Автор Тема: Схема припинення вогню  (Прочитано 6077 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #90 : Вересня 03, 2014, 09:42:44 21:42 »
Але зроблю одну поступку. Порошенко дарма так поквапився з оголошенням про мир. Може скластися враження що він готовий здати Донбас з Кримом

Offline Джедай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Re: Схема припинення вогню
« Reply #91 : Вересня 03, 2014, 09:43:28 21:43 »
Я б воював, що думаю Петро Олексійович і буде робити, під риторику про мирне врегулювання.
Подивимось. Але якщо він, знаючи об'єктивну картинку, вирішив відійти військами і піти на тривале ДВОстороннє перемир'я (якщо ВВХ в принципі хоче реально на нього піти) - я в нього кірпічами кидатись не буду.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #92 : Вересня 03, 2014, 09:43:58 21:43 »
Нам партизанити не обов`язково у нас є бронетехніка, артилерія і авіація. Нам воювати треба.
Усе це ми використовували в АТО з червня по серпень.
І все це було відносно ефективним - до моменту, пока ВВХ не замінив більшість попочлєнців на кадрових військових (колишніх і діючих) і не почав діяти фактично своїм регулярним військом.
З того моменту наш наступ захлинувся і почався їх контрнаступ.
Це притому, що раша-авіацію вони навіть ще не почали використовувати (за винятком випадку з атакою нашого пароплаву в Азові).

І ще раз скажу. Будемо добре воювати - Захід дасть зброю. Хорошу зброю. Там де один постріл - принаймі один труп.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Схема припинення вогню
« Reply #93 : Вересня 03, 2014, 09:44:17 21:44 »
Але зроблю одну поступку. Порошенко дарма так поквапився з оголошенням про мир. Може скластися враження що він готовий здати Донбас з Кримом
якщо взяти до уваги риторику Луценкової дружини і ще когось там з радників Пороха на ТВ - то це враження ще більше підсилюється.

Offline Джедай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Re: Схема припинення вогню
« Reply #94 : Вересня 03, 2014, 09:45:02 21:45 »
Але зроблю одну поступку. Порошенко дарма так поквапився з оголошенням про мир. Може скластися враження що він готовий здати Донбас з Кримом
Мир ще не оголошений, оголошена домовленість із Хуйлом про УМОВИ перемир'я.
Безпосередньо про саме перемир'я можуть оголосити у п'ятницю на Тристоронній контактній групі з Даніличем.

Offline Джедай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Re: Схема припинення вогню
« Reply #95 : Вересня 03, 2014, 09:45:55 21:45 »
Хлопці, ну почитайте ви текст Шрайка. Краще двічі. Там же все чорним по-уССкі написано))))

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #96 : Вересня 03, 2014, 09:46:59 21:46 »
Хлопці, ну почитайте ви текст Шрайка. Краще двічі. Там же все чорним по-уССкі написано))))

Шрайк мудак. Йому у Юлі пєсду лизати і мовчати.  Не напружуй ти мене цим гандоном, лади?

Offline Джедай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Re: Схема припинення вогню
« Reply #97 : Вересня 03, 2014, 09:48:48 21:48 »
Хлопці, ну почитайте ви текст Шрайка. Краще двічі. Там же все чорним по-уССкі написано))))

Шрайк мудак. Йому у Юлі пєсду лизати і мовчати.  Не напружуй ти мене цим гандоном, лади?
Пілять... та забудь ти вже нах про ту Юлю...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #98 : Вересня 03, 2014, 09:50:08 21:50 »
Коротше, Петру Олексійовичу порада. Ввести прикордонників в Ізваріно. Будь-яка спроба обстрілу і мирним перемовинам каюк

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Схема припинення вогню
« Reply #99 : Вересня 03, 2014, 09:51:46 21:51 »
Коротше, Петру Олексійовичу порада. Ввести прикордонників в Ізваріно. Будь-яка спроба обстрілу і мирним перемовинам каюк
а він не хоче їм каюк, він хоче навпаки.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #100 : Вересня 03, 2014, 09:53:33 21:53 »
Коротше, Петру Олексійовичу порада. Ввести прикордонників в Ізваріно. Будь-яка спроба обстрілу і мирним перемовинам каюк
а він не хоче їм каюк, він хоче навпаки.

Ну звідки ти знаєш що він хоче. Поки підстав сумніватися в тому що він патріот мужик не дав

Offline Джедай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Re: Схема припинення вогню
« Reply #101 : Вересня 03, 2014, 09:54:25 21:54 »
Коротше, Петру Олексійовичу порада. Ввести прикордонників в Ізваріно. Будь-яка спроба обстрілу і мирним перемовинам каюк
Бля... ти взагалі розумієш, що ми зараз у військовому протистоянні на Донбасі програємо і відступаємо? І в нас немає достатніх запасів зброї і техніки, щоб це переломити - в умовах, коли ВВХ може в будь-якій кількості поставити сюди зброю, техніку і людей?

Offline Джедай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Re: Схема припинення вогню
« Reply #102 : Вересня 03, 2014, 09:55:05 21:55 »
Ну звідки ти знаєш що він хоче. Поки підстав сумніватися в тому що він патріот мужик не дав
З риторики його політичних соратників видно.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #103 : Вересня 03, 2014, 09:56:09 21:56 »
Коротше, Петру Олексійовичу порада. Ввести прикордонників в Ізваріно. Будь-яка спроба обстрілу і мирним перемовинам каюк
Бля... ти взагалі розумієш, що ми зараз у військовому протистоянні на Донбасі програємо і відступаємо? І в нас немає достатніх запасів зброї і техніки, щоб це переломити - в умовах, коли ВВХ може в будь-якій кількості поставити сюди зброю, техніку і людей?

Нема у нього будь-якої кількості. Декілька десятків тисяч трупів і Росія завиє.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Схема припинення вогню
« Reply #104 : Вересня 03, 2014, 09:58:47 21:58 »
Коротше, Петру Олексійовичу порада. Ввести прикордонників в Ізваріно. Будь-яка спроба обстрілу і мирним перемовинам каюк
а він не хоче їм каюк, він хоче навпаки.

Ну звідки ти знаєш що він хоче. Поки підстав сумніватися в тому що він патріот мужик не дав
не знаю, такий у мене песимістичний настрій. (Кубз он мене вже розстріляти пропонує). Я ж не кажу, що він не патріот, Боже збав. Я взагалі за Пороха, ще з 2005  :smiley16:. Я боюся, що він бачить, що опиратися ми не в стані (як от Джедай і Шрайк пишуть). А його говорящі голови, які бігають по каналах і несуть пацифістьську хуйню, цей настрій підсилюють.

Offline Джедай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Re: Схема припинення вогню
« Reply #105 : Вересня 03, 2014, 09:59:34 21:59 »
Коротше, Петру Олексійовичу порада. Ввести прикордонників в Ізваріно. Будь-яка спроба обстрілу і мирним перемовинам каюк
Бля... ти взагалі розумієш, що ми зараз у військовому протистоянні на Донбасі програємо і відступаємо? І в нас немає достатніх запасів зброї і техніки, щоб це переломити - в умовах, коли ВВХ може в будь-якій кількості поставити сюди зброю, техніку і людей?

Нема у нього будь-якої кількості. Декілька десятків тисяч трупів і Росія завиє.
Україна вже виє - подивись сьогоднішні випуски новин ТСН і Інтера.
При тій різниці в рівні озброєннях (а це 23 роки, коли у озброєння України вкладався НУЛЬ, а в озброєння паРаші - мільярди нафтобаксів) десяток тисяч їхніх трупів - це 4 десятки тисяч наших трупів.
При тому, що у нас немає того рівня інформаційної пропаганди, як у них.
Невже так складно побачити об'єктивну картинку і не підміняти патріотизм "ура-патріотизмом"?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #106 : Вересня 03, 2014, 10:10:07 22:10 »
Та я і так бачу що ти виєш. Нахуя та незалежність коли за неї воювати треба

Offline Джедай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Re: Схема припинення вогню
« Reply #107 : Вересня 03, 2014, 10:14:14 22:14 »
Та я і так бачу що ти виєш. Нахуя та незалежність коли за неї воювати треба
Треба. Але в широкому розумінні слова "воювати", не лише в суто військовому.
І не вступати в завідомо безвиграшні сутички, прораховувати ризики.
Тільки в такій війні у нас буде шанс на виграш.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #108 : Вересня 03, 2014, 10:16:37 22:16 »
Та я і так бачу що ти виєш. Нахуя та незалежність коли за неї воювати треба
Треба. Але в широкому розумінні слова "воювати", не лише в суто військовому.
І не вступати в завідомо безвиграшні сутички, прораховувати ризики.
Тільки в такій війні у нас буде шанс на виграш.

А мені так не хочеться. Я все чекаю коли мобілізаційна повістка прийде. На жаль офіцерів схоже перебор.

Offline Джедай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Re: Схема припинення вогню
« Reply #109 : Вересня 03, 2014, 10:23:08 22:23 »
А мені так не хочеться. Я все чекаю коли мобілізаційна повістка прийде. На жаль офіцерів схоже перебор.
У мене питання дещо не по темі.
Ти ж здається у нас певною мірою "американець"... що там наша діаспора, діє?
Чому не чути акцій під Держдепом і Капітолієм?
Чи в них обмежені можливості?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #110 : Вересня 03, 2014, 10:25:12 22:25 »
А мені так не хочеться. Я все чекаю коли мобілізаційна повістка прийде. На жаль офіцерів схоже перебор.
У мене питання дещо не по темі.
Ти ж здається у нас певною мірою "американець"... що там наша діаспора, діє?
Чому не чути акцій під Держдепом і Капітолієм?
Чи в них обмежені можливості?

Засмаглому вся зовнішня політика просто тупо пофіг. Хіба що загроза рейтингу. Для цього нас дуже мало. Росіян на порядок більше.

Offline Джедай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Re: Схема припинення вогню
« Reply #111 : Вересня 03, 2014, 10:26:41 22:26 »
Засмаглому вся зовнішня політика просто тупо пофіг. Хіба що загроза рейтингу. Для цього нас дуже мало. Росіян на порядок більше.
Хуйово. А шанси на перемогу респів у 2016 є?
І заодно - якщо все-таки Хіларі, то це те саме що й Засмаглий, чи таки трохи краще?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #112 : Вересня 04, 2014, 02:38:51 02:38 »
Засмаглому вся зовнішня політика просто тупо пофіг. Хіба що загроза рейтингу. Для цього нас дуже мало. Росіян на порядок більше.
Хуйово. А шанси на перемогу респів у 2016 є?
І заодно - якщо все-таки Хіларі, то це те саме що й Засмаглий, чи таки трохи краще?

Шанси є завжди, але Хілларі поки абсолютний фаворит. Просто типа тому що "пора б жінку". Думаю що потім буде що пора б гея...  Деми вони такі - голосуй сердцем

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Схема припинення вогню
« Reply #113 : Вересня 04, 2014, 03:00:08 03:00 »
Шанси є завжди, але Хілларі поки абсолютний фаворит.

У позаминулий раз на цьому етапі кампанії всі казали рівно те ж саме. А вийшло самі знаємо що.

У цьому циклі зовнішня політика буде важливою, а з цим у Гітлері не дуже: одна "пєрєзагрузка" з Хуйлом чого варта, не кажучи вже про різні там бєнгазі.  :jg:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #114 : Вересня 04, 2014, 03:08:58 03:08 »
Та ну, все потоне у розмовах що американські жінки поголовно мріють про безкоштовні гандони а кляті республіканці ці гандони хочуть у них відібрати.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Схема припинення вогню
« Reply #115 : Вересня 04, 2014, 03:18:11 03:18 »
Та ну, все потоне у розмовах що американські жінки поголовно мріють про безкоштовні гандони а кляті республіканці ці гандони хочуть у них відібрати.

Для цього у них є ще одна пизда в запасі, як біш єя... ну Лізка-"індіанка".

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #116 : Вересня 04, 2014, 03:21:37 03:21 »
Та ну, все потоне у розмовах що американські жінки поголовно мріють про безкоштовні гандони а кляті республіканці ці гандони хочуть у них відібрати.

Для цього у них є ще одна пизда в запасі, як біш єя... ну Лізка-"індіанка".

Воррен? Да, та може. А республіканський цикл по-моєму 2020-й. Коли нація зрозуміє що далі брати в борг у власних онуків просто вже нема куди

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Схема припинення вогню
« Reply #117 : Вересня 04, 2014, 03:26:47 03:26 »
А республіканський цикл по-моєму 2020-й. Коли нація зрозуміє що далі брати в борг у власних онуків просто вже нема куди

Це якщо поява відрізаних головів на ютюбах не продовжиться заданим темпом...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Схема припинення вогню
« Reply #118 : Вересня 04, 2014, 03:29:57 03:29 »
А республіканський цикл по-моєму 2020-й. Коли нація зрозуміє що далі брати в борг у власних онуків просто вже нема куди

Це якщо поява відрізаних головів на ютюбах не продовжиться заданим темпом...

Можливо, хоча це ж не Абу Грейб. Першої сторінки від Нью-Йорк Таймс такій новині не дочекатися. Тому схильний думати що американський посполитий вибухне саме після десяти з лишком років постійного зниження стандартів життя. Подивимося. Прогнози річ невдячна.

Offline Джедай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Re: Схема припинення вогню
« Reply #119 : Вересня 04, 2014, 07:58:55 07:58 »
Аут, так ти не відповів - якщо все ж Хілларі, то це тупо Засмаглий-2 чи є нюанси?