Автор Тема: Я не зловтішаюся з кримчан. Я дуже їм співчуваю...  (Прочитано 2400 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Спочатку, як і багато хто, я радів, що "камунізьм" там не наступив, а, навпаки, завдяки своєму вибору вони побачили впритул "узькій мір".

І я зловтішався: так вам і треба, чим ви думали?

Але потім подумав: чи не бувало в моєму житті такого, що мене відмовляли від помилкових рішень, а я вперто біг на граблі, доки не отримаю в лоба (а якщо граблі дитячі, з короткою ручкою, то й гіршее ніж в лоба)?

Та скільки завгодно! По суті, як і в кожної нормальної людини, весь мій шлях - це прогулянка від однієї помилки до іншої!

Тому я просто пригадав свої відчуття від пригод, яких сам знайшов на свою дупу...

І зрозумів, що мені дуже шкода кримчан.

Коли вони продемонструють бодай якесь бажання повернутися, я буду то щиро вітати, і допоможу їм всім, чим зможу.

Така моя думка.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Luche

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
О!
Как вы хорошо сказали. Мне бег по граблям тоже хорошо знаком, намного лучше, чем хотелось бы.
Буду думать в эту сторону, спасибо.

Offline lompa

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Стать: Чоловіча
Спочатку, як і багато хто, я радів, що "камунізьм" там не наступив, а, навпаки, завдяки своєму вибору вони побачили впритул "узькій мір".

І я зловтішався: так вам і треба, чим ви думали?

Але потім подумав: чи не бувало в моєму житті такого, що мене відмовляли від помилкових рішень, а я вперто біг на граблі, доки не отримаю в лоба (а якщо граблі дитячі, з короткою ручкою, то й гіршее ніж в лоба)?

Та скільки завгодно! По суті, як і в кожної нормальної людини, весь мій шлях - це прогулянка від однієї помилки до іншої!

Тому я просто пригадав свої відчуття від пригод, яких сам знайшов на свою дупу...

І зрозумів, що мені дуже шкода кримчан.

Коли вони продемонструють бодай якесь бажання повернутися, я буду то щиро вітати, і допоможу їм всім, чим зможу.

Така моя думка.
:smiley24: Наше завдання в тому і докласти до того максимум зусиль, щоб їм захотілося назад в Україну  :Prapor2:

Offline Джоні Юз

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Вася, когда стихов будет? Стока ж событий. :smilie8:
Ланселот. Как тебя зовут?
Кот. Машенька.
Ланселот. Я думал – ты кот.
Кот. Да, я кот, но люди иногда так невнимательны.

Offline Aleko

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Aleko
Еще бы не ставить возвращение Крыма целью. Цель и у вас и у нас на самом деле общая - процветание. Нам сейчас правда полегчало. Нет затравливания политического свой-чужой. Выбирайтесь скорее из навязанного политиками негатива. Ищите себе хорошего лидера - патриотизм и нацизм далеко разные понятия. Когда и вы и мы будем в достатке и дружбе, найдут ли повод политиканы обворовывать нас и в жертву приносить?
- Сделаю для тебя все, что пожелаешь, но соседу твоему это же, но в 2 раза больше.
- Господи, виколи мені око. (с)

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Еще бы не ставить возвращение Крыма целью.

Я не ставлю це собі за мету. Таке рішення мають приймати самі кримчани. Я тільки хочу сказати, що в такому празі вони можуть розраховувати на мою підтримку. Сподіваюся, не тільки на мою.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46480
  • Never give in!
Вася, ними рухала ненависть. Хай платять.
If you are going through hell, keep going.

Offline Джоні Юз

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Васьо, ти не відповів, дє вірши, стіхі дє? :smilie5:
Ланселот. Как тебя зовут?
Кот. Машенька.
Ланселот. Я думал – ты кот.
Кот. Да, я кот, но люди иногда так невнимательны.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
не смішіть

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Васьо, ти не відповів, дє вірши, стіхі дє? :smilie5:

вирішив не розмінюватися на дрібниці. засяду відразу за мемуари  :smilie5:

Offline RadioGaGa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 545
мне вообще пох, меня волнует один вопрос: когда, бля, будет стена от кацапов?
а Крым теперь стал хорошим экспортным партнером

Offline Aleko

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Aleko
Вася, ними рухала ненависть. Хай платять.
Та какая ненависть? Это слишком сильное чуство, к Украине только неприязнь. За глупость, что насильно заставляли признать Украину Родиной. Промолчали, проглотили, что образовалось государство, т.к. это мечта украинцев была. Только не поняли, почему мы из-за государственности должны род свой забыть. А уж заявления Украина - для украинцев, не оставили сомнений, что терпеть больше нельзя. Мы увидели настоящую угрозу своей национальности и приняли решение, вот и все.
- Сделаю для тебя все, что пожелаешь, но соседу твоему это же, но в 2 раза больше.
- Господи, виколи мені око. (с)

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
То так, але якщо сусід що сцить у під'їзді, наступає на граблі, мені важко втриматись від зловтіхи. Я розумію що то погано, обіцяю працювати над собою. Більш за все мені шкода людей, що не хотіли опинитися під окупацією, я певний що їх там більше 50%
Ник зарезервирован

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
алєко - троль москальський
Kremlin delenda est.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Вася, ними рухала ненависть. Хай платять.

Не ненависть, а глупость и жадность

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
На відміну від персональніх або побутових негараздів, що виникають в наслідок власного бігу по граблях, кримчанський забіг є, по-перше, дуже небезпечним "жартом" з важкими наслідками (що не розуміють лише дібіли), а по-друге граблі б'ють не лише по дібілах - усій країні дістається.
Шкода лише адекватних кримчан, кому доводиться розхльобувати "пір духа" кримцапів.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Вася, ними рухала ненависть. Хай платять.
Та какая ненависть? Это слишком сильное чуство, к Украине только неприязнь. За глупость, что насильно заставляли признать Украину Родиной. Промолчали, проглотили, что образовалось государство, т.к. это мечта украинцев была. Только не поняли, почему мы из-за государственности должны род свой забыть. А уж заявления Украина - для украинцев, не оставили сомнений, что терпеть больше нельзя. Мы увидели настоящую угрозу своей национальности и приняли решение, вот и все.

Діду (чи бабо?), скільки Вам років? Крим в Україні з 1954 року. Тож для 90% кримчан Укрїна - таки Батьківщина за всіма міжнародними законами.

А те, шо деякі закомплексовані п'яниці вважають себе "граф'ями Ґаліцинимі" просто показує їхній жалюгідний культурний рівень.  :Ganba:

Offline Naitli

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 63
Живу недалеко от Крыма, поэтому ужасно переживала, что и в мою область зайдут вежливые люди.  Раздумывала, как сяду в машину и куда рвану сразу же. Ужасно переживала за тех крымчан, что испытывали те же чувства.  Не спала ночами, но все прошло. Теперь испытываю злорадство, даже ненависть. Читаю чат Кидстаффа - торговой площадки. Там безработные крымчанки уже истерят - пособие на ребенка, карта привата, не могут больше торговать в интернете. И их там с ненавистью троллят, нехер было за палку колбасы голосовать.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
... Така моя думка.
.. есть ошибка, а есть преступление .. в крыму сталось именно преступление .. за ошибку можно пожалеть, простить .. за преступление - должно быть наказание .. така думка

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Живу недалеко от Крыма, поэтому ужасно переживала, что и в мою область зайдут вежливые люди.  Раздумывала, как сяду в машину и куда рвану сразу же. Ужасно переживала за тех крымчан, что испытывали те же чувства.  Не спала ночами, но все прошло. Теперь испытываю злорадство, даже ненависть. Читаю чат Кидстаффа - торговой площадки. Там безработные крымчанки уже истерят - пособие на ребенка, карта привата, не могут больше торговать в интернете. И их там с ненавистью троллят, нехер было за палку колбасы голосовать.

Та понимаете проблема в том что те кто сейчас истерит в большинстве не голосовали.

Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
Еще бы не ставить возвращение Крыма целью. Цель и у вас и у нас на самом деле общая - процветание. Нам сейчас правда полегчало. Нет затравливания политического свой-чужой. Выбирайтесь скорее из навязанного политиками негатива. Ищите себе хорошего лидера - патриотизм и нацизм далеко разные понятия. Когда и вы и мы будем в достатке и дружбе, найдут ли повод политиканы обворовывать нас и в жертву приносить?

Alekо, у нас не было, нет и не будет нацизма.
Не надо тиражировать ту чушь, которую щедро льют из зомбоящика.
Потому как дав себя обмануть, человек заполняется ненавистью. А ненависть убивает.

Offline Merche

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 34

Шкода лише адекватних кримчан, кому доводиться розхльобувати "пір духа" кримцапів.

шкода. заручники ситуації.

Offline Naitli

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 63
Та понимаете проблема в том что те кто сейчас истерит в большинстве не голосовали.
Голосовали. Бюджетники, пенсионеры и мамаши на пособиях, особенно последние-  там думать взагали нечем. теперь они и истерят