміло - план, чий би він не був, не спрацював повністю.
Хоча міг існувати і такий підваріант плану, який бачимо зараз.