Автор Тема: Новини театру БД Україно-Російської війни2014(Лайфньюз не пропонувати)частина№12  (Прочитано 300524 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline Евгений

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 541
И теперь вся эта банда в шапочках полезет к нам, так как самим жрать нечего. Аналогия с саранчой напрашивается :(

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
10.11.14 14:31
 Украина направляет на фронт 203-мм гаубицы "Пион". ВИДЕО
Вооруженные силы Украины активно восстанавливают самоходный артиллерийские установки 2с7 "Пион".

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на телеканал 24, сейчас данные САУ восстанавливают на мощностях предприятия "Шепетовский ремонтный завод" (г. Шепетовка) и как стало известно и на ремзаводе в городе Ровно. В 1996 году Украина отказалась от "Пионов" из-за их способности стрелять снарядами с ядерным зарядом. Теперь дальнобойную артиллерию снимают с хранения и приводят в боевое состояние.


2с7 "Пион" - это советская самоходная гаубица, предназначена для подавления тылов, уничтожение особо важных объектов и средств ядерного нападения в тактической глубине на расстоянии до 47 км.
Источник: http://censor.net.ua/v311177 відео за посиланням
с Пионами не всё так просто, у нас к ним зарядов оказывается нет, и документация осталась в Питере на заводе-изготовителе. может быть подставой России для обвинений в нарушении "чегототам"

Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Министерство иностранных дел Украины предостерегает от необоснованной критики ОБСЕ, чтобы не подыгрывать Российской Федеарации.

Такое заявление сделал посол МИД Украины по особым поручениям Дмитрий Кулеба, сообщает «Украинская правда».

«Конечно, обоснованная критика в адрес ОБСЕ возможна, но уничтожать ОБСЕ в публичном пространстве означает — подыгрывать России», — отметил он.

При этом украинский дипломат добавил, что в Мариуполе Донецкой области официально присутствуют 25 наблюдателей ОБСЕ, среди них трое человек из РФ. Из 268 наблюдателей организации, работающих на Донбассе, лишь 18 являются россиянами.

«ОБСЕ это консенсусная организация, мы не можем запретить государству давать людей в состав миссии. Вместе с тем есть лимит, максимум 10% от состава миссии могут быть представители одной государства», — сказал он.

В свою очередь «Украинская правда» информирует, что в миссии ОБСЕ работают граждане Молдовы, Таджикистана, Кыргызстана, Эстонии, Литвы, Латвии, Армении, Беларуси и РФ.

Как сообщалось, ранее российско-террористические войска регулярно включали так называемые «глушилки», которые мешали беспилотникам ОБСЕ вести наблюдение за территориями, подконтрольными боевикам Донбасса.

В то же время мониторинговая миссия ОБСЕ зафиксировала в центре Донецка конвой из 43 военных грузовиков, перевозивших артиллерийские установки. Из них — 5 грузовиков перевозили артиллерию калибром в 120 миллиметров, еще 5 — реактивные системы залпового огня.

Сегодня сообщалось, что наблюдатели ОБСЕ передают россиянам информацию о позиции украинских войск на Донбассе. Кроме того, некоторые из них якобы являются сотрудниками российских спецслужб.

http://fakty.ua/190931-rossiyane-ne-dominiruyut-v-sostave-missii-obse-na-donbasse---mid-ukrainy

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
При этом украинский дипломат добавил, что в Мариуполе Донецкой области официально присутствуют 25 наблюдателей ОБСЕ, среди них трое человек из РФ. Из 268 наблюдателей организации, работающих на Донбассе, лишь 18 являются россиянами.

«ОБСЕ это консенсусная организация, мы не можем запретить государству давать людей в состав миссии. Вместе с тем есть лимит, максимум 10% от состава миссии могут быть представители одной государства», — сказал он.

В свою очередь «Украинская правда» информирует, что в миссии ОБСЕ работают граждане Молдовы, Таджикистана, Кыргызстана, Эстонии, Литвы, Латвии, Армении, Беларуси и РФ.

Тобто 5 з восьми країн - під крилом ФСБ? І ніякої німчури, еспанців або бритів?

Теж мені спростування  :smilie11:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Якщо  у складі місії представників жодної країни не може бути більше, ніж 10 відсотків, то в кожній місії має брати участь не менш, ніж 10 країн, а я нарахував вісім. Теж щось не стикується?

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Якщо  у складі місії представників жодної країни не може бути більше, ніж 10 відсотків, то в кожній місії має брати участь не менш, ніж 10 країн, а я нарахував вісім. Теж щось не стикується?

то москальска математика  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Якщо  у складі місії представників жодної країни не може бути більше, ніж 10 відсотків, то в кожній місії має брати участь не менш, ніж 10 країн, а я нарахував вісім. Теж щось не стикується?

Не кажучи вже про те, що одна з країн в списку - де-факто учасник конфлікту.  :Sho_za:

Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359

В свою очередь «Украинская правда» информирует, что в миссии ОБСЕ работают граждане Молдовы, Таджикистана, Кыргызстана, Эстонии, Литвы, Латвии, Армении, Беларуси и РФ.

Тобто 5 з восьми країн - під крилом ФСБ? І ніякої німчури, еспанців або бритів?

Теж мені спростування  :smilie11:

ну арешта дві сирійці і Ко  :laugh:

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Батальйон спеціального призначення "Азов" - нова сторінка

http://www.unian.net/politics/1008083-azov-soobschaet-ob-unichtojenii-diviziona-rossiyskih-voysk-pod-mariupolem.html

Государственная организация · Нравится 22 166 пользователям · 2 ч. ·
Уничтожена группа россиян, которая вела обстрелы в Азовско-Мариупольском направлении. «Груз-200» - до 170 человек.
Силами АТО был нанесен удар по позициям российских войск в Докучаевске Донецкой области.
Вчера были накрыты позиции 439 реактивной бригады под Докучаевском. По предварительным данным, полностью уничтожен один дивизион. Потери до 170 человек.
Вооружение данного подразделения представлено 300-мм реактивными системами залпового огня «Смерч», предположительный состав дивизиона – 4 реактивные системы (в составе бригады три дивизиона «Смерч», а всего - 12 единиц). Возможно, два других дивизиона бригады располагаются на других участках российско-украинской границы.
439-я гвардейская реактивная артиллерийская Перекопская ордена Кутузова бригада в/ч 69673 Южного военного округа, базируется в Астраханской области, в г. Знаменске, возле ракетного полигона Капустин Яр. На вооружении бригады состоит 12 единиц 300-мм РСЗО «Смерч» (9А52) и 21 единица 220-мм РСЗО «Ураган».
‪#‎Азов‬ ‪#‎Марiуполь‬
Поделиться · 5384697

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Силовиков под Мариуполем накрыли минометным огнем

В результате минометного обстрела позиций сил АТО недалеко от населенного пункта Чермалык (35 км от Мариуполя) ранен один украинский военнослужащий.
Об этом сообщает Штаб обороны Мариуполя в Фейсбуке.

"11:45 - минометный обстрел позиций сил АТО недалеко от населенного пункта Чермалык. Один военнослужащий ранен. Пострадавший находится в больнице скорой помощи", - говорится в сообщении.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Rodion Shovkoshytnyi
Вчора о 13:18 · Відредаговане ·

- У нас тут вчора фєстіваль був піпєц! Екіпаж БМП з 93-ї отримав наказ рушити під міст. Але сплутали право з ліво, а ще поворот, і поїхали прямо в Донецьк! Сидимо ми такі собі на передньому блок-посту. За декілька сот метрів сєпарській, і щє трохи далі їхній укрєп-район. І тут пролітає наш БМП. Ми в шоці! Кричимо! Вони не чують! Їдуть далі. Пацани пролетіли наше мінне поле, сепарське і зупинилися у них на блок-посту. Один відкриває люка, висовується з нього...Каже: "бачу - аквафреш російський і прапор денеер.. Стоять два сєпари з сігами, офанарєвші, зирять на мене. Ну, я одного поклав, швиденько нирнув в коробку і назад". Вони знову проскочили вороже мінне поле, а вже на нашому підірвалися. Виповзли цілі, біжать до нас, ми з усіх стволів прикриваємо, а в сраку БМП-ки сєпари дві мухи і птурс запустили. Потім артою як дали нам..Але всі цілі. Таке.
- ...?!
- Та просто хлопці тільки приїхали сюди, ще не "місцеві"...
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Василь Савчур
4 год ·

Ліворуч і праворуч один і той самий чоловік, сфотографований з різницею в кілька років. Історія Миколи Вороніна кіборга і пацифіста.

Ще кілька років тому він був відомим у вузькому колі диваком пацифістом, який мріяв урятувати Землю від екологічної катастрофи, займався духовною практикою, жив з дружиною у власноруч виритій норі серед поля на Донбасі, доглядав за звіриною і харчувався корінцями і травою.

Сьогодні Микола один з тих злих і лютих кіборгів що захищають Донецький аеропорт!

Quo Vadis

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
золота в нього жінка

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Василь Савчур
4 год ·

Ліворуч і праворуч один і той самий чоловік, сфотографований з різницею в кілька років. Історія Миколи Вороніна кіборга і пацифіста.

Ще кілька років тому він був відомим у вузькому колі диваком пацифістом, який мріяв урятувати Землю від екологічної катастрофи, займався духовною практикою, жив з дружиною у власноруч виритій норі серед поля на Донбасі, доглядав за звіриною і харчувався корінцями і травою.

Сьогодні Микола один з тих злих і лютих кіборгів що захищають Донецький аеропорт!

Мда, якщо вже таких людей хуйловці дістали...

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Там кажуть, що кіборгами в аеропорту керує професор з фізики. І порівняти яка срань протистоїть з протилежного боку. Боротьба світоглядів, середнього класу проти союзу люмпенів та феодалів...

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Там кажуть, що кіборгами в аеропорту керує професор з фізики. І порівняти яка срань протистоїть з протилежного боку. Боротьба світоглядів, середнього класу проти союзу люмпенів та феодалів...
борьба физиков-ядерщиков против заправщиков с АЗС

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
відповідь на ультиматум сепарів.. там серед бійців є хлопці зі "Свободи" не дай бог на них будуть царапини чи синці. Вам сука підари пекло здасться раєм, (на сході воює від 1200 до 1500 Свободи) ми будем різати ваших жінок,  дітей до 7го покоління. не дай вам бог зачепити наших хлопців. Вам уські підари здадуться манною небесню... БУДЕМ РІЗАТИ ВСІХ - ЦЕ Я КАЖУ ПРАПОРОНОСЕЦЬ ПЕРШОЇ ЧОРНОЇ СОТНІ ВО "Свобода" Слава нації..
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Є РЕЧІ ЯКІ НЕ ВАРТО ЗАЧІПАТИ... ви їх перейшли...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
і я тепер розумію сталіна донбас - це худоба - під ніж...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
відповідь на ультиматум сепарів.. там серед бійців є хлопці зі "Свободи" не дай бог на них будуть царапини чи синці. Вам сука підари пекло здасться раєм, (на сході воює від 1200 до 1500 Свободи) ми будем різати ваших жінок,  дітей до 7го покоління. не дай вам бог зачепити наших хлопців. Вам уські підари здадуться манною небесню... БУДЕМ РІЗАТИ ВСІХ - ЦЕ Я КАЖУ ПРАПОРОНОСЕЦЬ ПЕРШОЇ ЧОРНОЇ СОТНІ ВО "Свобода" Слава нації..

Чергове загострення?

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052


Саме головне зараз, робити кожному все що можна для перемоги. Не можеш зараз взяти в руки автомат, бери слово, бери гривню в руки або й просто руки та бігом допомагати.


ЗІ: це до тих, хто ще й досі тільки на форумах мішки ворочає
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Ліворуч і праворуч один і той самий чоловік, сфотографований з різницею в кілька років. Історія Миколи Вороніна кіборга і пацифіста.



Я спочатку глянув на праве фото і подумав, що це Шева пішов в АТО  :shuffle:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Мирон іди на х.. я своїх стримувати не буду нема підстав......
вони самі накликали на себе меч відплати.....
я навіть піля нашої розмови, тут наголошую.. полонених - не брати всіх в сад
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809


Саме головне зараз, робити кожному все що можна для перемоги. Не можеш зараз взяти в руки автомат, бери слово, бери гривню в руки або й просто руки та бігом допомагати.


ЗІ: це до тих, хто ще й досі тільки на форумах мішки ворочає

А це як сюди попало?
Звідки фотка?

Offline buffer overflow

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 67
Там кажуть, що кіборгами в аеропорту керує професор з фізики
Замість організувати фірму, набрати електронщиків та програмерів та розробляти високоточну зброю, професора шмаляють з автоматів?
Піздець всім сподіванням...

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
там блядь бакалаври і аспіранти з фізики - мої хлопці...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052


Саме головне зараз, робити кожному все що можна для перемоги. Не можеш зараз взяти в руки автомат, бери слово, бери гривню в руки або й просто руки та бігом допомагати.


ЗІ: це до тих, хто ще й досі тільки на форумах мішки ворочає

А це як сюди попало?
Звідки фотка?

З Маріуполю
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Радник заступника міністра оборони Василь Будик вибачився перед місією ОБСЄ за свою резонансну заяву.

«Була озвучена моя особиста думка, і вона виявилося помилковою», – сказав він в ефірі 5 каналу у вівторок ввечері, інформує Українська правда.

Раніше Будик повідомив, що 80% співробітників місії ОБСЄ, які працюють в районі Маріуполя, є громадянами Росії, багато з них – колишні співробітники спецслужб. «Я чув розмови, в яких вони називають наших солдат «укропами», – обурювався він.

«Місія ОБСЄ – це не моя парафія, в якій я повинен працювати. І розібравшись сьогодні в ситуації, я дійсно розумію, що те джерело інформації, яке мені озвучило подібну цифру – 80%... я так підозрюю, що це було просто «вкидання», і цифра 80% не відповідає дійсності...» – сказав радник в ефірі телепрограми.

«Повинен визнати, що справжні цифри не відповідають тому, що було сказано. І я не хотів критикувати... я не міг подумати, що це може бути подано таким чином, що викликало таку неприємну ситуацію. Я хотів би вибачитися перед місією ОБСЄ», – додав Будик.

В свою чергу радник глави СБУ Маркіян Лубківський висловив думку, що російська сторона працює на те, «щоб втягнути нас в критику ОБСЄ» і «показати нас країною, яка не дотримується домовленостей і ставить під сумнів мандат ОБСЄ, щоб втягнути нас у боротьбу проти авторитетної міжнародної організації».

У МЗС України вже заявили, що росіян у спостережній місії ОБСЄ на Донбасі не більше 10% і застерегли від необдуманих нападок на ОБСЄ.

http://zik.ua/ua/news/2014/11/11/ya_hotiv_by_vybachytysya_pered_misiieyu_obsye_mene_dezinformuvaly__budyk_539685

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809


Саме головне зараз, робити кожному все що можна для перемоги. Не можеш зараз взяти в руки автомат, бери слово, бери гривню в руки або й просто руки та бігом допомагати.


ЗІ: це до тих, хто ще й досі тільки на форумах мішки ворочає

А це як сюди попало?
Звідки фотка?

З Маріуполю

Та знаю шо з Маріуполю.
Вірніше з "передка".
Звідки ти її стирив,бо я сюди не викладав.)))