Автор Тема: кто пояснит причины такого невероятного блицкрига?  (Прочитано 12735 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
сначала поплюйте три раз через левое плечо, только потом пишите. О причине: думаю, что вычислили крысу.

Ещо много их. Дают точную дислокацию, маршруты передвижений, численность. Крысы ещо сидят.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Та які експерти з Капітолію аналізують на СУПі...?Ну це ж смішно . :fp2

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Вертаючись до теми гілки, вчора була інформація, що виводили російський десант, і евакуювали приграничні  села.

Значить про наступ знали і росіяни, але в заварушку не полізли і мирних евакуювали, від гріха подалі.

Треба нашим дожимати. Путін злив всіх, особливо після того, як Гіркн почав говорити, що якщо росіяни їх не будть
прикривати, вони вийдуть геть  з України (  згідно прослушки в СБУ ).

« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 09:12:07 21:12 від OlegSky »

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Пригадую слова однієї мудрої жінки: "Радоваться нужно тихо". Радіти голосно будемо після остаточної перемоги.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Вертаючись до теми гілки, вчора була інформація, що виводили російський десант, і евакуювали приграничні  села.

Значить про наступ знали і росіяни, але в заварушку не полізли і мирних евакуювали, від гріха подалі.

Треба дожимати.

А таки да похоже на то. Неужто до сих пор у нас "течет" :(
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
думаю не тече, а просто проаналізували стан речей, позиції, сили і карту, після чого прийняли запобіжні заходи по всім напрямках

Offline vano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 368
Перемога то перемога а с ватниками что делать, они ведь никуда не делись.

будете сидеть тихо-тихо
попробуете высунуться - голову отрежут, после всего произошедшего церемониться никто не будет

Посмотрите внимательно, иногда не все получается как хочется.


Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Сілентіо по-моєму взагалі ніхто не влаштовує. Очевидно ніхто не відповіда тим завданням які ставить перед ним МакКейн

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Та які експерти з Капітолію аналізують на СУПі...?Ну це ж смішно . :fp2

Какие эксперты - так и анализируют
Привет десятому помощнику запасного оператора журналиста, который когда-то брал интервью у Маккейна

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Перемога то перемога а с ватниками что делать, они ведь никуда не делись.

будете сидеть тихо-тихо
попробуете высунуться - голову отрежут, после всего произошедшего церемониться никто не будет

Посмотрите внимательно, иногда не все получается как хочется.



Шо там?
Мне облом с мобильника видео открывать

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Перемога то перемога а с ватниками что делать, они ведь никуда не делись.
будете сидеть тихо-тихо
попробуете высунуться - голову отрежут, после всего произошедшего церемониться никто не будет
Посмотрите внимательно, иногда не все получается как хочется.

шо там?
Мне облом с мобильника видео открывать

Опубліковано 9 лип. 2014
На одном из новостных порталов Донбасса появилась заметка, описывающая действия украинских силовиков в ходе операции в Новороссии. В частности, в статье под названием «Украинские каратели расстреливают жилые районы Артёмовска» автор рассказал, как подконтрольные Киеву военные обстреляли из бронетехники ряд зданий в городе, который уже покинули ополченцы. Один из читателей в комментариях пообещал расправиться с автором заметки. Однако редактор портала «Единый Донбасс» Алексей Петров оказался не робкого десятка и пригласил оппонента на беседу.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Опубліковано 9 лип. 2014
На одном из новостных порталов Донбасса появилась заметка, описывающая действия украинских силовиков в ходе операции в Новороссии. В частности, в статье под названием «Украинские каратели расстреливают жилые районы Артёмовска» автор рассказал, как подконтрольные Киеву военные обстреляли из бронетехники ряд зданий в городе, который уже покинули ополченцы. Один из читателей в комментариях пообещал расправиться с автором заметки. Однако редактор портала «Единый Донбасс» Алексей Петров оказался не робкого десятка и пригласил оппонента на беседу.


 :gigi:

Страшно, епт

Я сеогдня читал еще более страшный крик души - как раненный в одно место ватник Грейсевен (кто читал ФУП, тот знает) кустами сбежал их своих лугандонских "республик" и из Крыма обещал расправиться со всеми врагами колорадского мира

Вот где была экспрессия!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Опубліковано 9 лип. 2014
На одном из новостных порталов Донбасса появилась заметка, описывающая действия украинских силовиков в ходе операции в Новороссии. В частности, в статье под названием «Украинские каратели расстреливают жилые районы Артёмовска» автор рассказал, как подконтрольные Киеву военные обстреляли из бронетехники ряд зданий в городе, который уже покинули ополченцы. Один из читателей в комментариях пообещал расправиться с автором заметки. Однако редактор портала «Единый Донбасс» Алексей Петров оказался не робкого десятка и пригласил оппонента на беседу.


 :gigi:
Страшно, епт
Я сеогдня читал еще более страшный крик души - как раненный в одно место ватник Грейсевен (кто читал ФУП, тот знает) кустами сбежал их своих лугандонских "республик" и из Крыма обещал расправиться со всеми врагами колорадского мира
Вот где была экспрессия!

от ви б пішли на бесіду з рєдактарам СУПу?  :gigi:
там якийсь чоловік сидить з виглядом школяра на бесіді з директором школи
(не дивився, брєдової анотації вистачило)

а посилання на експресію можна?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9457
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Сілентіо по-моєму взагалі ніхто не влаштовує. Очевидно ніхто не відповіда тим завданням які ставить перед ним МакКейн

Йоханий бабай :smilie9:
Україна зараз у важкому стані, потерпає від агресії,втрачає своїх кращих дітей, а воно прикидується надзвичайною персоною, надуває тут щоки - все не так, і президента не того вибрали. А коли Будапештський меморандум підписували - той був президент? Ангел небесний? А як до справи дійшло, до відповідальності, то вони бачте думають і роблять вигляд, що я не я і хата не моя. Може тому,що есперти у них - г... штопані? :smilie9:

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Сілентіо по-моєму взагалі ніхто не влаштовує. Очевидно ніхто не відповіда тим завданням які ставить перед ним МакКейн


По моему скромному мнению, это вкладывается в сценарий, описанный в комментариях в  этой ветке http://ukrpravda.net/index.php?topic=17448.0
Кто-то хочет затянуть конфликт, сделать из Дыркина героя и отправить его пускать кровь Хуйлу
Но тут сценарий поломали и Дыркина начали мочить с обеих сторон

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460

от ви б пішли на бесіду з рєдактарам СУПу?  :gigi:
там якийсь чоловік сидить з виглядом школяра на бесіді з директором школи
(не дивився, брєдової анотації вистачило)

а посилання на експресію можна?


http://zugunder.com/index.php?topic=79737.0

Песня, епт!
Эпитафия лугандонии просто

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Сілентіо по-моєму взагалі ніхто не влаштовує. Очевидно ніхто не відповіда тим завданням які ставить перед ним МакКейн

Йоханий бабай :smilie9:
Україна зараз у важкому стані, потерпає від агресії,втрачає своїх кращих дітей, а воно прикидується надзвичайною персоною, надуває тут щоки - все не так, і президента не того вибрали. А коли Будапештський меморандум підписували - той був президент? Ангел небесний? А як до справи дійшло, до відповідальності, то вони бачте думають і роблять вигляд, що я не я і хата не моя. Може тому,що есперти у них - г... штопані? :smilie9:

Просто як я вже відзначав. Не МакКейн працює на Сілентіо а Сілентіо на МакКейна. Тобто поради він може давати лише в руслі побажань шефа.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Перемога то перемога а с ватниками что делать, они ведь никуда не делись.

Знатимуть, що Україна може дати 3,14зди. І боляче.
Бо після Криму були серйозні сумніви.
Не любитимуть. Але боятимуться, отже, поважатимуть.
Kremlin delenda est.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
http://zugunder.com/index.php?topic=79737.0
Песня, епт!
Эпитафия лугандонии просто

Слав, гад, знущається безбожно  :lol:
фото з Криму з пораненою рукою мало не порвало  :weep:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
http://zugunder.com/index.php?topic=79737.0
Песня, епт!
Эпитафия лугандонии просто

Слав, гад, знущається безбожно  :lol:
фото з Криму з пораненою рукою мало не порвало  :weep:


епт, до фото с Крыма я не дошел, мне хватило первых 3 страницы  :laugh:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9457
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Сілентіо по-моєму взагалі ніхто не влаштовує. Очевидно ніхто не відповіда тим завданням які ставить перед ним МакКейн

Йоханий бабай :smilie9:
Україна зараз у важкому стані, потерпає від агресії,втрачає своїх кращих дітей, а воно прикидується надзвичайною персоною, надуває тут щоки - все не так, і президента не того вибрали. А коли Будапештський меморандум підписували - той був президент? Ангел небесний? А як до справи дійшло, до відповідальності, то вони бачте думають і роблять вигляд, що я не я і хата не моя. Може тому,що есперти у них - г... штопані? :smilie9:

Просто як я вже відзначав. Не МакКейн працює на Сілентіо а Сілентіо на МакКейна. Тобто поради він може давати лише в руслі побажань шефа.

Так, звичайно. Я прекрасно знаю роботу експерта. Вся цінність роботи у ступені довіри до екперта. Уявляєте собі, якщо експерт з розумним виглядом дає такі цінні поради, як Силентіо - і президент не той, і взагалі країна погана, та користується високим ступенем довіри від сенатора.
Залишається тільки сподіватися, що він не єдиний експерт, та й у сенатора є інші джерела інформації.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Тутешнім американським "експертам" сідєть на жопє ровно, пам'ятаючи про Будапештський меморандум. Принаймні доти, доки Крим не стане no sail, no fly zone.
Kremlin delenda est.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
http://zugunder.com/index.php?topic=79737.0
Песня, епт!
Эпитафия лугандонии просто

Слав, гад, знущається безбожно  :lol:
фото з Криму з пораненою рукою мало не порвало  :weep:

На якій сторінці фото?
Не хочеться читати повністю ті помиї.
Kremlin delenda est.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Слав, гад, знущається безбожно  :lol:
фото з Криму з пораненою рукою мало не порвало  :weep:
епт, до фото с Крыма я не дошел, мне хватило первых 3 страницы  :laugh:

та він там жаліється, що втік але рука пошкоджена,
так Слав фото Мотороли в Криму прикріпив з підписом "так це ти"  :weep:

http://zugunder.com/index.php?topic=79737.90
« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 10:28:06 22:28 від Читач »
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Сілентіо по-моєму взагалі ніхто не влаштовує. Очевидно ніхто не відповіда тим завданням які ставить перед ним МакКейн

Йоханий бабай :smilie9:
Україна зараз у важкому стані, потерпає від агресії,втрачає своїх кращих дітей, а воно прикидується надзвичайною персоною, надуває тут щоки - все не так, і президента не того вибрали. А коли Будапештський меморандум підписували - той був президент? Ангел небесний? А як до справи дійшло, до відповідальності, то вони бачте думають і роблять вигляд, що я не я і хата не моя. Може тому,що есперти у них - г... штопані? :smilie9:

Просто як я вже відзначав. Не МакКейн працює на Сілентіо а Сілентіо на МакКейна. Тобто поради він може давати лише в руслі побажань шефа.

Так, звичайно. Я прекрасно знаю роботу експерта. Вся цінність роботи у ступені довіри до екперта. Уявляєте собі, якщо експерт з розумним виглядом дає такі цінні поради, як Силентіо - і президент не той, і взагалі країна погана, та користується високим ступенем довіри від сенатора.
Залишається тільки сподіватися, що він не єдиний експерт, та й у сенатора є інші джерела інформації.
Да, этот Силентио видел МакКейна только в телевизоре.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Він шивдше всього у якомусь think tank працює. Себто пише доповідні і пояснювальні записки. Теми і завданя їм безумовно ставить офіс сенатора, як один з клієнтів. Те що він МакКейна бачив я не сумніваюсь. Це не складно. Інша справа що його вплив на МакКейна безумовно нульовий чи майже нульовий.

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
прочитала я часть ветки Грейсевена на цуге,
аж дрожь по телу,
что с ним случилось, что он такой смертельной ненавистью ко всему украинскому воспылал?
что толчком послужило? что наши ему или его близким сделали, кто знает?

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
прочитала я часть ветки Грейсевена на цуге,
аж дрожь по телу,
что с ним случилось, что он такой смертельной ненавистью ко всему украинскому воспылал?
что толчком послужило? что наши ему или его близким сделали, кто знает?

Ничего
Крушение надежд
Блядська Данія, пиздець всім сподіванням

Пусть себе машет кулакамив интернете

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27039
прочитала я часть ветки Грейсевена на цуге,
аж дрожь по телу,
что с ним случилось, что он такой смертельной ненавистью ко всему украинскому воспылал?
что толчком послужило? что наши ему или его близким сделали, кто знает?

Если я его ни с кем не путаю то он всегда был редкостной сволотой. Не понимаю вашего вопроса

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
прочитала я часть ветки Грейсевена на цуге,
аж дрожь по телу,
что с ним случилось, что он такой смертельной ненавистью ко всему украинскому воспылал?
что толчком послужило? что наши ему или его близким сделали, кто знает?

Ничего
Крушение надежд
Блядська Данія, пиздець всім сподіванням

Пусть себе машет кулакамив интернете

не поленилась прочитать всю ветку в надежде найти ответ на свой вопрос,
не нашла,
но поняла, что с такой ненавистью того народа ко всему украинскому страну еще долго будет колотить,
и еще убило, что народ там считает, что во всем виноват майдан,
т.е. власть Янука им была по душе и всё было для них тогда нормально?????