Автор Тема: Ніяких переговорів по Криму ні з ким не було, немає і бути не може  (Прочитано 4940 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2526
  • Стать: Чоловіча
Крим – частина Росії, ніяких переговорів з цього питання не було і бути не може, заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

"Крим є частиною Росії. Ніяких переговорів по Криму ні з ким не було, немає і бути не може", - цитує його ИТАР-ТАСС.

"Ця відповідь базується на абсолютно однозначному волевиявленні народів Криму, яке відбулося 17 березня, і всі рішення з приводу цього вже прийняті", - підкреслив Лавров.

Як повідомляв INSIDER, 16 березня в Криму відбувся референдум, підсумки якого показали, що жителі півострова підтримують приєднання АРК до Росії. Україна та світ не визнали результати референдуму та вважають Крим анексованим.

http://www.theinsider.ua/politics/53d60abbdbf8c/

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Профілактик
Я вас не впізнаю
Вкрали нік ?
Чи ви добровільно котитеся в вату ?
Вас почнуть тут гнобити поки не виживуть

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Профілактик
Я вас не впізнаю
Вкрали нік ?
Чи ви добровільно котитеся в вату ?
Вас почнуть тут гнобити поки не виживуть

я от не зрозумів - у ЧОМУ вата?
навести слова лаврова - ВАТА?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
А разве кто то собирается вести какието переговоры по этому поводу?
Я никаких заявлений об этом не слышал

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Профілактик
Я вас не впізнаю
Вкрали нік ?
Чи ви добровільно котитеся в вату ?
Вас почнуть тут гнобити поки не виживуть
Профи, если офицеры ФСБ зажали тестикулы, в последних предложениях своих постов не ставь точку. Мы будем вкурсе. :smilie3:
Ник зарезервирован

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Профілактик
Я вас не впізнаю
Вкрали нік ?
Чи ви добровільно котитеся в вату ?
Вас почнуть тут гнобити поки не виживуть

я от не зрозумів - у ЧОМУ вата?
навести слова лаврова - ВАТА?


Цей товариш речник вати на СУПі.
Всі дописи з присмаком ватної пропаганди.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
А разве кто то собирается вести какието переговоры по этому поводу?
Я никаких заявлений об этом не слышал

ну мабуть лавров і збирається
як в анекдоті - я не всрусь я не всрусь

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Тварюко Лавров. Ви захопили Крим військовим шляхом, анексували його. Ніхто не визнав цієї анексії. Які будуть тепер пропозиції? Як передати Крим росії цивілізованим шляхом?

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Thomas C. Theiner @noclador  ·  48 хв
#Russia's #Lavrov giving a press conference now: staying 100% on message = lies, lies, spiteful comments, lies, lies and a lot of fuck you!
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Які нахуй переговори? (с) От батальон "Крим" проходить вишкіл в бойових умовах - це добре. Перекрити газ, воду, відключити струм - теж непогано. Тоді років 3 інкубаційного періоду,  поки елементи мислення не проріжуться.

А вже тоді переговори про умови капітуляції з одним з уламків Раїссі.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14497
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
а чо я поддерживаю мнение лаврова

какие нахуй переговоры с террористами?

АТО закончится на Донбассе и продолжится в Крыму :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Профілактик
Я вас не впізнаю
Вкрали нік ?
Чи ви добровільно котитеся в вату ?
Вас почнуть тут гнобити поки не виживуть

я от не зрозумів - у ЧОМУ вата?
навести слова лаврова - ВАТА?


Цей товариш речник вати на СУПі.
Всі дописи з присмаком ватної пропаганди.

Цей товариш - наша людина у ворожому оточенні.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
А якщо Крим обстріляти з Смечів та Ураганів?
Яка реакція буде?

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
а в чем собственно состоит новость?

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
"Ты сказал — я поверил, ты повторил — я засомневался, ты стал настаивать и я понял, что ты лжешь" (с) китайцы.
В который раз лавров про "кымниатдадим" долдонит? Приглашает к переговорам что-ли?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Профілактик
Я вас не впізнаю
Вкрали нік ?
Чи ви добровільно котитеся в вату ?
Вас почнуть тут гнобити поки не виживуть

я от не зрозумів - у ЧОМУ вата?
навести слова лаврова - ВАТА?


Цей товариш речник вати на СУПі.
Всі дописи з присмаком ватної пропаганди.

Цей товариш - наша людина у ворожому оточенні.

та хрін там .Ватник вульгаріс.
Все ниє про ущімльонний язик.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2526
  • Стать: Чоловіча
Профілактик
Я вас не впізнаю
Вкрали нік ?
Чи ви добровільно котитеся в вату ?
Вас почнуть тут гнобити поки не виживуть

заипутся

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
"Ты сказал — я поверил, ты повторил — я засомневался, ты стал настаивать и я понял, что ты лжешь" (с) китайцы.
В который раз лавров про "кымниатдадим" долдонит? Приглашает к переговорам что-ли?

ну так а я про шо...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
хм... якось дивно виходить ніхто нікому ніяких переговорів по Криму не пропонував,
але Лавров уже безапеляційно відхилив пропозицію, дивний він якийсь...
чи ні?
що автор гілки думає з цього приводу?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2526
  • Стать: Чоловіча
"Ты сказал — я поверил, ты повторил — я засомневался, ты стал настаивать и я понял, что ты лжешь" (с) китайцы.
В который раз лавров про "кымниатдадим" долдонит? Приглашает к переговорам что-ли?

разумеется

крым - это аргумент в диалоге про "освоение геополитического пространства Украины".

немного запоздал Лавров.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
хм... якось дивно виходить ніхто нікому ніяких переговорів по Криму не пропонував,
але Лавров уже безапеляційно відхилив пропозицію
, дивний він якийсь...
чи ні?
що автор гілки думає з цього приводу?

ну так - відповідає на питання яке ніхто не ставив

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2526
  • Стать: Чоловіча
"Мы стремимся сделать только одно: найти способ повлиять на ситуацию на Украине, чтобы перевести (ситуацию) из военного противостояния в русло политических переговоров в полном соответствии с теми обязательствами, которые взяли на себя РФ, США и Украина в Женевском заявлении, - сказал Лавров. - Чтобы ни делалось Россией в пользу запуска политического процесса, все наталкивалось на противодействие украинского руководства, которое ощущало и ощущает поддержку США".

"Сформулирован некий геополитический проект. Под абсолютно надуманным предлогом, когда было отказано действующему президенту взять время на анализ соглашения об ассоциации с ЕС", - отметил министр. Глава МИД РФ обратил внимание на то, что Лондон иногда грозит даже выходом из Евросоюза, желая выторговать себе какие-либо преференции. "Почему же Януковичу отказали, чтобы он просто немножко подумал?" - добавил он.

Лавров: страны ЕС сами же от санкций восторга не испытывают
"Геополитический проект (на Украине) нацелен на то, чтобы освоить украинское геополитическое пространство в ущерб России, русским на Украине, - продолжил министр. - Не получилось это сделать сразу и не получится, поскольку такие вещи невозможно навязать одной стороне. Обещали с ней договариваться, начать инклюзивный открытый диалог".

http://itar-tass.com/politika/1345045

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
"Сформулирован некий геополитический проект. Под абсолютно надуманным предлогом, когда было отказано действующему президенту взять время на анализ соглашения об ассоциации с ЕС", - отметил министр. Глава МИД РФ обратил внимание на то, что Лондон иногда грозит даже выходом из Евросоюза, желая выторговать себе какие-либо преференции. "Почему же Януковичу отказали, чтобы он просто немножко подумал?" - добавил он.

http://itar-tass.com/politika/1345045

Янукович и подумал. Бля, кацапы ещё и юмористы. :lol:
« Останнє редагування: Липня 28, 2014, 11:10:53 11:10 від OlegSky »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Отползают кацапы.

 :smilie11: ніколи б не зробив такого висновку з цього тексту
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Профілактик
Я вас не впізнаю
Вкрали нік ?
Чи ви добровільно котитеся в вату ?
Вас почнуть тут гнобити поки не виживуть

заипутся

Это мы посмотрим...

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
"Мы стремимся сделать только одно: найти способ повлиять на ситуацию на Украине, чтобы перевести (ситуацию) из военного противостояния в русло политических переговоров в полном соответствии с теми обязательствами, которые взяли на себя РФ, США и Украина в Женевском заявлении, - сказал Лавров. - Чтобы ни делалось Россией в пользу запуска политического процесса, все наталкивалось на противодействие украинского руководства, которое ощущало и ощущает поддержку США".

"Сформулирован некий геополитический проект. Под абсолютно надуманным предлогом, когда было отказано действующему президенту взять время на анализ соглашения об ассоциации с ЕС", - отметил министр. Глава МИД РФ обратил внимание на то, что Лондон иногда грозит даже выходом из Евросоюза, желая выторговать себе какие-либо преференции. "Почему же Януковичу отказали, чтобы он просто немножко подумал?" - добавил он.

Лавров: страны ЕС сами же от санкций восторга не испытывают
"Геополитический проект (на Украине) нацелен на то, чтобы освоить украинское геополитическое пространство в ущерб России, русским на Украине, - продолжил министр. - Не получилось это сделать сразу и не получится, поскольку такие вещи невозможно навязать одной стороне. Обещали с ней договариваться, начать инклюзивный открытый диалог".

http://itar-tass.com/politika/1345045

"Тихо сам с собою я веду беседу" (с) пэстня

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Отползают кацапы.

 :smilie11: ніколи б не зробив такого висновку з цього тексту

А які ти може висновки з цього тексту зробити ? Цей текст ні про що, або як казав один герой трохи по-дебільному написаний.

"Обещали с ней договариваться, начать инклюзивный открытый диалог" :lol: Во виганяє.

Як можна з ними про щось домовлятися, як вони корчать наглу рижу морду і брешуть постійно.
Це все виглядає як тупориле скиглення типу : "Ми хотіли вас наїпати, але самі себе трахнули, бо українці
вирішили, що нахуй там ті кацапи. Короче, еврогеї, може якось все назад відкотимо ? Га?"

І це після всіх смертей ? Та пішли вони --------->.

« Останнє редагування: Липня 28, 2014, 11:18:22 11:18 від OlegSky »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
"Мы стремимся сделать только одно: найти способ повлиять на ситуацию на Украине, чтобы перевести (ситуацию) из военного противостояния в русло политических переговоров в полном соответствии с теми обязательствами, которые взяли на себя РФ, США и Украина в Женевском заявлении, - сказал Лавров. - Чтобы ни делалось Россией в пользу запуска политического процесса, все наталкивалось на противодействие украинского руководства, которое ощущало и ощущает поддержку США".

"Сформулирован некий геополитический проект. Под абсолютно надуманным предлогом, когда было отказано действующему президенту взять время на анализ соглашения об ассоциации с ЕС", - отметил министр. Глава МИД РФ обратил внимание на то, что Лондон иногда грозит даже выходом из Евросоюза, желая выторговать себе какие-либо преференции. "Почему же Януковичу отказали, чтобы он просто немножко подумал?" - добавил он.

Лавров: страны ЕС сами же от санкций восторга не испытывают
"Геополитический проект (на Украине) нацелен на то, чтобы освоить украинское геополитическое пространство в ущерб России, русским на Украине, - продолжил министр. - Не получилось это сделать сразу и не получится, поскольку такие вещи невозможно навязать одной стороне. Обещали с ней договариваться, начать инклюзивный открытый диалог".

http://itar-tass.com/politika/1345045

"Тихо сам с собою я веду беседу" (с) пэстня


Эдакий Бульба - копипастер...

Ок...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Отползают кацапы.
:smilie11: ніколи б не зробив такого висновку з цього тексту
А які ти може висновки з цього тексту зробити ? Цей текст ні про що, або як казав один герой трохи по-дебільному написаний.
"Обещали с ней договариваться, начать инклюзивный открытый диалог" :lol: Во виганяє.

Моє враження - Лавров продукує інформаційний шум для своїх громадян в стилі тролінга.
Я автора гілки не можу зрозуміти, навіщо він сюди це волочить, там немає інформації для зовнішнього користувача?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Отползают кацапы.
:smilie11: ніколи б не зробив такого висновку з цього тексту
А які ти може висновки з цього тексту зробити ? Цей текст ні про що, або як казав один герой трохи по-дебільному написаний.
"Обещали с ней договариваться, начать инклюзивный открытый диалог" :lol: Во виганяє.

Моє враження - Лавров продукує інформаційний шум для своїх громадян в стилі тролінга.
Я автора гілки не можу зрозуміти, навіщо він сюди це волочить, там немає інформації для зовнішнього користувача?

Я також. Він раніше був трохи притомний, а зараз щось таке почав виганяти, що на голову не налазить.
 Може кацап-тв передивився ?