Автор Тема: Чи готуе Яценюк Украiну для iноземних iнвестицiй в виробництво?  (Прочитано 6594 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
[
Між дешевою і дармовою рабсилою вееелика різниця...

То кілько треба платити ?

Капіталіст, шо інвестує, все детально прораховує - для початку він бере українську статистику ... дивиться на рівень мінімалки, калькулює собі те і се ... і от для нього (наївній, нє?) оті 2000 грн. - це нормальний середній рівень ... Навіщо йому платити більше?

Які до нього претензії:smilie7:

Претензії до нас, точніше, до тих, хто погоджується працювати за зарплату, за яку не можна вижити.
Про самоповагу я вже і не кажу.
Але вважаю правильним, що такий капіталіст не може знайти робочу силу за 2000 грн у місяць.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929

Дійсно, і чому народ не хоче працювати за таку зарплату... :shuffle:
Цікаво, у Європі німці теж платили б робітникам стільки ж?

Повторюю - конкурентна перевага України для розміщення виробництва з Європи чи скажімо Японії - дешевша рабсила ... При всіх інших рівних умовах нормальний бюрґєр чи самурай піде приміром до Словаччини, що нині і відбувається.

Назвіть мені іншу причину для приходу інвестора (реального) в Україну  :smilie8:
Між дешевою і дармовою рабсилою вееелика різниця...

То кілько треба платити ?

Капіталіст, шо інвестує, все детально прораховує - для початку він бере українську статистику ... дивиться на рівень мінімалки, калькулює собі те і се ... і от для нього (наївній, нє?) оті 2000 грн. - це нормальний середній рівень ... Навіщо йому платити більше?

Які до нього претензії ?  :smilie7:

я тоже не понимаю. Рынок рабочей силы - спрос и предложение. Вы же не пытаетесь всунуть сантехнику 100 грн, когда он попросил 50. :gigi:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
[
Між дешевою і дармовою рабсилою вееелика різниця...

То кілько треба платити ?

Капіталіст, шо інвестує, все детально прораховує - для початку він бере українську статистику ... дивиться на рівень мінімалки, калькулює собі те і се ... і от для нього (наївній, нє?) оті 2000 грн. - це нормальний середній рівень ... Навіщо йому платити більше?

Які до нього претензії:smilie7:

Претензії до нас, точніше, до тих, хто погоджується працювати за зарплату, за яку не можна вижити.
Про самоповагу я вже і не кажу.
Але вважаю правильним, що такий капіталіст не може знайти робочу силу за 2000 грн у місяць.

Ви мабуть гуманітарій, що працює бібліотекарем ?  :smilie11:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!


Ви мабуть гуманітарій, що працює бібліотекарем ?  :smilie11:
Нє, інженер-біотехнолог.
Останні роки працюю фрі-лансером.
Я жінка, живу в маленькому містечку. Але на зарплату меншу 4 тис. не погодилася б працювати.
Не вважаю правильним зневажливо відзиватись про гуманітаріїв...

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)


Ви мабуть гуманітарій, що працює бібліотекарем ?  :smilie11:
Нє, інженер-біотехнолог.
Останні роки працюю фрі-лансером.
Я жінка, живу в маленькому містечку. Але на зарплату меншу 4 тис. не погодилася б працювати.
Не вважаю правильним зневажливо відзиватись про гуманітаріїв...

Я абсолютно не хотів когось образити ...

Просто інвестування у виробництво в Україну - тема, що не повинна розглядатись з точки зору якоїсь там моральності чи ше чогось такого емоційного ...

В 1991-му році ми обрали Капіталізм ! В нього свої правила - там нема місця емоціям
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
И перестаньте говорить за дешёвую рабочую силу. Где она? Квалифицированные токари, фрезеровщики, операторы ЧПУ - 5-6 тыс. Строители-монтажники 6-7 тыс. Руководящий ИТР  8-15 тыс. Да есть охранники, уборщики,грузчики - это 3-4 тыс.  Где по 2? Я возьму, дайте!
« Останнє редагування: Серпня 21, 2014, 10:02:26 10:02 від Л.Одеська »
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
И перестаньте говорить за дешёвую рабочую силу. Где она? Квалифицированные токари, фрезеровщики, операторы ЧПУ - 5-6 тыс. Строители-монтажники 6-7 тыс. Руководящий ИТР не 8-15 тыс. Да есть охранники, уборщики,грузчики - это 3-4 тыс.  Где по 2? Я возьму, дайте!

2К озвучив я на прикладі конкретного німецького заводика в Стрию. Leoni прийшов до нас ще в часи Кучми, бо вони виживають лиш за рахунок дешевої рабсили. Вони чисто економічно більше платити не будуть - така калькуляція їх бізнесу. Не знаю - може то вийняток, але інших прикладів я просо не знаю ... не маю з чим рівняти

Назагал - я так і не розумію ЧОМУ ? іноземець мав би в Україні відкривати нове виробництво ?

Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33538
  • Стать: Чоловіча

Дійсно, і чому народ не хоче працювати за таку зарплату... :shuffle:
Цікаво, у Європі німці теж платили б робітникам стільки ж?

Повторюю - конкурентна перевага України для розміщення виробництва з Європи чи скажімо Японії - дешевша рабсила ... При всіх інших рівних умовах нормальний бюрґєр чи самурай піде приміром до Словаччини, що нині і відбувається.

Назвіть мені іншу причину для приходу інвестора (реального) в Україну  :smilie8:
Між дешевою і дармовою рабсилою вееелика різниця...

То кілько треба платити ?

Капіталіст, шо інвестує, все детально прораховує - для початку він бере українську статистику ... дивиться на рівень мінімалки, калькулює собі те і се ... і от для нього (наївній, нє?) оті 2000 грн. - це нормальний середній рівень ... Навіщо йому платити більше?

Які до нього претензії ?  :smilie7:

Ну тоді нехай збирає робітників по цілій області і не ниє.  :smilie7:

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Чого питаю.
Договiр асоциацii дозволить будь-яким компанiям побудувати виробництво в Украiнi, а продавати в Европi.
Що робиться для того щоб корпорацii могли швидко розвернутися в Украiни - починаючи з землi, i закiнчуючи пiдключенням до комунiкацiй, електрики, тощо.
Як швидко це можна зробити на територii тiеi чи iншоi областi?

Кабмін до кінця серпня має підготувати план імплементації УА з ЄС
http://www.pohlyad.com/news/n/58588

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк:
“Усі міністерства до кінця поточного місяця мають підготувати план дій щодо імплементації угоди про асоціацію між Україною та ЄС."


А як швидко? Це вже залежить від вправності наших суб'єктів господарювання...


Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
И перестаньте говорить за дешёвую рабочую силу. Где она? Квалифицированные токари, фрезеровщики, операторы ЧПУ - 5-6 тыс. Строители-монтажники 6-7 тыс. Руководящий ИТР не 8-15 тыс. Да есть охранники, уборщики,грузчики - это 3-4 тыс.  Где по 2? Я возьму, дайте!

2К озвучив я на прикладі конкретного німецького заводика в Стрию. Leoni прийшов до нас ще в часи Кучми, бо вони виживають лиш за рахунок дешевої рабсили. Вони чисто економічно більше платити не будуть - така калькуляція їх бізнесу. Не знаю - може то вийняток, але інших прикладів я просо не знаю ... не маю з чим рівняти

Назагал - я так і не розумію ЧОМУ ? іноземець мав би в Україні відкривати нове виробництво ?

Умови ведення бізнесу повинні бути, як мінімум однаковими (я вже мовчу про преференції для своїх) для вітчизняних і іноземних інвесторів.  ЗП для відкриття заводу - це не основне. Основне - пільгові кредитні ставки під закупку станків і на будівництво. Для європейців звісно це 3-4%, а для нас 30. Вот і вся пісня.
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)

Дійсно, і чому народ не хоче працювати за таку зарплату... :shuffle:
Цікаво, у Європі німці теж платили б робітникам стільки ж?

Повторюю - конкурентна перевага України для розміщення виробництва з Європи чи скажімо Японії - дешевша рабсила ... При всіх інших рівних умовах нормальний бюрґєр чи самурай піде приміром до Словаччини, що нині і відбувається.

Назвіть мені іншу причину для приходу інвестора (реального) в Україну  :smilie8:
Між дешевою і дармовою рабсилою вееелика різниця...

То кілько треба платити ?

Капіталіст, шо інвестує, все детально прораховує - для початку він бере українську статистику ... дивиться на рівень мінімалки, калькулює собі те і се ... і от для нього (наївній, нє?) оті 2000 грн. - це нормальний середній рівень ... Навіщо йому платити більше?

Які до нього претензії ?  :smilie7:

Ну тоді нехай збирає робітників по цілій області і не ниє.  :smilie7:

Збирає і ... що найгірше - таки ниє ... на всіх зібраннях потенційних інвесторів  :smilie2:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)

Умови ведення бізнесу повинні бути, як мінімум однаковими (я вже мовчу про преференції для своїх) для вітчизняних і іноземних інвесторів.  ЗП для відкриття заводу - це не основне. Основне - пільгові кредитні ставки під закупку станків і на будівництво. Для європейців звісно це 3-4%, а для нас 30. Вот і вся пісня.

Про наших я так розумію ВЗАГАЛІ мови немає  :weep:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929

Умови ведення бізнесу повинні бути, як мінімум однаковими (я вже мовчу про преференції для своїх) для вітчизняних і іноземних інвесторів.  ЗП для відкриття заводу - це не основне. Основне - пільгові кредитні ставки під закупку станків і на будівництво. Для європейців звісно це 3-4%, а для нас 30. Вот і вся пісня.

Про наших я так розумію ВЗАГАЛІ мови немає  :weep:

тада...ми наполнітєлі бюджета :smiley23:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Цікаво, а чому вони думали, що нормальний спеціаліст буде за 2000 грн працювати? Хай поставлять 500 баксів, то знайдуться люди, все одно, це в рази менше, ніж такі ж спєци в європах. Це просто показує, що люди не вміють розбиратися в ситуації, і не доганяють, що офіціант в ресторані і токар, допустим - дві великі різниці.
Особисто в мене враження, що працівників адекватних якраз достатньо, недостатньо хорошого менеджменту

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Дуже малий внутрішній ринок, а зовнішні ринки для нас закриті. Той же ринок ЄС для нас закритий, ринок Росії також фактично закритий, ринок США закритий, ринок Китаю закритий.
Постає питання, а як збути товар, який виготовлений в Україні?

Не пишите глупостей.

А що не правильно написано?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Цікаво, а чому вони думали, що нормальний спеціаліст буде за 2000 грн працювати? Хай поставлять 500 баксів, то знайдуться люди, все одно, це в рази менше, ніж такі ж спєци в європах. Це просто показує, що люди не вміють розбиратися в ситуації, і не доганяють, що офіціант в ресторані і токар, допустим - дві великі різниці.
Особисто в мене враження, що працівників адекватних якраз достатньо, недостатньо хорошого менеджменту
:smiley24:
От і я такої думки.
Крім того, працювати задарма повинно бути принизливо. Не кажучи про те, що низька зарплата не стимулюватиме робітника повністю "викладатись" на роботі.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Цікаво, а чому вони думали, що нормальний спеціаліст буде за 2000 грн працювати? Хай поставлять 500 баксів, то знайдуться люди, все одно, це в рази менше, ніж такі ж спєци в європах. Це просто показує, що люди не вміють розбиратися в ситуації, і не доганяють, що офіціант в ресторані і токар, допустим - дві великі різниці.
Особисто в мене враження, що працівників адекватних якраз достатньо, недостатньо хорошого менеджменту
:smiley24:
От і я такої думки.
Крім того, працювати задарма повинно бути принизливо. Не кажучи про те, що низька зарплата не стимулюватиме робітника повністю "викладатись" на роботі.

Дуже прошу почитати мої аргументи вище - НАВІЩО ??? платити більше, адже навіть 2000 грн. це майже вдвічі вище мінімалки ! Вловіть логіку іноземця, котрий не обізнаний з нашою реальністю зарплат в конвертах і такого іншого ...
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Та це все брєд. Нашу економіку не витягнуть ніякі інвестори. Треба розвивати малий та середній приватний вітчизняний бізнес. Все решта хуйня. Тільки платоспроможне населення (а не дешева робоча сила) і внутрішні інвестиції дозволять витягнути Україну. Сєня би краще зайнявся неплатежами по бюджетних програмах за минулі роки. Маса виконаних робіт
 неоплачена, а ці гроші могли би піти в оборот і запускати економіку. Крім того треба створити максимум преференцій малим париватним компаніям особливо в тендерних державних закупівлях. Але кому я це пишу ?

Щось, чесно кажучи, я не дуже бачу що зробив наш премєр Сєня-мегамозок за півроку. А  ви бачите ?

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Могу сказать по собственному опыту управления производственными активами.
Если в Киеве найти более-менее адекватную производственную рабочую силу со скрипом, но можно, то в областных центрах - это уже большая сложность, а в райцентрах - может быть фатальной проблемой.

И дело не в зарплате, а в желании людей работать и наличии квалифицированных кадров. Там, где какие-то производства сохранились, еще можно кадров наскрести, а где позакрывались - народ поразбегался. Кто что-то может и умеет - уехали за границу или в крупные города, остальные стали заниматься подсобным хозяйством и потеряли квалификацию или спились. Профподготовка молодежи и раньше хромала, сейчас так тем более. Готовить своих специалистов "с нуля" - занятие достаточно хлопотное, дорогое и небыстрое.

Поэтому дешевизна и привлекательность площадок и рабсилы в небольших городах и пгт - это очень обманчиво.

Есть и обратная сторона медали. Бывает, что в городе работает один завод и местные жители там трудятся на правах крепостных - если что-то не нравится, можешь идти на все четыре стороны и помирать с голоду под забором. На самом деле это производству тоже не идет на пользу. На таких предприятиях процветает кумовщина, волюнтаризм, тяжелый моральный климат, а это убивает инициативу и стремление к развитию, все превращается в болото.

Так что с человеческим ресурсом есть проблема, с управленческим - тоже проблема. Но это проблемы решаемые. Если будет нормальная конкуренция между предприятиями, за несколько лет она существенно улучшится. И зарплаты, кстати, вырастут. А если вместо рациональной экономической политики "жить по средствам" страна опять скатится на "повышение социальных стандартов" и бизнес будет функционировать за счет родственных отношений с прокурором, то  и результат будет соответствующий.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Цікаво, а чому вони думали, що нормальний спеціаліст буде за 2000 грн працювати? Хай поставлять 500 баксів, то знайдуться люди, все одно, це в рази менше, ніж такі ж спєци в європах. Це просто показує, що люди не вміють розбиратися в ситуації, і не доганяють, що офіціант в ресторані і токар, допустим - дві великі різниці.
Особисто в мене враження, що працівників адекватних якраз достатньо, недостатньо хорошого менеджменту
:smiley24:
От і я такої думки.
Крім того, працювати задарма повинно бути принизливо. Не кажучи про те, що низька зарплата не стимулюватиме робітника повністю "викладатись" на роботі.

Дуже прошу почитати мої аргументи вище - НАВІЩО ??? платити більше, адже навіть 2000 грн. це майже вдвічі вище мінімалки ! Вловіть логіку іноземця, котрий не обізнаний з нашою реальністю зарплат в конвертах і такого іншого ...

А нафіг нам іноземці, які будуть платити малі зарплати і шукати по області бездєльників хто би готовий напівзадурно працювати ?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Так что с человеческим ресурсом есть проблема, с управленческим - тоже проблема. Но это проблемы решаемые. Если будет нормальная конкуренция между предприятиями, за несколько лет она существенно улучшится. И зарплаты, кстати, вырастут. А если вместо рациональной экономической политики "жить по средствам" страна опять скатится на "повышение социальных стандартов" и бизнес будет функционировать за счет родственных отношений с прокурором, то  и результат будет соответствующий.

Вот именно. А для этого нужно делать акцент на развитии собственных малых предприятий, а не искать как бы чиновник мог содрать с иностранного инвестора мзду малую "за инвестицию".

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Цікаво, а чому вони думали, що нормальний спеціаліст буде за 2000 грн працювати? Хай поставлять 500 баксів, то знайдуться люди, все одно, це в рази менше, ніж такі ж спєци в європах. Це просто показує, що люди не вміють розбиратися в ситуації, і не доганяють, що офіціант в ресторані і токар, допустим - дві великі різниці.
Особисто в мене враження, що працівників адекватних якраз достатньо, недостатньо хорошого менеджменту
:smiley24:
От і я такої думки.
Крім того, працювати задарма повинно бути принизливо. Не кажучи про те, що низька зарплата не стимулюватиме робітника повністю "викладатись" на роботі.
Так тут я навіть не про моральний аспект, а чисто комерційний, там хтось про капіталізм говорив - так це і є наслідком капіталізму, що нормальні спеціалісти не хочуть іти за 2000 грн працювати. А якщо інвестор не розібрався у ситуації і не вивчив особливості території, куди інвестує - це конкретно його пройоб, і нічий більше. Інше питання, що завдання уряду йому це діло спростити

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Могу сказать по собственному опыту управления производственными активами.
Если в Киеве найти более-менее адекватную производственную рабочую силу со скрипом, но можно, то в областных центрах - это уже большая сложность, а в райцентрах - может быть фатальной проблемой.

И дело не в зарплате, а в желании людей работать и наличии квалифицированных кадров. Там, где какие-то производства сохранились, еще можно кадров наскрести, а где позакрывались - народ поразбегался. Кто что-то может и умеет - уехали за границу или в крупные города, остальные стали заниматься подсобным хозяйством и потеряли квалификацию или спились. Профподготовка молодежи и раньше хромала, сейчас так тем более. Готовить своих специалистов "с нуля" - занятие достаточно хлопотное, дорогое и небыстрое.

Поэтому дешевизна и привлекательность площадок и рабсилы в небольших городах и пгт - это очень обманчиво.

Есть и обратная сторона медали. Бывает, что в городе работает один завод и местные жители там трудятся на правах крепостных - если что-то не нравится, можешь идти на все четыре стороны и помирать с голоду под забором. На самом деле это производству тоже не идет на пользу. На таких предприятиях процветает кумовщина, волюнтаризм, тяжелый моральный климат, а это убивает инициативу и стремление к развитию, все превращается в болото.

Так что с человеческим ресурсом есть проблема, с управленческим - тоже проблема. Но это проблемы решаемые. Если будет нормальная конкуренция между предприятиями, за несколько лет она существенно улучшится. И зарплаты, кстати, вырастут. А если вместо рациональной экономической политики "жить по средствам" страна опять скатится на "повышение социальных стандартов" и бизнес будет функционировать за счет родственных отношений с прокурором, то  и результат будет соответствующий.
:smiley24:
И как практику, и как теоретику от практики.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Та це все брєд. Нашу економіку не витягнуть ніякі інвестори. Треба розвивати малий та середній приватний вітчизняний бізнес. Все решта хуйня. Тільки платоспроможне населення (а не дешева робоча сила) і внутрішні інвестиції дозволять витягнути Україну. Сєня би краще зайнявся неплатежами по бюджетних програмах за минулі роки. Маса виконаних робіт
 неоплачена, а ці гроші могли би піти в оборот і запускати економіку. Крім того треба створити максимум преференцій малим париватним компаніям особливо в тендерних державних закупівлях. Але кому я це пишу ?

Щось, чесно кажучи, я не дуже бачу що зробив наш премєр Сєня-мегамозок за півроку. А  ви бачите ?

Що має виробляти так званий малий та середній бізнес? Без збільшення ВВП рівень доходів населення не підніметься. Ви пропонуєте набирати боргів в МВФ, зробити дешеве споживче кредитування та торгувати імпортом? Невдале рішення. Приклад Греції ні про що не говорить? Тільки Німеччина нам не допоможе.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
А нафіг нам іноземці, які будуть платити малі зарплати і шукати по області бездєльників хто би готовий напівзадурно працювати ?

Маєте на приміті "кращих" іноземців ?  :smilie7: Оголосіть весь список пж. (с)
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

Та це все брєд. Нашу економіку не витягнуть ніякі інвестори. Треба розвивати малий та середній приватний вітчизняний бізнес. Все решта хуйня. Тільки платоспроможне населення (а не дешева робоча сила) і внутрішні інвестиції дозволять витягнути Україну. Сєня би краще зайнявся неплатежами по бюджетних програмах за минулі роки. Маса виконаних робіт
 неоплачена, а ці гроші могли би піти в оборот і запускати економіку. Крім того треба створити максимум преференцій малим париватним компаніям особливо в тендерних державних закупівлях. Але кому я це пишу ?

Щось, чесно кажучи, я не дуже бачу що зробив наш премєр Сєня-мегамозок за півроку. А  ви бачите ?


Що має виробляти так званий малий та середній бізнес? Без збільшення ВВП рівень доходів населення не підніметься. Ви пропонуєте набирати боргів в МВФ, зробити дешеве споживче кредитування та торгувати імпортом? Невдале рішення. Приклад Греції ні про що не говорить? Тільки Німеччина нам не допоможе.

А за рахунок чого ви збираєтеся добитися зростання ВВП ( це до речі хибний тезис). От наприклад великі агрохолдинги
засіяли пшеницю, продали і підняли ВВП, і як це допомогло розвитку купівельної спроможності населення і розвитку внутрішнього ринку, якщо в сучасному с.г. господарстві зайнято мінімум людей ?

Малий і середній бізнес повинен  виробляти ВСЕ.

 Ви мені скажіть, що має таке виробляти великий, щоб це допомогло вийти економіці зі штопору і дозволило нам отримити розвиток внутрішнього ринку ?


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
А нафіг нам іноземці, які будуть платити малі зарплати і шукати по області бездєльників хто би готовий напівзадурно працювати ?

Маєте на приміті "кращих" іноземців ?  :smilie7: Оголосіть весь список пж. (с)

Ще раз. ДЛЯ ЧОГО НАМ ІНОЗЕМЦІ ?

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Агрохолдинги должны не сырьё продавать, а продукты переработки - масло, комбикорм, муку хотя-бы. И так далее по цепочке...яйца,мясо,мол.продукты. Вот тогда это будет более ощутимо и в рабочих местах и в налогах в бюджет.
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Агрохолдинги должны не сырьё продавать, а продукты переработки - масло, комбикорм, муку хотя-бы. И так далее по цепочке...яйца,мясо,мол.продукты. Вот тогда это будет более ощутимо и в рабочих местах и в налогах в бюджет.

О. Правильно. Але все що ви написали має робити не агрохолдинг, а купа малих незалежних підприємств, бо одне діло
запустити малу маслобойку чи цех для виготовлення сиру, а друге інвестувати в великий молокозавод. Цей гігантизм, це пережиток совка.

Агрохолдину не вигідно займатися пеперобкою. Тому, що легко збути велику партію пшениці і засіяти великі плоші,
а от виготовити і продати велику кількість сиру, це вже нереально.

« Останнє редагування: Серпня 21, 2014, 11:43:43 11:43 від OlegSky »

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Чого питаю.
Договiр асоциацii дозволить будь-яким компанiям побудувати виробництво в Украiнi, а продавати в Европi.

И обязать эти компании продавать 100% заработанной валюты в Украине. Читай соседнюю тему: http://ukrpravda.net/index.php?topic=19603.0 у нас все через жопу.

Що робиться для того щоб корпорацii могли швидко розвернутися в Украiни - починаючи з землi, i закiнчуючи пiдключенням до комунiкацiй, електрики, тощо.
Щас. С нашим "бурным" законодательством, с необходимостью получения 174 разрешений на строительство нового предприятия, с непредсказуемостью НБУ все бегом ринулись "инвестуваты".