Автор Тема: Власти Украины должны вернуть стране статус ядерной державы в течении месяца.  (Прочитано 5896 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Всем сторонники создания своего ЯО:
Расскажите, как вы представляете жизнь Украины в условиях санкций?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
У них есть  бомба, и они ней гордяться


шо за пистолетик?

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Всем сторонники создания своего ЯО:
Расскажите, как вы представляете жизнь Украины в условиях санкций?

Краще розкажіть як ви уявляєте життя України (якщо воно буде) в умовах окупації.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Обратите внимание на обувь (на 2 фото) обладателей ЯО.
Батя, мы стараемся ...

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Краще розкажіть як ви уявляєте життя України (якщо воно буде) в умовах окупації.
Вы решили быстренько сделать ядрен-батон и бахнуть по Кремлю?
Я разочарую, быстро не будет. А вот санкции на Украину точно приведут к развалу и оккупации.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Краще розкажіть як ви уявляєте життя України (якщо воно буде) в умовах окупації.
Вы решили быстренько сделать ядрен-батон и бахнуть по Кремлю?
Я разочарую, быстро не будет. А вот санкции на Украину точно приведут к развалу и оккупации.

Тобто вибору Україні ви не лишаєте, хоч верть-круть, хоч круть-верть, а в черепочку смерть - або окупація, або санкції.
То може краще вмерти стоячи? А може й не вмерти, га?

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Тобто вибору Україні ви не лишаєте, хоч верть-круть, хоч круть-верть, а в черепочку смерть - або окупація, або санкції.
То може краще вмерти стоячи? А може й не вмерти, га?
Выбор Украины это закончить АТО как можно скорее.
Реальный выбор безопасности - строить свою армию и вступить в НАТО.
Воссоздание ЯО приведет к санкциям, катастрофическом падении уровня жизни, и, соотвественно развалу страны.
Вы не заметили по какому лезвию мы прошли в этом году? То что в Донецке и Луганске могло быть и в Харькове и Днепропетровске и Одессе...
А при санкциях так и будет.
Это если ограничатся санкциями, а то дадут Хуйлу карт-бланш на наведение порядка.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
хлопці і дівчата, про що мова? у нас хіба є з чого ту бімбу робити? овоч же наче останній уран віддав.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Не, а так можно да, помечтать как мы быринько все сделаем, от ЯО до звездолетов....

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
хлопці і дівчата, про що мова? у нас хіба є з чого ту бімбу робити? овоч же наче останній уран віддав.
У нас месторождение есть, но вопрос в обогащении...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
хлопці і дівчата, про що мова? у нас хіба є з чого ту бімбу робити? овоч же наче останній уран віддав.

при наявності технологій, а вони у нас є, це не проблема
проблема "навіщо?", і "за що?",
але, здається справжнім патріотам краще вірити в чудодійність ЯЗ ніж шукати відповіді на ці питання,
як недавно вірили у 500-2000 бронетехніки знищеної терористами
а хто не вірить той зрадник
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Ну добре, давайте змоделюємо , мені просто цікаво . Припустимо: ми не оголошуючи прийняли рішення створити із наявного матеріялу якусь там боєголовку , тут кажуть ( паралельно поливаючи опонентів нехорошими словами :smilie5:) що за 10хв будуть знати такі дійові особи 1 чебурашка 2 хуйло 3 хуйліта 4... і т д.  Добре
Що по вашому буде далі ? Будь ласка , більш-менш  правдоподібно . Ну наприклад заява хуйлостану і діпконсерновість решти ,
на що наш МЗС відповідає у кращих традиціях народу ізраїля - і я не я і хата не моя.
Я щось мало вірю що тут почнуть рубати з плеча ( так як тут нашіптують) і відразу нам п...да. Я думаю між цими двома подіями буде ще багато тактичних кроків , які ми можемо використовувати на політ. шахівниці з ситими єврами та стурбованими чебурашками.

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Ну добре, давайте змоделюємо , мені просто цікаво . Припустимо: ми не оголошуючи прийняли рішення створити із наявного матеріялу якусь там боєголовку , тут кажуть ( паралельно поливаючи опонентів нехорошими словами :smilie5: ) що за 10хв будуть знати такі дійові особи 1 чебурашка 2 хуйло 3 хуйліта 4... і т д.  Добре
Що по вашому буде далі ? Будь ласка , більш-менш  правдоподібно . Ну наприклад заява хуйлостану і діпконсерновість решти ,
на що наш МЗС відповідає у кращих традиціях народу ізраїля - і я не я і хата не моя.
Я щось мало вірю що тут почнуть рубати з плеча ( так як тут нашіптують) і відразу нам п...да. Я думаю між цими двома подіями буде ще багато тактичних кроків , які ми можемо використовувати на політ. шахівниці з ситими єврами та стурбованими чебурашками.
Европа не зависит от наших энергоносителей и не заинтересованна в наших деньгах, ибо их нет.
Поэтом у в отличие от ситуации с Хулостаном не будет никаких обеспокоенностей, а будут сразу санкции.
С учетом того что сейчас кредиты не дают нам скатиться в пропасть, то их замена на санкции прибьет нас быстро и бесповоротно.

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
при наявності технологій, а вони у нас є, це не проблема
Когда это у нас появилось обагащение урана?!

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Ну добре, давайте змоделюємо , мені просто цікаво . Припустимо: ми не оголошуючи прийняли рішення створити із наявного матеріялу якусь там боєголовку , тут кажуть ( паралельно поливаючи опонентів нехорошими словами :smilie5: ) що за 10хв будуть знати такі дійові особи 1 чебурашка 2 хуйло 3 хуйліта 4... і т д.  Добре
Що по вашому буде далі ? Будь ласка , більш-менш  правдоподібно . Ну наприклад заява хуйлостану і діпконсерновість решти ,
на що наш МЗС відповідає у кращих традиціях народу ізраїля - і я не я і хата не моя.
Я щось мало вірю що тут почнуть рубати з плеча ( так як тут нашіптують) і відразу нам п...да. Я думаю між цими двома подіями буде ще багато тактичних кроків , які ми можемо використовувати на політ. шахівниці з ситими єврами та стурбованими чебурашками.
Европа не зависит от наших энергоносителей и не заинтересованна в наших деньгах, ибо их нет.
Поэтом у в отличие от ситуации с Хулостаном не будет никаких обеспокоенностей, а будут сразу санкции.
С учетом того что сейчас кредиты не дают нам скатиться в пропасть, то их замена на санкции прибьет нас быстро и бесповоротно.
Прогнозовано  :smilie5: Але все ж таки , "так уж лі нє завісіт ? " Ну добре як на простого громадянина без доступу до зконцентрованої інформації (яку можуть мати відповідні галузеві фахівці) я думаю так .Наприклад- південний потік добудують і ми не зможемо лякати своєю трубою єврів , також прогнозовано але...
  Чого найбільше не хочуть упітані єври? правильно - порушення сталої ситуації свого добробуту а саме головне небезпеки ( яку вони тупо і вперто не дооцінюють) Небезпеки що всетаки незважаючи на запевнення нашого МЗС зброя у нас є ( їм же ж докладають за 10хв.) А от далі починається те чого так всі не люблять робити, починають думати :smilie3: . При умові звичайно що у нашого рульового стальні яйця, ситуацію можна вивести на" якісно новий рівень стурбованості   :hot:"
Якщо вони побачуть що ми демонструємо , що нам втрачати нічого і санкції їхні нам до дупи ще більшої ніж в хуйла , от не вірю я що почнуть нас зразу ізолювати.

 Насправді розслабтеся нема в нас такого рульового. І нічого з вищеописаного не буде , в такій ситуації як є Україна з 2005р потрібен президент який не боїться смерті , реально , ні своєі ні своїх дітей та родичів і піде до кінця заради високої мети - збереження незалежності  української держави.

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Небезпеки що всетаки незважаючи на запевнення нашого МЗС зброя у нас є ( їм же ж докладають за 10хв.) А от далі починається те чого так всі не люблять робити, починають думати :smilie3: . При умові звичайно що у нашого рульового стальні яйця, ситуацію можна вивести на" якісно новий рівень стурбованості   :hot: "
Якщо вони побачуть що ми демонструємо , що нам втрачати нічого і санкції їхні нам до дупи ще більшої ніж в хуйла , от не вірю я що почнуть нас зразу ізолювати.
Мы не сможем это демонстрировать. Экономика загнеться уж слишком быстро.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
при наявності технологій, а вони у нас є, це не проблема
Когда это у нас появилось обагащение урана?!

вчора, не в буквальному смислі   
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
вчора, не в буквальному смислі
Разве что в  буквальном, ибо позавчера еще не было

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Економіка гаварітє  :smilie5:.  А вона в нас є  ? А якщо хуйло буде нас заколисувати і далі до зими , рік, два а європідири всьо діп і діп консерн? Не загнеться економіка?.
 Людям животи порять за проукраїнскіську позицію , а ви про економіку .
Економіка должна бить економной - тоість - зажати яйця ахметовим ( не в переносному) а в кімнаті напроти  ще й їхнім отприскам ? Не вистачить нам протриматись . А підняти ціни на пшеницю в світі ?, а ще скільки ми можем ми навіть не здогадуємся , а причина в  відсутності яєць у рульових та в нашій меншовартості. 

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Економіка гаварітє  :smilie5: .  А вона в нас є  ? А якщо хуйло буде нас заколисувати і далі до зими , рік, два а європідири всьо діп і діп консерн? Не загнеться економіка?.
 Людям животи порять за проукраїнскіську позицію , а ви про економіку .
Економіка должна бить економной - тоість - зажати яйця ахметовим ( не в переносному) а в кімнаті напроти  ще й їхнім отприскам ? Не вистачить нам протриматись . А підняти ціни на пшеницю в світі ?, а ще скільки ми можем ми навіть не здогадуємся , а причина в  відсутності яєць у рульових та в нашій меншовартості.
А что, наличие ядерных ракет как то помешает засылать террористов?!
У Израиля есть ЯО и его регулярно обстреливают.
У России есть ЯО и она вела две войны в Чечне и сейчас ведет в Дагестане.
Появись у нас завтра ЯО что с сепертистами случится? Да НИЧЕГО.


И да, без экономики нельзя жить не на проуркраинских ни на других позициях. Просто жить не получится

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
вчора, не в буквальному смислі
Разве что в  буквальном, ибо позавчера еще не было

позавчора і ЯЗ не було...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Поновлювати ЯЗ без рішучості його застосувати не треба, дійсно.
А от коли можна заявити буде - йобну, сука! - і сука буде точно знати, шо йобнуть - тоді обов'язково.
Тобто в питанні поновлення ядерного статусу багато складових...

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Економіка гаварітє  :smilie5: .  А вона в нас є  ? А якщо хуйло буде нас заколисувати і далі до зими , рік, два а європідири всьо діп і діп консерн? Не загнеться економіка?.
 Людям животи порять за проукраїнскіську позицію , а ви про економіку .
Економіка должна бить економной - тоість - зажати яйця ахметовим ( не в переносному) а в кімнаті напроти  ще й їхнім отприскам ? Не вистачить нам протриматись . А підняти ціни на пшеницю в світі ?, а ще скільки ми можем ми навіть не здогадуємся , а причина в  відсутності яєць у рульових та в нашій меншовартості.
А что, наличие ядерных ракет как то помешает засылать террористов?!
У Израиля есть ЯО и его регулярно обстреливают.
У России есть ЯО и она вела две войны в Чечне и сейчас ведет в Дагестане.
Появись у нас завтра ЯО что с сепертистами случится? Да НИЧЕГО.


И да, без экономики нельзя жить не на проуркраинских ни на других позициях. Просто жить не получится

Та не з сепаратистами случіца а з стурбованими гарантами , і в хуйлостані також . Треба демонструвати безбашенність більшу ніж хуйло нам тіпа втрачати нічого . Розумієте якщо є бажання мо можна зробити все , треба тільки правильно поставити питання , найти спеців які це питання вирішать і вирішать так як треба , тільки бажання треба мати  і не оглядуватись що там скаже хуйліта. Подивіться на історію створення ізраїлю - головний союзник США , і що витворяли на х.ю вертіли як хотіли  , взривали всякі там "Ліберті" АЛЕ на офіційному рівні ..." та ви шо, то не ми","добре-добре" ,"ми подумаєм","так-так ми згідні" і все таке .
  А про економіку ,що ви розумієте під цим словом? Тіпа, мислевірус, що без кредитів МВФ довго не протягнем? :smiley16:

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Та не з сепаратистами случіца а з стурбованими гарантами , і в хуйлостані також . Треба демонструвати безбашенність більшу ніж хуйло нам тіпа втрачати нічого . Розумієте якщо є бажання мо можна зробити все , треба тільки правильно поставити питання , найти спеців які це питання вирішать і вирішать так як треба , тільки бажання треба мати  і не оглядуватись що там скаже хуйліта. Подивіться на історію створення ізраїлю - головний союзник США , і що витворяли на х.ю вертіли як хотіли  , взривали всякі там "Ліберті" АЛЕ на офіційному рівні ..." та ви шо, то не ми","добре-добре" ,"ми подумаєм","так-так ми згідні" і все таке .
  А про економіку ,що ви розумієте під цим словом? Тіпа, мислевірус, що без кредитів МВФ довго не протягнем? :smiley16:
Ага, в Хулостане сразу испугаются и убегут.
Сами верите?


Про экономику - типа при санкциях, если нам с одной стороны не дадут кредиты, а с другой оборежут внешню торговлю то да, загнемся.

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Ну добре, давайте змоделюємо , мені просто цікаво . Припустимо: ми не оголошуючи прийняли рішення створити із наявного матеріялу якусь там боєголовку , тут кажуть ( паралельно поливаючи опонентів нехорошими словами :smilie5:) що за 10хв будуть знати такі дійові особи 1 чебурашка 2 хуйло 3 хуйліта 4... і т д.  Добре
Що по вашому буде далі ? Будь ласка , більш-менш  правдоподібно . Ну наприклад заява хуйлостану і діпконсерновість решти ,
на що наш МЗС відповідає у кращих традиціях народу ізраїля - і я не я і хата не моя.
Я щось мало вірю що тут почнуть рубати з плеча ( так як тут нашіптують) і відразу нам п...да. Я думаю між цими двома подіями буде ще багато тактичних кроків , які ми можемо використовувати на політ. шахівниці з ситими єврами та стурбованими чебурашками.

 :smiley24: Все вірно

І нити не потрібно раніше гілка була де сказали знвці, що готові Є двигуни і ракети NNNN кількість, і матеріали і спеціалісти для виготовлення РІЗНИХ зарядів за 3-6 місяців (перші результати) і ніхто не збирається робити за місяць потенціал, що дорівнює тому який у нас ВКРАЛИ, і санкції до агресора смішні ЩО ВОНИ НАМ ЗРОБЛЯТЬ :lol: в нас нема ні секторів ні банківських ні космічних галузей і поки вони такими темпами розколищуться за пару років у нас буде реальний щит, а ще за пару і Ядерний МЕЧ

 ПИТАННЯ СТОЇТЬ У ВИБОРІ ВЕКТОРА РОЗВИТИКУ ЗАХИСТНОЇ ДОКТРИНИ УКРАЇНИ!

 СВІТ ЗМІНИВСЯ І НЕ ПОТРІБНО ЗАПЕРЕЧУВАТИ ОЧЕВИДНЕ!!!
НА ПОРОЗІ НОВА ГОНКА ЯДЕРНИХ ОЗБРОЄНЬ (якщо хуйлу не дадуть міцно по зубам)
« Останнє редагування: Липня 14, 2014, 04:41:50 16:41 від Ser »
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Ну добре, давайте змоделюємо , мені просто цікаво . Припустимо: ми не оголошуючи прийняли рішення створити із наявного матеріялу якусь там боєголовку , тут кажуть ( паралельно поливаючи опонентів нехорошими словами :smilie5:) що за 10хв будуть знати такі дійові особи 1 чебурашка 2 хуйло 3 хуйліта 4... і т д.  Добре
Що по вашому буде далі ? Будь ласка , більш-менш  правдоподібно . Ну наприклад заява хуйлостану і діпконсерновість решти ,
на що наш МЗС відповідає у кращих традиціях народу ізраїля - і я не я і хата не моя.
Я щось мало вірю що тут почнуть рубати з плеча ( так як тут нашіптують) і відразу нам п...да. Я думаю між цими двома подіями буде ще багато тактичних кроків , які ми можемо використовувати на політ. шахівниці з ситими єврами та стурбованими чебурашками.

 :smiley24: Все вірно

І нити не потрібно раніше гідка була де сказани що готові Є двигуни і ракети NNNN кількість, і ніхто не збирається його робити за місяць, ПИТАННЯ СТОЇТЬ ВИБОРІ У ВЕКТОРІ РОЗВИТИКУ ЗАХИСТНОЇ ДОКТРИНИ УКРАЇНИ!

Ну добре давайте змоделюємо ситуацію(С)
Україна має ЯЗ зараз вона її не позбулась повністю(напр. 100 ракет)
З 1.03.2014 по 14.07.2014 р. коли і яким чином було б застосовано ці ракети? Який результат було б отримано?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Ну добре, давайте змоделюємо , мені просто цікаво . Припустимо: ми не оголошуючи прийняли рішення створити із наявного матеріялу якусь там боєголовку , тут кажуть ( паралельно поливаючи опонентів нехорошими словами :smilie5:) що за 10хв будуть знати такі дійові особи 1 чебурашка 2 хуйло 3 хуйліта 4... і т д.  Добре
Що по вашому буде далі ? Будь ласка , більш-менш  правдоподібно . Ну наприклад заява хуйлостану і діпконсерновість решти ,
на що наш МЗС відповідає у кращих традиціях народу ізраїля - і я не я і хата не моя.
Я щось мало вірю що тут почнуть рубати з плеча ( так як тут нашіптують) і відразу нам п...да. Я думаю між цими двома подіями буде ще багато тактичних кроків , які ми можемо використовувати на політ. шахівниці з ситими єврами та стурбованими чебурашками.

1. Про прийняття рішення стане відомо через 10 хв. Через 20 хв. аудіо буде лежати на УП.
2. Ніяких тактичних кроків не буде, як і офіційних заяв. Після розмови Пороха з Обамою на тему щозахуйня, МВФ НЕГАЙНО призупинить усі кредитні лінії (що ви, жодних політичних причин, стріктлі бізнес), предявлять до негайної оплати усе, що можна, реверс газу припиниться з технічних причин, наш позов до ГП  відхилиться через неправильне оформлення паперів, а військам хуйла негайно дадуть миротворчий статус ООН з мандатом аж до Києва. І будете гратися з ситими єврами посеред зими і грізними намірами захищати державу. Сєня оголосить дефолт, Приват йобнеться разом з депозитами і гривнею. Цікаво, скільки часу Порох всидить на табуретці.

Гуд лак.


Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Мала б Україна в цей період зброю такої хуйні НЕ БУЛО Б 100%
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Вовків боятись - в ліс не ходити.