Автор Тема: На Хрещатику сталася перестрілка. Є поранені - ЗМІ  (Прочитано 43227 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
короче, кто-то опять начинает расшатывать лодку. при чем уже не снаружи, а изнутри

только не говорите мне, что Аваков-Рафик "и тем не менее ни у чом нэ уиноват"  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Вы доиграетесь, что будет массовый митинг киевлян - против ПС, с их балаклавами и оружием.

Виходь попротестуй, сміливиця ти наша :)

А шо,Вія,стріляти будете?
Ти вже погрожуєш?
От я киянин.
І мені не подобається що будь-який пацан в балаклаві може стрельнути в будь-який момент в будь кого.А ти будеш чайкою кигикати і захищати його.
Самій не прортивно?
Він же в свого пульнув.В двох своїх.
А завтра в тебе...
Не дай Бог.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Вы доиграетесь, что будет массовый митинг киевлян - против ПС, с их балаклавами и оружием.

Виходь попротестуй, сміливиця ти наша :)

А шо,Вія,стріляти будете?
Ти вже погрожуєш?
От я киянин.
І мені не подобається що будь-який пацан в балаклаві може стрельнути в будь-який момент в будь кого.А ти будеш чайкою кигикати і захищати його.
Самій не прортивно?
Він же в свого пульнув.В двох своїх.
А завтра в тебе...
Не дай Бог.
то есть по этой же логике, если мент задавил пешика на пешеходном переходе, то всех ментов нужно разоружить и разогнать?

зачотная у вас логика  :smiley24: :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
\\Гена,братику,от поясни-що це було?
Для чого стріляти у своїх?
Хлопець в реанімації.
Це так треба?
До чого тут Майдан?\\

Бо понабирали ідіотів !!! І це щастя що одинокий випадок -- всіх не просієш - завжди десь ідіот найдеться. Я ж кажу що лоханулися

Гена,відкрию тобі таємницю- ідіотів там не один а багато.
Ти ще не бачив як бухають і зброєю граються. Якийсь піздєц просто.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Вы доиграетесь, что будет массовый митинг киевлян - против ПС, с их балаклавами и оружием.

Виходь попротестуй, сміливиця ти наша :)

А шо,Вія,стріляти будете?
Ти вже погрожуєш?
От я киянин.
І мені не подобається що будь-який пацан в балаклаві може стрельнути в будь-який момент в будь кого.А ти будеш чайкою кигикати і захищати його.
Самій не прортивно?
Він же в свого пульнув.В двох своїх.
А завтра в тебе...
Не дай Бог.

Погрожує якраз Елена - ПС роззброіти мирними протестами. І ти рядком з нею стань. А очолить вас Аваков і Асавелюк.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
ні на жаль не впевнений - але іншого виходу нема на жаль - відразу буде інший Януковч чи Януковична. Ці хлопці хоч які вони не є мішають цьому - видно по інформаційній компанії що дуже мішають деяким
Діюча влада робить багато того, про що тільки мріяв Янукович і якихось заперечень та протидії цьому з боку ПС не спостерігається. Зато відкрито йде дерібан майна ЗАЛИШЕНОГО бувлшими можновладцями. Замітьте, майно тих, хто далі тут ПС токож не помічає, як і самих власників того майна. Ну і провокації, які постійно відбуваються за участі ПС також видко неозброєним оком. Боюсь, як борці за народ, хлопці вже себе дискредитували по повній :(
« Останнє редагування: Квітня 01, 2014, 02:20:03 02:20 від Agh »

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Вы доиграетесь, что будет массовый митинг киевлян - против ПС, с их балаклавами и оружием.

Виходь попротестуй, сміливиця ти наша :)

А шо,Вія,стріляти будете?
Ти вже погрожуєш?
От я киянин.
І мені не подобається що будь-який пацан в балаклаві може стрельнути в будь-який момент в будь кого.А ти будеш чайкою кигикати і захищати його.
Самій не прортивно?
Він же в свого пульнув.В двох своїх.
А завтра в тебе...
Не дай Бог.
то есть по этой же логике, если мент задавил пешика на пешеходном переходе, то всех ментов нужно разоружить и разогнать?

зачотная у вас логика  :smiley24: :laugh:

Логіка нормальна.Не можеш підтримати дисципліну-нахер роззброюйся.
Тим більше в мирному місті Києві.
Так що логіка залізна.
Не хочеш роззброюватися-закрий зброю в сталевий сейф і видавай при бойовій тривозі.Як це і робиться в армії.Зрозумів?
А лазити по кабаках і бухати з пістолетами щоб один в одного стріляти- то мені такі "захисники" нахер не впали.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\о есть по этой же логике, если мент задавил пешика на пешеходном переходе, то всех ментов нужно разоружить и разогнать?

навіщо одного - 100 з чимось ще 200 безвісти - і нічого служать всі

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Вы доиграетесь, что будет массовый митинг киевлян - против ПС, с их балаклавами и оружием.

Виходь попротестуй, сміливиця ти наша :)

А шо,Вія,стріляти будете?
Ти вже погрожуєш?
От я киянин.
І мені не подобається що будь-який пацан в балаклаві може стрельнути в будь-який момент в будь кого.А ти будеш чайкою кигикати і захищати його.
Самій не прортивно?
Він же в свого пульнув.В двох своїх.
А завтра в тебе...
Не дай Бог.

Пока Вия не наколдует себе два гектара на Крещатике и Бентли, она готова стрелять во все, что шевелится. И ей пох, свой не свой. Тут дело принципа.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Вы доиграетесь, что будет массовый митинг киевлян - против ПС, с их балаклавами и оружием.

Виходь попротестуй, сміливиця ти наша :)

А шо,Вія,стріляти будете?
Ти вже погрожуєш?
От я киянин.
І мені не подобається що будь-який пацан в балаклаві може стрельнути в будь-який момент в будь кого.А ти будеш чайкою кигикати і захищати його.
Самій не прортивно?
Він же в свого пульнув.В двох своїх.
А завтра в тебе...
Не дай Бог.

Погрожує якраз Елена - ПС роззброіти мирними протестами. І ти рядком з нею стань. А очолить вас Аваков і Асавелюк.

Треба буде-стану.
Я не хочу щоб неконтрольовані ідіоти пуляли у всі сторони.
Якщо ти цього хочеш,то ти теж ідіотка.
І аваков тут ні до чого.
Це він його поїв  і патрони видавав?
Дурепа ти як була так і лишилася.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\Дыюча влада пробить багато того, про що тільки мріяв Янукович і якихось заперечень та протидії цьому з боку ПС не спостерігається. Зато відкрито йде дерібан майна ЗАЛИШЕНОГО бувлшими можновладцями. Замітьте, майно тих, хто далі тут ПС токож не помічає, як і самих власників того майна. Ну і провокації, які постійно відбуваються за участі ПС також видко неозброєним оком. Боюсь, як борці за народ, хлопці вже себе дискредитували по повній :(\\

да тут ПС щось наразі може зробити ? влада наразі недоторкана - війна --- щось я не помітив ніяких провокацій з боку ПС - просвітіть якщо ви не бот

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Вы доиграетесь, что будет массовый митинг киевлян - против ПС, с их балаклавами и оружием.

Виходь попротестуй, сміливиця ти наша :)

А шо,Вія,стріляти будете?
Ти вже погрожуєш?
От я киянин.
І мені не подобається що будь-який пацан в балаклаві може стрельнути в будь-який момент в будь кого.А ти будеш чайкою кигикати і захищати його.
Самій не прортивно?
Він же в свого пульнув.В двох своїх.
А завтра в тебе...
Не дай Бог.
то есть по этой же логике, если мент задавил пешика на пешеходном переходе, то всех ментов нужно разоружить и разогнать?

зачотная у вас логика  :smiley24: :laugh:

Логіка нормальна.Не можеш підтримати дисципліну-нахер роззброюйся.
Тим більше в мирному місті Києві.
Так що логіка залізна.
Не хочеш роззброюватися-закрий зброю в сталевий сейф і видавай при бойовій тривозі.Як це і робиться в армії.Зрозумів?
А лазити по кабаках і бухати з пістолетами щоб один в одного стріляти- то мені такі "захисники" нахер не впали.
ну так по вашей логике всех мусаров тоже нужно разоружать. мало ли что ли на их совести трупов?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Дело в том, что менты очень редко с оружием, это раз. А второе, они проходят хоть и хуевую, но подготовку. В которой две трети времени, это техника безопасности. А черти из ПС вообще не представляют о чем речь.

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
ВІЯ, то чому Асавелюк сів у авто до Ведмедя?

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
да тут ПС щось наразі може зробити ? влада наразі недоторкана - війна --- щось я не помітив ніяких провокацій з боку ПС - просвітіть якщо ви не бот
Звичайно, піти під ВР заради відставки Авакова перед самою генасамблеєю ООН - може, а виступити проти законів, які приймає пачками та ж Рада - ні. Логіка залізна! :weep:
Провокацій - неміряно, якщо ви їх не бачите, то вибачайте. Остання - сьогодні, зі стрільбою перед совбезом, яке прикре знову співпадіння ....

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Вы доиграетесь, что будет массовый митинг киевлян - против ПС, с их балаклавами и оружием.

Виходь попротестуй, сміливиця ти наша :)

А шо,Вія,стріляти будете?
Ти вже погрожуєш?
От я киянин.
І мені не подобається що будь-який пацан в балаклаві може стрельнути в будь-який момент в будь кого.А ти будеш чайкою кигикати і захищати його.
Самій не прортивно?
Він же в свого пульнув.В двох своїх.
А завтра в тебе...
Не дай Бог.
то есть по этой же логике, если мент задавил пешика на пешеходном переходе, то всех ментов нужно разоружить и разогнать?

зачотная у вас логика  :smiley24: :laugh:

Логіка нормальна.Не можеш підтримати дисципліну-нахер роззброюйся.
Тим більше в мирному місті Києві.
Так що логіка залізна.
Не хочеш роззброюватися-закрий зброю в сталевий сейф і видавай при бойовій тривозі.Як це і робиться в армії.Зрозумів?
А лазити по кабаках і бухати з пістолетами щоб один в одного стріляти- то мені такі "захисники" нахер не впали.
ну так по вашей логике всех мусаров тоже нужно разоружать. мало ли что ли на их совести трупов?

Давай так- котлети окремо,мухи окремо.
Маємо наочний приклад-ідіот в балаклаві набухався і стріляв по своїх.
Ти вважаєш що це не варте уваги?
Нехай так і буде?
Ти впевнений що ПС контролює усіх своїх?
Я знаю що не всіх.Далеко не всіх.
Отже маємо невідому кількість чуваків в балаклавах із зброєю,які невідомо що думають і роблять.
Ти вважаєш це нормальним?
Тільки тому що вони називають себе ПС?
Так я тобі розкажу що за один день в одну із адміністрацій Києва приходили ТРИ різні ПС із вимогою надати приміщення.Причому всі із зброєю і всі один одного не знали.
Пішли розбиратися між собою.Не поверталися.

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
\\Дыюча влада пробить багато того, про що тільки мріяв Янукович і якихось заперечень та протидії цьому з боку ПС не спостерігається. Зато відкрито йде дерібан майна ЗАЛИШЕНОГО бувлшими можновладцями. Замітьте, майно тих, хто далі тут ПС токож не помічає, як і самих власників того майна. Ну і провокації, які постійно відбуваються за участі ПС також видко неозброєним оком. Боюсь, як борці за народ, хлопці вже себе дискредитували по повній :(\\

да тут ПС щось наразі може зробити ? влада наразі недоторкана - війна --- щось я не помітив ніяких провокацій з боку ПС - просвітіть якщо ви не бот


 :smilie11:мда...

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\Звичайно, піти під ВР заради відставки Авакова перед самою генасамблеєю ООН - може, а виступити проти законів, які приймає пачками та ж Рада - ні. Логіка залізна! :weep:
Провокацій - неміряно, якщо ви їх не бачите, то вибачайте. Остання - сьогодні, зі стрільбою перед совбезом, яке прикре знову співпадіння ....\\

я сам був тоді під ВР - ПС закликав не штурмувати раду - не маєте інформації не пишіть х - ню

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Дело в том, что менты очень редко с оружием, это раз. А второе, они проходят хоть и хуевую, но подготовку. В которой две трети времени, это техника безопасности. А черти из ПС вообще не представляют о чем речь.
дело в том, что мусара ездят бухими за рулем. убивают граждан.

у меня, например, на соседней улице в Харькове месяц назад участковый убил тетку возле ее же дома. она умерла от разрыва печени. после того, как она потеряла сознание, он бросил ее на улице на морозе умирать.

а вот правый сектор у меня никого на соседней или моей улице не убивал.

вопрос: кого мне следует бояться больше?  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
сьогодні так - прикро --- але це не спрямована провокація - якщо спрямована так точно не ПС

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
ПС - це не причина - це наслідок політики тупих манюпасів які голосують то за яника то за юлю -- не буда б розграблена вся країна ніхто б про них би і не знав

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.


вопрос: кого мне следует бояться больше?  :smiley16:

Кантемировской дивизии. И их идиота главкома.  А ПС настойчиво работает на Допкина, Гепкина, и как следствие Медведя итд.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
ВІЯ, то чому Асавелюк сів у авто до Ведмедя?

А звідки така інфа , що сів?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Давай так- котлети окремо,мухи окремо.
Маємо наочний приклад-ідіот в балаклаві набухався і стріляв по своїх.
Ти вважаєш що це не варте уваги?
Нехай так і буде?
Ти впевнений що ПС контролює усіх своїх?
Я знаю що не всіх.Далеко не всіх.
Отже маємо невідому кількість чуваків в балаклавах із зброєю,які невідомо що думають і роблять.
Ти вважаєш це нормальним?
Тільки тому що вони називають себе ПС?
Так я тобі розкажу що за один день в одну із адміністрацій Києва приходили ТРИ різні ПС із вимогою надати приміщення.Причому всі із зброєю і всі один одного не знали.
Пішли розбиратися між собою.Не поверталися.
хорошо давай так.

бухой мент за рулем сбил человека на пешеходном переходе.

значит министр МВД не может контролировать своих подчиненных.

отже маемо 350 тысяч ментов, которые с ксивами неизвестно что думают и делают.

ты считаешь это нормальным?  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Petrovich

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 64
Дело в том, что менты очень редко с оружием, это раз. А второе, они проходят хоть и хуевую, но подготовку. В которой две трети времени, это техника безопасности. А черти из ПС вообще не представляют о чем речь.
дело в том, что мусара ездят бухими за рулем. убивают граждан.

у меня, например, на соседней улице в Харькове месяц назад участковый убил тетку возле ее же дома. она умерла от разрыва печени. после того, как она потеряла сознание, он бросил ее на улице на морозе умирать.

а вот правый сектор у меня никого на соседней или моей улице не убивал.

вопрос: кого мне следует бояться больше?  :smiley16:

а чем этот правый сектор лучше таких ментов? будешь ждать пока они кого-то из твоих знакомых не убьют?

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
На каждого из 350 тысяч ментов, есть личное дело, медосмор, справка психиатра, и личная подпись в журнале выдачи оружия. Номер оружия, и еще хуева куча бумаг. Включая и Закон о Милиции. Что есть у ПС?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
щось я не помітив ніяких провокацій з боку ПС - просвітіть якщо ви не бот


 :weep:
Prosperity is based on people and ideas

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
ВІЯ, то чому Асавелюк сів у авто до Ведмедя?

А звідки така інфа , що сів?

Народ писав у Цеголко в коментарях. Багато людей писало, що Ведмідь забрав Асавелюка

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
да у нас високий авторитет і повага в міліції з справкою і тд тп )))))

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police


вопрос: кого мне следует бояться больше?  :smiley16:

Кантемировской дивизии. И их идиота главкома.  А ПС настойчиво работает на Допкина, Гепкина, и как следствие Медведя итд.
вот почему-то кантемировской девизии я боюсь меньше, чем родненьких мусаров.

знаешь почему? потому что кантемировская девизия далеко и неизвестн, увижу ли я ее когда-нибудь вообще, а родненькие мусара рядом и сталкиваюсь я с ними каждый день. и я никогда не знаю заранее, когда перехожу по пешеходному переходу, вылетит ли или не вылетит на меня из-за остановившегося жыпа внезапное бухое мусарило на какой-то кэмри или шкоде :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force