Автор Тема: Беженцы с Лугандона в средней школе...  (Прочитано 5399 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Беженцы с Лугандона в средней школе...
« Reply #60 : Вересня 03, 2014, 09:12:13 21:12 »
А вы видели каков % этих арабов в Париже?
Відсоток арабів в Парижі зашкалює

Вот и я о том же. И сравните это с обсуждаемой здесь ситуацией когда в классе всего один ученик с "колорадскими" взглядами. Вот если таких учеников будет двое-трое, то ставить их на место будет сложнее.

Имхо по этой же причине в хуйлостане беженцев расселяют по разным регионам, чтоб не могли кучковаться.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Беженцы с Лугандона в средней школе...
« Reply #61 : Вересня 03, 2014, 09:13:29 21:13 »
А вы видели каков % этих арабов в Париже?
Відсоток арабів в Парижі зашкалює

Вот и я о том же. И сравните это с обсуждаемой здесь ситуацией когда в классе всего один ученик с "колорадскими" взглядами. Вот если таких учеников будет двое-трое, то ставить их на место будет сложнее.

Имхо по этой же причине в хуйлостане беженцев расселяют по разным регионам, чтоб не могли кучковаться.

Ну дагов и чехов в армии не смущает что их двое трое на роту.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Беженцы с Лугандона в средней школе...
« Reply #62 : Вересня 03, 2014, 09:21:05 21:21 »
В северных странах ужесточают. Там эти исследования были заказаны государством, политики лоббируют. По моему все таки Норвегия.

Ось коротеньке відео. 15к мігрантів лише через сицилію за 4 місяці 2014-го.
І це лише один напрямок.


а нормлаьно поївши, вони починають розмножуватися. І якщо німкеня в 40 народжує первістка, а про другого часто навіть вже і не думають, то вони до 40-ка вже футбольну команду роблять і вимагать виплат і т.д.

Які шанси в європейців? А ща не так багато часу залишилося, коли нащадки цих мігранів зявляться в парламентах і почнуть просувати свою політику.




Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Re: Беженцы с Лугандона в средней школе...
« Reply #63 : Вересня 03, 2014, 09:23:24 21:23 »
я - і прихистити, і показати, що жити можна по іншому, про ласку мови не було. я і зараз вважаю, що вона не ворог, а дурна вівця, яка за чоловіком полізла, там дитину шкода.
я б і її приплющив спочатку, робота, ніякої халяви і т.д.

Це ви, часом, не про Марабейку згадуєте?


 доречі, цікаво а де вона?
 сподіваюсь що десь на під*Їзді до Воркути.  :gigi:

Вітання і подяка від Марабейкі від 26.08.2014
".... Укры, чтоб вы сдохли!"
вона інколи пише на твіттері Наталии Тропешко- лютої українофобки.
https://twitter.com/n_tropeshko
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Беженцы с Лугандона в средней школе...
« Reply #64 : Вересня 03, 2014, 09:30:16 21:30 »

а нормлаьно поївши, вони починають розмножуватися. І якщо німкеня в 40 народжує первістка, а про другого часто навіть вже і не думають, то вони до 40-ка вже футбольну команду роблять і вимагать виплат і т.д.

Які шанси в європейців? А ща не так багато часу залишилося, коли нащадки цих мігранів зявляться в парламентах і почнуть просувати свою політику.

Посмотри, кто мэр в Роттердаме и какая там мечеть. Они уже в политике.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline sub

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
Re: Беженцы с Лугандона в средней школе...
« Reply #65 : Вересня 03, 2014, 11:19:06 23:19 »
СБУ викликали, от де оперативність! (без іронії)
Я зараз дивилась сюжет на ТСН, там про вчительку зі Слов'янська. Є відео, на якому вона (вчителька української мови!) вчить учнів, як треба любити ДНР і ненавидіти українську хунту. Активісти вимагають її звільнити, а директор - не "по закону", звільнити можна тільки за її власним бажанням або за порушення нею трудової дисципліни.

03.09.2014
За підтримку ДНР у середу звільнено трьох головних спеціалістів департаменту освіти і науки Донецької ОДА.

Йдеться про Людмилу Арутюнян, Ірину Михайлову та Людмилу Саприкіну, яких звільнили  наказом директора департаменту освіти і науки Донецької ОДА за підтримку антидержавної діяльності так званої ДНР і порушення Присяги державного службовця, повідомляє прес-служба МОН.

Міністерство освіти і науки наголошує, що участь педагогічних працівників в антидержавній діяльності є грубим порушенням українського законодавства і тягне за собою правові наслідки – зокрема, визначені статтями 50, 56 Закону України "Про освіту", а також статтею 41, п.3. Кодексу законів про працю в Україні за вчинення аморального проступку.

МОН звертає увагу педагогічних і науково-педагогічних працівників на те, що на них покладена особлива місія виховання високих моральних якостей та формування громадян, відданих своїй країні.