Автор Тема: Про що мовчать розумні українці ( тема серйозна, раджу)  (Прочитано 7753 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Дурні кричать, а розумні мовчать. Мовчать про те, чому за Порошенка проголосувало так багато. Мовчать про те, чому в Україні зараз такий "сплеск патріотизму".

Таємниця полягає в тому, що в Україні ситуативно, перед зовнішньою загрозою – об'єднались дві групи. Ті, хто любить українську націю та українське як якісний зміст держави Україна – і ті, хто любить саму державу Україна як порожню політичну конструкцію на цій території.

Перші думають, що українці будують Україну як українську державу, у якій можуть проживати представники інших національностей, другі – вважають, що громадяни України будують Україну як "нічию державу для всіх".

Для перших, Україна – держава, що розвиває українську національну культуру, при цьому не перешкоджаючи діаспорам, зберігати власні культури.

Другі – переважно русифіковані українці, які втратили свою національну ідентичність і стали "радянськими людьми", "одеситами", "дончанами", "просто людьми", "громадянами світу" тощо. Вони, як і кожна спільнота, зацікавлені в примножені собі подібних і тому для них небажаний розвиток будь-яких "національних культур". Ідеальна держава для них – безнаціональна, щось на кшталт США.

Перші, скажімо так, "змістовні", другі – "порожні" патріоти. Різниця колосальна, але зараз вони об'єднались проти тих, хто, живучи в Україні, є російським шовіністом і хоче щоб, територія, на якій він живе, була територією Росії та тих, хто є патріотом "України" як ще однієї російської держави на зразок Білорусі чи Придністров'я.

Саме голоси "порожніх" патріотів, з яких більшість колишні виборці Януковича – дали Порошенку такий результат.


http://www.pravda.com.ua/columns/2014/07/9/7031378/

Хто прочитає до кінця - не пошкодує.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Я русифицированный украинец. Я считаю, что в Украине надо развивать украинскую национальную культуру.
Дальше читать?
П.С. Из комментов. Бред сивой кобылы. Воистину: не хочешь работать - иди в политологи.
« Останнє редагування: Липня 09, 2014, 12:50:24 12:50 від Shannou »
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Я русифицированный украинец. Я считаю, что в Украине надо развивать украинскую национальную культуру.
Дальше читать?
П.С. Из комментов. Бред сивой кобылы. Воистину: не хочешь работать - иди в политологи.
Тобі не треба.
Але так, для загально розвитку можна.

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Вони, як і кожна спільнота, зацікавлені в примножені собі подібних і тому для них небажаний розвиток будь-яких "національних культур". Ідеальна держава для них – безнаціональна, щось на кшталт США.

Перші, скажімо так, "змістовні", другі – "порожні" патріоти.

В приведенном фрагменте неслабое противоречие. Даже приняв все утверждения за истину мы можем увидеть что на самом деле в такой безнайциональной стране как США очень неслабый патриотизм.
А почему? Потому что она не безнациональна. Она не этнично ориентирована. Нация есть политическая конструкция. А не исключительно кровное родство.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Я русифицированный украинец. Я считаю, что в Украине надо развивать украинскую национальную культуру.
Дальше читать?
П.С. Из комментов. Бред сивой кобылы. Воистину: не хочешь работать - иди в политологи.
Тобі не треба.
Але так, для загально розвитку можна.

Если я вижу, что в основу теории изначально заложен ошибочный постулат, на который я сразу указал, то какое общее развитие можно получить от такой теории? Что кто-то научился складывать буквы в слова, слова в предложения?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
"Інакше життя трьох груп в одній державі буде постійно розривати її культурно, політично, військово."


А давайте введем единомыслие? Чегоужтам...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Ось приводжу кінцівку цієї статті:

"Олег Скрипка нещодавно сказав: "Якщо люди йдуть на барикади, а потім навідуються в караоке та співають "А бєлий лєбєдь на пруду…", значить, нам ще багато що необхідно змінити в собі… Війни можна було б уникнути. Якби ми всі разом були українцями, знали мову, власну історію, ходили на українські концерти, читали українські книги – неможливо було б створити п'яту колону й спиратися на російськомовних людей, щоб знищувати країну й убивати патріотів на вулицях…

Була б Україна українська, як Франція французька або як Чехія чеська, – цих проблем би не було
".

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
або україна стане комфортним і ефективним державним утворенням, або "іздохне", впустивши сюди чи то польшу, чи то вату (хоч це й дуже малоймовірно зараз)... отакоєот

а питання скільки "україни" я якої "україни" треба цьому утворенню - це питання важливе, але не більш визначальне ніж багато інших, напр. форма і структура власності на землю, зміст і обсяяг самоврядування тощо...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Дурні кричать, а розумні мовчать. Мовчать про те, чому за Порошенка проголосувало так багато. Мовчать про те, чому в Україні зараз такий "сплеск патріотизму".

Таємниця полягає в тому, що в Україні ситуативно, перед зовнішньою загрозою – об'єднались дві групи. Ті, хто любить українську націю та українське як якісний зміст держави Україна – і ті, хто любить саму державу Україна як порожню політичну конструкцію на цій території.

Перші думають, що українці будують Україну як українську державу, у якій можуть проживати представники інших національностей, другі – вважають, що громадяни України будують Україну як "нічию державу для всіх".

Для перших, Україна – держава, що розвиває українську національну культуру, при цьому не перешкоджаючи діаспорам, зберігати власні культури.

Другі – переважно русифіковані українці, які втратили свою національну ідентичність і стали "радянськими людьми", "одеситами", "дончанами", "просто людьми", "громадянами світу" тощо. Вони, як і кожна спільнота, зацікавлені в примножені собі подібних і тому для них небажаний розвиток будь-яких "національних культур". Ідеальна держава для них – безнаціональна, щось на кшталт США.

Перші, скажімо так, "змістовні", другі – "порожні" патріоти. Різниця колосальна, але зараз вони об'єднались проти тих, хто, живучи в Україні, є російським шовіністом і хоче щоб, територія, на якій він живе, була територією Росії та тих, хто є патріотом "України" як ще однієї російської держави на зразок Білорусі чи Придністров'я.

Саме голоси "порожніх" патріотів, з яких більшість колишні виборці Януковича – дали Порошенку такий результат.


http://www.pravda.com.ua/columns/2014/07/9/7031378/

Хто прочитає до кінця - не пошкодує.

ШТО?

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Ось приводжу кінцівку цієї статті:

"Олег Скрипка нещодавно сказав: "Якщо люди йдуть на барикади, а потім навідуються в караоке та співають "А бєлий лєбєдь на пруду…", значить, нам ще багато що необхідно змінити в собі… Війни можна було б уникнути. Якби ми всі разом були українцями, знали мову, власну історію, ходили на українські концерти, читали українські книги – неможливо було б створити п'яту колону й спиратися на російськомовних людей, щоб знищувати країну й убивати патріотів на вулицях…

Була б Україна українська, як Франція французька або як Чехія чеська, – цих проблем би не було
".

Скрипка во французской Франции видимо этого набрался. Или перед отмененным концертом с Валерией в Лондоне? А вообще в тему срочно реквестируются аутсайдер и Знак для поддержания должного уровня срача :lol:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Ось приводжу кінцівку цієї статті:

"Олег Скрипка нещодавно сказав: "Якщо люди йдуть на барикади, а потім навідуються в караоке та співають "А бєлий лєбєдь на пруду…", значить, нам ще багато що необхідно змінити в собі… Війни можна було б уникнути. Якби ми всі разом були українцями, знали мову, власну історію, ходили на українські концерти, читали українські книги – неможливо було б створити п'яту колону й спиратися на російськомовних людей, щоб знищувати країну й убивати патріотів на вулицях…

Була б Україна українська, як Франція французька або як Чехія чеська, – цих проблем би не було
".

А Поплавський?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Я, як російськомовний громадянин, можу спілкуватись і писати українською, хоча це в мене виходить гірше, чесно кажу...Але я знаю чимало повних утирків і дебілів з саме українською мовою спілкування, в яких саме цінне, включно "душу й тіло" - вишиванка і все. Ось скільки коштує вишиванка на цих дебілах - ось оце і їх ціна за прейскурантом. Задовбали ці теми вже.

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Самая важная тема на войне. Самая своевременная. Самая нужная.
С такими сторонниками и врагов не надо.

Offline СашКо

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175

А Поплавський?
Та попер майбуть Януковича вітати с ДР. Повернеться, теж розкаже про про любов....

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
И для мятущихся душ:



Найважливіша тема на війні. Своєчасіша. Найпотрібніша.
З такими прихильниками і ворогів не треба.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Не читав, але засуджую.(с).  :smilie1: Просто в кожній державі є достатньо "порожніх" людей, яким взагалі політика по барабану. І,мабуть, це нормально. Не можуть всі бути суперпатріотами. Але інколи настають обставини, які заставляють робити вибір. А вибір тут невеликий - ця держава твоя, а інша - чужа (для більшості). Отут і з*являються спільні інтереси і патріотизм. З деякими прикладами перетворення "пофігіста" в патріота особисто зустрічався.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча

А Поплавський?
Та попер майбуть Януковича вітати с ДР. Повернеться, теж розкаже про про любов....

Виключно українською.

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932

А Поплавський?
Та попер майбуть Януковича вітати с ДР. Повернеться, теж розкаже про про любов....

Виключно українською.
:smiley24: :smiley24:


Не читав, але засуджую.(с).  :smilie1: Просто в кожній державі є достатньо "порожніх" людей, яким взагалі політика по барабану. І,мабуть, це нормально. Не можуть всі бути суперпатріотами. Але інколи настають обставини, які заставляють робити вибір. А вибір тут невеликий - ця держава твоя, а інша - чужа (для більшості). Отут і з*являються спільні інтереси і патріотизм. З деякими прикладами перетворення "пофігіста" в патріота особисто зустрічався.
:smiley24: :smiley24:
Самая важная тема на войне. Самая своевременная. Самая нужная.
С такими сторонниками и врагов не надо.
:smiley24: :smiley24:

мої пси: яко практикуючий лінгвіст не можу не похвалити укромову
вона класна
але якщо укрмова буде для людей дрючком, причому ху..овим дрючком для класних людей - то я скажу так:
наху.. та мова!

псипси: а тепер чекаю ще пару мінусів у карму від тягнистурбованих і буду мабуть завязувати з цим хворумом...
отакоєот

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Якщо люди йдуть на барикади, а потім навідуються в караоке та співають "А бєлий лєбєдь на пруду…", значить, нам ще багато що необхідно змінити в собі…

а якщо вони співають I love to hate you чи скажімо Tchingiskhan  то треба змінювати чи ні?

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Якщо люди йдуть на барикади, а потім навідуються в караоке та співають "А бєлий лєбєдь на пруду…", значить, нам ще багато що необхідно змінити в собі…

а якщо вони співають I love to hate you чи скажімо Tchingiskhan  то треба змінювати чи ні?



а як Ви думаєте? чому не спробувати відповісти на своє "риторичне" запитання?

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Якщо люди йдуть на барикади, а потім навідуються в караоке та співають "А бєлий лєбєдь на пруду…", значить, нам ще багато що необхідно змінити в собі…

а якщо вони співають I love to hate you чи скажімо Tchingiskhan  то треба змінювати чи ні?
А если беркутовцы после тяжелого рабочего дня, заполненного избиванием майдановцев выпивают водочки и поют "Ніч яка місячна" то все в порядке в стране?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14503
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
рух отвору працюэ  :super:
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Скільки у нас людей разгуварюють "суржиком"? Да дофіга і трошки.

Вони начебто і не розмовляють російською, але це найстрашнюча неповага до української! Більша, ніж би вони розмовляли російською.

Когда я слишу такого настояшчего суржикоговоряшчего українця, которий разгуварює и питається мені щось доказать, да іщє спрашиває, чого це українці не разгуварюють українською, живучи в Україні, хочеться остановить його поток мислі, заткнути ладонню рота і викинути на ближайшій останівці. Зразу за суржик і за дурь.

Я вважаю, що, або людина розмовляє чистою українською, а слова, які вона десь могла і забути...повинна перепитати у співрозмовника і не соромитись, або краще вже російською, ніж суржиком.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

А если беркутовцы после тяжелого рабочего дня, заполненного избиванием майдановцев выпивают водочки и поют "Ніч яка місячна" то все в порядке в стране?

Кстати да, что именно пел львовский беркут в перерывах между избиваниями?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Автор статті ніби правильно задумується, і ніби в деяких аспектах має рацію, але
використовуючи не правильний поняттєвий інструментарій має викривлену картинку і невірні висновки

найгірше, що кидається у вічі це:
ну ніби ж політолог, вища освіта там, все таке, а вигадав якісь пустопорожні безнаціональні держави...

P.S.
А тема таки дійсно серйозна, але обговорення її на такому рівні це жах.
« Останнє редагування: Липня 09, 2014, 01:28:20 13:28 від Читач »
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Скільки у нас людей разгуварюють "суржиком"? Да дофіга і трошки.

Вони начебто і не розмовляють російською, але це найстрашнюча неповага до української! Більша, ніж би вони розмовляли російською.

Когда я слишу такого настояшчего суржикоговоряшчего українця, которий разгуварює и питається мені щось доказать, да іщє спрашиває, чого це українці не разгуварюють українською, живучи в Україні, хочеться остановить його поток мислі, заткнути ладонню рота і викинути на ближайшій останівці. Зразу за суржик і за дурь.

Я вважаю, що, або людина розмовляє чистою українською, а слова, які вона десь могла і забути...повинна перепитати у співрозмовника і не соромитись, або краще вже російською, ніж суржиком.
може я Вас здивую
наявність суржика просто свідчить про те, що мова є живою і що життя мови не безтурботне

і в німеччині, і в польші, і в гретбритан є суржики і нікого то не коливає
суржик як одяг після прання - не новий, але чим далі - тим зручніший

якщо Ви можете дозволити собі кожного дня одягати новен - вперед і с пєстнєй,
але не вимагайте цього від усіх інших, це непрактично

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Якщо люди йдуть на барикади, а потім навідуються в караоке та співають "А бєлий лєбєдь на пруду…", значить, нам ще багато що необхідно змінити в собі…

а якщо вони співають I love to hate you чи скажімо Tchingiskhan  то треба змінювати чи ні?



а як Ви думаєте? чому не спробувати відповісти на своє "риторичне" запитання?

ну я думаю зрозуміло як
пісня є піснею і нічім більшим
звичайно є ОКРЕМІ пісні (гімни там ще якісь особливі) які співають ПЕВНИМ чином
а всі інші - просто витвори
ось мені з дитинства подобається   поспєлі вішні в саду у дяді вані  - так мені шо тепер повіситись??

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Скільки у нас людей разгуварюють "суржиком"? Да дофіга і трошки.

Вони начебто і не розмовляють російською, але це найстрашнюча неповага до української! Більша, ніж би вони розмовляли російською.

Когда я слишу такого настояшчего суржикоговоряшчего українця, которий разгуварює и питається мені щось доказать, да іщє спрашиває, чого це українці не разгуварюють українською, живучи в Україні, хочеться остановить його поток мислі, заткнути ладонню рота і викинути на ближайшій останівці. Зразу за суржик і за дурь.

Я вважаю, що, або людина розмовляє чистою українською, а слова, які вона десь могла і забути...повинна перепитати у співрозмовника і не соромитись, або краще вже російською, ніж суржиком.

Ай Гео, плюсую, но счас тебя спросят, что такое чистая украинская (реквестирую finli), и что на литературном украинском в Киеве не говорят. Была у меня уже такая беседа :laugh: И не одна :laugh: И как заипал этот лингвонацизм, а особенно в такое время. Ну ведь очевидно же, что только ползучая ассимиляция даст свои плоды. Ибо после прочтения таких текстов я могу и вопросы начать себе задавать, а туда ли мы идем?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
[може я Вас здивую
наявність суржика просто свідчить про те, що мова є живою і що життя мови не безтурботне

і в німеччині, і в польші, і в гретбритан є суржики і нікого то не коливає
суржик як одяг після прання - не новий, але чим далі - тим зручніший

якщо Ви можете дозволити собі кожного дня одягати новен - вперед і с пєстнєй,
але не вимагайте цього від усіх інших, це непрактично

 :smiley24:

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
[може я Вас здивую
наявність суржика просто свідчить про те, що мова є живою і що життя мови не безтурботне

і в німеччині, і в польші, і в гретбритан є суржики і нікого то не коливає
суржик як одяг після прання - не новий, але чим далі - тим зручніший

якщо Ви можете дозволити собі кожного дня одягати новен - вперед і с пєстнєй,
але не вимагайте цього від усіх інших, це непрактично

 :smiley24:

А можно мне тоже удивиться. Я считаю, что это неуважение к себе и к языку, коверкать его подобным образом, используя половину русских слов с украинским произношением. Как же можно бороться за украинский язык, если он суржиком уничтожается гораздо круче, чем русским языком.
I always tell the truth. Even when I lie.