Автор Тема: Шуфричу в Одессе приготовили персональный мусорный бак и сделали массаж лица  (Прочитано 8717 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Одесса продолжает радовать!  :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
А ведь мог культурно отлежаться в мусорном баке...

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Хорошо,но мало!
Пора уже:

Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
А ведь мог культурно отлежаться в мусорном баке...
+100  :smiley24:
Ник зарезервирован

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Одеса, як завжди на висоті. Одесити, я вас всіх люблю... побільше б до Вас таких політиків як нюся відправляти для нанесення тяжких тілесних камуфляжу, тьху макіяжу  :smilie5:

 :upa
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
ой, вони будет.... 100% будет волать про тяжкие телесные. Ща поедет побои снимать.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
А ведь мог культурно отлежаться в мусорном баке...

+100

і ділов то всього позору на три хвилини :) :Vedy_sebe:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
ой, вони будет.... 100% будет волать про тяжкие телесные. Ща поедет побои снимать.

ні, ну судячи по фоткам і відео, звіздюлєй одесити відсипали щедро, так сказати від душі  :smilie7: :smilie5:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
ой, вони будет.... 100% будет волать про тяжкие телесные. Ща поедет побои снимать.
и рассказывать про тяжелый тупой предмет... :spruce_up:
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
ой, вони будет.... 100% будет волать про тяжкие телесные. Ща поедет побои снимать.

ні, ну судячи по фоткам і відео, звіздюлєй одесити відсипали щедро, так сказати від душі  :smilie7: :smilie5:
ну сміхуйочки сміхуйочками, а справу таки відкриють, причому не хуліганку, бо це чмо таки недоторкане.

Astronaut

  • Гість
Как сегодня да в Одессе
Отмудохали мы Несю
 :smiley24:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Поїхав Шуфрич у Одесу,
хоча казали всі: "Не йди!"
Ввалили Шуфричу сьогодні
П*зди..
упёрто

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
ой, вони будет.... 100% будет волать про тяжкие телесные. Ща поедет побои снимать.

ні, ну судячи по фоткам і відео, звіздюлєй одесити відсипали щедро, так сказати від душі  :smilie7: :smilie5:
ну сміхуйочки сміхуйочками, а справу таки відкриють, причому не хуліганку, бо це чмо таки недоторкане.

ну відкриють, ну відповідно по факту, бо ті хто бив були в балаклавах, тобто так і напишуть у справі "нюся відгріб піздюлєй від неустановлених осіб"...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Интересно, к Шустеру в пятницу пойдет?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Интересно, к Шустеру в пятницу пойдет?

И не сомневайтесь.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Интересно, к Шустеру в пятницу пойдет?

И не сомневайтесь.
Надеюсь, опухший ...  :shuffle:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Хероватый Тiрасполь @whotiraspol · 15 хв.15 хвилин тому

Щас Аваков такой: Шуфричу? Пизды? Да и хуй с ним. Главное, чтобы люди не пострадали.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Хочу высказаться по поводу избиения нестора шуфрича! *бало у него мягкое, ботокс смягчает удар и бить его одно удовольствие... :smiley24:
https://twitter.com/TukvaSociopat

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Цитувати
Хероватый Тiрасполь @whotiraspol · 15 хв.15 хвилин тому

Щас Аваков такой: Шуфричу? Пизды? Да и хуй с ним. Главное, чтобы люди не пострадали.


 :lol: :weep: :lol: :smiley24:

ну і +1  :smilie3:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Интересно, к Шустеру в пятницу пойдет?

И не сомневайтесь.
Надеюсь, опухший ...  :shuffle:

Это да. Репу ему хорошо начистили. За два дня не сойдет. Будет орать про "неправовое государство" и "самосуд" 100%.

Надо ему сразу в студии сказать, что в ПРАВОВОМ государстве он бы 100% получил или "двадцатку", или "пожизненное", причем без права досрочного освобождения.
« Останнє редагування: Вересня 30, 2014, 03:08:19 15:08 від Geo »

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
А от реально, міг подумати нюся хоча б рік тому, що 30 вересня Одеса так радо його зустріне?  :smilie3:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Astronaut

  • Гість
А от реально, міг подумати нюся хоча б рік тому, що 30 вересня Одеса так радо його зустріне?  :smilie3:
Назвался народным депутатом - пообщайся с народом  :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
если Николаев - царевомордобойск, то Одесса - нюсемордобойск!


 :super: :smiley15: :Razom:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Схвалюю. Ця сука ще не отримала своє за ЦВК у 2004-му.
Шуфрич получил удар по голове

З огляду на те,що воно щебече постійно,напрошується висновок,що по голові його таки давно вдарили.А відео з Одеси хочеться дивитись знов і знов.Це що потрібно про себе любимого думати,щоб бути впевненим що пику не натовчуть,а воно дивись як складається.Одеситам респектище!
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Последствия драки в Одессе - у Шуфрича сотрясение мозга и закрытая черепно-мозговая травма.
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Последствия драки в Одессе - у Шуфрича сотрясение мозга и закрытая черепно-мозговая травма.

Сотрясение чего?

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Последствия драки в Одессе - у Шуфрича сотрясение мозга и закрытая черепно-мозговая травма.

Сотрясение чего?

ну не скажите, "мозг" у него всегда был, он хитрый и изворотливый

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Я не кровожерлива, але скільки років, коли бачила цю бридку морду по ТБ, я мріяла, щоб хтось гарно по ній заїхав... :shuffle:
Взагалі то, в Україні така люстрація стає традицією, і щоразу більш "конкретною".
Це доказ того, що якщо не діє державне правосуддя, буде діяти вуличне.
Високопосадовцям потрібно це нарешті зрозуміти і відкривати реальні справи проти того лайна, яке спаскудилось.
Повторююсь, ніхто не покараний за вбивства і каліцтва майданівців, ні проти одного ригоанала не відкрито кримінальну справу. Хоча, впевнена, там на кожного можна при бажанні нарити.
І якщо після сьогоднішньої події прокуратура відкриє справу на одеситів, може статися непередбачуване...