Автор Тема: Ну, а что надо было делать!?  (Прочитано 7417 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #60 : Серпня 01, 2014, 10:38:06 10:38 »
Если Данила уволили на 3 месяце, то Скрипина придется разстрелять. Скрипинови до професионального журналиста как мне до космонавта.

"Что?" (с)  :gigi:

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #61 : Серпня 01, 2014, 10:41:35 10:41 »

 Ретвітнуте Українська правда
 Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  26 хв.
1/2 Идиотская новость догнала меня в дороге - отстранили от работы в эфире @HromadskeTV Дэна Яневского. Это какая-то глупость.


 Ретвітнуте Українська правда
 Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  24 хв.
2/2 Ну поговорил Яневский неудачно с экспертом HRW,но это не повод для товарищеского суда. @skrypin же после факов и хамства не отстранили
Kremlin delenda est.

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #62 : Серпня 01, 2014, 10:53:38 10:53 »
Ретвітнуте Українська правда
 Павел Шеремет ‏@pavelsheremet  24 хв.
2/2 Ну поговорил Яневский неудачно с экспертом HRW,но это не повод для товарищеского суда. @skrypin же после факов и хамства не отстранили
Недавно на две недели, по его словам, отстраняли.
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #63 : Серпня 01, 2014, 10:58:34 10:58 »
Війна йде - це не є підставою перетворювати ЗМІ на пропагандонів.
Наша зброя у війні - правдиві та неупереджені ЗМІ, а не пропаганда як у москалів.
Багато у вас хдобутків з вашою правдою і не упередженністю? Похваліться.
Батя, мы стараемся ...

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #64 : Серпня 01, 2014, 11:29:05 11:29 »
Про москальський офіс HRW яскраво говорить таке: 

Mark Feygin @mark_feygin  ·  2 год

Мы бы в деле Надежды Савченко не отказались бы от помощи HRW в России. Пока правда никто не предлагал помощь

https://twitter.com/mark_feygin?original_referer=http%3A%2F%2Fwww.pravda.com.ua%2F&profile_id=236466533&tw_i=495133359769522176&tw_p=embeddedtimeline&tw_w=262475782163664898
... і хай Росія згине як держава

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #65 : Серпня 01, 2014, 11:32:50 11:32 »
Все правильно. Нам зараз не до сентиментів та толерантності. Кацапка погнала - нахуй з пляжа.
Дебіли в Громадському не розуміють який зараз час - вправити мозги і пояснити.
Яневський - молодець.

PS. В мене ця рижа сука викликає тільки  бажаняи дати їй цеглою по голові. >:(

  А может она не кацапка.  :laugh: И вроде она не свое ватное мнение озвучивала , а междуародной организации какой-то. Зачем вообще звали, что бы так в лужу сесть?  :smilie11:

міжнародної організації яка тупо непомічає обстріл держави України з території Росії? це як?
знаєте ви пишете нема в Україні своїх "воєнних" журналістів. В цьому конфлікті вони і не з'являться - чуть шо, їх одразу садять в підвал...

от тут могли би себе проявити оці "міжнародні"... вперед на кордон з парашою... давай п*здуй брати інтерв'ю у солдафонів, шо викладають фоти в ВК... які вони круті обстрілюють Україну...
їх командування і тд...
нахера стільки армії на кордоні? чому вони ТАМ НЕ СИДЯТЬ???
якшо кожного дня на протязі вже місяців певно говориться про незаконний перетин кордонів рашистами... ДЕ ВОНИ? ці воєнні журналісти???
українських посодють, а їх???
ДЕ?

ПС
Яневського не засуджую жодної секунди.
ТО Громадське не праве.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #66 : Серпня 01, 2014, 11:39:04 11:39 »
І ще цитати адвоката Надії Савченко

 Mark Feygin @mark_feygin  ·  4 год

Я бы поддержал журналиста с Громадске-ТВ, которого наказали. Передайте ему о моей поддержке.


 Mark Feygin @mark_feygin  ·  3 год

Правозащитные орг-ции в РФ получают президентские гранты. Я за всю свою жизнь не брал ничьих денег. За это меня и ненавидят. Думаю понятно.
« Останнє редагування: Серпня 01, 2014, 11:41:12 11:41 від Rost_I »
... і хай Росія згине як держава

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #67 : Серпня 01, 2014, 11:59:36 11:59 »
Цитувати
Я считаю, что Даниил вел себя неправильно и не профессионально. Тяжело говорить с человеком "по ту сторону" войны. Это надо осознавать зараннее, до эфира. А если уже начал то не затыкать рот. Например, когда Скрипин общался с Псаревым.
Человек по ту сторону войны- це ви так ворога називаєте? Запахло навіть не безмежною толерантністю, а толерастією. Кажуть в Європі це модно.

Если бы я хотел сказать враг, то я бы так и сказал. Локшина представитель международной организации, и на мой взгляд хотела высказать мнение умеренного россиянина, с которым нам нужно разговаривать и перетянуть на свою сторону. Это он прийдет на смену хуйлу. А хуйлу нужна такая ненависть украинцев к россиянам, когда мы гасим всех без разбора. разделяй и властвуй.

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #68 : Серпня 01, 2014, 12:11:28 12:11 »
Цитувати
Я считаю, что Даниил вел себя неправильно и не профессионально. Тяжело говорить с человеком "по ту сторону" войны. Это надо осознавать зараннее, до эфира. А если уже начал то не затыкать рот. Например, когда Скрипин общался с Псаревым.
Человек по ту сторону войны- це ви так ворога називаєте? Запахло навіть не безмежною толерантністю, а толерастією. Кажуть в Європі це модно.

Если бы я хотел сказать враг, то я бы так и сказал. Локшина представитель международной организации, и на мой взгляд хотела высказать мнение умеренного россиянина, с которым нам нужно разговаривать и перетянуть на свою сторону. Это он прийдет на смену хуйлу. А хуйлу нужна такая ненависть украинцев к россиянам, когда мы гасим всех без разбора. разделяй и властвуй.

саме так... "мнение умереного россиянина" полягаэ в тому... шо я нахер непомічаю, ШО РОБИТЬ МОЯ АРМІЯ...
так як і нахер не помітив убитих  українських військових в Криму... нахер не помітив використання військ хуйлостану при захопленні військових частин та морських суден, шо по всіх міжнародних закон - АКТ АГРЕСІЇ

оці помірковані п*здять про громадянський конфлікт? як їх переконувати? ЯК? в них є вся можливість перевірити інформацію - ВСЯ.

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #69 : Серпня 01, 2014, 12:12:42 12:12 »
Війна йде - це не є підставою перетворювати ЗМІ на пропагандонів.
Наша зброя у війні - правдиві та неупереджені ЗМІ, а не пропаганда як у москалів.
Багато у вас хдобутків з вашою правдою і не упередженністю? Похваліться.
Гадаю, що майдан відбувся завдяки цьому.
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #70 : Серпня 01, 2014, 12:16:00 12:16 »
Цитувати
Я считаю, что Даниил вел себя неправильно и не профессионально. Тяжело говорить с человеком "по ту сторону" войны. Это надо осознавать зараннее, до эфира. А если уже начал то не затыкать рот. Например, когда Скрипин общался с Псаревым.
Человек по ту сторону войны- це ви так ворога називаєте? Запахло навіть не безмежною толерантністю, а толерастією. Кажуть в Європі це модно.

Если бы я хотел сказать враг, то я бы так и сказал. Локшина представитель международной организации, и на мой взгляд хотела высказать мнение умеренного россиянина, с которым нам нужно разговаривать и перетянуть на свою сторону. Это он прийдет на смену хуйлу. А хуйлу нужна такая ненависть украинцев к россиянам, когда мы гасим всех без разбора. разделяй и властвуй.
Надо больше сказать. Локшина высказывала не личное мнение и не мнение россиянина, и даже в общем не мнение, а цитировала отчёт организации, в которой работает. Потому досталось ей можно сказать вообще не за что при том на роном месте.
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #71 : Серпня 01, 2014, 12:24:03 12:24 »
Цитувати
саме так... "мнение умереного россиянина" полягаэ в тому... шо я нахер непомічаю, ШО РОБИТЬ МОЯ АРМІЯ...
так як і нахер не помітив убитих  українських військових в Криму... нахер не помітив використання військ хуйлостану при захопленні військових частин та морських суден, шо по всіх міжнародних закон - АКТ АГРЕСІЇ

оці помірковані п*здять про громадянський конфлікт? як їх переконувати? ЯК? в них є вся можливість перевірити інформацію - ВСЯ.

Во-первых не посылать с порога. Задать свой вопрос спокойно. Второе - дать время высказаться. Третье привести свои аргументы. Показать российских солдат, колонны войск, обстрел градов. Задать свой вопрос снова.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #72 : Серпня 01, 2014, 12:27:49 12:27 »
Цитувати
Я считаю, что Даниил вел себя неправильно и не профессионально. Тяжело говорить с человеком "по ту сторону" войны. Это надо осознавать зараннее, до эфира. А если уже начал то не затыкать рот. Например, когда Скрипин общался с Псаревым.
Человек по ту сторону войны- це ви так ворога називаєте? Запахло навіть не безмежною толерантністю, а толерастією. Кажуть в Європі це модно.

Если бы я хотел сказать враг, то я бы так и сказал. Локшина представитель международной организации, и на мой взгляд хотела высказать мнение умеренного россиянина, с которым нам нужно разговаривать и перетянуть на свою сторону. Это он прийдет на смену хуйлу. А хуйлу нужна такая ненависть украинцев к россиянам, когда мы гасим всех без разбора. разделяй и властвуй.
Надо больше сказать. Локшина высказывала не личное мнение и не мнение россиянина, и даже в общем не мнение, а цитировала отчёт организации, в которой работает. Потому досталось ей можно сказать вообще не за что при том на роном месте.

согласен. И то как она начала говорить, она бы осудила действия боевиков.
« Останнє редагування: Серпня 01, 2014, 12:29:36 12:29 від Serg »

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #73 : Серпня 01, 2014, 12:27:57 12:27 »
Війна йде - це не є підставою перетворювати ЗМІ на пропагандонів.
Наша зброя у війні - правдиві та неупереджені ЗМІ, а не пропаганда як у москалів.
Багато у вас хдобутків з вашою правдою і не упередженністю? Похваліться.
Гадаю, що майдан відбувся завдяки цьому.
Майдан відбувся всупереч цьому. Такі як ви і досі б пісеньки співали, а овоч з банкової підспівував. Під час війни пацифісти гірше ворогів.
« Останнє редагування: Серпня 01, 2014, 12:38:07 12:38 від mahnovets »
Батя, мы стараемся ...

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #74 : Серпня 01, 2014, 01:21:26 13:21 »
Цитувати
саме так... "мнение умереного россиянина" полягаэ в тому... шо я нахер непомічаю, ШО РОБИТЬ МОЯ АРМІЯ...
так як і нахер не помітив убитих  українських військових в Криму... нахер не помітив використання військ хуйлостану при захопленні військових частин та морських суден, шо по всіх міжнародних закон - АКТ АГРЕСІЇ

оці помірковані п*здять про громадянський конфлікт? як їх переконувати? ЯК? в них є вся можливість перевірити інформацію - ВСЯ.

Во-первых не посылать с порога. Задать свой вопрос спокойно. Второе - дать время высказаться. Третье привести свои аргументы. Показать российских солдат, колонны войск, обстрел градов. Задать свой вопрос снова.

вони закривають очі на очевидне... який зміст?
якшо людина не хоче цього бачити, вона і не побачить.
як той же Венедиктов... великий мля пророк... а я вот вам в феврале говорил что у вас будет гражданская...
яка вона нах гражданская? ??? ??
про Крим досі говорить... бєз єдіного вистрєла...
яке нах без єдиного вистрілу... а вбиті військові? а знищені РЛС... пошкоджені літаки і тд.. а захоплення частин та кораблів... "бєз єдіного вистрєла"

гради, артилерія, буки... яка гражданская...
по ошибкє сбили... Боінг... який зміст говорити про їх умєрєних? коли воно упороте?
« Останнє редагування: Серпня 01, 2014, 01:25:13 13:25 від Leo_poLD »

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #75 : Серпня 01, 2014, 01:35:51 13:35 »
Панове, а чи не ця https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D1%8C%D1%8F_%D0%9B%D0%BE%D0%BA%D1%88%D0%B8%D0%BD це Локшина?

Люди немолодого віку мабуть ще пам`ятають цю подію.

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #76 : Серпня 01, 2014, 01:39:12 13:39 »
Пам'ятаю шо у цього Арнольдика була дочка.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #77 : Серпня 01, 2014, 02:24:37 14:24 »
Бачив я те "інтерв'ю".
Яневський там діяв цілком адекватно і корректно.
А те що він не влізає у вузькі рамки, то треба розуміти що і ситуация така не влізає і близько в існуючи невідомо ким і для чого виставлені рамки.
Тобто Яневський діяв не лише адекватно ситуациї, але і творчо.
Мені ніколи не подобалось як він діє в ролі ведучого, і не в останньу чергу через його ємоційність і надмірну розкутість. Але в даному випадку , ці його якості якраз виявились потрібними і позитивними.

Хоча безумовно нищивний гумор, і злий тонкий тролліг, були би в рази кращими.
Але це не до Яневського, бо це не його стиль.
В любому випадку він діяв абсолютно адекватно ситуациї, і по стуті дуже правільно.

А нюанси про які йде мова в старттопіку, виникли явно через політичні міркування і бажаня придобритись до того клоунського Хуман Райт.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #78 : Серпня 01, 2014, 03:18:07 15:18 »
Я завжди з задоволенням дивився ефіри Громадського з Тетяною Даниленко і Данилом Яневським. Зараз там немає ані Тетяни, ані Данила. Мустафа з Кутєповим теж цікаві ефіри робили, але і їх нема наживо. Скрипін нехай сам себе тепер дивиться. :Ignor:
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #79 : Серпня 01, 2014, 03:44:16 15:44 »
 Ретвітнуте Hromadske.TV
 Zurab Alasania ‏@Zurab_Alasania  18 хв.
З Громадського ніхто нікуди не йде.

Подробиці пізніше.
Kremlin delenda est.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #80 : Серпня 01, 2014, 03:51:35 15:51 »
Пам'ятаю шо у цього Арнольдика була дочка.


Ось.


Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #81 : Серпня 01, 2014, 04:01:29 16:01 »
Яневский не дал Локшиной вешать "локшину" на уши украинцев.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #82 : Серпня 01, 2014, 05:28:59 17:28 »
Пусть там сам Скрипин скрипит, но без меня. Этот "журналист" заменяет свое отсутствие быстрого мозга агресией, или активной или пасивной. Факт, что ему удалься один отличный кадр с Царёвим из него хорошего журналиста не делает.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46811
  • Never give in!
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #83 : Серпня 01, 2014, 05:35:52 17:35 »
Всім критикам Данила Яневського (хоч я його не терплю взагалі) в даній ситуації раджу поцілувати в сраку (чи що у тої москальської абізяни її замінює) абізяну Локшину.
Піздєц, панове естети-крітікі, читати ваші аргУненти проти Данила.
Я не люблю Данила, але він зробив саме те, що мала зробити нормальна українська людина.
If you are going through hell, keep going.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #84 : Серпня 01, 2014, 06:01:41 18:01 »
Данило відрікся від Громадського .. правильно зробив - Скрипін іде на юг  :smiley23:  :smiley14:

Скрипин нормальний пацан і толковий ведучий, нефіг на нього наїзджати.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #85 : Серпня 01, 2014, 06:02:33 18:02 »
Данило тим і цікавий, своїми переконаннями, журналістською позицією у роботі з опонентом.
А УГ від журналістики з тіпа-нейтральним поглядом у нас хоч греблю гати...

+100500


Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #86 : Серпня 01, 2014, 06:06:51 18:06 »
Війна йде - це не є підставою перетворювати ЗМІ на пропагандонів.
Наша зброя у війні - правдиві та неупереджені ЗМІ, а не пропаганда як у москалів.
Багато у вас хдобутків з вашою правдою і не упередженністю? Похваліться.
Гадаю, що майдан відбувся завдяки цьому.
Майдан відбувся всупереч цьому. Такі як ви і досі б пісеньки співали, а овоч з банкової підспівував. Під час війни пацифісти гірше ворогів.

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #87 : Серпня 01, 2014, 06:09:21 18:09 »
Данило відрікся від Громадського .. правильно зробив - Скрипін іде на юг  :smiley23:  :smiley14:

Скрипин нормальний пацан і толковий ведучий, нефіг на нього наїзджати.
Та Скрыпин, если судить по некоторым постам здесь, эталон журналистики - задав вопрос он внимательно и , сука, терпеливо выслушивает бред и съезд с темы оппонента и настойчиво задает свой вопрос снова и снова, иногда в особо тяжелых случаях до 5-ти раз и как правило добивается ответа. Правда в таких случаях передача начинает напоминать  мастер клас по психиатрии. Не у всех такая устойчивая психика.
Батя, мы стараемся ...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46811
  • Never give in!
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #88 : Серпня 01, 2014, 06:29:35 18:29 »
Human Rights Watch: A History of Lies (/)

Чітко описана методика брехні.

http://truthsyria.wordpress.com/2012/01/...y-of-lies/

"Look how we in “Human Rights Watch” work! quite simple. We fabricate a report to justify a war against some country who opposes the US government. Don’t worry the world is full of stupids who will believe us, only few will bother to verify.
After the report serves its goals, no problem to admit that it was wrong, on the contrary that gives us glory and makes more stupids believe us. That worked every time, check our record in Libya.
We are stars. We are the best in twisted humanity. We love humans, but of course as food for war".
If you are going through hell, keep going.

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Re: Ну, а что надо было делать!?
« Reply #89 : Серпня 01, 2014, 07:12:34 19:12 »
Пам'ятаю шо у цього Арнольдика була дочка.


Ось.


тобто якщо на 1986 рік їй було десь 16-18 років, то зараз їй десь 45-48.
Як шо це вона, тоді мені все зрозуміло.
А Данило завадив розповсюдженню ворожої пропаганди.
І правильно зробив.
І це за таких обставин є професійним вчинком.