Автор Тема: Прикарпаття проти мобілізації  (Прочитано 11164 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #120 : Липня 22, 2014, 09:44:03 21:44 »


Что за карта? Во львовсой области погибло 4 человека? Только в нашем городке трое, а еще сколько было похорон по Львовщине...

Она просто старая

Offline BOB.K

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 407
  • Українська нац. ідея: Bід'їбіться від нас! (c)ЛП
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #121 : Липня 22, 2014, 09:48:25 21:48 »
Я
Як цікаво цей соловейко вплітає у своє скиглення і херових командирів і олігарха Коломойського.
Ну ну...давай далі.
От і мені в голову думки про 5-у колону відразу прийшли після постів соловейка  :laugh:

А ще тобі 'вголову' прийшло ось це гавно:

Цитувати
Вони не те що не герої - вони дезертири і ватники.
Славних пращурів великих правнуки погані.
Якщо Путлєр переможе, забриють цих покидьків та їх синів в рашистську армію, кинуть під кулі чи на Кавказі, чи в Середній Азії - і ні одна з цих карпатських мандавошок не пікне й слова протесту. Бо боятиметься, що посадять.
Карпатські ватніки  :smilie2:, одне слово.


Місяць тому збирали хлопаків з невеликого галицького міста на вОйну. Броніки, каски, взуття. Старі запиляні АК їм дала наша влада. Через 10 днів приїхали 4 труни.
Зараз нову партію хлопців споряджаємо. Та сама історія.

Не може влада нормально спорядити/підготувати хоча б 10 тис солдатів?
А тут холопи хуячать один одного за право героїчно повоювати.
Я так розумію, що ці 6 тисяч мають бути не з Вашого району?!
І звідки Ви взіли, що 6 тисяч переможуть рашистську армію, доки Ваш район буде споглядати на цю війну зі сторони?!

Што?... 6 тисяч
Ви букву 'б' плутаєте з шістков чи що?

Мова не про конкретні цифри а про підхід - солдатів треба одягати/годувати/вчити/озброювати а тоді ів бій.
Люди почуваються деколи, що владі похуй, скільки вояків загине бо відправляють босих-голих з трьохлінєйкою проти обвішаних хуйловськими автоматами, кулеметами, РПГ і СВД ублюдків.

PS
і не намагайтеся перекривити галицьку говірку типу
Цитувати
І звідки Ви взіли
. Виходить якась азірівка  :smilie5:
« Останнє редагування: Липня 22, 2014, 10:01:22 22:01 від BOB.K »

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #122 : Липня 22, 2014, 09:48:36 21:48 »
Задовбали всі піпісками мірятись. В любому суспільстві будуть люди які будуть кіпішувати проти мобілізації. Тут пару баб за допомогою журналістів зробили кіпішу на всю країну. Чоловіки всі чемно проходили медогляд. З діями сілських голів розбереться міліція, думаю там буде багато питань не тільки по цьому, але як приватизовувались землі біля буковеля.
Знаєте, не думаю, що це спонтанний кіпіш придурочних баб.
Надто вже одночасно в різних місцях він піднімається.На Франківщині, під Львовом он трасу перекривають.  5-а путлєровська колона явно отримала наказ з Центру.

ну дик.
Не буду навіть гілку читатию

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #123 : Липня 22, 2014, 09:49:42 21:49 »
И ещё раз повторю - если война, всеобщая мобилизация и всеобщая беда - это одно, а "операция" всё же другое.

Треба вводити лотерейну систему призову, як у американців було колись. Бо інакше цьому пиздєжу про "з нашого села призвали більше, ніж з сусіднього, доколє!" кінця-краю не буде.

Кедь ми прийшла карта нароковац,
Став я свого неня дошіковац:
"Неню ж ти мій, неню, вчинь ми таку волю –
Йди за мене служить на ту войну"...
« Останнє редагування: Липня 22, 2014, 09:51:54 21:51 від EZelenyk »
Sapere aude

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #124 : Липня 22, 2014, 10:06:16 22:06 »
зі: це не синячі райони випадково? був там такий анклав електроральний.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #125 : Липня 22, 2014, 10:07:48 22:07 »
Щоб було ясніше, про що мова:

Цитувати
22 липня в Богородчанах відбулася масова акція протесту проти мобілізації. Близько дев'ятої ранку розпочали мітингувати жінки, потім приєдналися і чоловіки. В результаті перекрили дорогу.

На місце приїхав голова ОДА Андрій Троценко, який намагався врегулювати ситуацію. Проте його слова викликали тільки обурення у протестуючих.

Люди вимагають припинити мобілізацію. Також просять перевірити всіх переселенців зі Сходу України.

"Ми воюємо на Сході, а вони тут відпочивають у Карпатах. В наше село приїхали такі "бугаї", то чому вони там порядок у себе не наводять? ", - дивується жінка одного з сіл Богородчанщини.

Станом на 21-00 дорогу продовжують блокувати, люди обіцяють не розходитися поки не припиняться виклики у військомат.

Нагадаємо, на Прикарпатті почалася лихоманка з повістками. Наприклад, за деякою інформацією у село Дзвиняч їх прийшло 200, Маркова - 800.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #126 : Липня 22, 2014, 10:07:53 22:07 »
Я не зрозумів - усе Прикарпаття проти, чи лише одне село. Уточніть.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #127 : Липня 22, 2014, 10:11:02 22:11 »
Щоб було ясніше, про що мова:

Цитувати
22 липня в Богородчанах відбулася масова акція протесту проти мобілізації. Близько дев'ятої ранку розпочали мітингувати жінки, потім приєдналися і чоловіки. В результаті перекрили дорогу.

На місце приїхав голова ОДА Андрій Троценко, який намагався врегулювати ситуацію. Проте його слова викликали тільки обурення у протестуючих.

Люди вимагають припинити мобілізацію. Також просять перевірити всіх переселенців зі Сходу України.

"Ми воюємо на Сході, а вони тут відпочивають у Карпатах. В наше село приїхали такі "бугаї", то чому вони там порядок у себе не наводять? ", - дивується жінка одного з сіл Богородчанщини.

Станом на 21-00 дорогу продовжують блокувати, люди обіцяють не розходитися поки не припиняться виклики у військомат.

Нагадаємо, на Прикарпатті почалася лихоманка з повістками. Наприклад, за деякою інформацією у село Дзвиняч їх прийшло 200, Маркова - 800.


село Маркова
Країна    Україна Україна
Область    Івано-Франківська область Івано-Франківська область
Район/міськрада    Богородчанський район
Рада    Марківська сільська рада
Код КОАТУУ    2620485201
Основні дані
Населення    3010



Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #128 : Липня 22, 2014, 10:13:16 22:13 »
По всі Франківській області розіслали мобілізаційні повідомленя, як ото аутсайдеру. Уточнюють хто де, а то половину народу за кордоном. Причому вік від 18 до 60. Одним словом всім чоловікам. Народ, в кількох селах, то сприйняв за призовні повістки і здійняв бучу.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #129 : Липня 22, 2014, 10:13:31 22:13 »
вірите що у село з населенням 3010 осіб прийшло 800 повісток?

за деякою інформацією

Offline sicher

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 64
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #130 : Липня 22, 2014, 10:13:37 22:13 »
тре' в Богородчанах пробити, як там справи з УПЦ-МП.... може звідти ватні ноги ростуть

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #131 : Липня 22, 2014, 10:16:13 22:16 »
Я не зрозумів - усе Прикарпаття проти, чи лише одне село. Уточніть.

Цитата з новинного сайту:

Цитувати
На Прикарпатті "мобілізаційна лихоманка". На село приходить 100-200 повісток. Жінки та матері протестують і погрожують перейти до активних дій, якщо їхніх годувальників заберуть до армії. Журналісти Стику звернулися за роз'ясненням, що ж выдбувається в обласний військовий комісаріат. 

"В Україні мобілізацію – як загальну, так і часткову – оголошує Глава держави – Президент України своїм Указом, який затверджується Верховною Радою України. Відповідного документу, затвердженого відповідним Законом України, наразі немає, а отже і немає мобілізації", - говорить тво начальника відділу по роботі з особовим складом і громадськістю Івано-Франківського обласного військового комісаріату майор юстиції Білий Сергій Станіславович, - "Що відбувається в області? Наразі проводиться підготовча робота на випадок, якщо мобілізацію все-таки буде оголошено. Адже усі ви знаєте, наскільки складною є сьогодні ситуація у зоні проведення АТО на Сході України. Робота ця ведеться з усіма категоріями військовозобов’язаних: людей виклюкають до військових комісаріатів, де відповідні офіцери звіряють місце їхнього проживання, номери телефонів, уточнюють місце їх роботи, спеціальність. Люди також проходять медичну комісію. Все це робиться для того, щоб в разі, якщо буде оголошено мобілізацію, забезпечити максимально оперативну подачу мобілізаційних ресурсів у ті військові організми, які їх потребують."

Отже, по Франківській області готуються до мобілізації принаймні 100 000 людей. Якщо пропорція зберігається, по Україні проходять медкомісії 2 мільйони. Хтось в це вірить? Я - ні.

Очевидно, родичі потенційних призивників теж не вірять.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #132 : Липня 22, 2014, 10:18:13 22:18 »
Отже, по Франківській області готуються до мобілізації принаймні 100 000 людей. Якщо пропорція зберігається, по Україні проходять медкомісії 2 мільйони. Хтось в це вірить? Я - ні.

Чому? Ну з Лугандоном зрозуміло, а стосовно решти в чому проблема? Там немає війскоматів та медкомісій?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #133 : Липня 22, 2014, 10:20:37 22:20 »
Наскільки я знаю, зараз місцеві воєнкоми косять бабло за 10 попередніх років - беруть і за те, щоб взяти в армію, і за те, щоб не взяти. На якого лисого розсилати запрошення старим, сліпим і кульгавим?

Чомусь в інших областях такої манії немає, отже, таки на Прикарпаття є особливі плани. Тому тут добре всім - воєнкомам і Києву. Тільки дружини чомусь незадоволені...

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #134 : Липня 22, 2014, 10:21:10 22:21 »
Ну вон в гілці про хвилю повісток пишуть, що всюди така хвиля пішла. Єдина проблема, що недостатньо інформують про це населення.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #135 : Липня 22, 2014, 10:21:31 22:21 »
По всі Франківській області розіслали мобілізаційні повідомленя, як ото аутсайдеру. Уточнюють хто де, а то половину народу за кордоном. Причому вік від 18 до 60. Одним словом всім чоловікам. Народ, в кількох селах, то сприйняв за призовні повістки і здійняв бучу.

саме так.

погано поставлена інформ робота.


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #136 : Липня 22, 2014, 10:23:20 22:23 »
тре' в Богородчанах пробити, як там справи з УПЦ-МП.... може звідти ватні ноги ростуть

Нема там МП, все кошерно - УГКЦ+КП. Ваша гіпотеза цікава, але, на жаль, неправильна.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #137 : Липня 22, 2014, 10:27:55 22:27 »
Наскільки я знаю, зараз місцеві воєнкоми косять бабло за 10 попередніх років - беруть і за те, щоб взяти в армію, і за те, щоб не взяти. На якого лисого розсилати запрошення старим, сліпим і кульгавим?

Чомусь в інших областях такої манії немає, отже, таки на Прикарпаття є особливі плани. Тому тут добре всім - воєнкомам і Києву. Тільки дружини чомусь незадоволені...

СБУ, мусора, прокуратура. Писали, чи сидите, чекаєте вату в свої хаті?

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #138 : Липня 22, 2014, 10:28:08 22:28 »
коли забирають хлопа від роботи , а сусіда не забирають, то мобілізованому тра принаймі платити такі гроші, аби його жінка могла жити і дітей ростити.
хоч би і податок на всіх ввести - на армію.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #139 : Липня 22, 2014, 10:30:28 22:30 »
Яку треба туєву хучу бабла, щоб перерахувати всіх мужиків репродуктивного і не зовсім віку? Україна може одягти, спорядити у броніки хоча б 4 класу, озброїти, щодня годувати хоча б 100 000 солдатів? Та за кошти цього движняка можна було б порядно укомплектувати тих, що воюють. Чи це Хуйло злякається нашої потенційної армади?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #140 : Липня 22, 2014, 10:30:46 22:30 »
коли забирають хлопа від роботи , а сусіда не забирають, то мобілізованому тра принаймі платити такі гроші, аби його жінка могла жити і дітей ростити.
хоч би і податок на всіх ввести - на армію.

+1. Я за .Я допомагаю армії. Гроші шлю всім перевіреним волонтерам.
рекомендую.

http://wings-phoenix.org.ua/

Але в мене на роботі ще 20 чоловік з суперовими ЗП, які не дають армії грошей, їм пох, по суті. А через податок заставити - раз плюнути. Більшість без вагань заплотить.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #141 : Липня 22, 2014, 10:33:00 22:33 »
Яку треба туєву хучу бабла, щоб перерахувати всіх мужиків репродуктивного і не зовсім віку? Україна може одягти, спорядити у броніки хоча б 4 класу, озброїти, щодня годувати хоча б 100 000 солдатів? Та за кошти цього движняка можна було б порядно укомплектувати тих, що воюють. Чи це Хуйло злякається нашої потенційної армади?

звісно що може. он скільки ментів і чиновникіів годуємо.


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #142 : Липня 22, 2014, 10:33:51 22:33 »
Наскільки я знаю, зараз місцеві воєнкоми косять бабло за 10 попередніх років - беруть і за те, щоб взяти в армію, і за те, щоб не взяти. На якого лисого розсилати запрошення старим, сліпим і кульгавим?

Чомусь в інших областях такої манії немає, отже, таки на Прикарпаття є особливі плани. Тому тут добре всім - воєнкомам і Києву. Тільки дружини чомусь незадоволені...

СБУ, мусора, прокуратура. Писали, чи сидите, чекаєте вату в свої хаті?

Ще б порадили писати СБУ на мусорів чи мусорам на СБУ. Романтік ви, однако, батєнька...

Тут я мав би послатись на знайомого собутильніка незнайомого мені воєнкома. Це дуже поможе проти вати?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #143 : Липня 22, 2014, 10:33:57 22:33 »
коли забирають хлопа від роботи , а сусіда не забирають, то мобілізованому тра принаймі платити такі гроші, аби його жінка могла жити і дітей ростити.
хоч би і податок на всіх ввести - на армію.

Не, треба ввести військовий стан, перевести країну на все для фронту, працюючих на харчові картки, а тих хто намагається відкосити від лав армії у штрафбати.І першими погнати розумників з отого села.
Тоді і запанує справжня  справедливість військового часу.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #144 : Липня 22, 2014, 10:34:41 22:34 »
Яку треба туєву хучу бабла, щоб перерахувати всіх мужиків репродуктивного і не зовсім віку? Україна може одягти, спорядити у броніки хоча б 4 класу, озброїти, щодня годувати хоча б 100 000 солдатів? Та за кошти цього движняка можна було б порядно укомплектувати тих, що воюють. Чи це Хуйло злякається нашої потенційної армади?

звісно що може. он скільки ментів і чиновникіів годуємо.

Якщо викине мєнтів і чиновників, то так. А викине?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #145 : Липня 22, 2014, 10:58:31 22:58 »
Ну і наостанок - про ефективність і корисність всієї системи військкоматів. Їх розгорнули до штатів військового часу, тому три десятки здорових бугаїв тиняються по території, грають в карти, бухають, а окремі письменні розсилають повістки всім у районі, на кого натраплять. А тоді надходить зоряний час воєнкома.

Якби з усіх військкоматів залишити чверть складу, а решту послати в зону АТО, ДНР-ЛНР настав би негайний пиздець, а замість того ми годуємо ще один склад діючої армії майже без користі.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #146 : Липня 22, 2014, 11:51:00 23:51 »
коли забирають хлопа від роботи , а сусіда не забирають, то мобілізованому тра принаймі платити такі гроші, аби його жінка могла жити і дітей ростити.
хоч би і податок на всіх ввести - на армію.

Не, треба ввести військовий стан, перевести країну на все для фронту, працюючих на харчові картки, а тих хто намагається відкосити від лав армії у штрафбати.І першими погнати розумників з отого села.
Тоді і запанує справжня  справедливість військового часу.

Дико плюсую у карму. Люди не розуміють, що зараз війна. А "моя хата з краю" - це знищення України.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #147 : Липня 23, 2014, 01:25:25 01:25 »
Ну і наостанок - про ефективність і корисність всієї системи військкоматів. Їх розгорнули до штатів військового часу,

А у нас зараз, пробачте, що?

Offline BOB.K

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 407
  • Українська нац. ідея: Bід'їбіться від нас! (c)ЛП
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #148 : Липня 23, 2014, 03:51:49 15:51 »
Ну просто мусив того хлопаку туйво процитувати: :smilie5:

Цитувати
Ярослав 22.07.2014, 21:55
Най хлопи сі ховают бабам під спідниці! Там їм буде тихо, тепло й темно. Стрілєти там не будут /ну можи перни кілька разів баба/, та й хіба що раз в місять трохи за Обшивку трохи покапає, але то таке, то сі перебуди, аби на вОйну ни попасти!
КРАЯНИ, НЕ ПОЗОРТИ СЕБЕ!!!
Що будемо чекати поки сюди не прийдуть вороги?
Чоловік має бути воїном!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #149 : Липня 23, 2014, 04:36:59 16:36 »
Яку треба туєву хучу бабла, щоб перерахувати всіх мужиків репродуктивного і не зовсім віку? Україна може одягти, спорядити у броніки хоча б 4 класу, озброїти, щодня годувати хоча б 100 000 солдатів? Та за кошти цього движняка можна було б порядно укомплектувати тих, що воюють. Чи це Хуйло злякається нашої потенційної армади?

Конечно, может.... Даже исходя из 1000 грн в день

Это 3,5 млрд грн за год... На самом деле, даже и столько не нужно.

Другое дело, кому выгодно, чтобы этого не случилось...

Если на прикарпатье и есть такие села, где народ против мобилизации, и у них на село погибло 3 человека.

Простите, вы забыли 1939-41 год??? Вы хотите погибнуть все? Половина на месте, половина в Сибири...???

Так Россия вам это устроит. Вы, главное, цветочки не забудтье купить... Для рашистких танкистов.

Contra Spem Spero