Автор Тема: Забанив Вася Ем  (Прочитано 5719 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #60 : Серпня 04, 2014, 07:31:59 19:31 »
Це називається "ви тут подумайте -  а я уже все вирішив". Нафіга калюжу баламутить тоді. Була б голосувалка...

Часу не було чекати Аскольда, вище вже сказав. На Дрейк покладатися не міг, оскільки це стосується особисто її.

Щодо Катерини в Одесі - вона правильно сказала - спочатку приберіть Хмельницьогко у Київі. Вірш Шевченко всі мабуть знають. Чи у Харкові приберіть лєніна.
Вулицю Артема в Києві приберіть, пам'ятник чекістам, та площу Дзержинського, якщо буде на це ваша ласка
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #61 : Серпня 04, 2014, 07:32:44 19:32 »
Щодо Катерини в Одесі - вона правильно сказала - спочатку приберіть Хмельницьогко у Київі.

 :fp2
деколи коли ви говорите таке враження, що ви марите(с)


Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #62 : Серпня 04, 2014, 07:33:59 19:33 »
Вулицю Артема в Києві приберіть, пам'ятник чекістам, та площу Дзержинського, якщо буде на це ваша ласка

Я про що і кажу.

У даному випадку маємо таке - один бан Васі Ем від Дрейк зробив його ображеним на модера Дрейк, на форум, і значить особисто на мене, як на адміна, що призначив модерів. так якого х.я пертися сюди? Або поважай місце, де ти живеш, і не гадь, або - ------------------------------->

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #63 : Серпня 04, 2014, 07:34:06 19:34 »
Допису не було, вірніше він був, зараз пошукаю. Але річ у тім, що справа не в дописі - якби лише один допис, то нічого. Але він цей допис поставив собі у підпис. Зараз знайду допис. Цікава думка супівців, наскільки морально або аморально я вчинив.

Какая тут может быть мораль? Человек сам попросил, чтобы его забанили. Просьба исполнена. Все абсолютно правильно и справедливо.

За базар надо отвечать, как выражается один лидер соседней великой державы, когда-то даже заседавший в G-8.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #64 : Серпня 04, 2014, 07:34:57 19:34 »
деколи коли ви говорите таке враження, що ви марите(с)

Я, чи Дрейк, чи Вася Ем?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #65 : Серпня 04, 2014, 07:36:11 19:36 »
Це називається "ви тут подумайте -  а я уже все вирішив". Нафіга калюжу баламутить тоді. Була б голосувалка...

Часу не було чекати Аскольда, вище вже сказав. На Дрейк покладатися не міг, оскільки це стосується особисто її.

Щодо Катерини в Одесі - вона правильно сказала - спочатку приберіть Хмельницьогко у Київі. Вірш Шевченко всі мабуть знають. Чи у Харкові приберіть лєніна.
Вулицю Артема в Києві приберіть, пам'ятник чекістам, та площу Дзержинського, якщо буде на це ваша ласка

Ну хоч один з названих об'єктів було створено за часів української державності?
Ну хоч один киянин пообіцяє Майдан у випадку якщо будуть прибирати?
 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #66 : Серпня 04, 2014, 07:36:46 19:36 »

Щодо виконання бану модерами - хто мав це зробити, Дрейк чи Аскольд? Якби Дрейк зробила - був би привід завинуватити у предвзятості. Аскольда чекати я не міг - можливо, у нього не завжди є вільний час. А оскільки перемовини у лічках були з Чупою, оскільки Чупс першим побачив цей тупий підпис, то я мав якось реагувати.

Дрейк могла і мала б це зробити. І ніхто б слова не сказав про якусь упередженість. Кури правила свого форуму:

п. 4. Постійний надокучливий флуд та троллінг. Перехід на особу опонента в дискуссії, з метою образити чи заболтати тему.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #67 : Серпня 04, 2014, 07:37:12 19:37 »
 :smilie5:Форум є чиєюсь власністю,а отже створений для якигось цілей ВЛАСНЕ власником.Тому він і цар і бог на форумі,бо несе ПОВНУ відповідальність за проект.А звідси виникає його "божественне право" карати "по усмотренію " вищих сил.А у користувачів є лише одна,але ДІЄВА сила спротиву-ЗАБРАТИСЯ з форуму.І коли таких перейде критичний рівень-тоді проекту хана.І це вже прерогатива власника (через його адмінстраторів і модерів) регулювати ,щоб такий рівень не настав.В кінці кінців страждає власник бізнесу.Тому "адартаньянські" випади ображених форумчан є просто писком комаря,поки таких є не критична маса.......тут такого і близько нема.Одні юльки казяться і критичною масою звалили з форуму (правда в тому велику допомогу приклали ВЛАСНЕ працівники ресурсу,за що їм велика вдяка :smilie5:).ІМНО

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #68 : Серпня 04, 2014, 07:38:09 19:38 »
И сказал Айболит: "Не беда!
Подавай-ка его сюда!
Я пришью ему новые ножки,
Он опять побежит но дорожке".
И принесли к нему зайку,
Такого больного, хромого,
И доктор пришил ему ножки,
И заинька прыгает снова.
А с ним и зайчиха-мать
Тоже пошла танцевать,
И смеётся она и кричит:
"Ну, спасибо тебе. Айболит!"

 :laugh:


Зі. СУП власне для мене цінний  тим, що  відвертих гімнюків та тролів тут  реально банять.



Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #69 : Серпня 04, 2014, 07:42:51 19:42 »
:smilie5:Форум є чиєюсь власністю,а отже створений для якигось цілей ВЛАСНЕ власником.Тому він і цар і бог на форумі,бо несе ПОВНУ відповідальність за проект.А звідси виникає його "божественне право" карати "по усмотренію " вищих сил.

Форум створений мною лише для двох цілей.

Перша - дати свободу, ну хай воно якось пафосно звучить, то мені пох, але так і є.

Друга - щоб та Свобода була ПРОУКРАЇНСЬКОЮ.

Грошей з форуму не маю, ну то це мабуть зрозуміло - реклами у нас поки нема.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #70 : Серпня 04, 2014, 07:44:45 19:44 »
Це називається "ви тут подумайте -  а я уже все вирішив". Нафіга калюжу баламутить тоді. Була б голосувалка...

Часу не було чекати Аскольда, вище вже сказав. На Дрейк покладатися не міг, оскільки це стосується особисто її.

Щодо Катерини в Одесі - вона правильно сказала - спочатку приберіть Хмельницьогко у Київі. Вірш Шевченко всі мабуть знають. Чи у Харкові приберіть лєніна.
Вулицю Артема в Києві приберіть, пам'ятник чекістам, та площу Дзержинського, якщо буде на це ваша ласка

Ну хоч один з названих об'єктів було створено за часів української державності?
Ну хоч один киянин пообіцяє Майдан у випадку якщо будуть прибирати?
Нехай постоїть ще кілька років, а потім будемо ставити питання про демонтаж - не раніше, ніж Труханова проженем і чекістів з Києва. Не можна зараз чіпати, бо збурете малососів, яких загнали під шконку 2 травня
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #71 : Серпня 04, 2014, 07:45:11 19:45 »
 :smiley24: правильно.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #72 : Серпня 04, 2014, 07:45:35 19:45 »
Щодо Катерини в Одесі - вона правильно сказала - спочатку приберіть Хмельницьогко у Київі. Вірш Шевченко всі мабуть знають. Чи у Харкові приберіть лєніна.

Екатерина - часть истории Одессы. По-моему, памятник ей там вполне уместен. Как и Хмельницкий в Киеве. Не стоит действовать по-советски и сносить все "до основанья, а затем"...

Вот бессмысленные ленины и дзержинские, советские и октябрьские в каждом городе действительно раздражают. Превращают города в безликие и серые. Одна карта Донбасса чего стоит: "которое это Первомайское рядом с Красноармейским?"

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #73 : Серпня 04, 2014, 07:46:01 19:46 »
нє внікая в самі разборкі, моя точка зрєнія - памятніка нємєцкой інпєратріце ватніков в Украінє бить нє должно

А я ещё раз спрашиваю Хмельницкий достоин памятника в центре столицы?


такой атвєт устроіт?



Ой Богдане!
Нерозумний сину!
Подивись тепер на матір,
На свою Вкраїну,
Що, колишучи, співала
Про свою недолю,
Що, співаючи, ридала,
Виглядала волю.
Ой Богдане, Богданочку,
Якби була знала,
У колисці б задушила,
Під серцем приспала.


Степи мої запродані
Жидові, німоті,
Сини мої на чужині,
На чужій роботі.
Дніпро, брат мій, висихає,
Мене покидає,
І могили мої милі
Москаль розриває..
.
Нехай риє, розкопує,
Не своє шукає,
А тим часом перевертні
Нехай підростають
Та поможуть москалеві
Господарювати,
Та з матері полатану
Сорочку знімати.

Помагайте, недолюдки,
Матір катувати».

да, і подумайтє, плз о смислє подчьоркнутого слова...

в контєкстє вашєго отношенія к памятніку німкені
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #74 : Серпня 04, 2014, 07:47:27 19:47 »
тю, так правду ж написав,
Дрейк так і написала поставила знак рівності між Україною і Катериною ІІ для Одеси і від імені Одеси

Вот врать зачем?

оце було у нього в підписі
Цитувати
-
Дрейк: ...наша Одесская площадь это наше дело. Более чем уверена что только попробуйте тронуть это памятник и те кто пару месяцев назад гонял и жег по городу вату выйдут гонять тех кто тронет этот памятник.
ніякої брехні

Ви надто багато і надто відразу хочете від одеситів.
Не все зразу, а лише поступово і послідовно можна отримати результат.
Як не старайся, хоч затрахайся до смерті, а більше однієї дитини в 9-15 місяців, від однієї жінки не отримаєш.
І девять жінок не виносять дитину за один місяць.
Це треба розуміти.

я? ні я вже надто багато не хочу, я розумію, що люди якщо змінюють свій світогляд то дуже повільно,
і під впливом... але і тому цей підпис не вважаю таким що тягне на бан

Та його не за піпис забанили, а за всілякі гадості в адрес Дрейк.
Ну тіпа про немитий зад, та інша маячня з метою образити.
Написав би таке про вас, чи любого іншого, то це так само привід для бану.
А підпис в нього вже з тиждень висить.
Я так само проти пам'ятника Катерині, бо вважаю його недоречним в Україні.
Але так само розумію, що тепер не час з ним щось робити.
А недопустити його встановлення в свій час не було можливості.
Це все дуже тонкі питання, тут грубою силою нічого не вирішиш, навпаки так можна лише сильно нашокодити.
Зараз варто робити те що робиться,  і не відволікати сили на те що зробити негоден.


Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #75 : Серпня 04, 2014, 07:47:53 19:47 »
Якби-то ти, Богдане п’яний,

Тепер на Переяслав глянув!

Та на замчище подив[ив]сь!

Упився б! здорово упивсь!

І препрославлений козачий

Розумний батьку!.. і в смердячій

Жидівській хаті б похмеливсь

Або б в калюжі утопивсь,

В багні свинячім.



Амінь тобі, великий муже!

Великий, славний! та не дуже...

Якби ти на світ не родивсь

Або в колисці ще упивсь...

То не купав би я в калюжі

Тебе преславного. Амінь.

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #76 : Серпня 04, 2014, 07:48:57 19:48 »
Форум створений мною лише для двох цілей.

Перша - дати свободу, ну хай воно якось пафосно звучить, то мені пох, але так і є.

Друга - щоб та Свобода була ПРОУКРАЇНСЬКОЮ.

Почти Генри Форд: Автомобиль может быть любого цвета, при условии, что этот цвет - черный  :smilie1:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #77 : Серпня 04, 2014, 07:49:36 19:49 »
тю, так правду ж написав,
Дрейк так і написала поставила знак рівності між Україною і Катериною ІІ для Одеси і від імені Одеси

Вот врать зачем?

оце було у нього в підписі
Цитувати
Дрейк: ...наша Одесская площадь это наше дело. Более чем уверена что только попробуйте тронуть это памятник и те кто пару месяцев назад гонял и жег по городу вату выйдут гонять тех кто тронет этот памятник.
ніякої брехні

да что Вы? точно не сбрехали? Тогда может быть покажете где я поствила знак равенства между Катькой (как Вы утверждаете) и Украиной? А? Перстом укажите. Только плз именно между Катькой,а не интерьерным памятником.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #78 : Серпня 04, 2014, 07:50:26 19:50 »
Та його не за піпис забанили, а за всілякі гадості в адрес Дрейк.

Ні, саме за підпис. Якби лише одни пост - то х. з ним. Але якщо у кожному його пості маячив цей підпис.. саме за це. Ні, навіть не за це. Я прибрав підпис, і не банив. Він його зухвало відновив, почав знову писати. І от це стало крапкою.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #79 : Серпня 04, 2014, 07:51:54 19:51 »
Не треба довічний бан. Дайте на тиждень і годі, якщо не зрозумів, то після кількох таких банів він втратить терпіння і забуде за цей форум

Довічного там і нема - лише 5 днів.

Тобто все згідно правил.
Фактично зробив мою роботу, поки мене не було.
Бо образи то таки не добре, особливо в адрес того хто не може відповісти на образи тим самим.
Та і якщо може, то нафіга тут розводити срач?

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #80 : Серпня 04, 2014, 07:52:04 19:52 »
:smilie5:Форум є чиєюсь власністю,а отже створений для якигось цілей ВЛАСНЕ власником.Тому він і цар і бог на форумі,бо несе ПОВНУ відповідальність за проект.А звідси виникає його "божественне право" карати "по усмотренію " вищих сил.

Форум створений мною лише для двох цілей.

Перша - дати свободу, ну хай воно якось пафосно звучить, то мені пох, але так і є.

Друга - щоб та Свобода була ПРОУКРАЇНСЬКОЮ.

Грошей з форуму не маю, ну то це мабуть зрозуміло - реклами у нас поки нема.
Я виклав базові принципи ЛЮБОГО форуму,як бізнесу (не всякий бізнес створюється для збиття бабла).Тому не потрібно виправдовуватися.Ви якраз тут робите справу чітко. :smiley24:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #81 : Серпня 04, 2014, 07:52:19 19:52 »
Це називається "ви тут подумайте -  а я уже все вирішив". Нафіга калюжу баламутить тоді. Була б голосувалка...

Часу не було чекати Аскольда, вище вже сказав. На Дрейк покладатися не міг, оскільки це стосується особисто її.

Щодо Катерини в Одесі - вона правильно сказала - спочатку приберіть Хмельницьогко у Київі. Вірш Шевченко всі мабуть знають. Чи у Харкові приберіть лєніна.

причом тут вірш Шевченка, не нада путать тьоплоє с квадратним  ватніцу німкеню з народним героєм, нехай він і помилявся
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #82 : Серпня 04, 2014, 07:53:43 19:53 »
Гадаю, всі хто хотів висловитися, висловилися, я просто проінформував суспільство про політику модерації. Я обіцяв не втручатися в це, але на майбутне - просто майте на увазі, модерів чипати не треба, бо саме вони визначають політику нашого форуму, з моєї згоди.

Торжественно закриваю гілку  :vinsent:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Забанив Вася Ем
« Reply #83 : Серпня 04, 2014, 07:53:52 19:53 »
Та його не за піпис забанили, а за всілякі гадості в адрес Дрейк.
Ну тіпа про немитий зад, та інша маячня з метою образити.
Написав би таке про вас, чи любого іншого, то це так само привід для бану.
А підпис в нього вже з тиждень висить.

ну тоді я просто не зрозумів, тоді варто звичайно.

Цитувати
Я так само проти пам'ятника Катерині, бо вважаю його недоречним в Україні.
Але так само розумію, що тепер не час з ним щось робити.
А недопустити його встановлення в свій час не було можливості.
Це все дуже тонкі питання, тут грубою силою нічого не вирішиш, навпаки так можна лише сильно нашокодити.
Зараз варто робити те що робиться,  і не відволікати сили на те що зробити негоден.

ну так про те що це робити потрібно вже зараз я і не говорив
але і відкладати на 150 років теж не правильно
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!