Автор Тема: Нужны ли русские школы в Украине?  (Прочитано 2640 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Нужны ли русские школы в Украине?
« : Липня 14, 2014, 08:12:43 20:12 »
Навеяно событиями в Крыму, войной на востоке Украины и некоторыми постами с СУПа.
Против русского ничего не имею, но может пусть себе будет в качестве факультатива в школах. Не лучше ли больше украинского, современной истории Украины и английского?

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #1 : Липня 14, 2014, 08:14:06 20:14 »
О чем ты говоришь, давай вообще русский язык запретим.
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #2 : Липня 14, 2014, 08:18:24 20:18 »
все державне та безкоштовне має бути на Державній мові.

на іноземній мові викладання - освіта платна навіть в школах, тай хай платять батьки, як їм так кортить

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #3 : Липня 14, 2014, 08:19:42 20:19 »
О чем ты говоришь, давай вообще русский язык запретим.
Я юмор люблю, однако Вы давно смотрели расписание учащихся? Заранее прошу прощения, если Вы бездетный и не в теме.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #4 : Липня 14, 2014, 08:21:02 20:21 »
все державне та безкоштовне має бути на Державній мові.

на іноземній мові викладання - освіта платна навіть в школах, тай хай платять батьки, як їм так кортить
Я б це в КОНСТИТУЦІЇ записав.
Батя, мы стараемся ...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #5 : Липня 14, 2014, 08:24:20 20:24 »
Погляньмо на інфографіку українізації шкільної освіти в Україні протягом незалежності


Боротьба за мову викладання у школі була не відходом від реальних проблем, таких,
як загальне виборче право,заробітна плата або земельна реформа (як твердили демократи, ліберали та соціалісти),
в фундаментальною боротьбою за те, яких особистостей готуватиме система освіти, а отже
й боротьбою за кордони державних формувань (С)

Зараз найбільші проблеми з кордонами у нас виникли там де кількість українських шкіл не перевершила 50%.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #6 : Липня 14, 2014, 08:24:40 20:24 »
все державне та безкоштовне має бути на Державній мові.

на іноземній мові викладання - освіта платна навіть в школах, тай хай платять батьки, як їм так кортить
Хороший вариант. Я вот только думаю, обучение на языке, отличном от государственного, за деньги, нет ли тут момента дискриминации?

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #7 : Липня 14, 2014, 08:26:56 20:26 »
О чем ты говоришь, давай вообще русский язык запретим.
Я юмор люблю, однако Вы давно смотрели расписание учащихся? Заранее прошу прощения, если Вы бездетный и не в теме.
Вы наверно не поняли меня, я против чтобы на форуме завелась еще одна Фарион.
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #8 : Липня 14, 2014, 08:27:47 20:27 »
Я училась в украинской школе, русского языка и литературы было мало, не помню уже сколько в неделю. 75% (не точно, конечно) моих одноклассников или ватники или "охоспади прекратити стрелять падонки". Так что это не панацея. :(
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #9 : Липня 14, 2014, 08:33:10 20:33 »
все державне та безкоштовне має бути на Державній мові.

на іноземній мові викладання - освіта платна навіть в школах, тай хай платять батьки, як їм так кортить
Хороший вариант. Я вот только думаю, обучение на языке, отличном от государственного, за деньги, нет ли тут момента дискриминации?

Немає, якщо забезпечено вивчення іншої мови в місцях компактного проживання.
Приклад українські школи за часів СРСР. Обов'язково вивчали російську мову та літературу.
Для етнічних росіян цього має бути достатньо - вільне володіння російською та знання витоків російської культури.
Всі інші предмети державною мовою.
Якщо ви плануєте, щоб ваша дитина навчалася в Росії, тоді, звісно, доведеться або обирати повністю російськомовну школу (яку держава не зобов'язана підтримувати) або наймати репетитора з фахових предметів.

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #10 : Липня 14, 2014, 08:36:41 20:36 »
Погляньмо на інфографіку українізації шкільної освіти в Україні протягом незалежності


Боротьба за мову викладання у школі була не відходом від реальних проблем, таких,
як загальне виборче право,заробітна плата або земельна реформа (як твердили демократи, ліберали та соціалісти),
в фундаментальною боротьбою за те, яких особистостей готуватиме система освіти, а отже
й боротьбою за кордони державних формувань (С)

Зараз найбільші проблеми з кордонами у нас виникли там де кількість українських шкіл не перевершила 50%.
дык вот и я про то же...

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #11 : Липня 14, 2014, 08:44:07 20:44 »
все державне та безкоштовне має бути на Державній мові.

на іноземній мові викладання - освіта платна навіть в школах, тай хай платять батьки, як їм так кортить
Хороший вариант. Я вот только думаю, обучение на языке, отличном от государственного, за деньги, нет ли тут момента дискриминации?

Немає, якщо забезпечено вивчення іншої мови в місцях компактного проживання.
Приклад українські школи за часів СРСР. Обов'язково вивчали російську мову та літературу.
Для етнічних росіян цього має бути достатньо - вільне володіння російською та знання витоків російської культури.
Всі інші предмети державною мовою.
Якщо ви плануєте, щоб ваша дитина навчалася в Росії, тоді, звісно, доведеться або обирати повністю російськомовну школу (яку держава не зобов'язана підтримувати) або наймати репетитора з фахових предметів.
+100

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #12 : Липня 14, 2014, 08:44:36 20:44 »
О чем ты говоришь, давай вообще русский язык запретим.

это проблема общины
может содержать - пусть хоть малайскую школу открывают
но за счет бюджета всей страны колорадов растить - нехуй :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #13 : Липня 14, 2014, 08:46:56 20:46 »
все державне та безкоштовне має бути на Державній мові.

на іноземній мові викладання - освіта платна навіть в школах, тай хай платять батьки, як їм так кортить
Хороший вариант. Я вот только думаю, обучение на языке, отличном от государственного, за деньги, нет ли тут момента дискриминации?

у чому дискрімінація ? чому держава за свій кошт має навчати вчителів, які згодом будуть навчати дітей/студентів на іноземній мові ? адже тут все просто як в тому ОСББ, жильці дому це громада, яка наймає на роботу працівників, самі платять та мають самі до себе різні притензії. якщо батьки думають що їх дитині потрібно ВСЕ навчання на іноземніій мові то я вважаю шо то їх особисті проблеми

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46472
  • Never give in!
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #14 : Липня 14, 2014, 08:53:52 20:53 »
Головне щоб через ту мову не тягли в шкільні програми ту грьобану русскую, блядь, літєратуру. :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #15 : Липня 14, 2014, 08:55:27 20:55 »
конечно, нужны, вернее нужна, одна, при посольстве, для детей рос. дипломатов.
« Останнє редагування: Липня 14, 2014, 08:58:12 20:58 від dorosh »

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #16 : Липня 14, 2014, 09:00:23 21:00 »
По моему мнении на много важнее есть избавиться совкових названий городов, улиц, кварталов и т.д. Все эти Дзержински, Ленинские, Шахтёри должны изчезнуть с карты в месте с Ленинами в городах. Надо вернуть или придумать исторические названия.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #17 : Липня 14, 2014, 09:02:40 21:02 »
конечно, нужны, вернее нужна, одна, при посольстве, для детей рос. дипломатов.
Ну дык а какого хера у нас в стране тогда происходит? Неужели с 1 сентября ничего не поменяется?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #18 : Липня 14, 2014, 09:05:11 21:05 »
Я училась в украинской школе, русского языка и литературы было мало, не помню уже сколько в неделю. 75% (не точно, конечно) моих одноклассников или ватники или "охоспади прекратити стрелять падонки". Так что это не панацея. :(

це не панацея, це один з наріжних каменів у фундаменті нації, а тому і держави
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #19 : Липня 14, 2014, 09:11:08 21:11 »
Может уже пора начать бороться за души наших детей, чтобы потом не бороться за их жизни? Я вот не вижу, чтобы наше министерство образования делало выводы из сложившейся ситуации, меня это удивляет.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #20 : Липня 14, 2014, 09:15:29 21:15 »
Моя внучка вчиться в "російській" школі  №3 в Івано -франківську
українська  рідна
російська вільно
польська вільно
англійську вивчає

Моя думка  -  діти наше багатство  - вони мають вчитися  в першу чергу  українську мову а потім скільки зможе ...

внучка перейшла  в  5 клас   разів 10 була в європі , сама без батьків ...


І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #21 : Липня 14, 2014, 09:17:42 21:17 »
Згадайте ще 5 україномовних шкіл з 500-а в Криму...
Аналогічно має бути на ТВ, в книговиданні, друкованих ЗМІ, ФМ-станціях, рекламі і т.ін.
Іноземні фільми не дублювати а субтитрувати, як роблять скандинави для підмоги у вивченні англійського.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #22 : Липня 14, 2014, 09:54:27 21:54 »
 Моя маман коренная россиянка, в 30 лет приехала жить в Украину, через 3 года преподавала Укр. яз в школе, причем шпрехала не хуже чем на родном.
Я к тому, что дети (русскоязычные) его усваивают очень быстро и заморачиваться на двух похожих языках не стоит. Лучше усилить познания Английского.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #23 : Липня 14, 2014, 10:17:07 22:17 »
О чем ты говоришь, давай вообще русский язык запретим.

это проблема общины
может содержать - пусть хоть малайскую школу открывают
но за счет бюджета всей страны колорадов растить - нехуй :smilie7:


+1000000000000



Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #24 : Липня 14, 2014, 11:14:15 23:14 »
,,Якщо ми хочемо домогтися цілісності української нації, то майте на увазі — цілісність нації починається з мови. На сторожі національних цінностей, за словами митрополита Огієнка, міністра уряду Симона Петлюри, на першому місці стоїть мова.

Чому у Росії «русскій язик» Путін називає «государственнообразующим»? Та тому що «русскій язик» тримає в купі близько 80 автономій Росії.

Проведіть сьогодні референдум в Чечні, Дагестані, Башкортостані з приводу доцільності членства в так званій «вєлікой Россії» — і ви Росію не побачите.''
Так каже Ющенко Віктор Андрійович.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #25 : Липня 14, 2014, 11:15:52 23:15 »
Мова. Культура. Кордони.

Забери щось одне - і замість країни "маємо те, що маємо".

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #26 : Липня 14, 2014, 11:40:17 23:40 »
х.з. у меня в семье было поставлено так, шо все обязаны знать оба языка в полном обьёме  и всё. 

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #27 : Липня 14, 2014, 11:56:47 23:56 »
Я училась в украинской школе, русского языка и литературы было мало, не помню уже сколько в неделю. 75% (не точно, конечно) моих одноклассников или ватники или "охоспади прекратити стрелять падонки". Так что это не панацея. :(

Знайома ситуація.

А бачили кадри, як у Донбасі україномовні селючки взивали "Путін! Путін!"

В Дніпрі наприклад, суржикомовні околиці - майже всі поголовно за комуняк і за Русею.
А російськомовний освічений центр і наближені масиви - підкреслено проукраїнські.

Отже, справа здається не в мові конкретно, а в загальній освіченості населення. Чим тупіша і малограмотніша людина - тим більше вона кричить "Росія, Сталін, Імперія!"

І навпаки, якщо людина освічена, то хай вона навіть і не україномовна і взагалі не є українцем за національністю - вона скоріше буде підтримувати європейську і демократичну Україну.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #28 : Липня 15, 2014, 12:11:06 00:11 »
Іноземні фільми не дублювати а субтитрувати, як роблять скандинави для підмоги у вивченні англійського.
Молодець. Чумова ідея. Тоді народ масово дивитиметься російський дубляж, як дивився в 90-ті й на початку нульових.
Знаєте, про кого говорять "корисний ідіот"? Отож-то...

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Нужны ли русские школы в Украине?
« Reply #29 : Липня 15, 2014, 12:14:22 00:14 »
Я училась в украинской школе, русского языка и литературы было мало, не помню уже сколько в неделю. 75% (не точно, конечно) моих одноклассников или ватники или "охоспади прекратити стрелять падонки". Так что это не панацея. :(

Знайома ситуація.

А бачили кадри, як у Донбасі україномовні селючки взивали "Путін! Путін!"

В Дніпрі наприклад, суржикомовні околиці - майже всі поголовно за комуняк і за Русею.
А російськомовний освічений центр і наближені масиви - підкреслено проукраїнські.

Отже, справа здається не в мові конкретно, а в загальній освіченості населення. Чим тупіша і малограмотніша людина - тим більше вона кричить "Росія, Сталін, Імперія!"

І навпаки, якщо людина освічена, то хай вона навіть і не україномовна і взагалі не є українцем за національністю - вона скоріше буде підтримувати європейську і демократичну Україну.
Можете наводити скільки завгодно таких прикладів-спекуляцій, але факт незаперечний — відсоток ватників серед російськомовних незрівнянно вищий, ніж серед україномовних.
Просто збіг? А дзуськи!