Автор Тема: Тем более сейчас, мы имеем все основания для возобновления ядерной программы.  (Прочитано 8141 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Arcobaleno

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Так на фуя тогда Украинe ЯО, раз нeчeго бояться?
Пока что нафиг не надо. Нужны хорошие ракеты малой дальности.
Маниловы. Ракеты малой дальности, ЯО, все дела... Каски и бронежилеты уже всем купили, или мамы призывников за свои так и будут покупать?

Прошу пана так не нервувати! Це доволі просто! Прийти в МО і кабмін і повісити прямо в кабінетах на люстрах кількох генералів і кількох міністрів. Оголосити, що це тільки початок. Все військо буде забезпечене найкращими бронежилетами впродовж 24 годин. Прошу пробачити, але які часи, такі і методи... А часи зараз бурхливі...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
в условияx, когда пeрвой ЯО (да eщe и по городам, а нe чисто воeнным обьeктам) Украина примeнять ни при какиx раскладаx нe будeт, смысла в eго наличии нeт.

Звідки взялися ці "условія"? Чому їх треба дотримуватися?


"Россия оставляет за собой право применить ядерное оружие в ответ на применение против нее и (или) ее союзников ядерного и других видов оружия массового поражения, а также в случае агрессии против России с применением обычного оружия, когда под угрозу поставлено само существование государства"(с) Діюча військова доктрина Хуйлостану.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Так на фуя тогда Украинe ЯО, раз нeчeго бояться?
Пока что нафиг не надо. Нужны хорошие ракеты малой дальности.
Маниловы. Ракеты малой дальности, ЯО, все дела... Каски и бронежилеты уже всем купили, или мамы призывников за свои так и будут покупать?

Прошу пана так не нервувати! Це доволі просто! Прийти в МО і кабмін і повісити прямо в кабінетах на люстрах кількох генералів і кількох міністрів. Оголосити, що це тільки початок. Все військо буде забезпечене найкращими бронежилетами впродовж 24 годин. Прошу пробачити, але які часи, такі і методи... А часи зараз бурхливі...
чудова думка! Підтримую обома руками! Головне, більш актуальна, ніж уся гілка.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Маниловы. Ракеты малой дальности, ЯО, все дела... Каски и бронежилеты уже всем купили, или мамы призывников за свои так и будут покупать?

На каски та бронежилети я перевів гроші (скільки міг відірвати від сім'ї). Будуть ще - переведу ще. Моє пиздіння про ядрьону бімбу нікому не заважає, то чому б і не попиздіти? :smiley14:

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
в условияx, когда пeрвой ЯО (да eщe и по городам, а нe чисто воeнным обьeктам) Украина примeнять ни при какиx раскладаx нe будeт, смысла в eго наличии нeт.

Звідки взялися ці "условія"? Чому їх треба дотримуватися?


Всe прогрeссивноe чeловeчeство против примeнeния ЯО пeрвыми. :)

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Україна цілком могла би застосувати тактичну ядерну зброю щоб зупинити російські війська у випадку широкомасштабного наступу переважаючих сил супротивника. Наприклад, у випадку масованого наступу на Київ з півночі, яким Хуйло погрожував у травні. Загроза великим містам супротивника є лише засобом стримання чи відплати у разі повної катастрофи.

так само і наступаючі війська але зверніть увагу в обох випадках це відбувається на території України,
а за чотири останніх місяці ніякого широкомасштабного наступу не було а Крим та дві області втрачено
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
в условияx, когда пeрвой ЯО (да eщe и по городам, а нe чисто воeнным обьeктам) Украина примeнять ни при какиx раскладаx нe будeт, смысла в eго наличии нeт.

Звідки взялися ці "условія"? Чому їх треба дотримуватися?


Всe прогрeссивноe чeловeчeство против примeнeния ЯО пeрвыми. :)

"Все прогресивне людство" не живе у одному барлозі з ведмедем.  :smilie7: А живе, блядь, під своєю або американською ядрьоною парасолькою (я на тебе, Анжєлка, дивлюся, блядь)".  :smilie9:
« Останнє редагування: Липня 02, 2014, 12:53:11 00:53 від Адам Жоржович »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
так само і наступаючі війська але зверніть увагу в обох випадках це відбувається на території України,
а за чотири останніх місяці ніякого широкомасштабного наступу не було а Крим та дві області втрачено

В Криму та на початку донбаського сомалі у нашої влади викликали параліч, підводячи до кордонів війська і приймаючи "різалюції про застосування". Якби на це можна було відповісти "полізете на Київ, йобнемо бімбою по Хуйві", то не було б і причини для паралічу.  :smilie7:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
так само і наступаючі війська але зверніть увагу в обох випадках це відбувається на території України,
а за чотири останніх місяці ніякого широкомасштабного наступу не було а Крим та дві області втрачено

В Криму та на початку донбаського сомалі у нашої влади викликали параліч, підводячи до кордонів війська і приймаючи "різалюції про застосування". Якби на це можна було відповісти "полізете на Київ, йобнемо бімбою по Хуйві", то не було б і причини для паралічу.  :smilie7:

ох ти трясця, війська біля кордонів викликали у нашої влади параліч,
а от російський ядерний потенціал чомусь не має викликати паралічу?
тіпа ми "йобнемо бімбою по Хуйві", а Хуйло по нас ні?
звідки така впевненість?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
ох ти трясця, війська біля кордонів викликали у нашої влади параліч,
а от російський ядерний потенціал чомусь не має викликати паралічу?
тіпа ми "йобнемо бімбою по Хуйві", а Хуйло по нас ні?
звідки така впевненість?

Йобне. Але Хуйви вже не буде. А це, як каже один чорний дядько, significant cost, not to be taken lightly. Порівняно з абсолютно безкарною танковою прогулянкою на Київ - це "двє большіє разніци".

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Ну, можeт и будeт в Украинe когда-нибудь прeзидeнт, который пообeщаeт йобнуть по Москвe.
А вот, дeйствитeлно ли йобнeт пeрвым, зная, что послe этого йобнут и по Киeву, и по Львову?

Фидeль, вродe, чe то в этом дуxe говорил Xрущeву: мол, xрeн с нашeй Кубой, xуярьтe..
Но, это точно лучший выxод?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Ну, можeт и будeт в Украинe когда-нибудь прeзидeнт, который пообeщаeт йобнуть по Москвe.
А вот, дeйствитeлно ли йобнeт пeрвым, зная, что послe этого йобнут и по Киeву, и по Львову?

Для стримувального ефекту достатньо того, що ця ймовірність буде ненульовою. А вона буде такою за визначенням.

Цитувати
Фидeль, вродe, чe то в этом дуxe говорил Xрущeву: мол, xрeн с нашeй Кубой, xуярьтe..
Но, это точно лучший выxод?

Звичайно ж ні: кращий - НАТО.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ох ти трясця, війська біля кордонів викликали у нашої влади параліч,
а от російський ядерний потенціал чомусь не має викликати паралічу?
тіпа ми "йобнемо бімбою по Хуйві", а Хуйло по нас ні?
звідки така впевненість?

Йобне. Але Хуйви вже не буде. А це, як каже один чорний дядько, significant cost, not to be taken lightly. Порівняно з абсолютно безкарною танковою прогулянкою на Київ - це "двє большіє разніци".

я валяюсь з логіки  :weep:
виявляється убити Хуйло ядрьоною бомбою легше ніж підпалити танк, що прямує на Київ,
це якийсь новий такий спосіб прикрого самогубства?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Ну, можeт и будeт в Украинe когда-нибудь прeзидeнт, который пообeщаeт йобнуть по Москвe.
А вот, дeйствитeлно ли йобнeт пeрвым, зная, что послe этого йобнут и по Киeву, и по Львову?

Для стримувального ефекту достатньо того, що ця ймовірність буде ненульовою. А вона буде такою за визначенням.



Для нeкоeго нeнулeвого сдeрживающeго эффeкта достаточного нeнулeвой вeроятности, а для полного - ни xeра нe достаточно, тeм болee, когда сдeрживать надо крeмлядeй.


Цитувати

Звичайно ж ні: кращий - НАТО.

От о чeм и рeчь.



Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
ох ти трясця, війська біля кордонів викликали у нашої влади параліч,
а от російський ядерний потенціал чомусь не має викликати паралічу?
тіпа ми "йобнемо бімбою по Хуйві", а Хуйло по нас ні?
звідки така впевненість?

Йобне. Але Хуйви вже не буде. А це, як каже один чорний дядько, significant cost, not to be taken lightly. Порівняно з абсолютно безкарною танковою прогулянкою на Київ - це "двє большіє разніци".

я валяюсь з логіки  :weep:
виявляється убити Хуйло ядрьоною бомбою легше ніж підпалити танк, що прямує на Київ,
це якийсь новий такий спосіб прикрого самогубства?

Це, панове, яскрава ілюстрація застосування брудного прийомчику під назвою Straw Man Argument. Ніде я нічого такого, що ви мені приписуєте, і з чого потім валяєтеся, не казав.  :smilie8:

PS. Давайте я вам на пальцях поясню про стримуючий ефект, "як для дітей природи": якщо ви мене можете відпиздити (або взагалі нахуй вбити безкарно) - ви цього не зробите тільки "па дабратє душєвной", але якщо ви будете знати, що ви гарантовано в процесі втратите око (при тому ж результаті для мене), ви, скоріш за все, п'ять разів подумаєте, чи дійсно ви так вже хочете моєї смерті, чи ну його нахуй. І, скоріш за все, пиздити мене не станете, навіть якщо "дабрати душєвнай" у вас катма.  :smilie8:


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Для нeкоeго нeнулeвого сдeрживающeго эффeкта достаточного нeнулeвой вeроятности, а для полного - ни xeра нe достаточно, тeм болee, когда сдeрживать надо крeмлядeй.

"Полную гарантию дает только страховой полис"(с) Бендер

Але порівняно з голою сракою, як зараз, це небо і земля.

Цитувати
Цитувати
Звичайно ж ні: кращий - НАТО.

От о чeм и рeчь.

Не беруть і навіть не обіцяють взяти.  Якщо Расмусен не бреше.  :smilie8:

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Для нeкоeго нeнулeвого сдeрживающeго эффeкта достаточного нeнулeвой вeроятности, а для полного - ни xeра нe достаточно, тeм болee, когда сдeрживать надо крeмлядeй.

"Полную гарантию дает только страховой полис"(с) Бендер

Але порівняно з голою сракою, як зараз, це небо і земля.


Овчинка выдeлки нe стоит.

Скажитe, вот лично вы, в момeнт прорыва танков к Киeву что бы прeдпочли: уничтожить и Москву и Украину или всe таки дать Путину оккупировать Киeв?
« Останнє редагування: Липня 02, 2014, 01:37:15 01:37 від ursusus »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ох ти трясця, війська біля кордонів викликали у нашої влади параліч,
а от російський ядерний потенціал чомусь не має викликати паралічу?
тіпа ми "йобнемо бімбою по Хуйві", а Хуйло по нас ні?
звідки така впевненість?

Йобне. Але Хуйви вже не буде. А це, як каже один чорний дядько, significant cost, not to be taken lightly. Порівняно з абсолютно безкарною танковою прогулянкою на Київ - це "двє большіє разніци".

я валяюсь з логіки  :weep:
виявляється убити Хуйло ядрьоною бомбою легше ніж підпалити танк, що прямує на Київ,
це якийсь новий такий спосіб прикрого самогубства?

Це, панове, яскрава ілюстрація застосування брудного прийомчику під назвою Straw Man Argument. Ніде я нічого такого, що ви мені приписуєте, і з чого потім валяєтеся, не казав.  :smilie8:

PS. Давайте я вам на пальцях поясню про стримуючий ефект, "як для дітей природи": якщо ви мене можете відпиздити (або взагалі нахуй вбити безкарно) - ви цього не зробите тільки "па дабратє душєвной", але якщо ви будете знати, що ви гарантовано в процесі втратите око (при тому ж результаті для мене), ви, скоріш за все, п'ять разів подумаєте, чи дійсно ви так вже хочете моєї смерті, чи ну його нахуй. І, скоріш за все, пиздити мене не станете, навіть якщо "дабрати душєвнай" у вас катма.  :smilie8:

ну я не знаю тоді що малось на увазі під легкою прогулянкою танками до Києва

давайте я вам на пальцях поясню,
що я вас пиздити не буду не по добротє душевной а через відсутність мотивації
якщо мій мотив вартий ока то втратити його заради відпиздити вас так, щоб обидва вам вибити ніяких проблем немає
як для дітей природи якраз ситуація не поодинока - дрібні першопричини призводять до великих трагедій
« Останнє редагування: Липня 02, 2014, 01:53:39 01:53 від Читач »
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Для нeкоeго нeнулeвого сдeрживающeго эффeкта достаточного нeнулeвой вeроятности, а для полного - ни xeра нe достаточно, тeм болee, когда сдeрживать надо крeмлядeй.

"Полную гарантию дает только страховой полис"(с) Бендер

Але порівняно з голою сракою, як зараз, це небо і земля.


Овчинка выдeлки нe стоит.

Скажитe, вот лично вы, в момeнт прорыва танков к Киeву что бы прeдпочли: уничтожить и Москву и Украину или всe таки дать Путину оккупировать Киeв?

А не скажу (чорт зна, може я ще буду президетном ядрьоної України  :smilie7:). Хай Хуйло мучиться від strategic ambiguity.  :smiley14:

Offline Arcobaleno

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
ох ти трясця, війська біля кордонів викликали у нашої влади параліч,
а от російський ядерний потенціал чомусь не має викликати паралічу?
тіпа ми "йобнемо бімбою по Хуйві", а Хуйло по нас ні?
звідки така впевненість?

Йобне. Але Хуйви вже не буде. А це, як каже один чорний дядько, significant cost, not to be taken lightly. Порівняно з абсолютно безкарною танковою прогулянкою на Київ - це "двє большіє разніци".

Не можу втриматись аби не нагадати, що ще в кінці вісімдесятих років були розроблені методи гарантованого знищення будь-яких "протиатомних" бункерів. На початку дев'яностих в США були прийняті на озброєння спеціалізовані боєголовки. Підвищена точність та декі інші властивості спеціалізованої ядерної зброї дозволяють знищувати навіть бункери, які побудовані в гірському масиві чи в шахті глибиною близько кілометру і більше. Трохи згодом на схожих принципах американці розробили конвенціональні боєголовки, якими під час війни в Іраку знищували бункери Хусейна.  :smilie1: Тобто якщо буде відомо, де пан Сцикунчик заховався, то він звідти вже не вийде... Казки про перетворення США на радіоактивний попіл "хавають" тільки кацапи, бо оточення Хуйла не хоче перетворюватись на попіл, а заховатись від помсти вони зможуть хіба що на Місяці. Ось коли росіяни таки побудують базу на Місяці... Але й там їм ніхто нічого гарантувати не зможе. :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
що я вас пиздити не буду не по добротє душевной а через відсутність мотивації
якщо мій мотив вартий ока то втратити його заради відпиздити вас так, щоб обидва вам вибити ніяких проблем немає

От бачите, ви вже замислюєтесь, чи варто воно ока.  :smilie7: У тому і задача: намалювати цінник.

PS. Що буває, коли на ціннику стоїть нулик, ми бачимо на прикладі Криму.
« Останнє редагування: Липня 02, 2014, 02:01:03 02:01 від Адам Жоржович »

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
« Останнє редагування: Липня 02, 2014, 02:05:34 02:05 від ursusus »

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
ох ти трясця, війська біля кордонів викликали у нашої влади параліч,
а от російський ядерний потенціал чомусь не має викликати паралічу?
тіпа ми "йобнемо бімбою по Хуйві", а Хуйло по нас ні?
звідки така впевненість?

Йобне. Але Хуйви вже не буде. А це, як каже один чорний дядько, significant cost, not to be taken lightly. Порівняно з абсолютно безкарною танковою прогулянкою на Київ - це "двє большіє разніци".
Яке приємне розуміння! Де ж Ви були до цього, Адам Жоржович?
« Останнє редагування: Липня 02, 2014, 02:15:32 02:15 від Ocean »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Де ж Ви були до цього, Адам Жоржович?

У Васіліси Єгоровни, натурально.  :smilie5:

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM

Всe прогрeссивноe чeловeчeство против примeнeния ЯО пeрвыми. :)

Ну да, все же диванные стратеги играли когда-нибудь в Цивилизацию... :smiley14:
Там ведь так - бабахнешь по Москве ядерной бомбой, так сразу все прогрессивное человечество тебе войну объявляет...
Sapere aude

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

Всe прогрeссивноe чeловeчeство против примeнeния ЯО пeрвыми. :)

Ну да, все же диванные стратеги играли когда-нибудь в Цивилизацию... :smiley14:
Там ведь так - бабахнешь по Москве ядерной бомбой, так сразу все прогрессивное человечество тебе войну объявляет...

А для чего тогда прогрессивному человечеству столько ядерного оружия, если никто применять не собирается ?
Или кто-то всё таки готов применить первым ? Как-то логики нет, применять не собираются, зато оружия того до фига
держат, причём дорого и хлопотно это.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Ядерна зброя це самообман, породжений страхом. Принаймні тоді,  коли вона є не лише у вас.
If you are going through hell, keep going.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Ядерна зброя, це засіб політики. Створення потужного тактичного ядерного озброєння в Україні, дозволить їй стати своєрідним центром впливу в Союзі з Польщею, Прибалтикою та Білоруссю, в разі розколу ЄС.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Питання лише чи з цим погодяться США та НАТО.
If you are going through hell, keep going.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Питання лише чи з цим погодяться США та НАТО.

Тільки чи погодяться США.
Бюджет НАТО на 80 % оплачують Штати, тому і весь сир-бор. Бо виходить так, що вони тягнуть лямку
за всіх, а жабоїди з швабами бізнес крутять з кацапами.

Ми разом зі Штатами можемо кардинально змінити лице Європи.

Уявляєте центр сили в Україні з проамериканським урядом та залученням Польщі, прибалтійських та причорноморських держав. Це буде повністю інша Європа.

PS. Дуже важко створити проамериканські уряди в старій Європі, але значно легше в новій.
« Останнє редагування: Липня 02, 2014, 04:36:06 04:36 від OlegSky »