Автор Тема: А не многовато ли Семенченко стало последнее время?  (Прочитано 7435 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Ей Богу куда не плюнь в Семенченко попадешь. Он мне уже скоро сниться будет. Вон некоторые из него уже МО сделать хотят вместо Гелетея. Такое впечатление, что он один такой весь из себя герой. Как-то все подзабыли про про Айдар, Айзов и прочие добровольческие формирования. Которые делаю ну никак не меньше чем формирование Семенченко, но как-то тихо и без громкого PR сопровождения.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Та раскручивают его. Мы же даже не знаем кто-это. Потом уберут его, а нам подсунут нового"Семенченко" , прямо из ФСБ на министра обороны.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
ну если он до сих балаклаву не снял и под псевдонимом бегает  учитывая что воюем против КГБ-ФСБ то рановато ему в МинОбороны...

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
И с этой веткой его станет еще больше, не? :smiley14:

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Так в тому й є ціль, щоб його стало багато. Не знаю точно, чия, але алгоритм відслідковується чітко.
Навіть лаптєногіє на своїх ресурсах і форумах цитують "Семена" більше, ніж Путєнга.
ЗИ. І всякі "маски Зорро", та інша загадковість - теж, нмд, елементи декору, піпл полюбляє інтригу.


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Очень бы хотелось послушать мнение о Семенченко его бойцов из батальона Донбасс. Тогда была бы самая объективная картина. Человек в условиях войны, там, в поле на передовой, проявляется быстро и четко. Почему журналюхи еще не взяли никаких интервью, хотя бы анонимных. Почему даже в сети, где можно тыцать анонимные посты, еще нет ничего, никаких отзывов о нем тех, кто его знает близко.

Есть в инете уже давно фото Семенченко без балаклавы, известно, кто его жена и где он живет, чем занимался до войны, даже названо его настоящее имя. Кто хочет, тот нагуглит за пару минут. Ну, скажу так, фото — похоже на правду, что это он. Все остальное, про его бизнес особенно — не знаю, правда ли. Уж очень специфические сайты публикуют все это. Очень бы хотелось, честно говоря, чтоб вся та грязь, которая на тех сайтах про Семенченко написана, была неправдой.

Почему и от кого Семенченко прячет свое лицо до сих пор в связи с такой гуляющей по сети инфой — непонятно. Он этим самым хочет подчеркнуть, что все, что есть о нем в сети — ложь? Не знаю. Хорошо бы! По любому, думаю ждать уже не долго. Скоро уже все, кто играет, вскроются и мы все узнаем.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
И с этой веткой его станет еще больше, не? :smiley14:
:smiley24:

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Зразу попереджую - інформація неперевірена, але моя знайома, яка тільки недавно виїхала з Донецька стверджує, що особисто знає Семенченка і пересікалась з ним в бізнесових справах до війни. Каже, що не все, що пишеться про нього на специфічних сайтах правда, але у нього дуже сильна авантюристична жилка і він дуже схильний до побудови повітряних замків, причому часто незважаючи на людей, які поруч з ним. Це так, для інформації...

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Зразу попереджую - інформація неперевірена, але моя знайома, яка тільки недавно виїхала з Донецька стверджує, що особисто знає Семенченка і пересікалась з ним в бізнесових справах до війни. Каже, що не все, що пишеться про нього на специфічних сайтах правда, але у нього дуже сильна авантюристична жилка і він дуже схильний до побудови повітряних замків, причому часто незважаючи на людей, які поруч з ним. Це так, для інформації...

ну, если то, что он немного идеалист — единственный его недостаток, то я лично спокоен. Я сам где-то такой же  :smilie7:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Зразу попереджую - інформація неперевірена, але моя знайома, яка тільки недавно виїхала з Донецька стверджує, що особисто знає Семенченка і пересікалась з ним в бізнесових справах до війни. Каже, що не все, що пишеться про нього на специфічних сайтах правда, але у нього дуже сильна авантюристична жилка і він дуже схильний до побудови повітряних замків, причому часто незважаючи на людей, які поруч з ним. Це так, для інформації...

ну, если то, что он немного идеалист — единственный его недостаток, то я лично спокоен. Я сам где-то такой же  :smilie7:

В гібридній війні при прогнилій бюрократичній владі бухгалтер без авантюрної жилки і без ідеалізму, що запалює інших, не має шансу на успіх. А Семена багато, бо він бореться зі спробами пожертвувати добровольцями задля усунення конкурентів Петі і ослаблення Бені.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Дрейк,ти ще відкрий гілочку про карму Кванта,і тоді комлект проблем СУПу... :gigi:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Айдар без сомнения лучшие (камикадзы), но за Семеном пойдут люди и много пойдут а за Гелетеем никто.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Я еще хз когда писал, что Беня начал войну против Пороха
Пока политическую, но все может быть

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Ей Богу куда не плюнь в Семенченко попадешь. Он мне уже скоро сниться будет. Вон некоторые из него уже МО сделать хотят вместо Гелетея. Такое впечатление, что он один такой весь из себя герой. Как-то все подзабыли про про Айдар, Айзов и прочие добровольческие формирования. Которые делаю ну никак не меньше чем формирование Семенченко, но как-то тихо и без громкого PR сопровождения.

Дрейк, а Ви зайдіть на головну сторінку УП - будете в шоці. Новини про Семенченка через одну. Типу він "центр життя" України. Тобто Семенченко - це БЮТ. Також раджу глянути на коментарі під цими статтями - всі проти Президента і його команди.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Айдар без сомнения лучшие (камикадзы), но за Семеном пойдут люди и много пойдут а за Гелетеем никто.

Думаю, що за ним люди уже не підуть.  Злив по Карлівці він ще зміг списати на "генералів-зрадників", хоча вони не планували цієї операції. А тут якось дивно виходить: він чомусь не на полі бою, свій батальйон кинув, залишив його в оточені та істерить. Нормальні керівники батальйонів уже забрали своїх людей, а Семенченко вирішив за рахунок життів своїх хлопців "корчити героя".

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Квант, а Ви зайдіть на головну сторінку СУП - будете в шоці. Новини про Кванта через одну. Типу він "центр життя" України. Тобто Квант - це не БЮТ. Також раджу глянути на коментарі під цими топіками -не всі проти Президента і його команди.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Ей Богу куда не плюнь в Семенченко попадешь. Он мне уже скоро сниться будет. Вон некоторые из него уже МО сделать хотят вместо Гелетея. Такое впечатление, что он один такой весь из себя герой. Как-то все подзабыли про про Айдар, Айзов и прочие добровольческие формирования. Которые делаю ну никак не меньше чем формирование Семенченко, но как-то тихо и без громкого PR сопровождения.

Дрейк, а Ви зайдіть на головну сторінку УП - будете в шоці. Новини про Семенченка через одну. Типу він "центр життя" України. Тобто Семенченко - це БЮТ. Також раджу глянути на коментарі під цими статтями - всі проти Президента і його команди.

Я голосував за Пороха не для того, щоб зараз дати йому в руки абсолютну владу, а для того, щоб його грати у всі діри і виховувати з нього пристойного керівника держави. Українці - не кацапи, і для них абсолютна віра у царя не критична (на відміну від решток кадрового офіцер'я). Коли я побачу, що Петя ви..бе і викине Гелетея і пропустить ГШ через поліграф, то я буду спокійніший, ніж коли штатні пропагандисти переконуватимуть мене, що у царя і напівкацапської верхівки ЗСУ є хитрий план.

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
Выборы в Раду - вот ключик к этой комбинации.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я Вам скажу причину поразок Семенченка. У нього в батальйоні практично немає достойних керівників. Наведу приклад: я телефоную у Донбас записуватися в цей батальйон, спілкуюся з хлопцем, який є одним з командирів. Він мені каже, що сам навіть в армії не служив, як і більшість командирів Донбасу. Іншими словами Семенченко набрав колектив "нубів", щоб серед них бути "звєздою" і ніхто не міг йому нічого заперечити. Ясно, що так легше керувати, але якість управління особовим складом буде близька до нуля.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Заспокойся,не розводи срач,і лиши Семена в спокої.Модери тебе не заспокоять,бо ви три в одній особі,тому кажу заспокойся.

Тобі до Семена,як до неба рачки...

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Выборы в Раду - вот ключик к этой комбинации.

 :smiley24:

Однозначно за Семена, или кого он там бкдет представлять голосовать не стоит... ибо чрезмерная реклама свидетельствует только о том, что вам собираются подсунуть какую-то фигню...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Выборы в Раду - вот ключик к этой комбинации.

 :smiley24:

Однозначно за Семена, или кого он там бкдет представлять голосовать не стоит... ибо чрезмерная реклама свидетельствует только о том, что вам собираются подсунуть какую-то фигню...

Плюсанув. Боюсь, що вони хочуть його всунути в БЮТ. Зараз уся форумна бютоголова шабла мене мінусує, спасають "імідж".

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Выборы в Раду - вот ключик к этой комбинации.

 :smiley24:

Однозначно за Семена, или кого он там бкдет представлять голосовать не стоит... ибо чрезмерная реклама свидетельствует только о том, что вам собираются подсунуть какую-то фигню...

Плюсанув. Боюсь, що вони хочуть його всунути в БЮТ. Зараз уся форумна бютоголова шабла мене мінусує, спасають "імідж".

а если его не всунут его в БЮТ, ты повесишься уже наконец?

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Ей Богу куда не плюнь в Семенченко попадешь. Он мне уже скоро сниться будет. Вон некоторые из него уже МО сделать хотят вместо Гелетея. Такое впечатление, что он один такой весь из себя герой. Как-то все подзабыли про про Айдар, Айзов и прочие добровольческие формирования. Которые делаю ну никак не меньше чем формирование Семенченко, но как-то тихо и без громкого PR сопровождения.

А нельзя его фейс людям продемонстрировать, ибо есть вопросы?

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
____А не многовато ли Семенченко стало последнее время?____

Да самого по себе вроде не особо, но вот в сочетании с Квантом ну просто хоть ховайся в жито.
Может ввести запрет на упоминание его на форуме на какое- то время?




Sapere aude

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Боюсь, що вони хочуть його всунути в БЮТ.

я тоже такое читала,
также пишут, что в пятерке Батькивщины будет Таня Черновол,
недавно кто-то спрашивал, пойдет ли она на выборы...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Та сейчас каждая партия захочет себе в список полевого командира, торг уже начался. Не уверен что Семен будет в БЮТе, но то что в списке проходной партии 100500.
Батя, мы стараемся ...

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ей Богу куда не плюнь в Семенченко попадешь. Он мне уже скоро сниться будет. Вон некоторые из него уже МО сделать хотят вместо Гелетея. Такое впечатление, что он один такой весь из себя герой. Как-то все подзабыли про про Айдар, Айзов и прочие добровольческие формирования. Которые делаю ну никак не меньше чем формирование Семенченко, но как-то тихо и без громкого PR сопровождения.

Дрейк, а Ви зайдіть на головну сторінку УП - будете в шоці. Новини про Семенченка через одну. Типу він "центр життя" України. Тобто Семенченко - це БЮТ. Також раджу глянути на коментарі під цими статтями - всі проти Президента і його команди.

а вот это куйово, бо розколу зараз менш усього треба

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
Нехай для початку писок відкриє. Теж мені, Ясір Арафат доморощений.   :weep:

Він командир офіційного формування, а не якийсь Бетмен.  :smilie7:

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Выборы в Раду - вот ключик к этой комбинации.

 :smiley24:

Однозначно за Семена, или кого он там бкдет представлять голосовать не стоит... ибо чрезмерная реклама свидетельствует только о том, что вам собираются подсунуть какую-то фигню...

Бугага. Кто это - Семен? Вы даже не знаете, как он выглядит. Еще и руководитель бездарный.