Автор Тема: Семенчнко - пародія на Тимошенко  (Прочитано 9280 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #60 : Вересня 01, 2014, 02:20:05 14:20 »
Выискивать блох и заниматься мышиной возней внутриполитических раздоров, когда враг у ворот - это очень близоруко.

А що страшніше: ворог біля воріт чи коли він уже серед нас, але прикидається нашим союзником?
Страшно самим становиться союзниками врага.
Чтобы не повторяться, пару тем по этому поводу:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=20363.0
http://ukrpravda.net/index.php?topic=20328.0

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #61 : Вересня 01, 2014, 02:27:49 14:27 »
хотіли без балаклави - маєте. Сєня орден йому привіз


Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #62 : Вересня 01, 2014, 02:32:02 14:32 »
Квант:
Цитувати
Де я писав, що тербати на батальйони Нацгвардії погано навчені? Знайдіть пост! Я зажди писав, що вони навчені не гірше, а то і краще чи рядові контрактники ЗСУ.
Цитую :
Цитувати
Куча зброду, які не мають нормальної військової підготовки. Їх рівень підготовки на рівні місцевої колорадської гопоти, яка у підвалі в тирі навчилася стріляти і яку вивозили на кілька днів в зеленку повчитися бойовому злагодженню. При цьому, якщо наш хлопець знає англійську мову, а місцевий гопник не знає, то це нашому хлопцю шанси вижити не підвищить.
Чи Ви думаєте, що просто так бронетехніку їм не дають? Кацапи колорадам теж не дають бронетехніку. Бо колоради "наїздять" так як наші з Донбасу наїздили на БТР-70 під час штурму Ілловайська.

По моєму ти переступив межу і загрався. Подальша аргументована дискусія сенсу не має, ти не відповів на жодне питання.
Батя, мы стараемся ...

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #63 : Вересня 01, 2014, 02:36:45 14:36 »
А що страшніше: ворог біля воріт чи коли він уже серед нас, але прикидається нашим союзником?
Страшно самим становиться союзниками врага.

Безумовно. Але цей етап ми вже пройшли (Майдан же організували не проукраїнські сили).

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #64 : Вересня 01, 2014, 02:49:17 14:49 »
Квант:
Цитувати
Де я писав, що тербати на батальйони Нацгвардії погано навчені? Знайдіть пост! Я зажди писав, що вони навчені не гірше, а то і краще чи рядові контрактники ЗСУ.
Цитую :
Цитувати
Куча зброду, які не мають нормальної військової підготовки. Їх рівень підготовки на рівні місцевої колорадської гопоти, яка у підвалі в тирі навчилася стріляти і яку вивозили на кілька днів в зеленку повчитися бойовому злагодженню. При цьому, якщо наш хлопець знає англійську мову, а місцевий гопник не знає, то це нашому хлопцю шанси вижити не підвищить.
Чи Ви думаєте, що просто так бронетехніку їм не дають? Кацапи колорадам теж не дають бронетехніку. Бо колоради "наїздять" так як наші з Донбасу наїздили на БТР-70 під час штурму Ілловайська.

По моєму ти переступив межу і загрався. Подальша аргументована дискусія сенсу не має, ти не відповів на жодне питання.

Дайте зноску на тему, а то вириваєте з контексту? Але суті це не міняє, якщо порівнянювати зі звичайними стрілками із армії - будуть не гірші. Тут мова йшла про те, що вони не знають техніку і озброєння і не вміють працювати під її захистом. Тому різниці великою між ними та колорадами немає. Якби колоради були лохи, то наші би давно усі міста звільнили.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #65 : Вересня 01, 2014, 02:50:43 14:50 »
Якби колоради були лохи, то наші би давно усі міста звільнили.

там не колоради не лохи а російські окупанти
без них дійсно давно б вже звільнили

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #66 : Вересня 01, 2014, 02:54:42 14:54 »

А чому ні? Чому він відсижувався у лікарні і залишив свій батальйон помирати? Він же ж керівник і несе відповідальність за своїх людей чи ні? Тут реально видно, що операцій не було, можна було витягнути осколки з ноги, зашити ногу і поїхати до хлопців. Він же командир, в атаку не біжить і багати йому не треба. Тим більше, що поранених на полі бою там було багато, і думаю, що у Семенченка було не критичне поранення.

Он тупо удрал с поля боя. Нет не перебитой ключицы, ни сломанных ребер, ни пробитыл легких.

Подонок.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #67 : Вересня 01, 2014, 03:51:56 15:51 »
Он когда-то уже маску свою снимет? Фантомас блин....

Снял... Я в шоке...



По фейсконторолю - в одном ряду с Гиркиными-Дедморозами... одно лицо... Как на это могли повестись?

P.S. Костыль явно для антуража... Юля -стайл просматривается... Во-первых на костыль опираются плечем в области подмышечной впадины и он ему явно не по росту (по грудь), а во вторых зачем костыль после ранения мягких тканей? :smilie11:
« Останнє редагування: Вересня 01, 2014, 04:03:52 16:03 від dreamer »
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #68 : Вересня 01, 2014, 03:55:24 15:55 »
Пиздетс. Вот те и новый министр обороны. Если это наш будущий министр обороны, то лучше эмигрировать.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #69 : Вересня 01, 2014, 04:29:10 16:29 »
Три Комбата (Миротворец, Донбасс, Днепр-1). Кого будем делать министром?  :smilie1:


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #70 : Вересня 01, 2014, 04:33:01 16:33 »
Три Комбата (Миротворец, Донбасс, Днепр-1). Кого будем делать министром?  :smilie1:



Днепр -1. Интеллект в глазах присутствует. Кто он ?

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #71 : Вересня 01, 2014, 04:34:40 16:34 »
В стране война, но как же хорошо узнаваемы нашеукраинцы :lol:, точно говорили, что еще будем по януковичу жалеть.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #72 : Вересня 01, 2014, 04:42:47 16:42 »


По фейсконторолю - в одном ряду с Гиркиными-Дедморозами... одно лицо... Как на это могли повестись?

P.S. Костыль явно для антуража... Юля -стайл просматривается... Во-первых на костыль опираются плечем в области подмышечной впадины и он ему явно не по росту (по грудь), а во вторых зачем костыль после ранения мягких тканей? :smilie11:

Это после перебитой ключицы, заметьте.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #73 : Вересня 01, 2014, 04:43:33 16:43 »
Пиздетс. Вот те и новый министр обороны. Если это наш будущий министр обороны, то лучше эмигрировать.

Да.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #74 : Вересня 01, 2014, 04:59:30 16:59 »
Три Комбата (Миротворец, Донбасс, Днепр-1). Кого будем делать министром?  :smilie1:



Тот что слева выглядит очень впечатляюще.

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #75 : Вересня 01, 2014, 05:25:10 17:25 »

Тепер питання: чому він залишив своїх хлопців і відсиджувався у лікарні? А потім підняв істерики та організовував мітинги проти проукраїнської влади?


Ще запитайте, чому Порох не на передові. Це ж головнокомандуючий як ніяк .

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #76 : Вересня 01, 2014, 05:43:08 17:43 »
Не судіть, та не судимі будете! Це ж хлопці з війни, а у війни таки неприємне обличчя. :smilie2:
 Але кричати "на царство" тільки через те, що людина воює і критикує керівництво, теж не правильно. Бо це різні речі. На жаль гарний воїн не завжди добрий керівник, як і класний гравець у футболі не завжди добрий тренер.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #77 : Вересня 01, 2014, 06:05:33 18:05 »
"Тот что слева выглядит очень впечатляюще."

простите но  не обольщайтесь  все мужики когда небритьіе
невьіспавшиеся и замученньіе вьіглядят примерно так :smilie1:
мой муж когда небрит на бандюка похож а когда голова льісая то туши свет :smilie1:

внешность первое впечатление-судят о человеке все же по делам

Quo Vadis

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #78 : Вересня 01, 2014, 06:13:34 18:13 »
"Тот что слева выглядит очень впечатляюще."

простите но  не обольщайтесь  все мужики когда небритьіе
невьіспавшиеся и замученньіе вьіглядят примерно так :smilie1:
мой муж когда небрит на бандюка похож а когда голова льісая то туши свет :smilie1:

внешность первое впечатление-судят о человеке все же по делам

Я без иронии. Наоборот.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #79 : Вересня 01, 2014, 06:22:58 18:22 »
Не судіть, та не судимі будете! Це ж хлопці з війни, а у війни таки неприємне обличчя. :smilie2:
 Але кричати "на царство" тільки через те, що людина воює і критикує керівництво, теж не правильно. Бо це різні речі. На жаль гарний воїн не завжди добрий керівник, як і класний гравець у футболі не завжди добрий тренер.
+100

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #80 : Вересня 01, 2014, 06:35:04 18:35 »
Які ключиці і серце? Я чув що його в ногу поранило. То вже журналізди придумали, чи хтось навмисне обсирає?

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #81 : Вересня 01, 2014, 06:38:35 18:38 »
Короче, народ. Якщо подивитись відео в сусідній гиляці з Семеном



Явно ж не дебіл і не психічно хвора людина. Нехер по пару фотам/зовнішності робити висновок про все його життя та наміри. Не ідеальний - да, як і ми всі. І з кожної його помилки не потрібно кричати про зради. Чувак має яйця на відміну більшості форумних критикантів. Він хоч щось вже зробив і робить для країни.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #82 : Вересня 01, 2014, 06:52:11 18:52 »
Нормально сказав комбат, слава богу, що перестав істерити.
Стосовно поранення: не думаю, що там якась брехня. Процес загоєння ран може протікати дуже по різному, можливі ускладнення.

Ну але по трагедії з Іловайськом частина вини Семена присутня. Не лише його, значно більше винні дезертири, які покинули поле бою та кинули своїх побратимів напризволяще. Багато хто винен. Винне в тому числі українське суспільство, яке нагнітає паніку по фейсбукам та форумам також.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #83 : Вересня 01, 2014, 06:52:23 18:52 »
Які ключиці і серце? Я чув що його в ногу поранило. То вже журналізди придумали, чи хтось навмисне обсирає?

Ось, так би мовити, з перших рук (facebook Семенченка за 20 серпня):
Цитувати
Теперь давайте по порядку. Со мной все нормально. Два осколка в бедре ( не повреждены ни крупные сосуды, ни нервы), осколок под левой лопаткой. Пробил броник, расколол лопатку, застрял в ребре. Осколки не извлекали, так что если услышите звон рамки в аэропорту- то это я: ). АГС 17 мерзкая штука. Врачи говорят- в рубашке родился. Я думаю, что вашими молитвами. Сейчас в реанимации. Обязуюсь смыться отсюда в течение десяти дней. Поезжу пока в коляске в батальоне. Одной машиной больше: )

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #84 : Вересня 01, 2014, 07:01:02 19:01 »
Дожились, людей, бросивших все и ушедших родину защищать приходиться защищать от "уважаемых форумчан" топчащих клаву с утра до вечера. Хороший СУПчик заваривается, Чупс браво.
Батя, мы стараемся ...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #85 : Вересня 01, 2014, 07:24:26 19:24 »

Явно ж не дебіл і не психічно хвора людина. Нехер по пару фотам/зовнішності робити висновок про все його життя та наміри. Не ідеальний - да, як і ми всі. І з кожної його помилки не потрібно кричати про зради. Чувак має яйця на відміну більшості форумних критикантів. Він хоч щось вже зробив і робить для країни.

Тобто "має яйця"? На АТО воює до 50 тис. людей і дезертирів там мало. Не думаю, якщо би воювали люди з форуму, то усі би тікали з фронту.
А те, що він утік з бою, залишив хлопців самих, при тому, не мав хоч якихось серйозних поранень свідчить про те, що у ньго таки "сила волі" слабка.
Більше того, він брехун, бо він:
1. З Севастополя (і чого за Донбас пішов?)
2. Про нього знали колоради ще в червні, а про ФСБ я вже мовчу http://kiber-berkut.livejournal.com/4202.html
3. Ховав лице, бо на вигляд він не викликає довіри (підсвідомо) та й негативно про нього відзиваються люди, які його знають.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #86 : Вересня 01, 2014, 07:27:31 19:27 »
Нормально сказав комбат, слава богу, що перестав істерити.
Стосовно поранення: не думаю, що там якась брехня. Процес загоєння ран може протікати дуже по різному, можливі ускладнення.

Ну але по трагедії з Іловайськом частина вини Семена присутня. Не лише його, значно більше винні дезертири, які покинули поле бою та кинули своїх побратимів напризволяще. Багато хто винен. Винне в тому числі українське суспільство, яке нагнітає паніку по фейсбукам та форумам також.

Так паніку з його подачі нагнітали чи ні? Хто істерив, що аж по усім новинам показували? Не Грішин часом?
Щодо загоєння - кістка у нього ціла, шви можна знімати уже через 5-6 днів. Добу бажано не ходити. Чому він не повернувся до хлопців? Що комбат в атаку першим йде? Можливо якби він був, то не було б дезертирів. Можливо хлопці думали, що він їх кинув.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #87 : Вересня 01, 2014, 07:30:29 19:30 »
Які ключиці і серце? Я чув що його в ногу поранило. То вже журналізди придумали, чи хтось навмисне обсирає?

Ось, так би мовити, з перших рук (facebook Семенченка за 20 серпня):
Цитувати
Теперь давайте по порядку. Со мной все нормально. Два осколка в бедре ( не повреждены ни крупные сосуды, ни нервы), осколок под левой лопаткой. Пробил броник, расколол лопатку, застрял в ребре. Осколки не извлекали, так что если услышите звон рамки в аэропорту- то это я: ). АГС 17 мерзкая штука. Врачи говорят- в рубашке родился. Я думаю, что вашими молитвами. Сейчас в реанимации. Обязуюсь смыться отсюда в течение десяти дней. Поезжу пока в коляске в батальоне. Одной машиной больше: )
Ну пощастило йому, нічого не зачепило. Тут так верещать, ніби він без половини голови на штучному серці лежав, а потім встав і пішов.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #88 : Вересня 01, 2014, 07:33:35 19:33 »
Не думаю, якщо би воювали люди з форуму, то усі би тікали з фронту.
Йдеться не про усіх людей з форуму, а тільки про критиканів Семченка. До речі, щоб втекти, треба мати сміливість прийти і він не втікав.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Re: Семенчнко - пародія на Тимошенко
« Reply #89 : Вересня 01, 2014, 07:36:17 19:36 »
Сьогодні за наказом відступили з Луганського аеропорту хлопці львівської аеромобільної бригади, який перед тим утримували місяцями під постійними обстрілами, мовчки.
Знаєте прізвище їхнього командира?
Він точно не піде на вибори. І я не знаю, чи його нагородили.