Автор Тема: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)  (Прочитано 24445 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
моє бачення сценаріїв розвитку

1. Супероптимістичний - Хуйло виконає протокол, виведе війська і добровольців, закриє кордон, наші силовики візьмуть під контроль всю територію Донецької та Луганської областей, для збереження обличчя буде прийнятий формальний закон про спеціальний статус, в замін не буде нових санкцій, торги по Криму продовжаться. Можливо Україна не вступить в НАТО, а просто отримає статус союзника.

2. Оптимістичний - Хуйло спробує пробити коридор до Криму, після того, як спроба провалиться, виведе війська, залишивши добровольці та озброєння. Ситуація повернеться до стану 20.08.2014 р. і нам доведеться знову відбивати території і міста. Кордон буде вікритий і рашка буде постачати зброю і живу силу. Нові санкції і військові успіхи ЗСУ змусять Хуйло перейти до варіанту номер 1 або номер 3.

3. Песимістичний - Хуйло, після провалу спроби пробити коридор в Крим малими силами, нанесе повноцінний удар по Україні всіма силами і по всіх напрямках. Повномасштабна війна, як наслідок припинення постачання нафти та газу в Європу, санкції по самі гланди, збройна підтримка України, десятки, а то і сотні тисяч жертв, розвал рашки.

4. Суперпесимістичний сценарій - переростання варіанту 3 у повноцінну світову війну з використанням ЯЗ, як варіант превентивний удар НАТО по ЯЗ на території рашки. В цьому варіанті Україна вже мало кого буде цікавити і є шанс обійтись без використання ЯЗ на нашій території.

При будь-якому розвитку подій, нам треба проводити вибори, проводити реформи, підсилювати армію, озброюватись і працювати.
Я впевнений, що ми переможемо, стратегічно ми вже перемогли, тепер треба дотиснути.

Слава Україні

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #1 : Вересня 09, 2014, 12:42:25 12:42 »
пропоную всім дати своє бачення розвитку подій,
саме жахливе сьогодні, що заморозити ситуацію у  Хуйла не вийде, думаю до 1.11.14 р., ми будемо знати, по якому сценарію будемо жити
« Останнє редагування: Вересня 09, 2014, 12:45:40 12:45 від Nik02121971 »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #2 : Вересня 09, 2014, 12:45:18 12:45 »
Все разумно и лаконично расписано. Я склоняюсь ко второму варианту. Хотя не исключаю четвертого, потому что степень психического расстройства хуйла мне неизвестна.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #3 : Вересня 09, 2014, 12:47:17 12:47 »
не хочу показаться циничной, но вариант №4 не кажется мне таким уж суперпесимістичним сценарием :shuffle:(рвите :smilie1:)

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #4 : Вересня 09, 2014, 12:48:16 12:48 »
для Shannou

а куди, з Вашої точки зору, звернуть події після 2-го варіанту на 1-й, чи 3-й?

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #5 : Вересня 09, 2014, 12:48:21 12:48 »
.. думаю ни один из приведенного - хуйло хочет заморозить ситуацию в лугандоне, но будет повторять ато не я и продолжать мелко гадить/провоцировать по всем фронтам - военным, экономическим, политическим .. война перейдет в позиционную, долгоиргающую хренотень, по крайнем мере до выборов ниче не будет имхо, а там придет зима и холода ..

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #6 : Вересня 09, 2014, 12:50:13 12:50 »
для Іриски

а як виглядає Суперпесимістичний сценарій у Вашому варіанті?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #7 : Вересня 09, 2014, 12:53:41 12:53 »
для kelt

до виборів і зими можливо, але надалі він вимушений буде діяти, світ став значно динамічнішим і заморозити ситуацію до весни йому не дадуть, будуть нові санкції, обурення в лугандоні і Криму, гуманітарна ситуація в задниці, почне падати рейтинг і т.д., я не вірю в заморожений конфлікт до весни чи літа

я думаю до першого листопада ми будемо бачити куди йдемо

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #8 : Вересня 09, 2014, 12:55:12 12:55 »
для Shannou

а куди, з Вашої точки зору, звернуть події після 2-го варіанту на 1-й, чи 3-й?

ВВХ сместит активность на других соседей, Беларусь и Казахстан скорее всего.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #9 : Вересня 09, 2014, 01:00:33 13:00 »
для Іриски

а як виглядає Суперпесимістичний сценарій у Вашому варіанті?

1.
хуйло хочет заморозить ситуацию в лугандоне, но будет повторять ато не я и продолжать мелко гадить/провоцировать по всем фронтам - военным, экономическим, политическим .. война перейдет в позиционную, долгоиргающую хренотень
2.
далее нельзя исключать вероятность того(хотя я отказываюсь в это верить), что "Запад " просто "устанет", взвесит все за и против и по сути нас сольет.
Мы, измотанные, к тому времени так и не поднимемся из экономической, социальной, политической ... ямы и противостоять силе рашки и давлению запада не сможем.
Любой вариант, создание непризнанной новороссии или аннексия территории, для меня лично будет означать полный крах. Это издержки характера - если не победа, то я лучше уж разнесу все вокруг вместе с собой.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #10 : Вересня 09, 2014, 01:01:17 13:01 »
1. Оптимістичний. Хуйло рубає коридор, ми цьому опираємося. Розуміємо необхідність порятунку країни лише через реальну євроінтеграцію та реформи. І захід йде нам назустріч. Еліта змушена наступити на горло своїй пісні і починає таки реформи. Лугандон отримує незалежність, а решта України вступає до Нато та/чи ЄС.
2. Реалістичний. Хуйло рубає коридор, ми цьому опираємося. Лугандон поступово розростається. Захід всіма силами вимагає миру і мир встановлюється. З лугандоном, без реформ, але зі стабільним фінансуванням в періоди затишку. Лугандон не переростає у Новоросію, але це коштує десятки тисяч життів.
3. Песимістичний. Хуйло рубає коридор, ми цьому опираємося. Не розуміємо необхідність порятунку країни лише через реальну євроінтеграцію та реформи. Еліта продовжує годувати населення розмовами про перемоги на фоні поразок. Реформам постійно щось заважає і їх відкладають до післявиборівякогосьроку. Лугандон за декілька років доростає до Придністров'я, утворюється Новоросія. Решта України залишається багатовекторною олігархічною країною.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #11 : Вересня 09, 2014, 01:01:26 13:01 »
для Shannou

можливо ви праві, а для прикриття поразки по 1-му варіанту в Україні буде велика перемога в Казахстані чи Білорусії, дуже цікавий варіант, для внутрішнього споживання

типу Україну окупували американці і НАТО, ми мирний народ і не будемо починати 3-тю світову, але захистимо наших союзників

дуже і дуже можливий розвиток подій

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #12 : Вересня 09, 2014, 01:04:00 13:04 »
для kelt

до виборів і зими можливо, але надалі він вимушений буде діяти, світ став значно динамічнішим і заморозити ситуацію до весни йому не дадуть, будуть нові санкції, обурення в лугандоні і Криму, гуманітарна ситуація в задниці, почне падати рейтинг і т.д., я не вірю в заморожений конфлікт до весни чи літа

я думаю до першого листопада ми будемо бачити куди йдемо
.. может и так - ведь наши почти додавили лугандон, но хуйло ввел войска, хотел взять мариуполь, но европа/сша шуганули санкциями, хотя скорее там нарисовалась реальная перспектива поставок нам вооружения .. его принудили к перемирию, и наши войска закрепляются, дооснащаются, резерв проходит подготовку, пленных освобождают, т.е. время работает на нас .. возмжно что эту ситуацию будут балансировать по максимуму до выборов, а потом у хуйла будет два варианта - либо отползти, либо вдарить в полную силу .. последствия последнего будут фатальны не только для хуйла, но и для раши вцелом, поэтому будет отползать с созданием проблем по-максимуму - требовать особый статус лугандону, изыг и т.п.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #13 : Вересня 09, 2014, 01:05:56 13:05 »
для Іриски

на заході не можуть втомитись, там так влаштована система, що за свої слова треба відповідати і якщо вже було заявлено про територіальну цілісність України і покарання агресора (а ще сьогоднішні публікації по боінгу), то це буде доведено до кінця, якщо втомляться ці політики, то опозиція нагадає

в заморожений конфлікт не вірю, не потягне рашка економічно і захід чекати не може, там вибори йдуть, республіканці он, як Обаму плющать і йому потрібна зовнішньополітична перемога.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #14 : Вересня 09, 2014, 01:10:56 13:10 »
для MakYury

частково я Вам відповів у дописі для Іриски

Пропонований Вами розвиток подій в жодному варіанті не влаштує захід, а особливо США, вони заявили, що рашка агресор і про територіальну цілісність України, можливо захід і готовий потерпіти 2-3 роки, щоб задавити рашку економічно, можливо це було б на руку і нам, але це не влаштовує Хуйло, не може він собі дозволити тягнути, час працює не на нього.

А в можливість пробити коридор в Крим збройним шляхом я не вірю ще більше, це десятки тисяч жертв, а в рашці почались бродіння і серед військових теж,

тому або варіант 1 або 3 (можливо через 2-й)

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #15 : Вересня 09, 2014, 01:14:52 13:14 »
.. раша 3ю мировую не потянет и быстро прекратит существование - будет лугандон размером в 1/6 суши, ну за исключением отдельных "зеленых зон" стратегической важности под контролем оккупационных войск китая, сша, нато .. 3я мировая, это по сути когда раша официально станет стороной конфликта и агрессором, поэтому дальнейшая эскалация вряд ли будет .. раша должна будет отползти, но сделает это так, чтобы нам лугандон упал на баланс совершенно разграбленный и разрушенный, в самое неблагоприятное время - зимой, когда там начнется гуманитарная катастрофа ..

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #16 : Вересня 09, 2014, 01:16:55 13:16 »
для Іриски

на заході не можуть втомитись, там так влаштована система, що за свої слова треба відповідати і якщо вже було заявлено про територіальну цілісність України і покарання агресора (а ще сьогоднішні публікації по боінгу), то це буде доведено до кінця, якщо втомляться ці політики, то опозиція нагадає

в заморожений конфлікт не вірю, не потягне рашка економічно і захід чекати не може, там вибори йдуть, республіканці он, як Обаму плющать і йому потрібна зовнішньополітична перемога.

Описанный мною вариант прокатит в случае любого достаточно мощного экономического кризиса, политического скандала, средней тяжести техногенной катастрофы и т.п. "Здание цивилизованного мира" очень хрупкое.

Мы делаем прогнозы исходя из более вероятных предпосылок. Но исключать форс-мажор нельзя. Ну, скажем так, его нужно иметь в виду. Тем более, что это я описывала свой суперпессимистический вариант развития событий. А все, что Супер, обычно фантом, неправда)

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #17 : Вересня 09, 2014, 01:19:43 13:19 »
Во плутаєте реакцію/намири заходу з нашим реальним життям. Економічні санкції проти раші це сильно, але проблеми у раші зовсім не обов'язково призведуть до змін її політики...
А ось наше життя напряму залежить від нашого розвитку, якого не видно поки...

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #18 : Вересня 09, 2014, 01:19:57 13:19 »
Головні ознаки подальшого сценарію подій:

1. Оприлюднення результатів по Боінгу без всім відомих винуватців.
2. Відмова або нівелювання санкцій з боку Західних держав.

То є реакція Західних керманичів на політику Порошенка, який почав "тьорки" з Хуйлом. (Всі слова про намагання Заходу домогтись переговорів України з Россією - обман)
Враховуючи це, залишається тільки один можливий сценарій:

1. Лугандонія+Даунбас (під будь якою назвою) формально в Україні, а насправді в Россії. Причому Україна ще буде його відновлювати і потерпати від постійної війни з цим утворюванням.
2. Військові формування терористів залишаться.
3. Крим поза обговоренням. Тобто в Россії.
4. Партія регіонів (під іншою назвою) - язва в Україні.
5. Україна - позаблокова держава.

Як тому запобігти, поки що не знаю ...
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #19 : Вересня 09, 2014, 01:20:07 13:20 »
для Shannou

можливо ви праві, а для прикриття поразки по 1-му варіанту в Україні буде велика перемога в Казахстані чи Білорусії, дуже цікавий варіант, для внутрішнього споживання

типу Україну окупували американці і НАТО, ми мирний народ і не будемо починати 3-тю світову, але захистимо наших союзників

дуже і дуже можливий розвиток подій

По всем признакам идет окукливание режима ВВХ до конца его дней. Поэтому 4 вариант только если он сошел с ума - во всех остальных случаях режим хватает то, что успевает схватить и падает железный занавес, ВВХ с кликой правит до смерти под радостные вопли толпы. Допускаю вариант царя императора с отменой политических партий.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #20 : Вересня 09, 2014, 01:23:12 13:23 »
Оптимістичний.
Після багатьох тижнів "перемир'я" ЗСУ наносять удари по військах РФ та відкидають їх за кордон.
Після цього проводяться переговори по мирному врегулюванню і статусу тимчасово окупованої території Крим.

Реалістичний.
Мирні переговори проводяться регулярно. Припинення вогню відбувається регулярно і так само регулярно порушується. Організовуються гуманітарні конвої з обох сторін для порятунку мирних. З часом відбувається переділ власності на окупованих територіях і промисловість Лугандону так сяк вливається в економіку країни.
Територія продовжує залишатись обмежено контрольованою і митною чорною дірою. Так продовжується роками.

Песимістичний.
Рашисти перегруповуються наносять кілька ударів пробивають коридор до Криму і заморожують стан черговими переговорами далі все те ж саме, що і в реалістичному сценарії.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #21 : Вересня 09, 2014, 01:30:51 13:30 »
поскольку отползание для хуйла неприемлемо (необходима именно победоносная маленькая война), то вижу только два сценария, и оба пессимистичные:
1) постоянная необъявленная война на территории лугандонии, вылазки диверсантов на территории других областей со взрывами поездов, автобусов, админзданий и дорог. Когда закончится, хз. Может, когда наконец решатся на реальные санкции, в раше начнутся проблемы и территории типа Калиниграда, Карелии, Курил и другие отойдут туда, где им и место. Короче, это годы, если не десятилетия.
2) полномасштабная война эрэфии с Украиной, которая плавно перетекает в глобальный пиздец.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #22 : Вересня 09, 2014, 01:38:48 13:38 »
по порядку

рашка вже офіційно учасник конфліку, підпис під протоколом зурабова це підтверджує. фактично протокол це договір між рашкою і Європою, тільки від цих сторін були офіційні особи визнані світовою спільнотою

на тему хрупкості цивілізованого світу, я б посперечався, він спокійно пережив дві світові війни і тільки розширився після них, а такі дрібниці, як техногенні чи економічні кризи, між іншим, з останньою можна боротись інвестуючи в гонку озброєнь

навіть діючих санкцій достатньо для знищення економіки рашки на протязі 1-2 років, при ціні на нафту 100 баксів, як показує розвиток подій, ціна буде падати (штати і Канада нарощують власне видобування дуже швидко), а ще війна на чужій території і тими засобами, якими її веде Хуйло дуже дорога штука, плюс крим. Зміни  в політиці неминучі, або соціалку різати, або військові витрати, або на чиновників, у будь-якому випадку погано буде. Реально захід зацікавлений в освоєнні багатств рашки, але мати справу з однією великою країною вже не захочуть, краще 5-8, що будуть конкурувати між собою. Тому, щоб не було з Україною, рашці кранти.


для БаоБаб

попередній доклад по Локербі знайдіть в сітці, там приблизно такіж формулювання, цікаві пубілкації в ПаріМач і інших газетах про те. що Бук належить конкретній військовій частині в рашці, плюс поява свідків

підписання протоколу - це успіх, поясню чому, рашка визнана учасником конфлікту, визнана територіальна цілісність України (в тексті Донецька та Луганська області), виведення незаконних збройних формувань ну і т.д.
Виконання протоколу = смерть ДНР та ЛНР і втрата рашкою впливу на дані території, тому його виконувати не будуть, але для світу  - крайня рашка.
де ви знайшли, що терористи залишаються? читайте уважно всі 12 пунктів.

Обама чітко сказав у Талліні - Крим - це Україна, це ж підтверджено на самміті НАТО. Євросоюз визнав, що Крим незаконно анексований рашкою.
Санкції будуть відмінені тільки після повернення Криму.

Про позаблоковість, де ви це знайшли? Законопроект про відміну позаблокового статусу вже у ВР.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #23 : Вересня 09, 2014, 01:49:28 13:49 »
для Читач

ви сплутали лугандон і Придністров*я, це там ще є економіка, інфраструктура і живуть та працюють люди.
яка економіка? там до весни може не дожити більшість населення, без води, світла і опалення. Санкції вже діють, а ще Крим, який без наземного коридору може мати зимою дуже великі поблеми з іжею, електроенергією та теплом. Вибори в Україні, втрата політичного впливу у ВР і т.д.
На Ваш реалістичний сценарій залишилось максимум 1,5 місяці, далі біда, особливо враховуючи, що при такому сценарії санкції будуть наростати.

Оптимістичний мало ймовірний з тих же міркувань, не має багатьох тижнів, до виборів 47 днів, до опалювального сезону ще менше. А потім для чого рашці тисячі трупів, якщо можна зараз відійти з збереженням обличчя? Не будуть вони спокійно спостерігати концентрацію ЗСУ і нічого не робити, а ще бабло, дуже дорого утримувати два угрупування, в Криму і на Донбасі.
Військова поразка з тисячами 200-х найгірший варіант для Хуйла, тому не вірю.

Ваш песимістичний варіант, ще менш ймовірний.
Я не вірю в можливість успішності такої операції, я думаю будуть десятки тисяч 200-х, а ще будуть санкції, миттєві і по самі гланди, тоді варіант 2 з переходов в 3 і 4. Повторно заморозити не вийде, це повномасштабна війна

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #24 : Вересня 09, 2014, 01:49:37 13:49 »
по порядку

рашка вже офіційно учасник конфліку, підпис під протоколом зурабова це підтверджує. фактично протокол це договір між рашкою і Європою, тільки від цих сторін були офіційні особи визнані світовою спільнотою

на тему хрупкості цивілізованого світу, я б посперечався, він спокійно пережив дві світові війни і тільки розширився після них, а такі дрібниці, як техногенні чи економічні кризи, між іншим, з останньою можна боротись інвестуючи в гонку озброєнь

навіть діючих санкцій достатньо для знищення економіки рашки на протязі 1-2 років, при ціні на нафту 100 баксів, як показує розвиток подій, ціна буде падати (штати і Канада нарощують власне видобування дуже швидко), а ще війна на чужій території і тими засобами, якими її веде Хуйло дуже дорога штука, плюс крим. Зміни  в політиці неминучі, або соціалку різати, або військові витрати, або на чиновників, у будь-якому випадку погано буде. Реально захід зацікавлений в освоєнні багатств рашки, але мати справу з однією великою країною вже не захочуть, краще 5-8, що будуть конкурувати між собою. Тому, щоб не було з Україною, рашці кранти.


для БаоБаб

попередній доклад по Локербі знайдіть в сітці, там приблизно такіж формулювання, цікаві пубілкації в ПаріМач і інших газетах про те. що Бук належить конкретній військовій частині в рашці, плюс поява свідків

підписання протоколу - це успіх, поясню чому, рашка визнана учасником конфлікту, визнана територіальна цілісність України (в тексті Донецька та Луганська області), виведення незаконних збройних формувань ну і т.д.
Виконання протоколу = смерть ДНР та ЛНР і втрата рашкою впливу на дані території, тому його виконувати не будуть, але для світу  - крайня рашка.
де ви знайшли, що терористи залишаються? читайте уважно всі 12 пунктів.

Обама чітко сказав у Талліні - Крим - це Україна, це ж підтверджено на самміті НАТО. Євросоюз визнав, що Крим незаконно анексований рашкою.
Санкції будуть відмінені тільки після повернення Криму.

Про позаблоковість, де ви це знайшли? Законопроект про відміну позаблокового статусу вже у ВР.

Я теж хочу, що все було як Ви кажете, а не мій прогноз. Ставлю  :smiley24:.
Але, хід подій вказує на протилежне ... Може сітуація зміниться. Вона міняється кожні кілька днів.
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #25 : Вересня 09, 2014, 01:55:49 13:55 »
нажаль, найреалістичніший сценарій - той, про який пишуть BaoBab і Читач. Заморозка конфлікту, чорна діра і вічний тягар на шиї України.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #26 : Вересня 09, 2014, 02:01:36 14:01 »
для Читач

ви сплутали лугандон і Придністров*я, це там ще є економіка, інфраструктура і живуть та працюють люди.
яка економіка? там до весни може не дожити більшість населення, без води, світла і опалення. Санкції вже діють, а ще Крим, який без наземного коридору може мати зимою дуже великі поблеми з іжею, електроенергією та теплом. Вибори в Україні, втрата політичного впливу у ВР і т.д.

Я нічого не сплутав, тут є багато дописувачів звідти спитайте в них чи так уже все пропало...
і вони відчувають, що до весни не доживуть...

В оптимістичний та песимістичний сценарій я не вірю сам, але ймовірність їх здійснення не можу відкидати.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #27 : Вересня 09, 2014, 02:02:58 14:02 »
для БаоБаб

дякую

для БлакитногоАпельсина

заморозка неможлива, динаміка не та, вже з 15 жовтня треба включати опалення, а інакше біда. Заморозка можлива в Тирасполі, де все функціонує, а Луганську ні, і Донецьку без води неможлива. А ще Крим, санкції, 200-ті, бабки на утримання армії і т.д.
А ще соціальні виплати, а ще біженці і т.д.

Заморозка не можлива.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #28 : Вересня 09, 2014, 02:12:48 14:12 »
для Читач

якраз сьогодні була чудова стаття про Ровеньки,
 до слюсаря в цеху приїхали біженці з Хрящеватого, виїхали в останній момент з Айдаром,  Хрящеватого фактично немає, до весни не буде взагалі (кажуть, якщо не жити, то на металолом здадуть навіть ланцюг від собачої будки і гачок від туалету).
а ще пишуть Дончанин і інші, що роботи немає, зате багато збої і бажання в дебілів отримати все і зразу.
Ви вірите, що в такій ситуації можливо довго існувати?

По Придністровському варіанту москалі повинні навести порядок, розтріляти бандюків, відновити міліцію і КГБ, платити зарплату і .д.

цей сценарій не можливий, в Придністров*ї армія була легально, а на Донбасі російської армії немає. А ще, чи вистачить у росіян сил знешкодити демона, якого вони випустили? В Придністров*ї була повноцінна армія, а повстанці і молдавські сили були малочисельні і дуже погано озброєні.

росія визнала придністров*я, а ЛНР і ДНР?
в протоколі тільки окремі райони Донецької та Луганської областей.

В підвішеному стані ця ситуація не може існувати довго.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Можливі сценарії розвитку подій (моє бачення)
« Reply #29 : Вересня 09, 2014, 02:18:45 14:18 »
.. наше ЗСУ не будет наступать как долго будет продолжаться это "перемирие", да копить силы, укрепляться, но наступать вряд ли .. похоже и европа и мы заинтересованы в этом "перемирии" - нам выборы + усиление ЗСУ, европе - не введение санцкий .. если бы хуйло было плевать - он бы шел на мариуполь .. лнр/днр че-то там вякали, но схоже хуйло приказал им "в буду" .. вопрос кто и когда его нарушит .. но если оно всех какбе устраивает - тогда маемо шо маемо - черную дырку от которой придется огородиться забором/рвом и накласть закон об "оккупации" или типа того .. но по факту чем дольше пауза - тем сильнее мы, тем слабже хуйло, и если оно не прет сейчас, то придется отползти потом ..