Автор Тема: А в цей час у славному місті Львові - таможня дайот добро!  (Прочитано 1990 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Oleg Ivanov
10 mins ·

Депутат Львовского облсовета Иван Бокало (известный как старший инспектор отдела технических средств контроля Львовской таможни) с размахом выдал дочь замуж. НЕТ не зависть душит , а стыд , когда госчинуша бросает на ветер сотни тысяч далеко незаработанных денег, а волонтеры собирают по копейке на протезы для солдат - инвалидов. КУДА СМОТРИТ ПРОКУРОР. В БОКАЛ НА ЭТОЙ ЖЕ СВАДЬБЕ. Молодожена в АТО на медовый месяц.











« Останнє редагування: Жовтня 20, 2014, 04:52:31 16:52 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Грошей татусь накрав багатенно,по рівню весілля видно, але позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Грошей татусь накрав багатенно,по рівню весілля видно, але позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою

Українська мова може стати індульгенцією від покарання за злодійство?  :smilie11:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Грошей татусь накрав багатенно,по рівню весілля видно, але позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою
Позитив будет тогда, когда чинушу под люстрацию проведут подальше от "хлебного" места.
Пока народ отдает последние гроши на АТО, кормит, поет и обувает Армию, помогает провиантом и аммуницией, эта сука... гуляет на ворованные сотни тысяч... :super:
Это ж в какой стране надо родиться, что бы так не любить свой народ?
Стыд - позор! :Ganba:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Свинство.

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Грошей татусь накрав багатенно,по рівню весілля видно, але позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою

Українська мова може стати індульгенцією від покарання за злодійство?  :smilie11:
Звичайно ні, але це дуже добре, коли багаті та знамениті використовують українську мову в повсякденному житті та витрачають гроші в Україні, вони стають прикладом іншим.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Грошей татусь накрав багатенно,по рівню весілля видно, але позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою

Українська мова може стати індульгенцією від покарання за злодійство?  :smilie11:
Звичайно ні, але це дуже добре, коли багаті та знамениті використовують українську мову в повсякденному житті та витрачають гроші в Україні, вони стають прикладом іншим.

Вони не багаті і не знамениті. Вони прості  підкилимні злодії.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Грошей татусь накрав багатенно,по рівню весілля видно, але позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою

Українська мова може стати індульгенцією від покарання за злодійство?  :smilie11:
Звичайно ні, але це дуже добре, коли багаті та знамениті використовують українську мову в повсякденному житті та витрачають гроші в Україні, вони стають прикладом іншим.
При чем тут мова? Та й ще у Львовi?
Там все зрозумiло...
Справа не в мовi, а в тому, зо коли в краiнi вiйна... не можна так "гуляти"... :upa

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Грошей татусь накрав багатенно,по рівню весілля видно, але позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою
Пока народ отдает последние гроши на АТО, кормит, поет и обувает Армию,
Чим більше в людей грошей, тим більш далекі вони від цього. Родичка(з середнього класу) хотіла подарунок зробити на день народження, а коли я попросила, щоб вона ці гроші перевела волонтерам, то та майже не вдавилась слиною, розповідаючи як важко жити, а я вже забула коли ходила в магазин за новою сукнею - бо кожний магазин чи кафе це мінус від тієї суми, що я зможу дати волонтерам.
« Останнє редагування: Жовтня 20, 2014, 06:47:01 18:47 від ukrainochka15 »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Грошей татусь накрав багатенно,по рівню весілля видно, але позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою

а я по русски говорю, плачу все налоги и ничего не украл. наверное я злодей.
бля, триплфейспалм.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Чим більше в людей грошей, тим більш далекі вони від цього. Родичка(з середнього класу) хотіла подарунок зробити на день народження, а коли я попросила, щоб вона ці гроші перевела волонтерам, то та майже не вдавилась слюною, розповідаючи як важко жити, а я вже забула коли ходила в магазин за новою сукнею - бо кожний магазин чи кафе це мінус від тієї суми, що я зможу дати волонтерам.
То хiба люди?
То сучi пацюки, що жирують в тилу й роблять гешевт на всьому що можна...
Нема бажання дивитися на те лайно.
Бог iм суддя.
Хай будет родина, буде кохання...
Але не в цей час...
Та й без зайвоi показухи... :upa

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Ото ж і воно, що тяготи війни відчувають лише прості українці.
А вищі державні службовці, як жирували, так і продовжують жирувати.
Я бачу по наших містечкових прокурорах і суддях, літом відпочивали по супер дорогих курортах, купують нові дорогущі машини і т.д....

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Грошей татусь накрав багатенно,по рівню весілля видно, але позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою
а, ну це звичайно все виправдовує. Якщо злодій у Львові говорить українською - то під статті кримінального кодексу не підпадає. Або як весілля донечці під час війни влаштовує на хабарі - головне аби ж молодята українською говорили.

ви не повірите - у нас тут усі злодії, хабарники і корупціонери говорять винятково українською, ще й з правильним галицьким акцентом.
« Останнє редагування: Жовтня 20, 2014, 06:53:14 18:53 від PamTam »

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Грошей татусь накрав багатенно,по рівню весілля видно, але позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою

а я по русски говорю, плачу все налоги и ничего не украл. наверное я злодей.
бля, триплфейспалм.

Не нервуйтесь і не звертайте уваги, по ніку видно, що або 15-річна дитина написала, або звичайнісінький бютобот, забийте.По темі, митники, судді, мусора, прокурори, є суками, яких потрібно душити.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Я не виправдовую злочинців та вибачаюсь якщо когось образила українською мовою.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Я не виправдовую злочинців та вибачаюсь якщо когось образила українською мовою.

Шановна, не прикидайтесь ангелом, мова тут нідочого, не потрібно нагнітати, я також пишу і розмовляю українською, але ваші спроби роздмухати з нічого пожежу, видно неозброєним оком.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
І гловне, що цього злодія можна елементарно взяти і посадити. Звичайний аудит його офіційних доходів і неофіційних витрат все просто розставить на свої місця.
Хай Садовий і К (місцеві прокурори та судді) доведуть, що Львів типу європейське місто.
Бо європейськість не полягає у наявності старих костьолів та бруківки 16 століття, а насамперед у підзвітності чиновництва громадянам.
« Останнє редагування: Жовтня 20, 2014, 07:23:52 19:23 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Грошей татусь накрав багатенно,по рівню весілля видно, але позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою

а я по русски говорю, плачу все налоги и ничего не украл. наверное я злодей.
бля, триплфейспалм.

Конешно!
Большой проЦент "патриотов" так и думает.  :lol:  :laugh:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
І гловне, що цього злодія можна елементарно взяти і посадити. Звичайний аудит його офіційних доходів і неофіційних витрат все просто розставить на свої місця.
Хай Садовий і К (місцеві прокурори та судді) доведуть, що Львів типу європейське місто.
Бо європейськість не полягає у наявності старих костьолів та буківіки 16 століття, а насамперед у підзвітності чиновництва громадянам.
:smiley15:
Да того чинушу... нужно люстрировать по самые помидоры.
Что бы другим не повадно было. :upa

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Це ж треба так бути впевненим у своїй безкарності, щоб в такий час держслужбовцю демонструвати таку показну розкіш?
Зрозуміло, що одружуються і під час війни, але можна було зробити це скромно, а це виглядає як виклик суспільству.
З іншої сторони, хтось не демонструє свої крадені гроші, шифрується, і продовжує "косити бабло".
Тому тут не конкретно цей хробак потребує люстрації, а вся система.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Це ж треба так бути впевненим у своїй безкарності, щоб в такий час держслужбовцю демонструвати таку показну розкіш?
Зрозуміло, що одружуються і під час війни, але можна було зробити це скромно, а це виглядає як виклик суспільству.
З іншої сторони, хтось не демонструє свої крадені гроші, шифрується, і продовжує "косити бабло".
Тому тут не конкретно цей хробак потребує люстрації, а вся система.
Если завтра до Петра Ляксеича сия инфа дойдет... (а таки дойдет!), то послезавтра у этих "затейников" будет срочная люстрация с обыском всего, что только можно. :upa

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Я не виправдовую злочинців та вибачаюсь якщо когось образила українською мовою.

Шановна, не прикидайтесь ангелом, мова тут нідочого, не потрібно нагнітати, я також пишу і розмовляю українською, але ваші спроби роздмухати з нічого пожежу, видно неозброєним оком.
Та не нагнітайте. Шо тут кримінального написано "позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою". Ясно, що весілля було на крадені гроші, але я була приємно здивована що вони не їздять по Монакам(або як мінімум про них не говорять), і що розмовляють гарною українською мовою, яку я ніколи не чула в регіоні, де виросла.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Если завтра до Петра Ляксеича сия инфа дойдет... (а таки дойдет!), то послезавтра у этих "затейников" будет срочная люстрация с обыском всего, что только можно. :upa

Хочется верить,но звиняйте - не получается,ничего никому не будет,никакой люстрации.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline init

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 77
Це ж треба так бути впевненим у своїй безкарності, щоб в такий час держслужбовцю демонструвати таку показну розкіш?
Зрозуміло, що одружуються і під час війни, але можна було зробити це скромно, а це виглядає як виклик суспільству.
З іншої сторони, хтось не демонструє свої крадені гроші, шифрується, і продовжує "косити бабло".
Мене в цій ситуації цікавить лише виділене та походження коштів. Якби раптом це виявились чесно зароблені чи позичені гроші (взяли кредит на весілля, ага :lol:) - нехай граються, економіка і так дихає тяжко.

Тому тут не конкретно цей хробак потребує люстрації, а вся система.
Я звернув увагу, до речі. Чиновників навіть найдрібнішого рангу відразу видно. Якась така дивна хамська безкомпромісність них є. У Суворова про таке явище добре:
Цитувати
Откуда же в нем столько чванства, зазнайства, откуда у него такой взгляд? Спору нет: водитель-дублер запасной машины генерал-лейтенанта Парщикова не последняя величина в штабе округа. Но откуда у него все-таки столько презрения?
А может быть, руководители наши имеют какую-то специальную систему отбора людей, меченых печатью холуйства? Ведь на тракторе парень в колхозе навоз возил, не больше. Где ж это он нахвататься успел? А может быть, мы все такие, дорвавшись до подножия пирамиды власти, забываем все, кроме себя, и, ослепленные могуществом власти, презираем всех нижестоящих?
Что же позволяет себе личная кухарка или уборщица спальни, они-то к персоне товарища Парщикова куда ближе стоят, чем Миша, и не один год? А если товарищ Парщиков вдруг станет генерал-подполковником и не заместителем, а командующим округом? Что тогда Миша позволит себе? От этого начинала кружиться голова.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Я не виправдовую злочинців та вибачаюсь якщо когось образила українською мовою.

Шановна, не прикидайтесь ангелом, мова тут нідочого, не потрібно нагнітати, я також пишу і розмовляю українською, але ваші спроби роздмухати з нічого пожежу, видно неозброєним оком.
Та не нагнітайте. Шо тут кримінального написано "позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою". Ясно, що весілля було на крадені гроші, але я була приємно здивована що вони не їздять по Монакам(або як мінімум про них не говорять), і що розмовляють гарною українською мовою, яку я ніколи не чула в регіоні, де виросла.

Нагнітаєте ви, акцентуючи увагу на мові, якою спілкуються ті мажорики.Якщо ви не чули гарної мови, то виникає питання, в якому районі ви виросли, не в підмосков'ї часом?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Я не виправдовую злочинців та вибачаюсь якщо когось образила українською мовою.

Шановна, не прикидайтесь ангелом, мова тут нідочого, не потрібно нагнітати, я також пишу і розмовляю українською, але ваші спроби роздмухати з нічого пожежу, видно неозброєним оком.
Та не нагнітайте. Шо тут кримінального написано "позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою". Ясно, що весілля було на крадені гроші, але я була приємно здивована що вони не їздять по Монакам(або як мінімум про них не говорять), і що розмовляють гарною українською мовою, яку я ніколи не чула в регіоні, де виросла.

вот если б они в Харькове допустим проживали б, я была б действительно удивлена, а так ваша мысль сомнительна

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Я не виправдовую злочинців та вибачаюсь якщо когось образила українською мовою.

Шановна, не прикидайтесь ангелом, мова тут нідочого, не потрібно нагнітати, я також пишу і розмовляю українською, але ваші спроби роздмухати з нічого пожежу, видно неозброєним оком.
Та не нагнітайте. Шо тут кримінального написано "позитив, що пара познайомилась в Трускавці, а не в Монако, всі розмовляють гарною українською мовою". Ясно, що весілля було на крадені гроші, але я була приємно здивована що вони не їздять по Монакам(або як мінімум про них не говорять), і що розмовляють гарною українською мовою, яку я ніколи не чула в регіоні, де виросла.

Нагнітаєте ви, акцентуючи увагу на мові, якою спілкуються ті мажорики.Якщо ви не чули гарної мови, то виникає питання, в якому районі ви виросли, не в підмосков'ї часом?
Київ

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
В тему.
Тільки що на ТВІ політичні експерти говорили, що нічого прийнятий закон про люстрацію не зробить.
У нас, виявляється, вже 5 років діє закон, по якому всі державні чиновники і службовці, в ому числі і судді-прокурори, повинні звітувати про своє майно і витрати. Навіть є спеціальні органи, які тим займаються. І що воно дало?
Так як і по теперішньому закону люстрацію на Харківщині буде проводити дочка чєчєтова. Вже й не смішно... :smilie2:
Так що толку з тих законів, якщо їх ніхто не збирається виконувати...і що з тим робити?.. :shuffle:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Та що ви причепились до україночки 15?.. :shuffle:..ну трохи не так написала...
Я коли побуду пару днів в Києві, теж радуюсь українській мові, якщо десь почую. Набридло в деяких українських містах, тим більше в столиці, відчувати себе іноземкою.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Шавлія, ні до кого я не чіпляюсь, прсто перш ніж щось писати, або говорити, потрібнотдумати головою.Одні вже кричали, расія-расія, а зараз наші найкращі люди гинуть.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.