Автор Тема: Не погоджуюсь з політикою модератора. Прошу скасувати мою рєєстрацію  (Прочитано 5692 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Опа яка жвава тема - поки я люстрацію в диму вибивав ви бабло ділили  :smilie9:

Не парся, мені не дали, і тобі б не дісталось  :smiley15:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Что за Владимир, что за Матейченко
Ну вы же сами спрашивали имя и кто платит. Имя-Владимир (предположительно), ник здесь - Квант.
Константин Матейченко, комбат "Артемовска", глава Артемовкой райадминистрации, его предполагаемый работодатель.
кому конкретно идут деньги, какое мы к этому имеем отношение?
Предположительно, вы его крышуете и он за крышу башляет.
Если шутки отбросить, то мне действительно непонятно, почему его до сих пор не осадили. Субъект реально на зарплате и флуд разводит.

Где Квант флуд разводит? перстом укажите и я его "закрою" моментально. Только вряд ли у Вас получится. Квант отчень аргументированно все подает в отличии от тех кто на него наезжает. И, кстати, никогда никому не хамит.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
А если по теме, то я против и излишней модерации, и чтобы люди уходили, или чтобы их выживали с форума.
Грустно это  :smilie2:

На некоем ФУПе меня выкидывали ДВА раза на 999 за абсолютно нейтральные посты. Мало того, никто ничего не объяснял. после этого говорить об "излишней модерации" наверное не надо.

ЗЫ. Уж что там сейчас творится вообще на голову не налазит. Но принципы модерации или что там делается - вообще непонятно.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Дрейк мені пощечину обіцяла ---- як сексуально  :rotate: :rotate:

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\На некоем ФУПе меня выкидывали ДВА раза на 999 за абсолютно нейтральные посты\
мене викинули за майдан в самі гарячі часи

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Дрейк мені пощечину обіцяла ---- як сексуально  :rotate: :rotate:

Я, да не только я а думаю вся администрация этого форума ждет от Вас извинений. Так что не нужно свой ляп прикрывать глупыми шутками.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

  • Гість
Дрейк мені пощечину обіцяла ---- як сексуально  :rotate: :rotate:

Ещё раз пизданёшь что мы финансирумеся Порошенко - или дашь денег, скоко ты считаешь нужным (есть кнопка донате), или пойдёшь в вечный бан. Тупо так ты себя повёл.

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Где Квант флуд разводит?
Так башляет все-таки?
перстом укажите и я его "закрою" моментально. Только вряд ли у Вас получится.
Нет, конечно. Даже если я буду тыкать во все его художества про Семенченко в темах про АТО, например, то вы просто скажете, что там ничего нет. Ну и маразм про 5-ю колонну, "юльков", которых я здесь как-то ни разу не видел.
Квант отчень аргументированно все подает в отличии от тех кто на него наезжает. И, кстати, никогда никому не хамит.
Ну ОК.

Этот ник идет в бан за бездоказательные обвинение администрацию форума в коррупционных схемах
« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 08:40:01 20:40 від Дрейк »

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Где Квант флуд разводит? перстом укажите и я его "закрою" моментально. Только вряд ли у Вас получится. Квант отчень аргументированно все подает в отличии от тех кто на него наезжает. И, кстати, никогда никому не хамит.

"Застріли" кванта і пам"ятник нерукотворний возздвинуть,але конфет тоді точно не буде.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Где Квант флуд разводит? перстом укажите и я его "закрою" моментально. Только вряд ли у Вас получится. Квант отчень аргументированно все подает в отличии от тех кто на него наезжает. И, кстати, никогда никому не хамит.

"Застріли" кванта і пам"ятник нерукотворний возздвинуть,але конфет тоді точно не буде.

На основании чего я должна это сделать?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

  • Гість
Я Кванта, шоб вы, друзья, понимали, забанил бы. Но как-то оно не банится. Тут важнее обвинения в купленности форума. Сука, от ты купленный, денег дай.

Походу, Гена-Умань нам должен.

Ген, мне сто бакосв остегни. Дрейк, Аскольд и прочие с нами согласные сами назовут тебе сумму.
« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 08:40:28 20:40 від Чупс »

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Я назову. Квант  :lol:
Хотите чтобы я снова доказал, что мне никто не платит? Это легче чем вы думаете.
узбагойся.
не трогай ничего руками.
ну и ладно...

  • Гість
не трогай ничего руками.

Обещаю, не буду. Но когда такие козлы как гена нарисовыввются, то тут желание само собой возникает.

Просто шоб доказать таким идиотам.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
Где Квант флуд разводит? перстом укажите и я его "закрою" моментально. Только вряд ли у Вас получится. Квант отчень аргументированно все подает в отличии от тех кто на него наезжает. И, кстати, никогда никому не хамит.


"Застріли" кванта і пам"ятник нерукотворний возздвинуть,але конфет тоді точно не буде.


На основании чего я должна это сделать?

А воно для чого "основания"? Вони і так ніколи не беруться до уваги.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Квант, попри його намагання логічно мислити, ментально - сектант найнижчого пошибу. Він юльок, але віруючий не у Вагіню, а Структуру - армію і владу, ну і Пороха, як її живе уособлення. Йому властивий маніхейський поділ світу на чорне і біле, на "проукраїнську позицію" і "п'яту колону", причому коли його тицьнути у гріхи "білих", він починає говорити про відтінки і неоднозначність світу. Коли йдеться про чорних, такої гнучкості не видно.

Я не маю даних, щоб зробити висновок, що в основі - професійна деформація військового чи матеріальна стимуляція. Хочеться думати про краще, хоча часом і вкурвлює. Часом від нього можна отримати цікаву інфу, але, без сумніву, Квант діє на більшість читачів протилежно до власних намірів "сіяти розумне, добре, вічне". Віра модерів у нього як у пропагандиста позитиву тільки через близькість позиції - це ілюзія.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1081
не трогай ничего руками.

Обещаю, не буду. Но когда такие козлы как гена нарисовыввются, то тут желание само собой возникает.

Просто шоб доказать таким идиотам.
Чупс,а ти без переходу на особистості невмієш.Тебе поки ніхто не ображає,а ти пускаєш пельку на шпацір.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Ну по перше я нікого козлами не обзивав - правда козли ? По друге я сказав що це моя думка - я маю право на свою думку. І моя думка пояснюються безпричинними банами всіх хто хоч якось сміє критикувати пороха.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
...
перстом укажите и я его "закрою" моментально. Только вряд ли у Вас получится.
Нет, конечно. Даже если я буду тыкать во все его художества про Семенченко в темах про АТО, например, то вы просто скажете, что там ничего нет. Ну и маразм про 5-ю колонну, "юльков", которых я здесь как-то ни разу не видел.
Квант отчень аргументированно все подает в отличии от тех кто на него наезжает. И, кстати, никогда никому не хамит.
Ну ОК.

Этот ник идет в бан за бездоказательные обвинение администрацию форума в коррупционных схемах

Про корупційні схеми, звичайно, перебор, але бездоганна моральність Кванта - це ще більший перебор. Його ставлення до ДБ не просто негативне (він має на це право), а просто бридке і безцеремонно необ'єктивне у порівнянні зі ставленням до армії. Доходить до порпання у брудній білизні, навіть не приховуючи, що ТРЕБА щось накопати.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Квант тенденційний, да.
Може, ангажований.
Може.

Але він не юльок.
Юльки вважають, що для того, щоб піднятися,
треба опустити співбесідника.
У Кванта цього нема.
Не подобається те, що він пише?
Ну що ж...
Він тенденційний, але Він логічний.

ну и ладно...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
не трогай ничего руками.

Обещаю, не буду. Но когда такие козлы как гена нарисовыввются, то тут желание само собой возникает.

Просто шоб доказать таким идиотам.
Чупс,а ти без переходу на особистості невмієш.Тебе поки ніхто не ображає,а ти пускаєш пельку на шпацір.

Да что ты! А закидоный Гены Уманского на тему проплаченности администрации этого форума - это так просто дружеская шутка была. За такие вещи в реале по хамуре можно отгрести вообще-то
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Это не флуд, это хуже.
Вспомним Илловайск. Прямо с момента трагедии, на СУПе искусственно поддерживалась одна точка зрения на события - вот её примеры -


Серпня 30, 2014
Не побачив плюсика в карму! 
Видно наші замість війни вибрали позор і їм хотілося вірити у "коридор Путіна". Отримали і війну і позор.

Серпня 30, 2014
Я не розумію чому наші хлопці просто здали місто і пішли на розстріл під кацапські кулі? Кацапи розстріляли їх як у тиру. Думаєте вони би ризикнули штурмувати місто? Мали би втрати тисячі солдат. Не захотіли воювати? Було легше повірити Хуйлу про коридор? Вибрали позор? То отримали позор і трупи

 Серпня 31, 2014
Чому я маю виправдовувати людей, які відмовилися воювати, а пішли здаватися? А якщо полонених закатують до смерті, то що? Вони не знали на що йдуть? Ті хлопці, які відмовилися воювати і вирішили, що легше повірити Хуйлу про коридор, думає те не знали, що їх можуть постріляти як в тиру? Знали, але вирішили ризикнути. Мені їх жаль, але не більше того. Мені більше жаль хлопців, які загинули в боях, а не у випадках "аля Волноваха і Іловайськ".
.....................

 Вересня 08, 2014
...вони були в оточенні по суті з 19 числа і за тиждень їх ніхто не перемолов. Навіть штурмувати не пробували. Так, посипали градами і артилерією, але у місті є де сховатися від них. Навіть в погрібах людей.
...Керівництво АТО не давало команди "виходити з оточення".


Это только наиболее кричащие примеры. Я считаю, что администрация форума полностью разделяет с Квантом и его бригадой ответственность за этот позор.


Я вже писав вам раніше, повторю

" Щодо "штабних", то я, щиро кажучі, не дуже цікавлюся, чим вони відрізняються політично. Для мене вже сам факт (якщо встановлений!) використування форуму не для висловлювання своіх оригінальних думок чи спостережінь, а для роботи в команді по проштовхуванню та нав'язуванню певних тем чи ідей на чиюсь користь є абсолютно неприйнятним. Так от, що хочу сказати - для мене ... писання Кванта і ще кількох осіб мають всі ознаки бригадноі роботи. І навпаки, я не зміг би об'єднати людей, яких обурює ця ситуація на форумі, за жодними ознаками" бригади"
 
« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 08:54:34 20:54 від EZelenyk »
Sapere aude

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП

Про корупційні схеми, звичайно, перебор, але бездоганна моральність Кванта - це ще більший перебор. Його ставлення до ДБ не просто негативне (він має на це право), а просто бридке і безцеремонно необ'єктивне у порівнянні зі ставленням до армії. Доходить до порпання у брудній білизні, навіть не приховуючи, що ТРЕБА щось накопати.

А что Вам мешает так же аргументировано,с подборкой ссылок, без посылания собеседника на три буквы, Кванта опровергнуть?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
не трогай ничего руками.

Обещаю, не буду. Но когда такие козлы как гена нарисовыввются, то тут желание само собой возникает.

Просто шоб доказать таким идиотам.
Чупс,а ти без переходу на особистості невмієш.Тебе поки ніхто не ображає,а ти пускаєш пельку на шпацір.

Да что ты! А закидоный Гены Уманского на тему проплаченности администрации этого форума - это так просто дружеская шутка была. За такие вещи в реале по хамуре можно отгрести вообще-то

Забанили б нах и закрыли тему гены. теперь всем подряд будете объяснять что наговаривать ни на кого нельзя, тем более на админов, что не верблюды короче  :smilie1:

Чупс

  • Гість
Чупс,а ти без переходу на особистості невмієш.Тебе поки ніхто не ображає,а ти пускаєш пельку на шпацір.

Мне плюнули в лицо. Я что вам, Христос, или Будда?

Не, мне такое на нравицо. Заметьте, я пока никого не забанил. К Генадию-Умань одно - или выплати нам, сука, деньги, или извинсь, что ты был не прав. Ну это дело чести, ты обвинил, давай или заплати, или слова извинения.

Вобще же, это всё, ну вообще всё неправильно. Умань - в бан на месяц, и все дела.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
EZelenyk, а чего Вы мне все это пишите?  Клаву в руки и забили Кванта аргументами, как мамонта. Только без "да пошел ты", как он это делает.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline AFru

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 263
  • Стать: Жіноча
Квант обычный троль довольно высокого уровня. Ему пофих чем вас раздразнить, лишь бы велись.
У Зла есть только одна сила — та, которой наделяем его мы сами.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
4.2 Нав’язливе з’ясування стосунків чи зведення особистих порахнуків, надокучливе переслідуваня когось з користувачів у різних гілках, створення декількох особистих гілок (дві або більше) для флейму чи з'ясування стосунків

   
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

  • Гість
Генадій-Умань, бан на 10 дней за тупые необоснованные обвинения в финансировании форума Порошенко.

Выставил я, не Дрейк, не Аскольд. Подумай, какую адскую ты херню ты сморозил, лично в мой адрес. Дебил  :smiley23: :smiley23: :smiley23:

Бан снимаю завтра ж - если извинишься прилюдно.
« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 09:00:34 21:00 від Чупс »

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780

Про корупційні схеми, звичайно, перебор, але бездоганна моральність Кванта - це ще більший перебор. Його ставлення до ДБ не просто негативне (він має на це право), а просто бридке і безцеремонно необ'єктивне у порівнянні зі ставленням до армії. Доходить до порпання у брудній білизні, навіть не приховуючи, що ТРЕБА щось накопати.

А что Вам мешает так же аргументировано,с подборкой ссылок, без посылания собеседника на три буквы, Кванта опровергнуть?

Послав я його за весь час двічі з інтервалом у п'ять хвилин, коли не витримав натяжок і перекручувань. А спростувати нічого не заважає, я цим і займаюсь, однак з Вашого погляду це ніколи не стане спростуванням. Для цього Вам треба ЗАХОТІТИ повірити у те, що суперечить Вашим поглядам, а це надто складно. 

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


Послав я його за весь час двічі з інтервалом у п'ять хвилин, коли не витримав натяжок і перекручувань. А спростувати нічого не заважає, я цим і займаюсь, однак з Вашого погляду це ніколи не стане спростуванням. Для цього Вам треба ЗАХОТІТИ повірити у те, що суперечить Вашим поглядам, а це надто складно.

Я не поняла зачем мне менять свое мнение? И в отношении кого? Семенченка? Так я раньше Кванта начала говорить что этот человек с душком.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))