Автор Тема: Що не дає істерикам і диванним наполеончикам Витримати 72 години ?  (Прочитано 9867 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
ты где живешь, клоун?


расслабься, малыш, я по субботам не подаю
петух  :smiley23:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
петух  :smiley23:


ты мог и не подписываться, это и так заметно  :shuffle:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
ты где живешь, клоун?
У вас стільки агресії, сміливості і гіпертрофованого почуття справедливості і ви досі не під Слов'янськом? Я не вірю, ви нас розігруєте.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
протягом останнього тижня не зроблено нічого на той випадок, якщо терористи таки не злякаються і прийдеться продовжувати ато...
саме це свідчить про те, що влада планує говорити і далі...

Важко коментувати Ваші  припущення, те що малює Ваша фантазія.

ну то не коментуйте, тим більше, що Вам очевидно нема чим заперечити...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
ты где живешь, клоун?
У вас стільки агресії, сміливості і гіпертрофованого почуття справедливості і ви досі не під Слов'янськом? Я не вірю, ви нас розігруєте.
я там был. пусть и не с оружием в руках.

я записался везде, где только можно было оставить свои данные.

а ты где был и что сделал, умник?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Педрові, всьому українському бидло-політикому та запроданцям-силовикам терористи вбачаються меньшим злом, ніх патріотична армія, яка після знищення ватнків, неодмінно кинула б око на те, чим є насправді є "українська верхівка" -  а саме когортою злодіїв, покидьків та нікчем. Тому робиться все, щоб не виникла потужна, патріотична українська армія, використовуючи як терористів, так і прямий саботаж "силовиків".

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Хтось може змістовно пояснити вигоду від затримки в 72 години? Пряму і конкретну вигоду.

Наскільки розумію, це Меркель і Європа попросили в рамках "останнього китайського попередження" Путіну.

А так дійсно - затримка лише на користь терористів: Добре укріпитися можна, поповнити запаси зброї, набоїв. Відпочити, бо на відміну від армії не мають можливості для ротації.

От, бля, чому  вся країна має саме здогадуватися про це? Чому про це не заявити публічно і твердим голосом? Написали в твіттері і вважають що цього достатньо? Ідіоти. Гнати Цеголка звідти засцяними шматами, він професійно непридатний для такої роботи.

Так, разів 10 вже писав, що найбільша помилка Порошенка - це намагання діяти в рамках радянської парадигми: "начальству видніше" і "не хлопська то справа - державою керувати". При тому як дипломат дуже добре обізнаний з демократичними практиками, того ж америкнського президента, наприклад. Отже, це свідома позиція. НМД, дорого йому коштуватиме (у політичному сенсі).

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
ты где живешь, клоун?


расслабься, малыш, я по субботам не подаю

Джолі, твоя позиція зводиться до твердження що без згоди на додаткові три дні перемир`я Україна б втратила підтримку Захода. Повністю або частково.

По-моєму така позиція просто не витримує критики. І ти нічим не можеш її підтвердити крім власного ІМХО.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Террористы обстреливают силы АТО под Славянском, есть потери среди военнослужащих, - Тымчук
В настоящее время террористы ведут обстрел позиций сил АТО под Славянском.

Об этом написал на своей странице в социальной сети Фейсбук Дмитрий Тымчук, ссылаясь на оперативные данные группы «Информационное Сопротивление», информирует Цензор НЕТ.

 "В частности, из минометов обстреливается блокпост силовиков на пересечении дорог на Славянск и Красный Лиман. Среди силовиков есть потери", - отметил он.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»:  Террористы трижды обстреляли силовиков после продления перемирия, - Тымчук

 Обстрел позиций силовиков подтвердил также и командир батальона "Донбасс" Семен Семенченко на своей странице в социальной сети Фейсбук.

 "Сколько нужно смертей чтобы страна и высшие руководители поняли что идет война! Опять террористы показали, что с ними нельзя договариваться. Продолжаются обстрелы наших постов, убиты два военослужащих и двое ранено. Требуем немедленного введения военного положения!", - написал Семенченко.Источник: http://censor.net.ua/n291931
Источник: http://censor.net.ua/n291931

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Педрові, всьому українському бидло-політикому та запроданцям-силовикам терористи вбачаються меньшим злом, ніх патріотична армія, яка після знищення ватнків, неодмінно кинула б око на те, чим є насправді є "українська верхівка" -  а саме когортою злодіїв, покидьків та нікчем. Тому робиться все, щоб не виникла потужна, патріотична українська армія, використовуючи як терористів, так і прямий саботаж "силовиків".


и во главе этой патриотической армии должен быть...?

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Джолі, твоя позиція зводиться до твердження що без згоди на додаткові три дні перемир`я Україна б втратила підтримку Захода. Повністю або частково.

По-моєму така позиція просто не витримує критики. І ти нічим не можеш її підтвердити крім власного ІМХО.


Как это "ничем", если Меркель первая сказала про ультиматум Хуйлу до 30-го числа?
Петя только по факту просто акцептовал то, что предложила Европа

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
72 години не принципові.
Принциповим є відсутність кадрових висновків по тим, хто провадив фарс під назвою "ато".
Висновок: Порошенка влаштовує поточна ситуація, тому оголошувати чергові односторонні "перемир'я" у нього виходить легко і невимушено.

Ще раз повторюю, не смикайте плз. піаніста за рукави...музика кращою від цього не стане.

Ну можна ж було принаймі залишити на розсуд командирів стріляти чи ні. Те що 72 години це чиста показуха не розуміє лише лінивий, відповідно ніякої ефективності діям піаніста це не додає.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
протягом останнього тижня не зроблено нічого на той випадок, якщо терористи таки не злякаються і прийдеться продовжувати ато...
саме це свідчить про те, що влада планує говорити і далі...

Важко коментувати Ваші  припущення, те що малює Ваша фантазія.


ну то не коментуйте, тим більше, що Вам очевидно нема чим заперечити...

Згода.Беззмістовні пости коментувати не буду.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Педрові, всьому українському бидло-політикому та запроданцям-силовикам терористи вбачаються меньшим злом, ніх патріотична армія, яка після знищення ватнків, неодмінно кинула б око на те, чим є насправді є "українська верхівка" -  а саме когортою злодіїв, покидьків та нікчем. Тому робиться все, щоб не виникла потужна, патріотична українська армія, використовуючи як терористів, так і прямий саботаж "силовиків".


и во главе этой патриотической армии должен быть...?

Той, хто на це заслуговує з професійних та моральних критеріїв і користується її підтримкою, а не призначенці за квотами і кумовством, інфільтровані агентами ФСБ.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
я там был. пусть и не с оружием в руках.

я записался везде, где только можно было оставить свои данные.

а ты где был и что сделал, умник?
О. Ще один кого не взяли... Ну прямо пошесть якась. Уся диванна сотня рветься воювати і нікого не беруть. А по воєнкоматам чомусь сумна статистика по ухилянтам. Як же ж так... Кому вірити...

ЗІ Хто хоче той шукає спосіб, хто не хоче той шукає причину. Яка хороша українська приказка. Все в ній довершено. Усіх одразу ставить по місцях.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Педрові, всьому українському бидло-політикому та запроданцям-силовикам терористи вбачаються меньшим злом, ніх патріотична армія, яка після знищення ватнків, неодмінно кинула б око на те, чим є насправді є "українська верхівка" -  а саме когортою злодіїв, покидьків та нікчем. Тому робиться все, щоб не виникла потужна, патріотична українська армія, використовуючи як терористів, так і прямий саботаж "силовиків".


и во главе этой патриотической армии должен быть...?

Той, хто на це заслуговує з професійних та моральних критеріїв і користується її підтримкою, а не призначенці за квотами і кумовством, інфільтровані агентами ФСБ.


имя, сестра, имя?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
я там был. пусть и не с оружием в руках.

я записался везде, где только можно было оставить свои данные.

а ты где был и что сделал, умник?
О. Ще один кого не взяли... Ну прямо пошесть якась. Уся диванна сотня рветься воювати і нікого не беруть. А по воєнкоматам чомусь сумна статистика по ухилянтам. Як же ж так... Кому вірити...

ЗІ Хто хоче той шукає спосіб, хто не хоче той шукає причину. Яка хороша українська приказка. Все в ній довершено. Усіх одразу ставить по місцях.
у меня белый билет. два хронических и одно врожденнное заболевание. не считая фигового зрения.
непригоден в мирное, ограниченная пригодность в военное время. нет даже военной кафедры.
это первые вопросы, которые задают - что в военнике.

а какой у тебя военник?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
бо блядь призивають сцикунів яким по 20 років тому бля і ухиляння, коли воєнком напряму саботує призов так як у Луцьку, коли не беруть патріотів добровольців а беруть людей які авомата а очі не бачили, я питаю у такого воїна а ви хоч патрони катаєте - а мені у відповідь а на хера? це просто блядь піздец на хуй і  не треба мені розсказувать про дальновидного порошенка....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Хтось може змістовно пояснити вигоду від затримки в 72 години? Пряму і конкретну вигоду.

равно как и недостатки этой задержки ни кто объяснить не может из-за недостатка информации. Поэтому истерить и включать лайнометы последнее дело.
фотки трупов наших солдат выкладывать надо, не?

А не подумали, что за 72 часа этих фоток может очень сильно увеличиться.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Джолі, твоя позиція зводиться до твердження що без згоди на додаткові три дні перемир`я Україна б втратила підтримку Захода. Повністю або частково.

По-моєму така позиція просто не витримує критики. І ти нічим не можеш її підтвердити крім власного ІМХО.


Как это "ничем", если Меркель первая сказала про ультиматум Хуйлу до 30-го числа?
Петя только по факту просто акцептовал то, что предложила Европа

А нащо його було акцептувати? Думаєш без його згоди на ці три дні ультиматум був би відкликаний?

По-моєму можна було сказати щось на зразок ми утримуємо перемир`я де можемо і будемо застосовувати силу де змушені. І віддати армії наказ без коливань стріляти першою. І думаю Європа спокійно б це проковтнула.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Педрові, всьому українському бидло-політикому та запроданцям-силовикам терористи вбачаються меньшим злом, ніх патріотична армія, яка після знищення ватнків, неодмінно кинула б око на те, чим є насправді є "українська верхівка" -  а саме когортою злодіїв, покидьків та нікчем. Тому робиться все, щоб не виникла потужна, патріотична українська армія, використовуючи як терористів, так і прямий саботаж "силовиків".


и во главе этой патриотической армии должен быть...?

Той, хто на це заслуговує з професійних та моральних критеріїв і користується її підтримкою, а не призначенці за квотами і кумовством, інфільтровані агентами ФСБ.


имя, сестра, имя?

"Той, хто на це заслуговує з професійних та моральних критеріїв і користується її підтримкою"
Це вирішувати армії, питання абсолютно не до мене, і ти це розумієш, практикуючи дешевий троллінг.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
я вообще поражаюсь таким пиздунам типа долли-фана, у которых поворачиваются их корявые пальцы писать такое говно на людей, которые на передовой почти с первых дней боев на донбассе, которые были под обстрелами и в окружениях, в чьих отрядах есть убитые и раненые.

а какое-то чмо сидит и пишет - они на зарплате Коломойского.

и такую же хуйню пишут колорады в своих соцсетях, такую хуйню говорят по лайф-ньюз.

как так получается, что какие-то пиздюки, которые типа за Украину пиздят одно и то же с пропагандонами колорадами и ватниками?  :smilie11:

Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
у меня белый билет. два хронических и одно врожденнное заболевание. не считая фигового зрения.
непригоден в мирное, ограниченная пригодность в военное время. нет даже военной кафедры.
это первые вопросы, которые задают - что в военнике.
Ух ти скільки причин. І шукав недовго.  :smiley24:
Тоді єдине питання з таким списком, а нащо ж адресу у Jolly Fall питав? Милицями його побити, чи окулярами в нього кинути?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
"Той, хто на це заслуговує з професійних та моральних критеріїв і користується її підтримкою"
Це вирішувати армії, питання абсолютно не до мене, і ти це розумієш, практикуючи дешевий троллінг.


"вирішувати армії" - это как? голосование устроить?
и это не троллинг, сказал "а" - говори "б", а не виляй, как глист на сковородке
чего ты так боишься назвать имя своего "морального профессионала"?

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
я вообще поражаюсь таким пиздунам типа долли-фана, у которых поворачиваются их корявые пальцы писать такое говно на людей, которые на передовой почти с первых дней боев на донбассе, которые были под обстрелами и в окружениях, в чьих отрядах есть убитые и раненые.

а какое-то чмо сидит и пишет - они на зарплате Коломойского.

и такую же хуйню пишут колорады в своих соцсетях, такую хуйню говорят по лайф-ньюз.

как так получается, что какие-то пиздюки, которые типа за Украину пиздят одно и то же с пропагандонами колорадами и ватниками?  :smilie11:

Тут все простіше:
"Некоторые склонны путать понятия Отечество и Ваше Превосходительство" (с)
Іншими словами, це просто банальні адабрямси, що підтримають будь-які дії їхнього кумира.
"Он лучшє знаєт, нє мєшайтє єму работать!"

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
"Той, хто на це заслуговує з професійних та моральних критеріїв і користується її підтримкою"
Це вирішувати армії, питання абсолютно не до мене, і ти це розумієш, практикуючи дешевий троллінг.


"вирішувати армії" - это как? голосование устроить?
и это не троллинг, сказал "а" - говори "б", а не виляй, как глист на сковородке
чего ты так боишься назвать имя своего "морального профессионала"?

Я все сказав з цього приводу.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Я все сказав з цього приводу.


Ты сказал только "геть усих, бо воны пидарасы и зрадныкы"
Но почему-то отмалчиваешься насчет того, кого на их место
Стесняешься назвать фамилию?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
у меня белый билет. два хронических и одно врожденнное заболевание. не считая фигового зрения.
непригоден в мирное, ограниченная пригодность в военное время. нет даже военной кафедры.
это первые вопросы, которые задают - что в военнике.
Ух ти скільки причин. І шукав недовго.  :smiley24:
Тоді єдине питання з таким списком, а нащо ж адресу у Jolly Fall питав? Милицями його побити, чи окулярами в нього кинути?  :gigi:
ты какой-то странный чувак. при чем тут мое желание?

если мне прямо в лицо говорят, что ты нам не нужен, ты будешь для нас обузой. что мы лучше возьмем вместо тебя оденем-обуем отслужившего в армии чувака, который здоровей тебя и которого не надо будет везти в больницу из-за питания еще до начала боевых действий.

ты лучше за себя расскажи. какая очередь и специальность у тебя в военнике? ходил ли ты в военкомат? пытался ли записаться хоть в один добровольческий батальон?

я понял, что ты великий шутник и можешь иронизировать над другими. а теперь за себя ответь.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Darth Vader 72 часа пить валерьянку и учиться разговаривать с окружающими
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline vano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 368
Кажись темники раздают тем, кто говорит шофсёхарашо с этими поблажками террористам.

Ясно
істеричні істоти  -  корисну справу роблять істерять і плюються лайном
А ті хто закликає не битися у падучій, а почекати 72 години - шкодять ?

жесть
а ты назвал бы истеричкой командира батальона "Донбасс" Семенченко?

ну в глаза ему сказал бы?  :smiley14:

Людина робить кар'єру у великій політиці.Можна зрозуміти лише так його гучні заяви.
да??

то есть все, кто на передовой с автоматами в руках подставляются под пули, это политиканы-карьеристы?  :smilie10:

чувак, ты реально доказываешь, что на темнике и зарплате сидишь тут именно ты  :smilie9:


Восени побачиш його у списках у ВР.

Ты что серьезно веришь что осенью будут выборы в ВР? Хотя возможно вместе с досрочными президентскими.