Автор Тема: кто пояснит причины такого невероятного блицкрига?  (Прочитано 12639 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Что случилось?

Такое впечатление что наши просто делают все что хотят и как хотят хотя месяц назад бодались на равных.


Что случилось?

Это ж реально полное деклассирование противника
« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 04:33:05 16:33 від kievlyanin »
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26982
Что случилось?

Такое впечатление что наши просто делают все что хотят и как хотят хотя месяц назад бодались на равных.


Что случилось?

Это ж реально полное деклассирование противника

Есть такая вещь - наявные ресурсы. Таки перекрыли подпитку с исторической родины

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
на мою думку, про бліц-кріг ще рано говорити, про успіх тим паче
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Ну не на пикники же наши под снежное приехали..


Еще позавчера я глядя на карту даже представить не мог что сегодня уже под снежным воевать будем
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Та сама в шоке. Сижу и просто боюсь что-то лишнее ляпнуть шоб не сглазить
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Пробили панцир монстру - а там порожнеча.

Втім, їх ще з великих міст треба викурити.
Kremlin delenda est.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Рано радуемся.
С. Семенченко... в интервью ТВ... острожно высказасля в том духе, что водрузить укр. флаг над гор. советом - пол дела. В городах еще полно бандюков, надо работать и "зачищать" каждый квартал. :smiley14:

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
сначала поплюйте три раз через левое плечо, только потом пишите. О причине: думаю, что вычислили крысу.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Пробили панцир монстру - а там порожнеча.

Втім, їх ще з великих міст треба викурити.



Та фигли там уже выкуривать.

Донецк оставшись глубоко в тылу сам сдастся...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Рано радуемся.
С. Семенченко... в интервью ТВ... острожно высказасля в том духе, что водрузить укр. флаг над гор. советом - пол дела. В городах еще полно бандюков, надо работать и "зачищать" каждый квартал. :smiley14:



Ну это уже не с градами и танками воевать.. это уже таки действительно АТО а не война.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
Прорваться - это еще не взять.
Как бы их там не закрыли в ловушку

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Да воевать там некому за ту новососсию, местным не надо а наемникам ни хоца умирать.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8663
  • Стать: Чоловіча
блять діванная сотня распєтушілась
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26982
Рано радуемся.
С. Семенченко... в интервью ТВ... острожно высказасля в том духе, что водрузить укр. флаг над гор. советом - пол дела. В городах еще полно бандюков, надо работать и "зачищать" каждый квартал. :smiley14:

Ну это ясно.
Я еще скажу что там сронов с оружием по лесопосадкам скорее всего дохренища.
Всем понятно что главное это после АТО - глобальная зачистка от диверсионных групп. СБУшники пусть уже сейчас тренируются на других областях (пока вроде неплохо им удается это)
Но зачистка от тяжелой техники, иностранных наемников и самых буйных местных это уже большое дело

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Донецк оставшись глубоко в тылу сам сдастся...
Не думаю. "Столицу" ДНР... боевики просто так не отдадут.
Драка за столицу Донбаса будет серьёзная.
К этому всё идет. Глядите, как с аэропортм в Луганске всё тянется.
Боевики стали умней и, если свои "атаманы" уже потихоньку драпают, то местная гопота... с АКМ и минометами... так просто не сдастся. :upa

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Прорваться - это еще не взять.
Как бы их там не закрыли в ловушку


Там нету предмета для ловушки.. вообще...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Я теж сиджу і стискаю кулаки, багато яка інформація не підверджується, щось підтверджується - швидше всього справа все в у формуванні коридору назустріч частинам, заблокованим на кордоні - надто вже серйозною стала проблема і незадоволення в масах росте (вчора передавали як жінки у Миколаєві трасу перекривали і т.п.). Плюс - можливо, знайшовся хтось рішучіший в даванні команд.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Я декілька днів тому хотів створити тему про те, що без сумніву українськими військовими зараз керують талановиті і освічені люди. Це - 1.
 2. Вміло скористувались ситуацію після збитого малазійського літака, почали інтенсивно бомбардувати і обстрілювати.
 3. Наряду із тим, що противник і раніше поніс значні втрати + бомбардування - знищили їх ще більше. Після певного відступу бойовиків, їх знищення їх бойовий дух:
 4. Був деморалізований.
 5. місцеве населення все більше стало схилятись в сторону України. Розуміючи, що терористи - лише терористи, а для Хуйла вони лише розмінна монета. Тоді як Україна - стабільність і приємлиме життя яке було до АТО.
 5. Патріотизм і сила українських солдат, офіцерів....Вічна пам"ять загиблим за нашу країну і наш народ.... :smilie2:

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Тут декiлька факторiв. По-перше, Дебальцево ще не було взято, тому нiхто не очiкував удару на Шахтарськ. По селах помiж Дебальцеве та Шахтарськ взагалi колорадiв не було.

Також сьогоднi ми побачили вiдхiд вiд попередньої тактики, коли бронетехнiка дуже повiльно рухалася пiсля обробки артилерiєю. Зараз бронетехнiка їде вперед майже по гудерiанiвськи :smilie1: Сьогоднiша тактика означає значно бiльшi втрати анiж попередня. Також iснyє загроза флангових ударiв з Алчевська або Макiївки. Тобто, тут певнi ризики також є.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Я теж сиджу і стискаю кулаки, багато яка інформація не підверджується, щось підтверджується - швидше всього справа все в у формуванні коридору назустріч частинам, заблокованим на кордоні - надто вже серйозною стала проблема і незадоволення в масах росте (вчора передавали як жінки у Миколаєві трасу перекривали і т.п.).

 Одного бажання замало. Тут є вміння керування, достатній ресурс (достатня кількість військових і техніки), зменшення терористів через їх знищення, зменшення території непідконтрольної АТО, а значить більші можливості для використання наявного війська і т.і.....

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я декілька днів тому хотів створити тему про те, що без сумніву українськими військовими зараз керують талановиті і освічені люди. Це - 1.
 2. Вміло скористувались ситуацію після збитого малазійського літака, почали інтенсивно бомбардувати і обстрілювати.
 3. Наряду із тим, що противник і раніше поніс значні втрати + бомбардування - знищили їх ще більше. Після певного відступу бойовиків, їх знищення їх бойовий дух:
 4. Був деморалізований.
 5. місцеве населення все більше стало схилятись в сторону України. Розуміючи, що терористи - лише терористи, а для Хуйла вони лише розмінна монета. Тоді як Україна - стабільність і приємлиме життя яке було до АТО.
 5. Патріотизм і сила українських солдат, офіцерів....Вічна пам"ять загиблим за нашу країну і наш народ.... :smilie2:
Гелетей, як Мин. оборони, поки що виправдовуе свою посаду.
Однак... аби лище останнi тижнi дали оптимiзм.
Адже... бандюки так просто Донецьк та Луганськ не здадуть.
Ось, йде iнфа, що Путин вже дае бандюкам новi БУКи чи щось аналогiчне...
Ну, у нас теж е невелики й позитив - новi авто та танк для НГ.
Однак... не варто втрачати час та чекати, коли бандюки самi сдадуться...
Тре йти в наступ...
Однак,... важка артилерiя в мiстах - не може працювати...
То ж... зачейкамо, що там генерали вирiшать... :upa
« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 03:14:02 15:14 від Бувалий »

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Славянск был переломным моментом.После него бандюки все поняли и посыпались.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Что случилось?

Такое впечатление что наши просто делают все что хотят и как хотят хотя месяц назад бодались на равных.


Что случилось?

Это ж реально полное деклассирование противника

Чудес не буває. Думаю активніше став дпомагати захід. Радниками, зброє і роздідкою. Особливо після збитого МН17.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Гелетей, як Мин. оборони, поки що виправдовуе свою посаду.

 Я ніколи не поспішаю із оцінками діяльності людей. Може і Гелетей, а може і хто інший. Швидше за все команда. Одній людині такі міроприємства в любому випадку не під силу.

Однак... аби лище останнi тижнi дали оптимiзм.
Адже... бандюки так просто Донецьк та Луганськ не здадуть.
Ось, йде iнфа, що Путин вже дае бандюкам новi БУКи чи щось аналогiчне...
Ну, у нас теж е невелики й позитив - новi авто та танк для НГ.
Однак... не варто втрачати час та чекати, коли бандюки самi сдадуться...
Тре йти в наступ...
Однак,... важка артилерiя в мiстах - не може працювати...

 Ось що ще хотів відмітити: вміння наших воювати в місті. Порівняти із Чечнею  - небо і земля. Українці меншими силами проти більших міст і території перемагають у коротший час. Думаю тут дві обставини допомагають:

 1. У кожному населеному пункті є інформатори які вказують нашим місце положення бандитів.
 2. все таки дивовижне вміння наших, не дивлячись на роки бездіяльності, добре застосовувати важкі засоби бомбардування (артилерія і т.і.). Ну і льотчики - герої, які своїм життя значно допомагали нашим наземним.


Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
Что случилось?

Такое впечатление что наши просто делают все что хотят и как хотят хотя месяц назад бодались на равных.


Что случилось?

Это ж реально полное деклассирование противника

Чудес не буває. Думаю активніше став дпомагати захід. Радниками, зброє і роздідкою. Особливо після збитого МН17.

Та даже и без запада, мы все таки 40-миллионная страна с тучей вооружения.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26982
Гелетей, як Мин. оборони, поки що виправдовуе свою посаду.

 Я ніколи не поспішаю із оцінками діяльності людей. Може і Гелетей, а може і хто інший. Швидше за все команда. Одній людині такі міроприємства в любому випадку не під силу.

Однак... аби лище останнi тижнi дали оптимiзм.
Адже... бандюки так просто Донецьк та Луганськ не здадуть.
Ось, йде iнфа, що Путин вже дае бандюкам новi БУКи чи щось аналогiчне...
Ну, у нас теж е невелики й позитив - новi авто та танк для НГ.
Однак... не варто втрачати час та чекати, коли бандюки самi сдадуться...
Тре йти в наступ...
Однак,... важка артилерiя в мiстах - не може працювати...

 Ось що ще хотів відмітити: вміння наших воювати в місті. Порівняти із Чечнею  - небо і земля. Українці меншими силами проти більших міст і території перемагають у коротший час. Думаю тут дві обставини допомагають:

 1. У кожному населеному пункті є інформатори які вказують нашим місце положення бандитів.
 2. все таки дивовижне вміння наших, не дивлячись на роки бездіяльності, добре застосовувати важкі засоби бомбардування (артилерія і т.і.). Ну і льотчики - герої, які своїм життя значно допомагали нашим наземним.

Забыли
3 - практическое отсутствие поддержки местными боевиков
4 - другая местность, на самом деле партизанская война в степи это утопия. Чечня это лесистые горы

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Мені здається, частково відповідь тут:

Peter Shuklinov
10 хвилин тому з Kyiv
- пишут патриоты из всех уголков оккупированного террористами Донбасса. Наших солдат видят даже там, где их в принципе быть не могло, если верить всему, что, например, мне самому говорили в штабе АТО еще пару дней назад. Это говорит о том, что по крайней мере мне в эти дни давали лишь половину информации, если не меньше. Теперь понятно, почему. По боевикам ударили там, где они даже не догадывались. Прямо сейчас сразу два человека сообщили о боях возле Саур-Могилы. Это невероятно сложный населенный пункт. Даже не верится, что наши могут быть уже там. Бои идут прямо сейчас. Очень тяжелые. Русские завели десятки танков через коридор рядом с Мариновкой. В ближайшее время будет танковое столкновение украинской и российской армии. Боевики ставят засады, но это не поможет. Если будет освобождена Саур-Могила, наши на границе получат всю необходимую помощь. И еще. Информаторы фиксируют вброс о необходимости немедленно остановить АТО по разным причинам. НЕЛЬЗЯ. Блочьте всех, кто к этому призывает.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Или террористы серьезно не готовы умирать за Д+Л (НР) или это мышиловка(не дай Боже).
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Та сама в шоке. Сижу и просто боюсь что-то лишнее ляпнуть шоб не сглазить

аналогично

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Что случилось?

Такое впечатление что наши просто делают все что хотят и как хотят хотя месяц назад бодались на равных.


Что случилось?

Это ж реально полное деклассирование противника

Чудес не буває. Думаю активніше став дпомагати захід. Радниками, зброє і роздідкою. Особливо після збитого МН17.

Та даже и без запада, мы все таки 40-миллионная страна с тучей вооружения.

Безумовно основне навантаження несе Україна і справа в комплексі заходів. Від того що армія тепер обстріляна до того що явно краще працює СБУ. Але як, скажемо, раз за разом почали збивати російські безпілотники, які ще вчора не могли зафіксувати? Мені це каже що щось принципово змінилося в технічних засобах.