Автор Тема: украинская авиация  (Прочитано 11827 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
Re: украинская авиация
« Reply #150 : Липня 07, 2014, 03:39:13 15:39 »
Фігово, тепер доведеться винищувачі ганяти, щоб прикривати війська з повітря, а також передавати ПЗРК у війська АТО. Хуйло пішов на новий виток ескалації. :smilie9:
Одне добре: тихохідний штурмовик для винищувача - мішень.
Під час АТО у нас все одно там Міг-29 та Су-27 літали (напевно й зараз літають). Повісити пару Р-27 ще, для профілактики і проблема буде мінімізована. Крім того місць, звідки вони можуть літати не так багато (вони для цього напевно й намагаються віджати аеропорти лугандона).
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: украинская авиация
« Reply #151 : Липня 07, 2014, 03:39:37 15:39 »
Це все порожні суперечки ...
  В реалі має бути так :

1) Військові розраховують TTX і кількість потрібних нам літаків + терміни поставок
     Але це мають бути реальні розрахунки, а не прожекти з серії : хочу 100 вундервафлів типу F-22.

2) Уряд аналізує наявну виробничу базу, вартість і терміни проектування і запуску виробництва і вартість закупки аналогічної техніки за кордоном. Вибирається оптимальний варіант.

3) Якщо по грошах не виходить ні виробництво ні закупка, то повертаємось до п.1 , ріжемо ТТХ і кількість і далі по колу :) .

4) Якщо вибраний варіант ЗАКУПКА, то з виробника треба витискати згоду на зборку техніки на одному з наших заводів, який потім буде базовим по ремонту цих апаратів + наприклад використання наших комплектуючих. Це все теж дозволить здешевити проект.

Ну і з області "помріяти" : думаю пора вже забувати про пілотовані ЛА і думати про розвідувально-ударні безпілотні комплекси.
   Думаю, що наявні літаки треба модернізовувати і експлуатувати скільки можна, а вже тепер починати виділяти гроші на розвиток повітряної компоненти ЗС на абсолюно нових підходах. Бо те що сьогодні подібне на фантастику, завтра стане буденністю. І важливо це не проспати. ІМХО. При чому тут можлива найширша кооперація з провідними виробниками відсутніх у нас компонентів.
До речі розвиток безпілотників в т.ч. і ударних по грошах може обійтися дешевше в загальній сумі, якщо це починати потихеньку робити прямо зараз, з прицілом на перспективу. Головне, щоб не крали з ходу більше 10-20 відсотків.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #152 : Липня 07, 2014, 03:49:40 15:49 »
не шарите у авіації... і у авіаносцях... ;)
Это наглое и бездоказательное утверждение, среди прочих Ваших.

нащо на докази розпилятися, якщо Ви потім всі мої слова перекручуєте до повної зміни змісту?

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: украинская авиация
« Reply #153 : Липня 07, 2014, 03:55:39 15:55 »
Терористи вкрали СУ-25  :smilie2:

Стопудово херня это все...с "украли", "посадили-захватили".

Это то, чего я боялся и говорил на Зелло...Это крымские украинские самолеты, которые там остались.

В Криму не було українських Су-25. Пряма поставка з РФ ?

456 авиаполк. Саки.

Може колись раніше вони там були. Бо тепер там була тільки авіація ВМСУ в Новофедорівці. По Су-25 вся інфа тільки з Кульбакіно останні роки йшла.

Offline Roman_V_M

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1231
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
Re: украинская авиация
« Reply #154 : Липня 07, 2014, 04:03:03 16:03 »
Фігово, тепер доведеться винищувачі ганяти, щоб прикривати війська з повітря, а також передавати ПЗРК у війська АТО. Хуйло пішов на новий виток ескалації. :smilie9:
Одне добре: тихохідний штурмовик для винищувача - мішень.
Під час АТО у нас все одно там Міг-29 та Су-27 літали (напевно й зараз літають). Повісити пару Р-27 ще, для профілактики і проблема буде мінімізована. Крім того місць, звідки вони можуть літати не так багато (вони для цього напевно й намагаються віджати аеропорти лугандона).

Фігня в тому, что Хуйлостан может координувати штурмовки з літака А-50 Mainstay, які там давно літають уздовж кордону, і виводити штурмовки з-під удару при наближенні винищувача.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: украинская авиация
« Reply #155 : Липня 07, 2014, 04:15:26 16:15 »

Фігня в тому, что Хуйлостан может координувати штурмовки з літака А-50 Mainstay, які там давно літають уздовж кордону, і виводити штурмовки з-під удару при наближенні винищувача.

Ну не все так страшно, там має бути достатньо наших ЗРК Бук, плюс розгорнуті там частини (не всі) повинні мати в штаті Оси і Тунгуски.

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Re: украинская авиация
« Reply #156 : Липня 07, 2014, 04:19:34 16:19 »
нащо на докази розпилятися, якщо Ви потім всі мої слова перекручуєте до повної зміни змісту?
Наверное чтоб не выглядеть трепачем. Но это Ваше дело.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #157 : Липня 07, 2014, 04:32:00 16:32 »
нащо на докази розпилятися, якщо Ви потім всі мої слова перекручуєте до повної зміни змісту?
Наверное чтоб не выглядеть трепачем. Но это Ваше дело.

фактів наведено достатньо і якщо я кажу про винищувач-бомбардувальник чи ганшип, то це точно не винищувач, не бомбардувальник, не зірка смерті і не авіаносці...

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Re: украинская авиация
« Reply #158 : Липня 07, 2014, 04:39:32 16:39 »

фактів наведено достатньо і якщо я кажу про винищувач-бомбардувальник чи ганшип, то це точно не винищувач, не бомбардувальник, не зірка смерті і не авіаносці...
Я задал вопрос, кто проетировал и производил это в Украине. Да, и истребитель-бомбардировщик и ганшип это принципиально разные самолеты.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #159 : Липня 07, 2014, 04:49:44 16:49 »

фактів наведено достатньо і якщо я кажу про винищувач-бомбардувальник чи ганшип, то це точно не винищувач, не бомбардувальник, не зірка смерті і не авіаносці...
Я задал вопрос, кто проетировал и производил это в Украине. Да, и истребитель-бомбардировщик и ганшип это принципиально разные самолеты.

а я і казав про винищувачі-бомбардувальники чи ганшипи як про окреми типи...
досвіду проектування саме бойових літаків у нас не було, проте є досвід проектування та виготовлення літаків взагалі, разом з проектною, випробувальною та виробничими базами...
головне не ставити надвимог...
той же Гріпен не є чимось визначним, окрім вартості та умов постачання...

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Re: украинская авиация
« Reply #160 : Липня 07, 2014, 04:54:43 16:54 »
На сколько лет и денег закладываеетсь?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #161 : Липня 07, 2014, 05:05:05 17:05 »
На сколько лет и денег закладываеетсь?

нема сенсу закладатися...
все залежатиме від особистих якостей виконавців...
а талантів у просиранні чогось у нас вистачає...
такий проект має робитися на комерційних засадах, а не на умовах держфінансування, прицілюватися необхідно на світовий ринок!

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Re: украинская авиация
« Reply #162 : Липня 07, 2014, 05:12:15 17:12 »
нема сенсу закладатися...
все залежатиме від особистих якостей виконавців...
а талантів у просиранні чогось у нас вистачає...
такий проект має робитися на комерційних засадах, а не на умовах держфінансування, прицілюватися необхідно на світовий ринок!
Ма-ни-лов-щи-на.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #163 : Липня 07, 2014, 05:21:09 17:21 »
нема сенсу закладатися...
все залежатиме від особистих якостей виконавців...
а талантів у просиранні чогось у нас вистачає...
такий проект має робитися на комерційних засадах, а не на умовах держфінансування, прицілюватися необхідно на світовий ринок!
Ма-ни-лов-щи-на.

не забувайте повторювати це, коли у нас залишаться лише чорноземи і суворий розрахунок максимальної чисельності населення мільйонів у 5~8...

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: украинская авиация
« Reply #164 : Липня 07, 2014, 07:02:27 19:02 »
нема сенсу закладатися...
все залежатиме від особистих якостей виконавців...
а талантів у просиранні чогось у нас вистачає...
такий проект має робитися на комерційних засадах, а не на умовах держфінансування, прицілюватися необхідно на світовий ринок!
Ма-ни-лов-щи-на.

не забувайте повторювати це, коли у нас залишаться лише чорноземи і суворий розрахунок максимальної чисельності населення мільйонів у 5~8...

Вибачте, але це логіка того ж типу, що й у студента, який намагався продати курку за 100 доларів, бо "дуже гроші потрібні".

Може, запропонуєте скласти Швейцарії конкуренцію на ринку механічних годинників? Адже відповідні потужності в нас теж є. Чи, принаймні, були.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #165 : Липня 07, 2014, 07:12:34 19:12 »
між було, є і зникне без розвитку різницю відчуваєте?

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Re: украинская авиация
« Reply #166 : Липня 07, 2014, 07:12:35 19:12 »
не забувайте повторювати це, коли у нас залишаться лише чорноземи і суворий розрахунок максимальної чисельності населення мільйонів у 5~8...
От того что Вы такой пламенный борец за украинскую авиацию в Украине не появилось:
1. Денег не разработку собственных боевых самолетов.
2. КБ, способного их разработать.
3. Производсвтенных мощностей для их выпуска.
Вы пишите так, как будто причина отсуствия этих самолетов во мне, а не в объективных причинах.


Вобщем найдете 100-200 миллиардов - приходите.

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Re: украинская авиация
« Reply #167 : Липня 07, 2014, 07:15:10 19:15 »
Кстати, если Вы такой умный и знаете как все спроектировать и построить то давайте начнем с малого. Сделаем конкурентный украинский автомобиль. Продвинем его в мировых масштабах, а прибыль инвестируем в разработку боевой авиации. Согласитесь что автозаводы и автоКБ у нас есть! Их создавать не надо! И автомобиль проще самолета! Как Вам, богатая идея?

Offline AlexUA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6100
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #168 : Липня 07, 2014, 07:16:12 19:16 »
не забувайте повторювати це, коли у нас залишаться лише чорноземи і суворий розрахунок максимальної чисельності населення мільйонів у 5~8...
От того что Вы такой пламенный борец за украинскую авиацию в Украине не появилось:
1. Денег не разработку собственных боевых самолетов.
2. КБ, способного их разработать.
3. Производсвтенных мощностей для их выпуска.

Добавь сюда еще движок, всю авионику и вооружения.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #169 : Липня 07, 2014, 07:18:14 19:18 »
але в чомусь скептики праві: ніж намагатися когось переконати чи примусити ефективно працювати піраміду зі старперів, краще створити стартап з акцентом на фахівцях, які поки є і місцями продукуються...

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Re: украинская авиация
« Reply #170 : Липня 07, 2014, 07:18:27 19:18 »
Добавь сюда еще движок, всю авионику и вооружения.
Это все части той же проблемы. Движок, хоть теоретически, есть кому разработать и сделать. Хотя тоже не сразу...

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Re: украинская авиация
« Reply #171 : Липня 07, 2014, 07:19:38 19:19 »
але в чомусь скептики праві: ніж намагатися когось переконати чи примусити ефективно працювати піраміду зі старперів, краще створити стартап з акцентом на фахівцях, які поки є і місцями продукуються...
Да без проблем. Только вот никто сейчас боевые самолеты без поддержки своего государства не делает. Даже гиганты. Наверное идиоты все. Один Вы знаете как. Без проблем. Сделайте.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #172 : Липня 07, 2014, 07:21:18 19:21 »
Кстати, если Вы такой умный и знаете как все спроектировать и построить то давайте начнем с малого. Сделаем конкурентный украинский автомобиль. Продвинем его в мировых масштабах, а прибыль инвестируем в разработку боевой авиации. Согласитесь что автозаводы и автоКБ у нас есть! Их создавать не надо! И автомобиль проще самолета! Как Вам, богатая идея?

знаєте, мені як фахівцю з динаміки та міцності літальних апаратів, було б легче розпочати з випуску бла, а вже потім перейти до літаків... ;)

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #173 : Липня 07, 2014, 07:24:19 19:24 »
але в чомусь скептики праві: ніж намагатися когось переконати чи примусити ефективно працювати піраміду зі старперів, краще створити стартап з акцентом на фахівцях, які поки є і місцями продукуються...
Да без проблем. Только вот никто сейчас боевые самолеты без поддержки своего государства не делает. Даже гиганты. Наверное идиоты все. Один Вы знаете как. Без проблем. Сделайте.

те, що держава є щедрим, але примхливим замовником, не відміняє того факту, що існують приватні компанії, які окремі чи всі проекти роблять на власний розсуд...

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Re: украинская авиация
« Reply #174 : Липня 07, 2014, 07:30:31 19:30 »
знаєте, мені як фахівцю з динаміки та міцності літальних апаратів, було б легче розпочати з випуску бла, а вже потім перейти до літаків... ;)
Кстати, про беспилотники я сразу сказал, но тут этож мелочи, у нас планов громадьё.

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Re: украинская авиация
« Reply #175 : Липня 07, 2014, 07:31:50 19:31 »
те, що держава є щедрим, але примхливим замовником, не відміняє того факту, що існують приватні компанії, які окремі чи всі проекти роблять на власний розсуд...
Для этого государство должно сначала заказами раскормить компанию до уровня Боинга или Локхида, а потом уже у этой компании появляются средства для инициативных разработок...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #176 : Липня 07, 2014, 07:33:18 19:33 »
знаєте, мені як фахівцю з динаміки та міцності літальних апаратів, було б легче розпочати з випуску бла, а вже потім перейти до літаків... ;)
Кстати, про беспилотники я сразу сказал, но тут этож мелочи, у нас планов громадьё.

якщо спиратися виключно на власні ресурси - один шлях, на вже існуючу - інший...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #177 : Липня 07, 2014, 07:33:27 19:33 »
знаєте, мені як фахівцю з динаміки та міцності літальних апаратів, було б легче розпочати з випуску бла, а вже потім перейти до літаків... ;)
Кстати, про беспилотники я сразу сказал, но тут этож мелочи, у нас планов громадьё.

якщо спиратися виключно на власні ресурси - один шлях, на вже існуючу - інший...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: украинская авиация
« Reply #178 : Липня 07, 2014, 07:35:55 19:35 »
те, що держава є щедрим, але примхливим замовником, не відміняє того факту, що існують приватні компанії, які окремі чи всі проекти роблять на власний розсуд...
Для этого государство должно сначала заказами раскормить компанию до уровня Боинга или Локхида, а потом уже у этой компании появляются средства для инициативных разработок...

в умовах війни країни діють іншими методами...
у Вас дуже специфічне уявлення про розвиток галузі...

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Re: украинская авиация
« Reply #179 : Липня 07, 2014, 07:41:02 19:41 »
в умовах війни країни діють іншими методами...
у Вас дуже специфічне уявлення про розвиток галузі...
Вы все время рассказываете как я не прав, но не приводите как правильно.
Раскажите.