Автор Тема: Героическое "ранение" Семена Семенченко  (Прочитано 20571 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #120 : Вересня 05, 2014, 01:11:24 13:11 »
Дмитро Різниченко (Боєць Донбасу)
14 год. · Відредаговане ·

"Чому командир *Прикарпаття* взяв на себе відповідальність і спас хлопців?" - Я важаю, що батальон "Прикарпаття" у повному складі заслуговує на військово-польовий суд.

Про "зрадників" з "Прикарпаття":

"Дезертирство" 5 батальйону "Прикарпаття" - чиста деза. Це якраз той випадок, коли підходить слово, яке я дуже не люблю - "зливають". Просто у цьому батальйоні служать багато моїх знайомих і можу сказати, що трохи ситуацією володію.

 Наведу кілька фактів про батальйон "Прикарпаття", а ви вирішуйте самі - дезертири вони, чи ні:

 1. Кістяк батальйону - це Самооборона Майдану. Їх там більше половини особового складу. Туди відразу пішли ті, хто робив революцію під табличками "Коломия", яких на Майдані було десятками. Наприклад, зараз командиром роти там працює боєць, який на Інститутській спалив водомет і ще десятки простих героїв, які вижили в Києві і пішли на нову війну.

 2. Коли батальйон йшов у АТО у них не було жодного тепловізора, жодного зразка важкого озброєння, жодної броні. Усе забезпечення, починаючи від питаної води, закінчуючи транспортом - заслуга волонтерів. Щоб ви розуміли, батальйон "Прикарпаття" пересувався шкільними автобусами, які їм віддала коломийська мерія. Іншого транспорту у них просто не було

 3. Батальйон «Прикарпаття» був останнім, хто покинув котел біля Амвросіївки. Доречі, шкільними автобусами вони вивозили поранених з 72 бригади. Вивозили полями під хаотичними обстрілами артилерії - по них просто лупили без наводчика. Наводчик з російської сторони з’явився рівно в той момент, коли вони згрузили останніх поранених і чітко по жовтих шкільних автобусах влупила артилерія. Доречі, після обстрілів хлопці знаходили нерозірвані снаряди з написом "Привет майдан", але то таке – лірика.

 Остання колона важкої техніки, яка була в тому районі, базувалася в районі Саур-Могили і вийшла два тижні тому. Тобто, хлопці тиждень стояли там без жодної броні, без жодного танка, без артилерії, одні на 100 кілометрів кордону.

Доречі, 72-ка вийшла звідти як герої, а хлопці з "Прикарпаття" стояли там під обстрілами до суботи, прикривали майже 100 кілометрів кордону, поки їх повністю не накрили Градами з Росії. І поки не оголосили «дезертирами»

 4. З озброєння у 5 батальйону були лише автомати і кулемети. Гранати і гранатомети, які вчора у них відібрали біля Кіровограда - трофейні. Це єдине, що у них було з більш-менш важкого.

 5. Команду відступити дав командир батальйону. Ще раз нагадую - вони єдині, хто залишився під Амвросієвкою - без техніки, без важкого озброєння, без прикриття, лише з автоматами і трофейними гранатометами. Одні на 100 кілометрів державного кордону. По-моєму, вони - 300 спартанців. а не дезертири.
Хлопці, доречі, зараз в дорозі. Чому їх намагалися роззброїти, розуміють прекрасно - щоб не пішли на Київ, бо розказати їм є що. Чому оголошують дезертирами, також догадатися не важко - "зрадників" ж ніхто не буде слухати. Але, вони надто сильно люблять свою країну, щоб іти на Київ і збирати мітинги. Вони розуміють, що це гра з вогнем. Вони просто робили свою роботу на стільки, на скільки могли, не ходили на ефіри, не писали на фейсбук, як деякі комбати, і врезультаті отримали за це подяку – ганебне тавро «дезертир», за що передають подяку каналу 1+1.

« Останнє редагування: Вересня 05, 2014, 01:14:58 13:14 від Dust »

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #121 : Вересня 05, 2014, 01:16:56 13:16 »
До сих пор не понял, а зачем Квант мочит настоящего бойца?


Какой о нахер боец? Он зарабатывает бабки на бойцах... Кто его видел в бою?

И вообще: ВСЕ ДОБРОВОЛЬЧЕСКИЕ БАТАЛЬОНЫ - ПОД КОМАНДОВАНИЕ ЗСУ!

Чтобы те кто добровольно идет защищать Родину не становились пушечным мясом в руках аферистов.

аферистов?

знаете, если Билецкого уберут с должности командира батальона "Азов", то "Азов" перестанет существовать, но появится какой-то очень большой партизанский отряд, который будет неподконтролен никому  :smiley14:

А если у автомобиля убрать колеса,  то он вообще не поедет... :rotate:
жополизы МО всерьез рассматривают вариант физического устранения комбатов? :lol:

по-моему, вам просто надо сменить памперсы  :weep:

Цитувати
Причем тут все это к раненому в дупу аферисту?
ответ на твой комментарий. или ты забываешь спустя 5 минут, о чем пишешь? :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #122 : Вересня 05, 2014, 01:23:04 13:23 »
Срач между Коломойским и Левочкином продолжается и переносится на добровольческие батальоны. Если не ошибаюсь, то Днепр-1 - это Коломойский, а Семена Найем спрашивал в эфире, что есть слухи, будто он идет в депутаты по спискам Ляшка, на что тот уклонился от ответа.

Думаю так само. Щодо депутатства, то навряд чи піде. А Днепр-1 це бєніна свора.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #123 : Вересня 05, 2014, 01:34:58 13:34 »
Какой о нахер боец? Он зарабатывает бабки на бойцах... Кто его видел в бою?

Боєць Донбаса -  Дмитро Різниченко
Питання-відповіді з коментарів:

"Поїхав пофоткатися на передову, а його там поранили" - Не знаю, куди комбата поранено, сам не бачив. Але на передову він їздить геть не тільки фотографуватися. Я особисто бачив його на передовій під час штурму Попасної, Первомайська (у перших рядах) та Іловайська.
Quo Vadis

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #124 : Вересня 05, 2014, 01:44:14 13:44 »
Какой о нахер боец? Он зарабатывает бабки на бойцах... Кто его видел в бою?

Боєць Донбаса -  Дмитро Різниченко
Питання-відповіді з коментарів:

"Поїхав пофоткатися на передову, а його там поранили" - Не знаю, куди комбата поранено, сам не бачив. Але на передову він їздить геть не тільки фотографуватися. Я особисто бачив його на передовій під час штурму Попасної, Первомайська (у перших рядах) та Іловайська.


Почну з того, що Різниченко людина неадекватна.
Коли це штурмували Попасну та Первоймайск? Не було штурму. Після артилерійських ударів ЗСУ колоради тупо втекли і Донбас заходив в міста без жодного спротиву. Відповідно у цих містах у них немає ні вбитих, ні поранених.
Реальний штурм був в Іловайську 11 серпня. Ось відео з першими рядами. Покажіть тут Семенченка де він особисто йде в атаку (можна і в третьому ряду)


Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #125 : Вересня 05, 2014, 01:48:55 13:48 »
Якщо ми говоримо про сарч між кімось, то це скоріш нагадує срач між МВС і МО.
Якщо подібне взагалі має місце.
Що стосується Семенченка, то йому треба якось визначитись, чи він командир батальйна, чи він політик.
Бо складається враження що крім нього одного там біьше ніхто не воюює, а якщо і воює то це так мелочь пузата на його фоні. І саме тому того Семенченка так повно всюду.
Якщо він один з командирів, то безумовно заслуговує на повагу і все інше.
А якщо політик, то і ставлення до нього має бути як до політика.
Ну і чергове творення кумірів виглядає огидно.
Людина може заслуговувати на повагу завдяки своїм вчинкам, але ніколи на поклоніння.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #126 : Вересня 05, 2014, 01:56:01 13:56 »
пан Askold- е
при всій повазі,
спершу послухайте його інтерв*ю, там він відповів на всі питання,
і у мене не склалось враження, що він іде в політику, а навпаки,
враження таке - дожити спочатку треба, а потім говорити про подальші дії, я вже мовчу про відмову людини побачитись з дітьми( я як жінка може побачила трохи більше емоцій)

якщо не дивились то і коментувати не можете
і піару там немає ні краплини

Quo Vadis

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #127 : Вересня 05, 2014, 01:57:45 13:57 »
Якщо ми говоримо про сарч між кімось, то це скоріш нагадує срач між МВС і МО.
Якщо подібне взагалі має місце.
Що стосується Семенченка, то йому треба якось визначитись, чи він командир батальйна, чи він політик.
Бо складається враження що крім нього одного там біьше ніхто не воюює, а якщо і воює то це так мелочь пузата на його фоні. І саме тому того Семенченка так повно всюду.
Якщо він один з командирів, то безумовно заслуговує на повагу і все інше.
А якщо політик, то і ставлення до нього має бути як до політика.
Ну і чергове творення кумірів виглядає огидно.
Людина може заслуговувати на повагу завдяки своїм вчинкам, але ніколи на поклоніння.

А почему "политик"? Он ни разу не касался политических тем.
Все его упреки - к предателям и саботажникам, ворам. Неужели есть сомнения что их в нашей армии полно? Закрывать на это глаза - намного опаснее любых "кумиров".

Что касается его публичности - он в своем интервью дал четкий ответ.
Сначала нужно было набрать людей, потом привлечь внимание волонтеров. В результате он получил что нужно.

Сейчас в его батальон очередь из тысяч желающих.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #128 : Вересня 05, 2014, 02:24:20 14:24 »
пан Askold- е
при всій повазі,
спершу послухайте його інтерв*ю, там він відповів на всі питання,
і у мене не склалось враження, що він іде в політику, а навпаки,
враження таке - дожити спочатку треба, а потім говорити про подальші дії, я вже мовчу про відмову людини побачитись з дітьми( я як жінка може побачила трохи більше емоцій)

якщо не дивились то і коментувати не можете
і піару там немає ні краплини

Я навіть слухати не хочу. Мені достатньо "фейсбучних перлів" та істерик. А мітинги біля МО, АП це не політика? А що ж тоді, як не політична діяльність?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #129 : Вересня 05, 2014, 02:26:16 14:26 »

Сейчас в его батальон очередь из тысяч желающих.

Подивимось, кого він зможе набрати. Тисячі бажаючих могли теоретично бути після масованої реклами у ЗМІ і коли було АТО. Набрати зараз людей - це вже інша справа.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #130 : Вересня 05, 2014, 02:27:55 14:27 »
Я навіть слухати не хочу. Мені достатньо "фейсбучних перлів" та істерик. А мітинги біля МО, АП це не політика? А що ж тоді, як не політична діяльність?

Военнные должны воевать, а не отсвечивать в интернете... А то да - такое впечатление, что кроме этого Гришина никто больше не воюет...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #131 : Вересня 05, 2014, 02:34:00 14:34 »
" "Батькивщина"
передала 300
тысяч гривен залога, чтобы
освободить командира
батальона "Прикарпатье"
Партия "Батькивщина" передала
300 тысяч гривен для
освобождения из-под стражи
командира батальона
территориальной обороны
"Прикарпатье" Виталия Комара.
Деньги были переданы в руки
родного брата Виталия - Олега
Комара, сообщили Цензор.НЕТ в
пресс-службе "Батькивщины"."

Батальоны без политики. хі-хі (с) :love:
sine ira et studio

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #132 : Вересня 05, 2014, 02:36:30 14:36 »
Я навіть слухати не хочу. Мені достатньо "фейсбучних перлів" та істерик. А мітинги біля МО, АП це не політика? А що ж тоді, як не політична діяльність?

Военнные должны воевать, а не отсвечивать в интернете... А то да - такое впечатление, что кроме этого Гришина никто больше не воюет...
благодаря тому, что комбаты отсвечивают в интернетах и ТВ, их знают люди и доверяют им свои деньги, помогают жратвой, оснащением, снаряжением и даже покупают автомобильную технику.

в армии такого обеспечения солдатам и не снилось. и в этом виноваты вовсе не комбаты. потому что те суммы, которые на них тратят простые люди, являются каплей в море по сравнению с суммой на счетах МО.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #133 : Вересня 05, 2014, 02:38:43 14:38 »

Сейчас в его батальон очередь из тысяч желающих.

Подивимось, кого він зможе набрати. Тисячі бажаючих могли теоретично бути після масованої реклами у ЗМІ і коли було АТО. Набрати зараз людей - це вже інша справа.

Вас радует что не будет добровольцев?
Kvant, посмотрите видео, иначе Вы необъективны.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #134 : Вересня 05, 2014, 02:39:40 14:39 »

Сейчас в его батальон очередь из тысяч желающих.

Подивимось, кого він зможе набрати. Тисячі бажаючих могли теоретично бути після масованої реклами у ЗМІ і коли було АТО. Набрати зараз людей - це вже інша справа.
ну понятно.

в МО считают, что л/с можно сформировать только загоняя людей в казармы штыками и подсрачниками - старый-добрый метод дедушки Жукова :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #135 : Вересня 05, 2014, 02:40:41 14:40 »
Я навіть слухати не хочу. Мені достатньо "фейсбучних перлів" та істерик. А мітинги біля МО, АП це не політика? А що ж тоді, як не політична діяльність?

Военнные должны воевать, а не отсвечивать в интернете... А то да - такое впечатление, что кроме этого Гришина никто больше не воюет...
благодаря тому, что комбаты отсвечивают в интернетах и ТВ, их знают люди и доверяют им свои деньги, помогают жратвой, оснащением, снаряжением и даже покупают автомобильную технику.

в армии такого обеспечения солдатам и не снилось. и в этом виноваты вовсе не комбаты. потому что те суммы, которые на них тратят простые люди, являются каплей в море по сравнению с суммой на счетах МО.

+100
И ещё в своё время Семенченко очень поднял патриотизм и боевой дух украинцев.
С "Донбасса" началось формирование добровольческих батальонов.
И уже только за это ему спасибо.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #136 : Вересня 05, 2014, 02:43:58 14:43 »
" "Батькивщина"
передала 300
тысяч гривен залога, чтобы
освободить командира
батальона "Прикарпатье"
забавно :eyes:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #137 : Вересня 05, 2014, 02:44:21 14:44 »
пан Askold- е
при всій повазі,
спершу послухайте його інтерв*ю, там він відповів на всі питання,
і у мене не склалось враження, що він іде в політику, а навпаки,
враження таке - дожити спочатку треба, а потім говорити про подальші дії, я вже мовчу про відмову людини побачитись з дітьми( я як жінка може побачила трохи більше емоцій)

якщо не дивились то і коментувати не можете
і піару там немає ні краплини

Ви ще скажіть що в ФБ немає ніякого піару і по ТВ він не виступає.
Де решта командирів, як шатних підрозділів ЗСУ так і двох десятків інших батальйонів.
Чи може крім семенченка там і воювати більше нікому?
Всю роботу роблять якраз ЗСУ,  а звсім не менти чи добровльці приписані до МВС.
Короче треба пацану визначитись чи він політик чи він боєць.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #138 : Вересня 05, 2014, 02:45:17 14:45 »
Первые упоминания об аферисте Андрей Семеновиче появились еще в 2005г., в частности вот здесь, рассказывается как некий Андрей Семенович Семенов приехал из г.Севастополя и стал кидать жителей Донецка на деньги, под предлогом высокооплачиваемой работы предлагалось сначала пройти платное обучение, а потом выяснялось, что никакой высокооплачиваемой работы и в помине нет. Юридический адрес "г.Севастополь, ул. Острякова 145", в статье также отмечается, что контора шифруется и уже несколько раз меняла название. Чтобы понять, какое последние название следует искать воспользуемся гуглом
ukrdots.com: ЧП "Евролайн", г.Севастополь, просп. Генерала Острякова 145, кв. 15, телеофн: 069-255-97-07
mapia.ua: ЧП "Европейский центр интернет-проектирования и телекоммьютинга", тот же адрес, тел. 069-244-61-65

заглянем в Единый гос.реестр:
ЧП "КОМПАНІЯ "ЄВРОЛАЙН", г.Севастополь, просп. Генерала Острякова 145, кв. 15, тел. 069-255-97-07
Директор - Гришин Константин Игоревич. (ну кто бы сомневался?)

http://kiber-berkut.livejournal.com/3089.html

 :shuffle:
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #139 : Вересня 05, 2014, 02:49:23 14:49 »
Первые упоминания об аферисте Андрей Семеновиче появились еще в 2005г., в частности вот здесь, рассказывается как некий Андрей Семенович Семенов приехал из г.Севастополя и стал кидать жителей Донецка на деньги, под предлогом высокооплачиваемой работы предлагалось сначала пройти платное обучение, а потом выяснялось, что никакой высокооплачиваемой работы и в помине нет. Юридический адрес "г.Севастополь, ул. Острякова 145", в статье также отмечается, что контора шифруется и уже несколько раз меняла название. Чтобы понять, какое последние название следует искать воспользуемся гуглом
ukrdots.com: ЧП "Евролайн", г.Севастополь, просп. Генерала Острякова 145, кв. 15, телеофн: 069-255-97-07
mapia.ua: ЧП "Европейский центр интернет-проектирования и телекоммьютинга", тот же адрес, тел. 069-244-61-65

заглянем в Единый гос.реестр:
ЧП "КОМПАНІЯ "ЄВРОЛАЙН", г.Севастополь, просп. Генерала Острякова 145, кв. 15, тел. 069-255-97-07
Директор - Гришин Константин Игоревич. (ну кто бы сомневался?)

http://kiber-berkut.livejournal.com/3089.html

 :shuffle:
давай так.

я даже не буду спрашивать о решении суда.

просто ответь на вопрос: хотя бы уголовное дело было возбуждено?  :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #140 : Вересня 05, 2014, 02:58:04 14:58 »

Сейчас в его батальон очередь из тысяч желающих.

Подивимось, кого він зможе набрати. Тисячі бажаючих могли теоретично бути після масованої реклами у ЗМІ і коли було АТО. Набрати зараз людей - це вже інша справа.

Вас радует что не будет добровольцев?
Kvant, посмотрите видео, иначе Вы необъективны.

Краще добровольці нехай ідуть у ЗСУ або в інші батальйони Нацгвардії. Трохи історії:
Після "бездарного штурму" Карлівки, коли Грішин згубив весь свій батальйон - від нього пішли практично усі бійці, що вижили. І пішли вони в Дніпро-1, бо бути гарматним м'ясом під керівництвом ідіота, бажаючих немає.
Після "бездарного керівництва" при штурмі Іловайска - вбито та полонено більше половини особового складу Донбасу. Більше 20 чоловік покинули Донбас, бо батальйоном керує ідіот.
Грішин ложить сотнями українських патріотів, бойових успіхів практично нуль, а йому все нові і нові партії "патріотичного м'яса" підганяють, його піарники та хазяї. Не хотіли би бездарно та без ніякого сенсу загинути ради слави Грішина? А щоб загинув Ваш батько, брат чи рідна людина? Чи варто цього така "героїзація"? Для чого ці смерті під Карлівкою та Іловайськом?

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #141 : Вересня 05, 2014, 03:13:35 15:13 »
просто ответь на вопрос: хотя бы уголовное дело было возбуждено?  :smiley14:

То есть: не пойман - не вор... Хорошая позиция...

Но у меня почему-то нет доверия к человеку, который постоянно шифруется и прячет лицо... Наверное, ему есть что скрывать...

В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #142 : Вересня 05, 2014, 03:13:46 15:13 »
Насправді дуже багато шкоди від "істерик" та криків "про зрадників-генераралів" у ЗМІ від Грішина. Можете собі уявити моральних дух мобілізованих. Якщо у батальйон Фенікс при 79 бригаді, який створював Бірюков (Крила Фенікса) за два тижні не могли людей набрати і не знаю чи до сих пір набрали. Бо виявляється, що у нас в армії одні "зрадники" і ніхто не хоче йти в армію.
Після істерик Семенченка у ЗМІ, як Ви думаєте, родичі тисяч мобілізованих не нервувалися за своїх хлопців, не телефонували їм? І як це відобразилося на моральному духі бійців на АТО?

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #143 : Вересня 05, 2014, 03:27:16 15:27 »
Шановне панство, человек показал лицо, его заподозрили  в политических амбициях и стали его обстреливать из говномета.

Лол!

Шо начнётся, если вы узнаете, что Семенченко будет идти в парламент со своей партией...

Которую ему "подарили" 2 или 3 месяца назад...

 :laugh:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #144 : Вересня 05, 2014, 03:27:46 15:27 »
...
Краще добровольці нехай ідуть у ЗСУ або в інші батальйони Нацгвардії. Трохи історії:
Після "бездарного штурму" Карлівки, коли Грішин згубив весь свій батальйон - від нього пішли практично усі бійці, що вижили. І пішли вони в Дніпро-1, бо бути гарматним м'ясом під керівництвом ідіота, бажаючих немає.
Після "бездарного керівництва" при штурмі Іловайска - вбито та полонено більше половини особового складу Донбасу. Більше 20 чоловік покинули Донбас, бо батальйоном керує ідіот.
Грішин ложить сотнями українських патріотів, бойових успіхів практично нуль, а йому все нові і нові партії "патріотичного м'яса" підганяють, його піарники та хазяї. Не хотіли би бездарно та без ніякого сенсу загинути ради слави Грішина? А щоб загинув Ваш батько, брат чи рідна людина? Чи варто цього така "героїзація"? Для чого ці смерті під Карлівкою та Іловайськом?

В армию добровольцев брать не хотят.
Тут было видео, где мужикам-добровольцам предлагали за свой счет ехать в АТО.
Зато берут тех кто не хочет или не может. Вывод? Армии добровольцы почему-то не нужны.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #145 : Вересня 05, 2014, 03:30:24 15:30 »
...
Краще добровольці нехай ідуть у ЗСУ або в інші батальйони Нацгвардії. Трохи історії:
Після "бездарного штурму" Карлівки, коли Грішин згубив весь свій батальйон - від нього пішли практично усі бійці, що вижили. І пішли вони в Дніпро-1, бо бути гарматним м'ясом під керівництвом ідіота, бажаючих немає.
Після "бездарного керівництва" при штурмі Іловайска - вбито та полонено більше половини особового складу Донбасу. Більше 20 чоловік покинули Донбас, бо батальйоном керує ідіот.
Грішин ложить сотнями українських патріотів, бойових успіхів практично нуль, а йому все нові і нові партії "патріотичного м'яса" підганяють, його піарники та хазяї. Не хотіли би бездарно та без ніякого сенсу загинути ради слави Грішина? А щоб загинув Ваш батько, брат чи рідна людина? Чи варто цього така "героїзація"? Для чого ці смерті під Карлівкою та Іловайськом?

В армию добровольцев брать не хотят.
Тут было видео, где мужикам-добровольцам предлагали за свой счет ехать в АТО.
Зато берут тех кто не хочет или не может. Вывод? Армии добровольцы почему-то не нужны.

А чого ж Бірюков не міг два тижні набрати людей в батальйон Фенікс, який у 79 бригаді ЗСУ (Миколаїв)? Де добровльці?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #146 : Вересня 05, 2014, 03:31:29 15:31 »
Насправді дуже багато шкоди від "істерик" та криків "про зрадників-генераралів" у ЗМІ від Грішина. Можете собі уявити моральних дух мобілізованих. Якщо у батальйон Фенікс при 79 бригаді, який створював Бірюков (Крила Фенікса) за два тижні не могли людей набрати і не знаю чи до сих пір набрали. Бо виявляється, що у нас в армії одні "зрадники" і ніхто не хоче йти в армію.
Після істерик Семенченка у ЗМІ, як Ви думаєте, родичі тисяч мобілізованих не нервувалися за своїх хлопців, не телефонували їм? І як це відобразилося на моральному духі бійців на АТО?

Литвин, Ильяшов, Назаркин.
При этом пришлось поднимать волну во всех СМИ, чтобы хоть что-нибудь сделали.
Неужели Вы думаете что недоверие вызвано тем, что говорит Семенченко?
Недоверие вызвано как раз замалчиванием и отговорками армейских.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #147 : Вересня 05, 2014, 03:33:41 15:33 »
А что там с Назаркиным? Кто-нибудь знает?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #148 : Вересня 05, 2014, 03:34:13 15:34 »
просто ответь на вопрос: хотя бы уголовное дело было возбуждено?  :smiley14:

То есть: не пойман - не вор... Хорошая позиция...
я не говорю, что он не пойман, значит не вор.

я просто прошу предоставить объективные доказательства того, что Семенченко-Гришин является вором.

например, хотя бы факт заявления в милицию от потерпевших.

есть ли что-либо более веское, чем источники ОБС? :laugh:

Цитувати
Но у меня почему-то нет доверия к человеку, который постоянно шифруется и прячет лицо... Наверное, ему есть что скрывать...
каждый имеет право на личную точку зрения и субъективную оценку :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Героическое "ранение" Семена Семенченко
« Reply #149 : Вересня 05, 2014, 03:35:03 15:35 »
У нас по советской традиции душат талантливых людей снизу, ради маразматиков хорошо спрятавшихся наверху.
Для начала нужно победить "русский мир" у себя в сознании.
Почему Путин-ТВ ненавидит ДБ так же сильно как и некоторые наши? Откуда такое совпадение желаний с желаниями Кремля?