Автор Тема: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)  (Прочитано 24440 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #30 : Вересня 09, 2014, 02:20:24 14:20 »
для БаоБаб

дякую

для БлакитногоАпельсина

заморозка неможлива, динаміка не та, вже з 15 жовтня треба включати опалення, а інакше біда. Заморозка можлива в Тирасполі, де все функціонує, а Луганську ні, і Донецьку без води неможлива. А ще Крим, санкції, 200-ті, бабки на утримання армії і т.д.
А ще соціальні виплати, а ще біженці і т.д.

Заморозка не можлива.

кому треба включати опалення? росії, Україні чи жопочлєнцям? росія тільки рада буде вчергове прокричати про гумкатастрофу і надіслати колону ватніків (одягу) для зігріву замерзаючих. жопочлєнцям взагалі пох, хто і як там буде виживати. одній Україні за статусом і всіма поняттями потрібно щось там ремонтувати і вмикати. а нам цього зробити ніхто не дасть. я ж не кажу, що заморожувати буде Україна.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #31 : Вересня 09, 2014, 02:21:52 14:21 »
цей сценарій не можливий, в Придністров*ї армія була легально, а на Донбасі російської армії немає. А ще, чи вистачить у росіян сил знешкодити демона, якого вони випустили? В Придністров*ї була повноцінна армія, а повстанці і молдавські сили були малочисельні і дуже погано озброєні.

рашка вже офіційно учасник конфліку, підпис під протоколом зурабова це підтверджує. фактично протокол це договір між рашкою і Європою, тільки від цих сторін були офіційні особи визнані світовою спільнотою

При складані прогнозів не потрібно міняти константи(вихідні дані) так часто.

В рашистів великий досвід наведення порядку на окупованих територіях.
В підвішеному стані ситуація не залишатиметься вона буде стабілізуватись разом з переділом власності.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #32 : Вересня 09, 2014, 02:24:11 14:24 »
для kelt

санкції будуть на цьому тижні, там пункти про припинення вогню і вивід незаконних збройних формувань, плюс кордон. Спостерігачі ОБСЄ вже заявили про невиконання, а ще Литва, Латвія, Польща і т.д. виступають за, плюс США, Обамі до виборів в сенат потрібна перемога в зовнішній політиці.
Динаміка в нашу користь і ми б багато виграли, залишивши все, як є до весни, але так не буде, бо це не вигідно Хуйлу, в нього дуже жорсткий цуцванг, як у ВФЯ десь так 10-го лютого.

Тому я оптиміст і вірю в варіант 1

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #33 : Вересня 09, 2014, 02:25:42 14:25 »
... заморозка неможлива, динаміка не та, вже з 15 жовтня треба включати опалення, а інакше біда. Заморозка можлива в Тирасполі, де все функціонує, а Луганську ні, і Донецьку без води неможлива. А ще Крим, санкції, 200-ті, бабки на утримання армії і т.д.
А ще соціальні виплати, а ще біженці і т.д...
.. возможно все - говорят что в том донецке из мильона где-то 200тыс. осталось, когда начнется гуманитарная катастрофа - народ просто уедет от туда - часть в рашу, часть к нам .. кстати хуйлу эти беженцы выгодны - их отпраяляют в депрессивные малонаселнные регионы - это по сути один из пунктов плана хуйла - отжать наше население для освоения / поддержания своих дальних ебеней .. понятно, что инфраструктуру донбасса восстанавливать никто не заинтересован

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #34 : Вересня 09, 2014, 02:55:20 14:55 »
Варіант буде не оптимістичний,  ні песимістичний , ні екстраординарний . Варіант буде хорватським . Через рік Крим і Донбас буде звільненим остаточно . Що буде з Хуйлостаном мені реально пох .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #35 : Вересня 09, 2014, 02:59:29 14:59 »
/ поддержания своих дальних ебеней .. понятно, что инфраструктуру донбасса восстанавливать никто не заинтересован

Вся інфраструктура там збиткова . Легше збудувати все нове і сучасне ніж ремонтувати старі ланці . Вату хай Хуйло забирає хоч всю , вони йому там " наподдєржівают "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #36 : Вересня 09, 2014, 03:09:50 15:09 »
&feature=youtube_gdata_player

Варіант 4 теж непоганий .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #37 : Вересня 09, 2014, 03:11:39 15:11 »
Ник, все ваши варианты оптимистичны, даже те, что вы назвали пессимистичными :smilie3:
И все они включают помощь Запада, который пока-что никак реально не помагает, и скорее всего заинтересован в прекращении войны, а кому будет пренадлежать та или иная территория, их мало интересует. И ещё Запад сильно боится Рашки.
Более реальные сценарии по моему у Баобаба и Читача, но они на самом деле пессимистичные.
Не хочется в них верить :smilie2:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #38 : Вересня 09, 2014, 03:13:16 15:13 »
И ещё Запад сильно боится Рашки.

тобто росія панує НАД ВСІМ СВІТОМ??

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #39 : Вересня 09, 2014, 03:16:16 15:16 »
И ещё Запад сильно боится Рашки.

тобто росія панує НАД ВСІМ СВІТОМ??

Нет, пока что ещё нет. Но стремится к этому, а Запад ей никак не мешает, и всячески демонстрирует свой страх и нерешительность, чем ещё больше подстёгивает Хуйла.
Хуйло проверяет рамки дозволенного, и ему всё сходит с рук.
Пока он не получит по зубам, будет лезть всё дальше и дальше.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #40 : Вересня 09, 2014, 03:18:31 15:18 »
Нет, пока что ещё нет. Но стремится к этому, а Запад ей никак не мешает, и всячески демонстрирует свой страх и нерешительность

тобто захід вже ПОГОДИВСЯ підкоритися?

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #41 : Вересня 09, 2014, 03:21:50 15:21 »
Нет, пока что ещё нет. Но стремится к этому, а Запад ей никак не мешает, и всячески демонстрирует свой страх и нерешительность

тобто захід вже ПОГОДИВСЯ підкоритися?

Этого я пока ещё не могу сказать.
Но ведут они себя так нерешительно, что очень вредят Украине.
И себе тоже, в более далёкой перспективе.
Я думаю, они просто не понимают, что такое Рашка, и чего она хочет.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #42 : Вересня 09, 2014, 03:23:51 15:23 »
Этого я пока ещё не могу сказать.
Но ведут они себя так нерешительно, что очень вредят Украине.
И себе тоже, в более далёкой перспективе.
Я думаю, они просто не понимают, что такое Рашка, и чего она хочет.

люди які керують світом розуміють ВСЕ

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #43 : Вересня 09, 2014, 03:26:12 15:26 »
Кого вы имеете ввиду? Кто эти люди?
Я больше не верю ни в какую мировую закулису.
Судя по тому, что происходит, никто этим миром не управляет.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #44 : Вересня 09, 2014, 03:28:55 15:28 »
Кого вы имеете ввиду? Кто эти люди?
Я больше не верю ни в какую мировую закулису.
Судя по тому, что происходит, никто этим миром не управляет.

до чого тут закуліса
ці люди дійсно непублічні просто тому що публічність їм НЕЦІКАВА
але погодьтесь - от ми з вами зовсім звичайні люди і розуміємо що відбувається а ті що контролюють ТРІЛЬЙОННІ потоки не розуміють?
чи не нонсенс?

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #45 : Вересня 09, 2014, 03:31:01 15:31 »
Вот Обама, например, уже столько раз заявлял, что Украине помогать не будет, воевать с Россией не собирается и т.д.
Этим он только развязывает руки Хуйлу, который такие слова воспринимает как слабость и нерешительность Америки.
Лучше бы Обама просто молчал, может быть тогда Хуйло подумал бы, что Америка что-то планирует втихаря, и притормозил.

Украине надо как-то продержаться полтора года до выборов в Америке, и молиться, чтобы следующий президент был с яйцами.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #46 : Вересня 09, 2014, 03:31:55 15:31 »
Вот Обама, например, уже столько раз заявлял, что Украине помогать не будет, воевать с Россией не собирается и т.д.
Этим он только развязывает руки Хуйлу, который такие слова воспринимает как слабость и нерешительность Америки.
Лучше бы Обама просто молчал, может быть тогда Хуйло подумал бы, что Америка что-то планирует втихаря, и притормозил.

Украине надо как-то продержаться полтора года до выборов в Америке, и молиться, чтобы следующий президент был с яйцами.

річ у тому що СЛОВА взагалі не мають ЖОДНОГО значення

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #47 : Вересня 09, 2014, 03:32:06 15:32 »
Skynet, ну Захід реально можна зрозуміти. вони звикли жити у відносному спокої, пережили нещодавно економічну кризу. з росією в них мільярдні грошові обороти, а Україна їм по суті ніхто. єдина річ, яка їх турбує - що хуйло не захоче зупинятися на Україні і почне зачіпати країни НАТО. плюс збитий Боїнг їх добряче струсонув.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #48 : Вересня 09, 2014, 03:33:10 15:33 »
Кого вы имеете ввиду? Кто эти люди?
Я больше не верю ни в какую мировую закулису.
Судя по тому, что происходит, никто этим миром не управляет.

до чого тут закуліса
ці люди дійсно непублічні просто тому що публічність їм НЕЦІКАВА
але погодьтесь - от ми з вами зовсім звичайні люди і розуміємо що відбувається а ті що контролюють ТРІЛЬЙОННІ потоки не розуміють?
чи не нонсенс?

Да вы правы, это нонсэнс.
Но выглядит всё так, как будто они и вправду не понимают. :smilie11:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #49 : Вересня 09, 2014, 03:34:02 15:34 »
Да вы правы, это нонсэнс.
Но выглядит всё так, как будто они и вправду не понимают. :smilie11:

ну це теж немає значення

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #50 : Вересня 09, 2014, 03:34:10 15:34 »
Этого я пока ещё не могу сказать.
Но ведут они себя так нерешительно, что очень вредят Украине.
И себе тоже, в более далёкой перспективе.
Я думаю, они просто не понимают, что такое Рашка, и чего она хочет.

Это для нас и мордоровцев их действия выглядят нерешительно, ибо привыкли мы, что царь принимает решение и все его выполняют.
Суворов, по моему, в "День М" писал, что создание одной дивизии в Великобритании -- это полгода дебатов в Парламенте, а сталин одним днем на политбюро сотню дивизий создал.




Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #51 : Вересня 09, 2014, 03:37:29 15:37 »
Да вы правы, это нонсэнс.
Но выглядит всё так, как будто они и вправду не понимают. :smilie11:

Ну ми жє тупиє , он і Задорнов казав . Поживемо побачимо  :gigi:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #52 : Вересня 09, 2014, 03:39:56 15:39 »
Этого я пока ещё не могу сказать.
Но ведут они себя так нерешительно, что очень вредят Украине.
И себе тоже, в более далёкой перспективе.
Я думаю, они просто не понимают, что такое Рашка, и чего она хочет.

Это для нас и мордоровцев их действия выглядят нерешительно, ибо привыкли мы, что царь принимает решение и все его выполняют.
Суворов, по моему, в "День М" писал, что создание одной дивизии в Великобритании -- это полгода дебатов в Парламенте, а сталин одним днем на политбюро сотню дивизий создал.

Они ещё после Грузии в 2008 году доджны были понять, что такое Рашка, и куда всё идёт.
Так что на самом деле прошло уже 6 лет.
И что за эти 6 лет было сделано, чтобы Рашку остановить?
НИЧЕГО.
Строили с ней вместе северный и южный поток, подсаживались на газовую иглу...
Так что ничего они не поняли тогда, и сейчас не понимают.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #53 : Вересня 09, 2014, 03:43:35 15:43 »
Они ещё после Грузии в 2008 году доджны были понять, что такое Рашка, и куда всё идёт.
Так что на самом деле прошло уже 6 лет.
И что за эти 6 лет было сделано, чтобы Рашку остановить?
НИЧЕГО.
Строили с ней вместе северный и южный поток, подсаживались на газовую иглу...
Так что ничего они не поняли тогда, и сейчас не понимают.

Шесть лет для европейцев это две-три предвыборные кампании.
Каким хером Меркель смогла бы аргументировать простому бюргеру последствия их санкций из-за ГРУЗИИ?
Где это вообще?
Пока общественное мнение не готово никто ни на что серьезное не пойдет.
У них это работает именно так.
Нравится нам это или нет.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #54 : Вересня 09, 2014, 08:36:51 20:36 »
дякую всім за думки

я в десь в попередніх гілках писав про віртуального бюргера, якого треба створити в своїй уяві і дивитись на світ через цей образ

Європа, США і НАТО діють дуже стрімко, виходячи з своїх швидкостей, якщо думаєте, що санкції не діють, то ви помиляєтесь, почитайте Славу Рабіновича, він пояснює дуже чітко, що і як у сучасному світі фінансів

якщо хтось думав, що за нас будуть вмирати американські вояки, то я вас розчарую, самі і тільки самі. Чим сильнішим буде наш опір, тим сильніше буде підтримка.

Сьогодні Україна і Порошенко поставили чергову клізму хуйлостану, я маю на увазі закон про газотранспортну систему.
На черзі асоціація і санкції від України.

А сценарій здається всетаки 2-й з переходом в 1-й.

Слава Україні

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #55 : Вересня 10, 2014, 06:57:25 06:57 »
знайшо, прошу висказатись

ПРОПОНУЮ
всім створити для себе віртуального європейця, такого бюргера, якому проблеми України до дупи і час від часу дивитись на проблеми України його очима.

Йому всю зиму показували короткі сюжети про боротьбу за свободу і європейский вибір у Києві, в перемішку з Сирією, та футболом. На фоновому рівні Україна вийшла на 25 місце серед його проблем і інтересів. А ще там Кличко, бюргер знає такого, значить це наші, а там вороги.

Лютий-Березень
загибель людей в європейській столиці, молоді і європейські лиця, ростріл беззбройних. Увага бюргера підключена, кадри прощання з загиблими. Кадри Межигірря, а поруч хатинка Меркель, бюргер прифігів, вигнали корупціонера (втік у рашку) з усіма міністрами, новий голова уряду в Україні, молодий, освідчений, летить на переговори в економ-класі, це бюргеру зрозуміло, він теж так літає. Мітинги і демонстрації, міліція охороняє, свобода слова.

Квітень - червень,
йому показують кадри війни, одні пишуть громадянська інші агресія, вибори президента в Україні, в ящику з*являються нові українські президент і голова уряду, такі європейські персонажі, які вільного говорять по англійськи і т.д., Порошенко оголошує перемир*я, а терористи його порушують, Україна втратила 27 чоловік, бюргер розуміє - Україна це Європа, як Польща, політики говорять про анексію Криму і що Хуйло, як фюрер в 38 р., говорять про санкції, але переконують, що його, бюргера це не зачепить.
Ітерес до України виріс, бюргер прочитав пару статей, з яких виніс, що Хуйло пробує задавити вільну Україну. Бюргер одобрив санкції, рашку вигнали з 8-ки, ввели обмеження на наближених до Хуйла осіб, бюргеру пояснили, що на його житті це ніяк, поки що, не відіб*ється.

Збитий боїнг, перелом
бюргер в шоці, він також літає такими літаками, там загинули співвідчизники, інформація по всім телеканалам, спецлужби кажуть збили терористи за підтримки рашки, потім відео, мародерства на місці падіння, недопуск експертів, перешкоджання вивезенню тіл,
бюргер чекає реакції свої політиків і реакція його задовільняє, нові санкції підтримка України, поставка гуманітарної допомоги і т.д., йому говорять, що ця криза може вплинути на рівень росту ВВП, але не більше зменшення росту на 1-2%, що його не торкнеться, бюргер навіть пройшовся разом з українцями на пікет, ну він гуляв, а тут пікет, підтримав!

рашка ввела санкції проти фермерів Європи, бюргер в прострації, якась срана рашка, тут не важливо, що йому краще, ціни впали, це образа. Хочеться відповісти, бюргер принципово ходить тільки в той паб, де на дверях написано, що росіяни не обслуговуються,
а ще, всі починають писати, що санкції Європи і США не стосувались простих росіян, а хуйло ввело санкції проти власного народу, пишуть, що в рашці фашиський режим. мимоволі, бюргер починає моніторити ситуацію,  не  часто, але раз-два в тиждень, тим більше, що всі газети пишуть про Україну

серпень
рашка вводить війська, бюргер в шоці, думки про те, що політика Євросоюзу неефективна, треба зупинити москалів, нова холодна війна і т.д., в інтернеті йдуть фото вбитих рашистів, фото боїв і спаленої важкої техніки. Бюргер очікує реакції власного уряду і реакція є,

початок вересня
самміт НАТО, Порошенко веде переговори, ну нормальний такий європейський політик, будемо поставляти в Україну зброю, бюргер підтримує. але по європейськи, ми даємо агрессору шанс, підписуємо мирний договір, для бюргера, це договір між Європою і Росією, і рашка його порушує.
Бюргер готовий до сприйняття нових санцій і до нової холодної війни, йому показують, як в рашці пакують одиночні пікети, порівнюють з СРСР. Він вже готовий прожити пару років без нової машини.

далі дивимось, але на даний момент світова громадська думка відформатована до рівня нести певні втрати за принципи, рашку будть плющити по повній

для нас підписання мінського протоколу мало, що змінило. треба воювати і не панікувати.

Слава Україні

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #56 : Вересня 10, 2014, 12:54:48 12:54 »
ну що, здається по варіанту 1,
дай бог, все буде добре

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #57 : Вересня 10, 2014, 01:28:03 13:28 »
Хочется в это верить.... но - "если всё идет хорошо, значит, вы чего-то не заметили" :smilie2:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #58 : Вересня 10, 2014, 01:29:27 13:29 »
Хочется в это верить.... но - "если всё идет хорошо, значит, вы чего-то не заметили" :smilie2:

поки що не йде НІЯК
затішьє пєрєд бурєй (с)

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #59 : Вересня 11, 2014, 07:39:35 07:39 »
іде, ще і як іде
час для проведення військової операції завершується, далі дожчі і зима
далі ратифікація асоціації з ЄС і вибори

цуцванг