Автор Тема: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((  (Прочитано 10088 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34334
  • Стать: Чоловіча
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #150 : Серпня 30, 2014, 04:23:32 16:23 »
Політика умиротворення Росії,переговорів з Путіним,яку відстоював ЄС і до якої він схилявся Порошенка потерпіла цілковите фіаско.
На другий день після спектаклю під назвою "переговори у Мінську",де президент України потиснув руку агресору російські війська відкрито вторглися в Україну.
З усіх точок зору-це війна,підла,неоголошена,але війна.
Значить треба негайно вводити на Донбасі військовий стан. Так,там не буде виборів. Безпека держави важливіше.
Треба вимагати від ООН визнання факту російської агресії,з усіма випливаючими наслідками.
Треба звернутися до НАТО з проханням дати нам новітню зброю для захисту своєї території.
А всім громадянам України готуватися до загальної мобілізації.
Росію треба зупиняти військовою силою а не переговорами і гнилими компромісами.


Це кремлівська соска таке каже ?  :weep:

А хто це соска, шановний ? Хто ? То я взяв цитату з ФБ Тараса Стецьківа.
...Я й не знав, що він кремлівська соска ;)))

О то це не Жульїн пасаж. :weep:  А то я теж трохи здивувався.  :smilie5:

А Стецьків ? А що і хто він зараз ?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #151 : Серпня 30, 2014, 04:33:23 16:33 »
Політика умиротворення Росії,переговорів з Путіним,яку відстоював ЄС і до якої він схилявся Порошенка потерпіла цілковите фіаско.
На другий день після спектаклю під назвою "переговори у Мінську",де президент України потиснув руку агресору російські війська відкрито вторглися в Україну.
З усіх точок зору-це війна,підла,неоголошена,але війна.
Значить треба негайно вводити на Донбасі військовий стан. Так,там не буде виборів. Безпека держави важливіше.
Треба вимагати від ООН визнання факту російської агресії,з усіма випливаючими наслідками.
Треба звернутися до НАТО з проханням дати нам новітню зброю для захисту своєї території.
А всім громадянам України готуватися до загальної мобілізації.
Росію треба зупиняти військовою силою а не переговорами і гнилими компромісами.


Це кремлівська соска таке каже ?  :weep:

А хто це соска, шановний ? Хто ? То я взяв цитату з ФБ Тараса Стецьківа.
...Я й не знав, що він кремлівська соска ;)))

О то це не Жульїн пасаж. :weep:  А то я теж трохи здивувався.  :smilie5:

А Стецьків ? А що і хто він зараз ?

Стецьків - просто політик, напевно буде депутатом, людина відома.

А як Юлін пасаж хочеш, то ось:

"Заява Юлії Тимошенко щодо вторгнення російських військ на Сході України
28 Сер 2014, 12:02
Уночі відбулося вторгнення російської армії на територію України. Ми не маємо права зараз ховати голову в пісок, ми вже не можемо називати все, що відбувається на Сході України терористичною акцією якихось невідомих сепаратистів. Треба чесно сказати, що Росія розв‘язала проти України війну.
 
Сьогодні ми зобов‘язані докорінно змінити стратегію і тактику наших дій. У такий час країні потрібне чітке, сильне, злагоджене управління.
 
Треба зробити три першочергові кроки:
 
Перший крок. Треба негайно ввести воєнний стан у Донецькій і Луганській областях - це багатократно посилить систему нашої оборони, координованість наших дій.
 
Друге. Треба негайно організувати ставку Головнокомандувача і взяти Президенту всі важелі управління обороною України в свої руки. Це дасть нам можливість чітко координувати наші дії, діяти ефективно і рішуче.
 
І третє. Треба скликати надзвичайне засідання Верховної Ради, затвердити введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях та звернутися до урядів і народів всього світу про надання Україні дієвої воєнної допомоги.
 
У цей час наша українська нація має діяти спокійно, впевнено, сильно і рішуче. Наша єдність - це запорука нашої перемоги. Наша команда буде стояти разом з Президентом України, з усією українською владою задля того, щоб захистити українську державу. Але ми мусимо твердо знати, що наша справа праведна: ми захищаємо свою землю і перемога буде за нами."
Версія для друку

http://batkivshchyna.com.ua/news/20552.html

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #152 : Серпня 30, 2014, 04:43:38 16:43 »
А от що Порошенко ХУйла боїться - то це вже видно неозброєним оком. Никається, просить санкцій від заходу, а сам приймає від Рашки гумконвой.

Бумеранг, в нас немає армії.
Ані коштів її утримувати, ані техніки.
Немає, в тому числі, завдяки Тимошенко, яка через своїх тендерних яценок грабувала країну та зменшувала оборонний бюджет, не виконуючи, навіть,
прямі вказівки президента. В той же час пропонуючи "дружить флотамі".
А Порошенко тут не при чому, він намагається зробити що може і трохи більше.

ну и ладно...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34334
  • Стать: Чоловіча
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #153 : Серпня 30, 2014, 04:51:53 16:51 »
Політика умиротворення Росії,переговорів з Путіним,яку відстоював ЄС і до якої він схилявся Порошенка потерпіла цілковите фіаско.
На другий день після спектаклю під назвою "переговори у Мінську",де президент України потиснув руку агресору російські війська відкрито вторглися в Україну.
З усіх точок зору-це війна,підла,неоголошена,але війна.
Значить треба негайно вводити на Донбасі військовий стан. Так,там не буде виборів. Безпека держави важливіше.
Треба вимагати від ООН визнання факту російської агресії,з усіма випливаючими наслідками.
Треба звернутися до НАТО з проханням дати нам новітню зброю для захисту своєї території.
А всім громадянам України готуватися до загальної мобілізації.
Росію треба зупиняти військовою силою а не переговорами і гнилими компромісами.


Це кремлівська соска таке каже ?  :weep:

А хто це соска, шановний ? Хто ? То я взяв цитату з ФБ Тараса Стецьківа.
...Я й не знав, що він кремлівська соска ;)))

О то це не Жульїн пасаж. :weep:  А то я теж трохи здивувався.  :smilie5:

А Стецьків ? А що і хто він зараз ?

Стецьків - просто політик, напевно буде депутатом, людина відома.

А як Юлін пасаж хочеш, то ось:

"Заява Юлії Тимошенко щодо вторгнення російських військ на Сході України
28 Сер 2014, 12:02
Уночі відбулося вторгнення російської армії на територію України. Ми не маємо права зараз ховати голову в пісок, ми вже не можемо називати все, що відбувається на Сході України терористичною акцією якихось невідомих сепаратистів. Треба чесно сказати, що Росія розв‘язала проти України війну.
 
Сьогодні ми зобов‘язані докорінно змінити стратегію і тактику наших дій. У такий час країні потрібне чітке, сильне, злагоджене управління.
 
Треба зробити три першочергові кроки:
 
Перший крок. Треба негайно ввести воєнний стан у Донецькій і Луганській областях - це багатократно посилить систему нашої оборони, координованість наших дій.
 
Друге. Треба негайно організувати ставку Головнокомандувача і взяти Президенту всі важелі управління обороною України в свої руки. Це дасть нам можливість чітко координувати наші дії, діяти ефективно і рішуче.
 
І третє. Треба скликати надзвичайне засідання Верховної Ради, затвердити введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях та звернутися до урядів і народів всього світу про надання Україні дієвої воєнної допомоги.
 
У цей час наша українська нація має діяти спокійно, впевнено, сильно і рішуче. Наша єдність - це запорука нашої перемоги. Наша команда буде стояти разом з Президентом України, з усією українською владою задля того, щоб захистити українську державу. Але ми мусимо твердо знати, що наша справа праведна: ми захищаємо свою землю і перемога буде за нами."
Версія для друку

http://batkivshchyna.com.ua/news/20552.html

Треба, треба, треба...

Розглагольствування імпотента про секс.  :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #154 : Серпня 30, 2014, 04:53:54 16:53 »
А от що Порошенко ХУйла боїться - то це вже видно неозброєним оком. Никається, просить санкцій від заходу, а сам приймає від Рашки гумконвой.

Бумеранг, в нас немає армії.
Ані коштів її утримувати, ані техніки.
Немає, в тому числі, завдяки Тимошенко, яка через своїх тендерних яценок грабувала країну та зменшувала оборонний бюджет, не виконуючи, навіть,
прямі вказівки президента. В той же час пропонуючи "дружить флотамі".
А Порошенко тут не при чому, він намагається зробити що може і трохи більше.

А хто ж на Донбасі воює ??????????????????????????

Тимошенко з 03.03. 2010 року не при владі.  .........Прямі вказівки Ющенка виконати було не можливо, бо вони давалися в такій кількості саме для того, щоб їх не можна було виконати, щоб була потім причина до неї дойобуватись. Юлія Мостова в 2008 році в ЗН підрахувала яку кількість доручень дав Ющенко Тимошенко.

Так - зрозуміло ???

Пропозиція "Дружити флотами " - то був лише передвиборчий піар, для севастополя, не більше.

Порошенко все що намагається зробити - то це умиротворити Путіна, щоб той нарешті вгамувався, і щоб був хоч якийсь паганенький мир, щоб можна було вже нарешті розпочати головний президентський бізнес - торгівлю російським газом через прокладочну фірму.

Так зрозуміло? Чи все траба на пальцях пояснювати ?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #155 : Серпня 30, 2014, 05:09:01 17:09 »

 
Зараз скажу крамолу. Але в мене такий ланцюг виходить:
 
Х*йло - Мудачук - ВОНА - Коломойський-Філатов - С.Семенченко. Це така зв*язка, щоб прийти до влади. Це така зв*язка, щоб не дати працювати Пороху, а ще краще його прибрати. Ті, хто це зрозуміли - пішли від неї.

Один в один як вони з подачі Путіна діяли проти Ющенка.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #156 : Серпня 30, 2014, 05:12:36 17:12 »
Та є відчуття, що юльки подляну готують. На фупі, взагалі жесть. Вибори. :smilie9:
Але ж сука все з хуйлом координують, підараси.

І що цікаво що це далеко не в перший раз таке відбувається.
БЮТ це п'ята колонна.

Так це давно відомо. Але ж технології цього проекту таки, що подаються під національним соусом, зомбуючи пересічних. Про те, що нічого гарного не трапляється і Х*йло завжди у шоколаді (газовий договір), ми відчуваємо вже після того, як ВОНА при владі. А вступ до НАТО саме ВОНА розвалила ще у 2008 році.


Я от думаю, а може даремно ми терпимо цю п'яту колону тут на форумі, і надаємо цим ворогам Україні місце для їх шкідницької пропаганди направленої на шкоду Україні?
Що скажуть форумчани, може пора позбавитись від цих шкідників.
Бо юлки вони дійсно як ті таракани, якщо вчасно не позбавитись, то почнуть лазати всюду де лише можна, навіть під одіяло залізуть.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #157 : Серпня 30, 2014, 05:14:24 17:14 »
Бумеранг если ты хочешь и дальше оставаться не этом форуме, то прекращай тут вести агитаторскую работу за БЮТ. Лучше сам прекрати потому что я тебе не дам этого делать. Можешь даже не сомневаться. Я предупредила. А там сам решай.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #158 : Серпня 30, 2014, 05:17:43 17:17 »
Бумеранг если ты хочешь и дальше оставаться не этом форуме, то прекращай тут вести агитаторскую работу за БЮТ. Лучше сам прекрати потому что я тебе не дам этого делать. Можешь даже не сомневаться. Я предупредила. А там сам решай.


Від себе додам, що це не лише Бумеранга стосуєься.
Більше того, якщо раптом Дрейк буде з якоїсь причини відсутня на форумі якийсь час, і не встигне забанити самих махрових штабних, це зроблю я.
Хоча Дрейк як правило встигає все робити швидше, але якщо не встине вона то встигну я.
Бо штабні пропагандони реально вже засрали форум до краю.


Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #159 : Серпня 30, 2014, 05:19:13 17:19 »
А от що Порошенко ХУйла боїться - то це вже видно неозброєним оком. Никається, просить санкцій від заходу, а сам приймає від Рашки гумконвой.

Бумеранг, в нас немає армії.
Ані коштів її утримувати, ані техніки.
Немає, в тому числі, завдяки Тимошенко, яка через своїх тендерних яценок грабувала країну та зменшувала оборонний бюджет, не виконуючи, навіть,
прямі вказівки президента. В той же час пропонуючи "дружить флотамі".
А Порошенко тут не при чому, він намагається зробити що може і трохи більше.

А хто ж на Донбасі воює ??????????????????????????

Тимошенко з 03.03. 2010 року не при владі.  .........Прямі вказівки Ющенка виконати було не можливо, бо вони давалися в такій кількості саме для того, щоб їх не можна було виконати, щоб була потім причина до неї дойобуватись. Юлія Мостова в 2008 році в ЗН підрахувала яку кількість доручень дав Ющенко Тимошенко.
Пропозиція "Дружити флотами " - то був лише передвиборчий піар, для севастополя, не більше.
Так - зрозуміло ???
Авжеж.
Зрозуміло.
Передвиборчий піар.
Все, як завжди...

Порошенко все що намагається зробити - то це умиротворити Путіна, щоб той нарешті вгамувався, і щоб був хоч якийсь паганенький мир, щоб можна було вже нарешті розпочати головний президентський бізнес - торгівлю російським газом через прокладочну фірму.

Що мені в Вас подобається, що Ви судите про інших по своїй газовій принцесі   :smilie1::smiley15:
ну и ладно...

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #160 : Серпня 30, 2014, 05:25:51 17:25 »
Блин, народ, я вот как родился....

Так с тех пор вокруг происходит какая-то очень нездоровая фигня. :(
Contra Spem Spero

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #161 : Серпня 30, 2014, 05:27:45 17:27 »
До речі, Бумерангу...
Коли ВОНА позавчора сказали, що будуть стояти поряд з Президентом,
що ВОНА мали на увазі?
Що, поки ВОНА працює  стоїть, працівники ЇЇ штабу будуть, як завжди,
лити бруд?
Бо це ж, мабудь, як завжди, "передвиборчий піар"...
Тільки не для Севастополя, так?
ну и ладно...

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #162 : Серпня 30, 2014, 05:33:29 17:33 »

Зараз скажу крамолу. Але в мене такий ланцюг виходить:
Х*йло - Мудачук - ВОНА - Коломойський-Філатов - С.Семенченко. Це така зв*язка, щоб прийти до влади. Це така зв*язка, щоб не дати працювати Пороху, а ще краще його прибрати. Ті, хто це зрозуміли - пішли від неї.
Що стосується Семенченка - навряд чи...
Здається, що його втемну використали, в той час, коли він був поранений та відірваний від свого батальону. Думаю, що він дуже страждає зараз...
ну и ладно...

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #163 : Серпня 30, 2014, 05:35:54 17:35 »
Блин, народ, я вот как родился....
Так с тех пор вокруг происходит какая-то очень нездоровая фигня. :(

 :laugh:
назад ничего возвращать не будем :Vedy_sebe:
ну и ладно...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #164 : Серпня 30, 2014, 05:40:15 17:40 »
Цитата: RG link=topic=20192.msg549966#msg549966
 
"[b
Заява Юлії Тимошенко щодо вторгнення російських військ на Сході України[/b]
28 Сер 2014, 12:02
Уночі відбулося вторгнення російської армії на територію України. Ми не маємо права зараз ховати голову в пісок, ми вже не можемо називати все, що відбувається на Сході України терористичною акцією якихось невідомих сепаратистів. Треба чесно сказати, що Росія розв‘язала проти України війну.
 
Сьогодні ми зобов‘язані докорінно змінити стратегію і тактику наших дій. У такий час країні потрібне чітке, сильне, злагоджене управління.
 
Треба зробити три першочергові кроки:
 
Перший крок. Треба негайно ввести воєнний стан у Донецькій і Луганській областях - це багатократно посилить систему нашої оборони, координованість наших дій.
 
Друге. Треба негайно організувати ставку Головнокомандувача і взяти Президенту всі важелі управління обороною України в свої руки. Це дасть нам можливість чітко координувати наші дії, діяти ефективно і рішуче.
 
І третє. Треба скликати надзвичайне засідання Верховної Ради, затвердити введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях та звернутися до урядів і народів всього світу про надання Україні дієвої воєнної допомоги.
 
У цей час наша українська нація має діяти спокійно, впевнено, сильно і рішуче. Наша єдність - це запорука нашої перемоги. Наша команда буде стояти разом з Президентом України, з усією українською владою задля того, щоб захистити українську державу. Але ми мусимо твердо знати, що наша справа праведна: ми захищаємо свою землю і перемога буде за нами."
Версія для друку

http://batkivshchyna.com.ua/news/20552.html


Треба, треба, треба...

Розглагольствування імпотента про секс.  :weep:

 
Та де ж була ця хвойда, коли здавали Крим? Збігла у Німеччину робити підтяжку.
А де ВОНА була ці місяці? Шопінги проводила по Еуропах? (Правда, звідки у бомжихи гроші?) А гроші добрі дає Х*йло через Мудачука та Шуфрича (телефонну розмову пам*ятаєте? А чому з Шуфричем?). От ці місяці й шли договори з Х*йлом та ВОНОй на наступні вибори, щоб ВОНА там зі своєю шоблою були Троянською конячкою. Це вже перевірений шлях. Гроші на все це ВОНА отримує і отримує ще більші.
Хвойда дуже любить владу та гроші. Але не любить Україну. Вона для неї лише "біомаса". :smiley23:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #165 : Серпня 30, 2014, 05:43:30 17:43 »

Зараз скажу крамолу. Але в мене такий ланцюг виходить:
Х*йло - Мудачук - ВОНА - Коломойський-Філатов - С.Семенченко. Це така зв*язка, щоб прийти до влади. Це така зв*язка, щоб не дати працювати Пороху, а ще краще його прибрати. Ті, хто це зрозуміли - пішли від неї.
Що стосується Семенченка - навряд чи...
Здається, що його втемну використали, в той час, коли він був поранений та відірваний від свого батальону. Думаю, що він дуже страждає зараз...

Ну, поживемо-побачемо. :smilie9:  Але ж він у зв*язці з Філатовим. І я НІКОЛИ не забуду, як Філатов лобійював Кернеса на губернатора Харкова. Ніколи цього не забуду, попри всі його патріотичні слоги.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Происходит какая-то очень нездоровая фигня ((((
« Reply #166 : Серпня 30, 2014, 06:49:01 18:49 »

Зараз скажу крамолу. Але в мене такий ланцюг виходить:
Х*йло - Мудачук - ВОНА - Коломойський-Філатов - С.Семенченко. Це така зв*язка, щоб прийти до влади. Це така зв*язка, щоб не дати працювати Пороху, а ще краще його прибрати. Ті, хто це зрозуміли - пішли від неї.
Що стосується Семенченка - навряд чи...
Здається, що його втемну використали, в той час, коли він був поранений та відірваний від свого батальону. Думаю, що він дуже страждає зараз...

Ну, поживемо-побачемо. :smilie9:  Але ж він у зв*язці з Філатовим. І я НІКОЛИ не забуду, як Філатов лобійював Кернеса на губернатора Харкова. Ніколи цього не забуду, попри всі його патріотичні слоги.

полностью согласен с Шоцемамо: Семенченко если и задействован в чьих-то играх, то в темную. Что касается связи его с Филатовым: Филатов — это Коломойский, канал Интер мочит Коломойского каждый день в новостях и при этом же каждый день там были интервью с Семенченко либо его комментарии из зоны АТО. Нестыковочка получается…  :smilie7: