Автор Тема: А не многовато ли Семенченко стало последнее время?  (Прочитано 7433 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Цитувати
Але у нас ситуація інша - техніка є, а воювати немає кому. В Маріуполі зараз Азов, є БМП-2 та Акації. В Азові немає спеціалістів на цю техніку, тому МО вже через свої інформаційні ресурси шукає по всій Україні, як це не позорно.

Вон оно что, а я думал что за херня  :smilie5: Объявление в газете - "Срочно ищем механика водителя на САУ"

Вам смішно, а мені ні! Уже в соціальних мережах на сторінках МО:

Збройні Сили України
Збройним Силам України терміново потрібні командири, навідники-оператори БМП-2 та командири, навідники, механіки-водії САУ-2С1

З метою комплектування військових частин Збройних Сил України для захисту міста Маріуполь, Донецької області, терміново потрібні добровольці, які мають досвід служби в якості командирів, навідників-операторів БМП-2 та командири, навідники, механіки-водії САУ-2С1.
За довідками звертатись за телефоном (044) 223-23-61
Просимо поширити цю інформацію! Спасибі за допомогу.

Ну ды я про это объявление и пишу. Сначала думал что это шутка

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Ну так что, батальон Донбас RIP? Квант доволен?
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Ну так что, батальон Донбас RIP? Квант доволен?
Ну, ще є добровольчих батальонів...
Хто слідуючий на черзі?..

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Ну так что, батальон Донбас RIP? Квант доволен?

Путин точно доволен

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Ну так что, батальон Донбас RIP? Квант доволен?

Ні! Мені жалко людей, які полягли за політичні амбіції Семенченка. Люди не дивляться на досвід, зокрема бою під Карлівкою, і вірять у байки "генерали-зрадники", а у версію "слабенький-комбат" вірити не хочуть. Ось і вийшло. Щось заперечити Семенченку ніхто не міг, бо не було у нього в батальйоні достойних офіцерів, він нікого не брав, щоб бути "звєздою".

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Ну так что, батальон Донбас RIP? Квант доволен?
Ну, ще є добровольчих батальонів...
Хто слідуючий на черзі?..

А як же 51 бригада, яка понесла набагато більші втрати? Їх теж по вашому "злили"?