Автор Тема: Пропозиція щодо візового режиму на Форумі Справжньої Української правди  (Прочитано 3947 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline IgS

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Стать: Чоловіча
Думка виникла після прочтєнія http://ukrpravda.net/index.php?topic=1121.0

Наскільки я розумію, наразі маємо відкриту реєстрацію, через що полізли колоради та прихільники аквафреш.

Це як відсутність візового режиму при перетинанні кордону України.

Тому пропоную:

1. Реєстрацію - тільки за запрошенням.

2. Запрошенням надавати не всім поспіль.  а тільки тим, хто зареєстрований  на ФБ у Спільноті ФУП 2.0 (бо, наскільки я розумію, попередня Спілнота ФУП вся вже тут). А там є свій попередній відбір за результатами перегляду акаунта претендента на ФБ. Це буде тіпа СендБоксу. Виключення -- для відомих в Мережі осіб. Це якщо до нас попросяться панове Відомі люди (вірю, що буде).

3. У разі забанення на ФорСУП ніка-новачка в контрольний період (наприклад, місяць, два), на тиждень (два, три) баниться нік, на запрошення якого було активовано порушника (це для виховання відчуття відповідальності).

Тобто, що ми всі будемо мать з цього:

1. Нова реєстрація -- буде.
2 Попередній  відбір -- буде
3. Представники всіх політично-релігійних конфесій -- будуть
4. Представнки політичного атеізму (противсіхи) -- будуть.
5. Диверсантів-провокаторів колорадів та аквафрешу -- не буде.
6. Якщо у окремої ніко-істоти зірве дах та почнеться некотрольоване камланіє, то можливі прєвєнтівниє мєри.
7 Відповідальність за зарошення релігійних фанатиків, схильних до камланія, буде.

Це, поперше, пов'яже в одну низку ФСУП та ФБ ФУП 2.0., по-друге, забезпечить конструктив і там, і там, та  різномаїття  політдумок та відповідних дискусій.

Ідея відкрита до критики.
Вирішувати форумній спільноті.

З повагою,

Ігор Ігс, фупчєг з 2004р (з трьома перервами на 999), громадянин України, киянин.
Мій акаунт на ФБ https://www.facebook.com/igor.igs.3/notes



Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
Мне не нравятся любые предложения, которые ужесточают регистрацию, да еще с санкциями к приглашающим.
Извините, но это бред.
Так что, я против высказанных предложений, в принципе.

Offline Furfur

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 65
  • "Выно тарантулив? О, пийло найлютишэ!"
Мне не нравятся любые предложения, которые ужесточают регистрацию, да еще с санкциями к приглашающим.
Извините, но это бред.
Так что, я против высказанных предложений, в принципе.

"Кожэн вильный хворум мае пэрэтворытыся на концтабир" (с). Дылэтант и "Сыла Народу" як прыклады. Цэ Доля, Олэно.  :smilie2:

Offline Astonished

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Родовое проклятие ФУПа :(

Offline Вуйко 3 Бандерштату

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Мне не нравятся любые предложения, которые ужесточают регистрацию, да еще с санкциями к приглашающим.
Извините, но это бред.
Так что, я против высказанных предложений, в принципе.

істинно так !

привикли бути бройлерами на фабриці
що їх годує автомат кормом
світить штучне сонце лампа
нема ніяких коршунів , ястребів і шулік чи змій

все їх захисти хтось
відгороди
покарай вища сила

я б краще порубався б якимсь рашкованом-кремліном
ніж співати дифірамби в закритому квакаючому болоті
чи славу кормушці в клітці з бройлерами

тьфу !  :smiley23:

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
ги
ігс звідкись вискочив

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Прежде чем в водить визовые режимы, санкции и тп, сначала нужно разработать и утвердить правила форума.
А потом на основании этого можно и наведением порядка заняться.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Зробити звичаний СендБокс і не мучитись. Але не зараз, ще треба людей. Десь за місяць може. Все від темпів росту залежить.

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
да ну вы чего...

столько жаловались на концлагерь на фупе,
а потом, вырвавшись на свободу, тут же стали сооружать концлагерь только нового типа?

я против

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
На мою думку було б цікавіше як раз залучити до форуму громадян інших держав, які демонструють увагу до подій в Україні  :Prapor2:. Дехто з них знає російську, дехто українську.
Власне, українську розуміють вихідці з України, російську - з інших територій, що були в составі СССР.
Неадекватів можна просто баніти на час, або назавжди. Але відмовлятися від зовнішнього світу - нерозумно  :shuffle:
Можна і у формі запитання :) , - форуму не потрібна популярність?

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Не можу вважати себе ФУПівцем - колись нік був, потім десь пропав, читала регулярно не маючи змоги коментувати. Коли з'явилась можливість стати членом - з задоволенням зареєструвалась. І що - знову закрита спільнота? Думаю, таких як я достатньо...

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
а як щодо реклами на формі? пару банерів зверху і знизу. І у нас бабла буде на переїзд і хостинг.
Форум ппулярний стаєш з космічною швидкістю.

Offline macintosh

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Стать: Чоловіча
А коли з'явиться пропозиція банити на 999 днів... :Ganba:

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
А коли з'явиться пропозиція банити на 999 днів... :Ganba:

уже была
в соседней теме

Offline IgS

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Стать: Чоловіча
На мою думку було б цікавіше як раз залучити до форуму громадян інших держав, які демонструють увагу до подій в Україні  :Prapor2:. Дехто з них знає російську, дехто українську.
Власне, українську розуміють вихідці з України, російську - з інших територій, що були в составі СССР.
Неадекватів можна просто баніти на час, або назавжди. Але відмовлятися від зовнішнього світу - нерозумно  :shuffle:
Можна і у формі запитання :) , - форуму не потрібна популярність?

1. Я не пропонував реєстрацію за географічною та національною ознакою. Я пропонував візовий режим для незасмічування форуму ботами-колорадами та фанатами аквафрешу

2. Популярність форуму надає якість текстів, а не голосність сварок та кількість смайликів у дописах. Якби хоч 10% дописів на ФорумСУП були такими http://ukrpravda.net/index.php?topic=1152.0  , тут би черга стояла на реєстрацію. Саме це додає популярність, а не вільна реєстрація та вільний срач. Все -- ІМХО.

"Кожэн вильный хворум мае пэрэтворытыся на концтабир" (с). Дылэтант и "Сыла Народу" як прыклады. Цэ Доля, Олэно.  :smilie2:

На ФорумДілі банів не було принципово. Це в Діла був "пунктік" такий. Ми за це з ним посварились. Що зараз з його форумом, можете подивитись, він досі живий: http://www.diletant.com.ua/forum/index


ги ігс звідкись вискочив

Вискочив з дауншифтінгу 02.03.2014. Намилив Вам, пан Гонта, до лічки на ФУПі. мабуть, Ви або не помітили, або забули... Сенд-Бокс, Спільна справа (Коза Ностра).

Offline wtf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 108
Справку из жэка непременно об отсутствии долга по оплате, рекомендации минимум трех членов домкома и характеристика с работы. Вот откуда у наших людей такой синдром вахтера?

Offline Convers

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 63
 
а отпечатки пальцев?? :gigi:

Offline wtf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 108

а отпечатки пальцев?? :gigi:

Само собой. И скан сетчатки.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Мне не нравятся любые предложения, которые ужесточают регистрацию, да еще с санкциями к приглашающим.
Извините, но это бред.
Так что, я против высказанных предложений, в принципе.

Ну все равно что то делать нужно. А то в виде фарса повториться судьба ФУП

я высказался тут - хотябы что то такое http://ukrpravda.net/index.php?topic=1174.0

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
" Чем больше мы имеем свобод, тем больше нам хочется гестапо" (с)

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Спильнота в ФБ  - говно.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Нам нужно, во-первых, предотвратить загаживание форума ботами, во-вторых, не делать неудобств обычным людям.
Мне кажется, это нужно делать на уровне модерации, при чем часто скрытой.
Например, проанализировать массовые регистрации, когда сразу регится несколько ников, проверить регистрацию с одних и тех же или схожих е-mail и т.д.
Т.е. нужно начать с организации структуры модерации.
Должно быть 1-2 админа и 4-5 модеров и их внутренние инструкции, или как принято называть на Западе Протоколы.
Понятно, что за день этого не сделаешь, но начинать нужно и подходить сразу системно

Offline wtf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 108
Нам нужно, во-первых, предотвратить загаживание форума ботами, во-вторых, не делать неудобств обычным людям.
Мне кажется, это нужно делать на уровне модерации, при чем часто скрытой.
Например, проанализировать массовые регистрации, когда сразу регится несколько ников, проверить регистрацию с одних и тех же или схожих е-mail и т.д.
Т.е. нужно начать с организации структуры модерации.
Должно быть 1-2 админа и 4-5 модеров и их внутренние инструкции, или как принято называть на Западе Протоколы.
Понятно, что за день этого не сделаешь, но начинать нужно и подходить сразу системно


У вас мания величия. Семь человек обслуги на форум без основного сайта с сотней посетителей? Самому не смешно?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Когда-то на ФУПе перебили всех бригадников. Стало скучно. Пришлось кое-кого разбанить.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Еще раз напоминаю, что ФУП два года вообще не модерировался. Модерация началась после целевой атаки бригаденышей из зоны.ру.

Offline IgS

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Стать: Чоловіча
Ну, вирішуйте. Тому що перші ластіки вже прилетіли:  http://ukrpravda.net/index.php?topic=1159.45

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Значит, предложение такое. Сейчас ни чего не делать, ни с регистрацией, ни с БАНами. БАНить только откровенных спаммеров и хулиганов. Просто еще не все ФУПовцы нашли дорогу сюда. Когда там у нас заканчивается массовый забан на ФУПе? После этой даты плюс неделя регистрацию не трогать.

После этого ввести особый порядок регистрации. Я только предложу, а вы мне ответите о технической возможности.

Например на форуме "Эхо Москвы" регистрация происходит только по выходным дням. Что-то подобное нужно сделать и здесь, а админу в в ручном режиме отправлять письма активизации. Ему же будут видны АйПи и он сам будет решать кому направлять , кому нет, что бы форум не загадила определенная категория писателей.


Offline эЛКа

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 267
  • Я - Юльок!
і це свободні люди? ))))))))))))))))))))
що ж вам так хочеться всіх "порахувати" ставити в стойло і бути властелінами мух?
є правила (мають бути), є модератори, які слідкують за їх дотримуванням. ВСЕ!
от просто ВСЕ! зупиніться в своїх "благіх намірах", бо вони знову приведуть до аду.

Offline эЛКа

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 267
  • Я - Юльок!
Ну, вирішуйте. Тому що перші ластіки вже прилетіли:  http://ukrpravda.net/index.php?topic=1159.45
ну то й що?
доповідь модератору.
вона відправляє в бан.
але... не як п'яний чупс -під корку навічно))), а  якийсь термін (3, 10, 30 або вже вічний, якщо так вирішить спільнота форуму).
все!

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Мне не нравятся любые предложения, которые ужесточают регистрацию, да еще с санкциями к приглашающим.
Извините, но это бред.
Так что, я против высказанных предложений, в принципе.

Это идиотизм еще и потому, что фактически требует от человека иметь реальный аккаунт ФБ. Я боюсь, что те, кто давно и плотно сидят на ФБ, будут жить в ФБ ФУП 2.0. Для остальных же, включая и меня, требование сделать некий аккаунт ФБ, который еще и будет оцениваться (неизвестно по каким критериям), выглядит несколько унизительным. Автор идет тем же путем, что и украинские и российские керманычи - "усложнить! запретить! проверять! где отчетность, на??".

О! Кстати, может обязать форумчан сдавать какие-нибудь репорты, отчеты там? А может регистрацию вообще сделать условно-постоянной, т.е. с обязательным продлением каждый месяц, например? Решение о продлении принимать на основе активностей и отчетов.

Противно видеть, как в свободной атмосфере моментально появляются запрещалки-непущалки.