Автор Тема: Жители Крыма вы достал своей близорукостью  (Прочитано 5569 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #60 : Вересня 27, 2014, 01:31:41 13:31 »
для MakYury

запропонувала все, що ви перечислили, країна - це ми з Вами, пошукайте по Львову чи Тернополю, що робить міська та обласна влада для облаштування переселенців.

спеціально для Вас

громадянин - це людина, яка ставить собі запитання, що я зробив для держави, вчора, сьогодні і що я зроблю завтра. між іншим до обов*язкі входить і захищати батьківщину.

В нас бабульки організувались на районі, домовились з секондом, їм віддають пошкоджені шерстяні речі і ті що не купили, вони їх розпускають на нитки і вяжуть шкарпетки, шарфи, шапки, жилети для воякі АТО. Це громадяни країни.

а здорові жлоби, що лізуть в шахту, а їх вугілля потім вивозять в рашку, а шахтарям кажуть просіть гроші в Києва - це не громадяни, а особи з паспортом.

а ви класно влаштувались, всі вам винні, і держава не така, і влада погана, от були б ідеальні умови, тоді ого-го.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #61 : Вересня 27, 2014, 01:32:44 13:32 »
в рідному селі моєї дружини всього 1000 жителів, а в загоні самооборони 210 чоловік, ось так.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #62 : Вересня 27, 2014, 01:42:18 13:42 »
в рідному селі моєї дружини всього 1000 жителів, а в загоні самооборони 210 чоловік, ось так.

а у Криму є люди, які прийшли на вибори і проголосували проти незалежності і значно більше тих, хто тихо сидів вдома...
і як Україна віддячила їм за вибір?
теж саме стосується і лугандону...
що запропоновано?
може чоловік піти до армії і бути впевненим, що його родина матиме дах над головою?
куди йти жінкам? в повії?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #63 : Вересня 27, 2014, 01:49:04 13:49 »
для MakYury

запропонувала все, що ви перечислили, країна - це ми з Вами, пошукайте по Львову чи Тернополю, що робить міська та обласна влада для облаштування переселенців.

спеціально для Вас

громадянин - це людина, яка ставить собі запитання, що я зробив для держави, вчора, сьогодні і що я зроблю завтра. між іншим до обов*язкі входить і захищати батьківщину.

В нас бабульки організувались на районі, домовились з секондом, їм віддають пошкоджені шерстяні речі і ті що не купили, вони їх розпускають на нитки і вяжуть шкарпетки, шарфи, шапки, жилети для воякі АТО. Це громадяни країни.

а здорові жлоби, що лізуть в шахту, а їх вугілля потім вивозять в рашку, а шахтарям кажуть просіть гроші в Києва - це не громадяни, а особи з паспортом.

а ви класно влаштувались, всі вам винні, і держава не така, і влада погана, от були б ідеальні умови, тоді ого-го.

я звичайно влаштувався і виступаю за розподіл обов'язків...
бо той посил, то щось типу: "ти що за свої гроші хочеш якісну ковбасу купити? а що ти зробив для цього? корову ростив? цех збудував? зарплату платив?"

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #64 : Вересня 27, 2014, 01:51:30 13:51 »
для MakYury

ой, а хто годував би моїх 3-х дітей, якщо б я 18-го лютого отримав кулю не в бронік, а в шию, чи голову.
а хто буде годувати мою племінницю, якщо брат загине?

дайте мені хату, рахунок в банку на міліон, тоді я буду захищати батьківщину. логіка супер.
при цьому Тернопіль мирне місто і сюди війна не дійде точно, може відсидітись потихому, а?

вам всі зобов*язані щось дати і щось забезпечити?
гарантії вам дати?
а не пішли б ці чоловіки до сраки.

ви про гарантії розповідайте хлопцям по госпіталям, можу організувати зустріч, Вам там швидко і доступно пояснять, чому йдуть воювати.
Держава - це ми. І кожній родині загиблого, і кожному пораненому ми допоможемо, в Тернополі точно.

а жінки працювати не пробували? просимо в село, хати покинуті є, з ремонтом допоможемо,  теличку позичимо, город посадити теж допоможемо і вперед, потрішки, чи вам квартиру і пенсію в 1000 у.о. наперед дати?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #65 : Вересня 27, 2014, 01:54:34 13:54 »
для MakYury

не плутайте бізнес і державу

як тільки кожен свідомо підійде до виборів, до контролю місцевої влади, до самоорганізації - буде держава і чиновники будуть виконувати свої функції.

зараз ми живемо в тих умовах, що маємо, нагадаю, що в смітник першого чинушу викинули саме хлопці з одеського ПС.
так що робота йде  на всіх фронтах, тільки деяким потрібні гарантії, що щось робити, а інші просто роблять свою справу

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #66 : Вересня 27, 2014, 02:17:09 14:17 »
для MakYury

ой, а хто годував би моїх 3-х дітей, якщо б я 18-го лютого отримав кулю не в бронік, а в шию, чи голову.
а хто буде годувати мою племінницю, якщо брат загине?

дайте мені хату, рахунок в банку на міліон, тоді я буду захищати батьківщину. логіка супер.
при цьому Тернопіль мирне місто і сюди війна не дійде точно, може відсидітись потихому, а?

вам всі зобов*язані щось дати і щось забезпечити?
гарантії вам дати?
а не пішли б ці чоловіки до сраки.

ви про гарантії розповідайте хлопцям по госпіталям, можу організувати зустріч, Вам там швидко і доступно пояснять, чому йдуть воювати.
Держава - це ми. І кожній родині загиблого, і кожному пораненому ми допоможемо, в Тернополі точно.

а жінки працювати не пробували? просимо в село, хати покинуті є, з ремонтом допоможемо,  теличку позичимо, город посадити теж допоможемо і вперед, потрішки, чи вам квартиру і пенсію в 1000 у.о. наперед дати?

у Вас психологія активного раба...
заради спокою господаря працюватимете не покладаючись рук, будете життям ризикувати...
а господар розкаже чергову казочку про вибори і знов може п'ять років казати, що це обставини такі і нічого тут не поробиш...
мати таких рабів досить приємно...

шахтарі не сильно відрізняються, вони ризикують життям, ставлять підписи на всіляких референдумах, бо що ж - інакше нема як жити, такі обставини і нічого тут не поробиш...

Свобода привела до влади одних з найбільших корупціонерів і все це виключно тому, що під змінами бачиться зміна дуп, а не зміна мізків...

всі силивитрачаються на боротьбу за вдаду, а не на контроль за владою...
саме тому, влада ніколи нікому не винна...

я не готовий до жертовних стосунків з державою і всього лише бажаю рівноправ'я...

Ок, повертаємось до теми...

так чому ви очікуєте від цивільних більшої боротьби за країну, ніж це роблять держслужбовці?
нафіг тоді вони взагалі?
і ще раз повторю: чому неможлива федералізація, а можливе позбавлення прав насильно  без захисту?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #67 : Вересня 27, 2014, 02:19:34 14:19 »
Новоазовську просто не поталанило з розташуванням. Буває. Життя не дуже справедлива штука

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #68 : Вересня 27, 2014, 02:38:39 14:38 »
для MakYury

прошу за непарлеменські вислови але не пішли б ви.

президенти, мери, прем*єри і т.д. змінюються, а держава залишається і в цій державі жити моїм дітям.
а ви пішли б далеко, далеко

по Тернополю.
Надал найкращий мер з усіх, що були до нього.
Чи ідеальний він мер - звичайно ні, дуже хочеться Христа на пост мера міста, але немає.
Наша задача контроль влади і її зміна у разі необхідності.

Ви і заради родини не готові на жертовність? Просто обставини?
А якщо Вас в темному провулку зустрінуть 4-5 і трішки грабануть чи трішки позабавляться з вашою дружино, ви теж не готові, їх же більше, а ще міліція повинна щось робити.

Це у Вас позиція раба. Вам всі повинні щось дати, а від вас тільки послушання і праця.

Казочку мені ніхто не розкаже, бо Україна понад усе і Воля або смерть це не слова, це спосіб життя.
Шкода, але Вам цього не зрозуміти ніколи, вам не пощастило, ви народились рабом.

Вам страшно жити. Хто буде годувати, хто забезпечить дах над головою, а що будуть робити дружини і т.д.
Боже, скільки я наслухався таких розмов за минулу зиму, а ще ви нічого не змінете, всі однакові і т.д.

Хочете, організую запис у добровольчий корпус ПС, повоюєте пару місяців поруч з людьми,  для яких є речі дорожчі за дах, їжу і т.д.

Мені Вас шкода. Равлик, що сховався від житя, за мантрою все і всі погані, тільки в моїй хатці тихо і спокійно.

Подальшу дискусію вважаю недоцільною, нічого нового ви мені не скажете, а переконувати Вас - мені просто шкода часу і сил.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #69 : Вересня 27, 2014, 02:49:08 14:49 »
Новоазовську просто не поталанило з розташуванням. Буває. Життя не дуже справедлива штука

кожне прикордонне місто вважати таким, якому не поталанило, чи є винятки?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #70 : Вересня 27, 2014, 03:05:23 15:05 »
для MakYury

прошу за непарлеменські вислови але не пішли б ви.

президенти, мери, прем*єри і т.д. змінюються, а держава залишається і в цій державі жити моїм дітям.
а ви пішли б далеко, далеко

по Тернополю.
Надал найкращий мер з усіх, що були до нього.
Чи ідеальний він мер - звичайно ні, дуже хочеться Христа на пост мера міста, але немає.
Наша задача контроль влади і її зміна у разі необхідності.

Ви і заради родини не готові на жертовність? Просто обставини?
А якщо Вас в темному провулку зустрінуть 4-5 і трішки грабануть чи трішки позабавляться з вашою дружино, ви теж не готові, їх же більше, а ще міліція повинна щось робити.

Це у Вас позиція раба. Вам всі повинні щось дати, а від вас тільки послушання і праця.

Казочку мені ніхто не розкаже, бо Україна понад усе і Воля або смерть це не слова, це спосіб життя.
Шкода, але Вам цього не зрозуміти ніколи, вам не пощастило, ви народились рабом.

Вам страшно жити. Хто буде годувати, хто забезпечить дах над головою, а що будуть робити дружини і т.д.
Боже, скільки я наслухався таких розмов за минулу зиму, а ще ви нічого не змінете, всі однакові і т.д.

Хочете, організую запис у добровольчий корпус ПС, повоюєте пару місяців поруч з людьми,  для яких є речі дорожчі за дах, їжу і т.д.

Мені Вас шкода. Равлик, що сховався від житя, за мантрою все і всі погані, тільки в моїй хатці тихо і спокійно.

Подальшу дискусію вважаю недоцільною, нічого нового ви мені не скажете, а переконувати Вас - мені просто шкода часу і сил.

написано гарно, в чомусь талановитого, але беззмістовно...
Україна понад усе! нічим не відрізняється від Німеччина понад усе! Аллах акбар! За віру, царя і отечество! та багатьох інших псевдогасел, якими зручно маніпулювати людською свідомістю!
і використовують фанатизм ті, хто крім гасел і не збирається щось давати!

стосунки нашої країни з громадянами є односторонніми не тому, що ми зобов'язані країні, а тому, що країні не до нас...
і мешканці захоплених територій це відчули у повній мірі...
колись Ви це зрозумієте...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #71 : Вересня 27, 2014, 03:14:19 15:14 »
За добробут і безпеку мешканців окупованих територій відповідальна окупаційна адміністрація. І до речі, скільки танків вже підбив профілактик?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #72 : Вересня 27, 2014, 03:19:55 15:19 »
вчора Україна понад усе була з Кормом та Донбасом...
сьогодні Україна понад усе без Криму та Донбасу...
якою Україна понад усе буде завтра?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #73 : Вересня 27, 2014, 03:22:44 15:22 »
Ой та ладно, вся ця фігня про те, що когось кинула українська влада в Криму , почалася тому, що там піздєц наступає.

Якби там все було ок, то ці всі кримчани , типу українські патріоти, були би патріотами російськими.

Нема там українських патріотів. Там на проукраїнські заходи в Сімферополі  виходило чоловік 100-200.

« Останнє редагування: Вересня 27, 2014, 03:25:00 15:25 від OlegSky »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #74 : Вересня 27, 2014, 03:24:07 15:24 »
вчора Україна понад усе була з Кормом та Донбасом...
сьогодні Україна понад усе без Криму та Донбасу...
якою Україна понад усе буде завтра?

Якою буде такою і буде. Залежить на тому де зупинять кацапів. Якщо срані кримчани з лугандонами країною  не задоволені їм вільно іти в Росію, Іспанію чи просто нахуй.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #75 : Вересня 27, 2014, 03:24:26 15:24 »
вчора Україна понад усе була з Кормом та Донбасом...
сьогодні Україна понад усе без Криму та Донбасу...
якою Україна понад усе буде завтра?

Нормальна буде. Вона й зараз з Кримом і Донбасом. Надає так би мовити, моральну підтримку :gigi:

Просто для того, що там поміняти світогляд, треба що люди пройшли через випробовування.


Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #76 : Вересня 27, 2014, 03:25:53 15:25 »
Ой та ладно, вся ця фігня про те, що когось кинула українська влада в Криму , почалася тому, що та піздєц наступає.

Якби там все було ок, то ці всі кримчани , типу українські патріоти, були би патріотами російськими.

Нема там українських патріотів. Там на проукраїнські заходи в Сімфрополі  виходило чоловік 100-200.

Українські патріоти там зараз мусили б підкладати  саморобні вибухові пристрої під російські конвої. Дочекаєшся від них да....

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #77 : Вересня 27, 2014, 03:26:30 15:26 »
Ой та ладно, вся ця фігня про те, що когось кинула українська влада в Криму , почалася тому, що там піздєц наступає.

Якби там все було ок, то ці всі кримчани , типу українські патріоти, були би патріотами російськими.

Нема там українських патріотів. Там на проукраїнські заходи в Сімферополі  виходило чоловік 100-200.
Профілактика, ніби, займав досить річну позицію і раніше, і під час окупації...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #78 : Вересня 27, 2014, 03:28:16 15:28 »
Ой та ладно, вся ця фігня про те, що когось кинула українська влада в Криму , почалася тому, що там піздєц наступає.

Якби там все було ок, то ці всі кримчани , типу українські патріоти, були би патріотами російськими.

Нема там українських патріотів. Там на проукраїнські заходи в Сімферополі  виходило чоловік 100-200.
Профілактика, ніби, займав досить річну позицію і раніше, і під час окупації...

Ну і хєр з ним. Хай збирає боївку а не пиздить по форумах

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #79 : Вересня 27, 2014, 03:30:10 15:30 »
вчора Україна понад усе була з Кормом та Донбасом...
сьогодні Україна понад усе без Криму та Донбасу...
якою Україна понад усе буде завтра?

Якою буде такою і буде. Залежить на тому де зупинять кацапів. Якщо срані кримчани з лугандонами країною  не задоволені їм вільно іти в Росію, Іспанію чи просто нахуй.
нещодавно донецькі проффффесіонали пропонували всім незадоволеним відправлятися мити унітази у ойропу...
і так, вони теж казали про те, що треба більше робити для країни, а не вимагати чогось...
хочу зрозуміти різницю...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #80 : Вересня 27, 2014, 03:33:12 15:33 »
для MakYury

а ви особа без батьківщини і родичів?

Україна понад усе, від Сяну до Дону.
Тільки думати треба не одним днем, а мінімум десятиліттями, а краще, як китайці сторіччями.

поки німці говорять Німечина понад усе і не лізуть до сусідів, я тільки за. поки росіяни кричать Росія для росіян і не лізуть до сусідів - я за.
ми не нападали ніколи і ні на кого

Націоналізм - це не нацизм. Кожна нація має право на націаональну державу.

Коли до Вас дійде, що держава - це ми.
Тому на ЗУ чисто і спокійно, а в Львові можна говорити на російській чи польскій.
А апарат ми змінимо, сподіваю цю думку поділяє більшість громадян і будуть голосувати не за гречку.

Самі, тільки самі.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #81 : Вересня 27, 2014, 03:33:36 15:33 »
вчора Україна понад усе була з Кормом та Донбасом...
сьогодні Україна понад усе без Криму та Донбасу...
якою Україна понад усе буде завтра?

Якою буде такою і буде. Залежить на тому де зупинять кацапів. Якщо срані кримчани з лугандонами країною  не задоволені їм вільно іти в Росію, Іспанію чи просто нахуй.
нещодавно донецькі проффффесіонали пропонували всім незадоволеним відправлятися мити унітази у ойропу...
і так, вони теж казали про те, що треба більше робити для країни, а не вимагати чогось...
хочу зрозуміти різницю...

Пояснюю. Країна тобі ні хєра не винна. Можеш мити унітази, можеш друшляти первак а можеш просто іти на хуй. Свобода вона така. Країна лише дозволя тобі шукати своє щастя чи зайопує всякою фігнею.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #82 : Вересня 27, 2014, 03:37:10 15:37 »
Українські патріоти там зараз мусили б підкладати  саморобні вибухові пристрої під російські конвої. Дочекаєшся від них да....
Ага, счаз тока трусы подтяну и пойду взрывать. Украина САМА сдает территорию вместе с населением, а я должен с голым жопом переть на вооруженных дядек, которые применят оружие без всяких сантиментов, шоб эту территорию Украине вернуть? Просто, со временем, будем разбегаться отсюда, а Украина пусть решает проблемы которые сама же и создала.
sine ira et studio

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #83 : Вересня 27, 2014, 03:39:13 15:39 »
для MakYury

а ви особа без батьківщини і родичів?

Україна понад усе, від Сяну до Дону.
Тільки думати треба не одним днем, а мінімум десятиліттями, а краще, як китайці сторіччями.

поки німці говорять Німечина понад усе і не лізуть до сусідів, я тільки за. поки росіяни кричать Росія для росіян і не лізуть до сусідів - я за.
ми не нападали ніколи і ні на кого

Націоналізм - це не нацизм. Кожна нація має право на націаональну державу.

Коли до Вас дійде, що держава - це ми.
Тому на ЗУ чисто і спокійно, а в Львові можна говорити на російській чи польскій.
А апарат ми змінимо, сподіваю цю думку поділяє більшість громадян і будуть голосувати не за гречку.

Самі, тільки самі.

абсолютно не співпадає з посилом першого повідомлення...
ми це ті хто при владі у даний момент?
чи всі?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #84 : Вересня 27, 2014, 03:39:26 15:39 »
для MakYury

повторюю, важко бути дерев*яним

чи по новій мантра про те, що всі вони однакові?
різниця очевидна.

Вони тільки казали, а ці працюють.
Вони працювали на власну кишеню і рашку. Чи ви не помітили, як розвалювали і знищували країну?

Ця влада, на даному етапі робить вірні кроки і динаміка мені не дуже подобається, але це життя.
Ця влада приймає закони, які мене влаштовують, а виконання ми проконтролюємо.

А ще ця влада розуміє, що її знесуть на раз, тільки варто почати діяти проти інтересів народу.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #85 : Вересня 27, 2014, 03:41:22 15:41 »
для MakYury

ми це Тризуб ім. С. Бандери, це ПС, це тисячі патріотів.
ми при владі не були ніколи і на даний момент не ставимо собі за мету прийти до влади.

на даному етапі, головна задача контроль влади та люстрація.

в чому протиріччя з першим постом?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #86 : Вересня 27, 2014, 03:43:56 15:43 »
Українські патріоти там зараз мусили б підкладати  саморобні вибухові пристрої під російські конвої. Дочекаєшся від них да....
Ага, счаз тока трусы подтяну и пойду взрывать. Украина САМА сдает территорию вместе с населением, а я должен с голым жопом переть на вооруженных дядек, которые применят оружие без всяких сантиментов, шоб эту территорию Украине вернуть? Просто, со временем, будем разбегаться отсюда, а Украина пусть решает проблемы которые сама же и создала.

Должен. Не мне тебе это говорить но должен. И я хорошо понимаю почему не будешь. Поэтому Крым больше и не Украина. Надолго.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #87 : Вересня 27, 2014, 03:45:34 15:45 »
Українські патріоти там зараз мусили б підкладати  саморобні вибухові пристрої під російські конвої. Дочекаєшся від них да....
Ага, счаз тока трусы подтяну и пойду взрывать. Украина САМА сдает территорию вместе с населением, а я должен с голым жопом переть на вооруженных дядек, которые применят оружие без всяких сантиментов, шоб эту территорию Украине вернуть? Просто, со временем, будем разбегаться отсюда, а Украина пусть решает проблемы которые сама же и создала.

Ну от бачиш. А бандерівці так не думали і перли на озброєних дядьків. Я ж кажу , вам не потрібна Україна.
Ви живете по принципу : "Моя Родина там, где колбаса дешевле"  :gigi:

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #88 : Вересня 27, 2014, 03:51:41 15:51 »
Я ж кажу , вам не потрібна Україна.
Ви живете по принципу : "Моя Родина там, где колбаса дешевле"  :gigi:
Ганьба мне и позор! :weep:
sine ira et studio

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #89 : Вересня 27, 2014, 04:04:06 16:04 »
вчора Україна понад усе була з Кормом та Донбасом...
сьогодні Україна понад усе без Криму та Донбасу...
якою Україна понад усе буде завтра?

Якою буде такою і буде. Залежить на тому де зупинять кацапів. Якщо срані кримчани з лугандонами країною  не задоволені їм вільно іти в Росію, Іспанію чи просто нахуй.
нещодавно донецькі проффффесіонали пропонували всім незадоволеним відправлятися мити унітази у ойропу...
і так, вони теж казали про те, що треба більше робити для країни, а не вимагати чогось...
хочу зрозуміти різницю...

Пояснюю. Країна тобі ні хєра не винна. Можеш мити унітази, можеш друшляти первак а можеш просто іти на хуй. Свобода вона така. Країна лише дозволя тобі шукати своє щастя чи зайопує всякою фігнею.

то поки ти не потрібен'країні чи вона не завинила тобі у іншій спосіб...
втрата Криму та Донбасу то чиста помилка влади...
винних, між іншим, не видно, ніхто нічого не руйнував...