Автор Тема: Мне кто-то может объяснить связь между...  (Прочитано 4430 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sotka

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 138
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #60 : Жовтня 29, 2014, 10:02:29 22:02 »

Дрейк, мне плевать, являюсь я для вас авторитетом или нет, и шо ви там мне намекаете. Единственно, что интересно, насколько быстро у такого человека, как вы, изменится мнение, да и то в общем-то понятно.

Одно не понятно почему Вас волнует именно мое мнение? Вы мною одержимы? :)


Наоборот, это у вас что-то личное, возможно, переоценка собственной значимости. Видите ли, вы как лицо свободного форума (Чупс), влияте на то, останется этот форум жить или нет. Так вот, если ваше иррациональное уйдет, то да, а если нет, то нет. В модераторы вы не годитесь, либо наУчитесь (ударение на У, чтобы вы не кричали, что вам дают ненужные советы) общаться нейтрально, без глубоко личных обид.


С другой стороны, вы поддерживаете форум своими ветками. Даже не знаю, но прочитав на другом форуме о вашей неадекватности, решил убедиться сам, не верил.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #61 : Жовтня 29, 2014, 10:02:43 22:02 »
да гамно тот закон

І що не треба було його приймати?
І чому він лайно, бо подав в його в раду Порошенко?
А чому ваша юлька не подала через своїх депутатів кращого закону?

Мне не даёт покоя фигура Егора Соболева. Очень подозрительная биография. Где-то была также о том, как этот закон можно использовать против патриотов. Против Наливайченко, например.

Та в нас для боротьби проти патрітоів 23 роки цілком успішно використовували вже існуючі закони, або і повне беззаконня. Останнє частіше.
А так то практично любий закон можна використовувати проти кого хочеш.
Так в цьму законі дійсно є неоднозначні норми.
Під дію норми про роботу в КДБ СРСР наприклад попада Гражданін, який безумовно є патріотом, і толковою людиною.
Але попадає.
А от чи ватрто було вводити цю норму чи краще її відмінити, бо під її дію попадають і цілком порядні люди, це вже набагато складніше питання.
Я наприклад відповіді на це питання не маю.
Що до Єгора Соболева, то я так само якось так з пересторогою до нього ставлюсь.
ХЗ чому так, ніби конкретно сказати немає що, ніби і првільний чувак, але чуйка якась нехороша що до нього.
Хоча можливо я помиляюсь.
« Останнє редагування: Жовтня 29, 2014, 10:08:34 22:08 від Askold »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #62 : Жовтня 29, 2014, 10:08:44 22:08 »



Наоборот, это у вас что-то личное, возможно, переоценка собственной значимости. Видите ли, вы как лицо свободного форума (Чупс), влияте на то, останется этот форум жить или нет. Так вот, если ваше иррациональное уйдет, то да, а если нет, то нет. В модераторы вы не годитесь, либо наУчитесь (ударение на У, чтобы вы не кричали, что вам дают ненужные советы) общаться нейтрально, без глубоко личных обид.


С другой стороны, вы поддерживаете форум своими ветками. Даже не знаю, но прочитав на другом форуме о вашей неадекватности, решил убедиться сам, не верил.


 :lol: :lol: :lol: :lol: Таки не удержался! Слабак! Прав Askold. БлондинкО в штанах.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #63 : Жовтня 29, 2014, 10:10:47 22:10 »

Дрейк, мне плевать, являюсь я для вас авторитетом или нет, и шо ви там мне намекаете. Единственно, что интересно, насколько быстро у такого человека, как вы, изменится мнение, да и то в общем-то понятно.

Одно не понятно почему Вас волнует именно мое мнение? Вы мною одержимы? :)


Наоборот, это у вас что-то личное, возможно, переоценка собственной значимости. Видите ли, вы как лицо свободного форума (Чупс), влияте на то, останется этот форум жить или нет. Так вот, если ваше иррациональное уйдет, то да, а если нет, то нет. В модераторы вы не годитесь, либо наУчитесь (ударение на У, чтобы вы не кричали, что вам дают ненужные советы) общаться нейтрально, без глубоко личных обид.


С другой стороны, вы поддерживаете форум своими ветками. Даже не знаю, но прочитав на другом форуме о вашей неадекватности, решил убедиться сам, не верил.

Хочеться ж людям таку фееричну маячню тут писати.
Ну реально ж потік свідомості.
Ні логіки, ні сенсу.
Прям як творіння проги "Бредогенератор" для створення контенту для ГС.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #64 : Жовтня 29, 2014, 10:13:21 22:13 »


Хочеться ж людям таку фееричну маячню тут писати.
Ну реально ж потік свідомості.
Ні логіки, ні сенсу.
Прям як творіння проги "Бредогенератор" для створення контенту для ГС.

Больше скажу "Бредогенератор" с комплексом неполноценности. Хотя может просто юлек обыкновенный обиженный :)

Юльок він по замовчуванню обіжений і обділений від народження.
Звідси і комплекси і арессивна нетерпимість.
Нещасні люди, ментальні інваліди.
Їм би обрати собі якогось достойного куміра, але нажаль вони здатні розуміти лише примітивні заклики та прості лозунги.
Саме для таких людей
« Останнє редагування: Жовтня 29, 2014, 10:17:36 22:17 від Askold »
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #65 : Жовтня 29, 2014, 10:14:39 22:14 »
Тобто Ви погоджуєтеся, що парламент повністю контролюється олігархами і вважаєте це цілком нормальним?

Ігарьоша, "я старий салдат і нє знаю слов любві"(с), але доведеться висловитися відверто: ви трохи підзаїбали майже в кожному повідомленні тягнути оту валинку "пра алігархів", котра навдивовижу співпадає з виттям підхуйловських ватників всіх сортів і калібрів.

А аргументовано спростувати, що:
1. Вплив  олігархів на українську політику занадто великий і на цих виборах це не змінилося
2. Без подолання цього впливу навряд чи можна мріяти про реальні зміни  на краще в Україні

зможете? Чи "ви трохи підзаїбали майже в кожному повідомленні тягнути оту валинку "пра алігархів"" це максимум Ваших можливостей?

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #66 : Жовтня 29, 2014, 10:16:40 22:16 »
Президентом и тем что рыги пролезли в ВР в таком количестве (где-то сотня штыков)? Юльки об этом верещат так что уХи закладывает, а никак эту связь не разгляжу невооруженным взглядом. :)

Да самая прямая связь: Президент не хочет проводить люстрацию, после свержения Януковича никто не посажен и никто не отомщен. Дебильная отмазка власти, что де народ сам должен люстрировать негодяев посредством выборов не выдерживают никакой критики. Потому что эти подонки гадили тут, в Киеве, а избираются в своих быдлорегионах, и никакая люстрация через выборы тут не проканывает. Неужели не ясно?

Я конечно могу ощибаться, но разве не ВР не приняла закон о люстрации? И кто этот закон туда подкинул?

да гамно тот закон

І що не треба було його приймати?
І чому він лайно, бо подав в його в раду Порошенко?
А чому ваша юлька не подала через своїх депутатів кращого закону?

лайно этот закон потому, что он не запрещает баллотироваться в раду тем, кто был пособником Януковича. "Вашу" юльку можете засунуть себе в дзинтарс — она не моя.
Я как-то не отслеживал:а что, это Пэдро подал тот закон? Ну так это ж тогда ваще — договорнячок какой четкий получается.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #67 : Жовтня 29, 2014, 10:17:01 22:17 »
Тобто Ви погоджуєтеся, що парламент повністю контролюється олігархами і вважаєте це цілком нормальним?

Ігарьоша, "я старий салдат і нє знаю слов любві"(с), але доведеться висловитися відверто: ви трохи підзаїбали майже в кожному повідомленні тягнути оту валинку "пра алігархів", котра навдивовижу співпадає з виттям підхуйловських ватників всіх сортів і калібрів.

А аргументовано спростувати,

Витрачати сили на "аргументоване спростування" пересказу хуйловських методичок? "Дідусь лише засліп, але поки що не їбанувся"(с)

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #68 : Жовтня 29, 2014, 10:20:30 22:20 »
Тобто Ви погоджуєтеся, що парламент повністю контролюється олігархами і вважаєте це цілком нормальним?

Ігарьоша, "я старий салдат і нє знаю слов любві"(с), але доведеться висловитися відверто: ви трохи підзаїбали майже в кожному повідомленні тягнути оту валинку "пра алігархів", котра навдивовижу співпадає з виттям підхуйловських ватників всіх сортів і калібрів.

А аргументовано спростувати,

Витрачати сили на "аргументоване спростування" пересказу хуйловських методичок? "Дідусь лише засліп, але поки що не їбанувся"(с)

Відповідь вичерпна. То був максимум. Далі ще гірше.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #69 : Жовтня 29, 2014, 10:21:47 22:21 »
Тобто Ви погоджуєтеся, що парламент повністю контролюється олігархами і вважаєте це цілком нормальним?

Ігарьоша, "я старий салдат і нє знаю слов любві"(с), але доведеться висловитися відверто: ви трохи підзаїбали майже в кожному повідомленні тягнути оту валинку "пра алігархів", котра навдивовижу співпадає з виттям підхуйловських ватників всіх сортів і калібрів.

А аргументовано спростувати, що:
1. Вплив  олігархів на українську політику занадто великий і на цих виборах це не змінилося
2. Без подолання цього впливу навряд чи можна мріяти про реальні зміни  на краще в Україні

зможете? Чи "ви трохи підзаїбали майже в кожному повідомленні тягнути оту валинку "пра алігархів"" це максимум Ваших можливостей?


І які ваші пропозициї?
Поливати лайном Президента, та виконувати інші завдання кремлівських пропагадистів?
Чи що саме ви конкретно пропонуєте робити?


Offline Sotka

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 138
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #70 : Жовтня 29, 2014, 10:22:51 22:22 »
О чем вы, Дрейк? Вот, нашел мнение Аскольда, которое у него никто не спрашивал, но ему обязательно нужно было всунуть свой комментарий. У меня есть мнение, что Аскольд долбоеб, особенно если читать его комментарии о подиях, и юлькошобле, но оно в данной дискуссии не играет никакой роли.
Перечитайте верхний абзац.

Оскорбление форумчанина на этом форуме карается баном.
« Останнє редагування: Жовтня 29, 2014, 10:25:03 22:25 від Дрейк »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #71 : Жовтня 29, 2014, 10:22:58 22:22 »
Відповідь вичерпна. То був максимум. Далі ще гірше.

Це що, блядь, за потік свідомості?  :Sho_za:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #72 : Жовтня 29, 2014, 10:27:22 22:27 »
Тобто Ви погоджуєтеся, що парламент повністю контролюється олігархами і вважаєте це цілком нормальним?

Ігарьоша, "я старий салдат і нє знаю слов любві"(с), але доведеться висловитися відверто: ви трохи підзаїбали майже в кожному повідомленні тягнути оту валинку "пра алігархів", котра навдивовижу співпадає з виттям підхуйловських ватників всіх сортів і калібрів.

А аргументовано спростувати,

Витрачати сили на "аргументоване спростування" пересказу хуйловських методичок? "Дідусь лише засліп, але поки що не їбанувся"(с)

Відповідь вичерпна. То був максимум. Далі ще гірше.

Чоловіче, інтелектуальний рівень дописувачів цього форма достатньо високий для того що би не дискутувати з дурнями чи пропагандонами.
Який сенс розмовляти з телевізором чи радіоточкою.
Що стосуєтья дурнів, то немає наймешного сенсу опускатись в дисскуссії на їх рівень.
Хоча можна порозважатиь і поприкалуватись. :)

- Молодий чоловіче, що ви тут робите?
-Ржу з придурків.
(діалог з мултфільму "Сімпсони")
От народ тут і рже час від часу з юльків.
А з кого ще можна поржати?
Чи ви на повному серйозі собі думали що хтось тут буде з вами дискутувати?  :smilie5:

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #73 : Жовтня 29, 2014, 10:28:03 22:28 »
Президентом и тем что рыги пролезли в ВР в таком количестве (где-то сотня штыков)? Юльки об этом верещат так что уХи закладывает, а никак эту связь не разгляжу невооруженным взглядом. :)

Да самая прямая связь: Президент не хочет проводить люстрацию, после свержения Януковича никто не посажен и никто не отомщен. Дебильная отмазка власти, что де народ сам должен люстрировать негодяев посредством выборов не выдерживают никакой критики. Потому что эти подонки гадили тут, в Киеве, а избираются в своих быдлорегионах, и никакая люстрация через выборы тут не проканывает. Неужели не ясно?

А детальніше можете?
Що саме конкретно має зробити президент.
Ну скажімо який саме перший крок має бути?
Наприклад який саме указ в межах своїх повноважень він має видати?

да плевать на повноваження! Война идет! Какие повноваження? Его народ выбрал. Он должен был опереться на народ, если хотел тут что-то сдвинуть. А народ бы уж сделал так, чтоб Рада проголосовала все, что нужно. Сразу после выборов достаточно было одного его выступления по ТВ. Но засцал опереться на народ, начал договорняки крутить. Решил пойти конституционным путем. Как и этот скот Ющенко в 2005-м. То, что зимой совсем неконституционнным путем расстреливали и убивали палками людей на Майдане и в Мариинке, его не волновало.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #74 : Жовтня 29, 2014, 10:36:23 22:36 »


да плевать на повноваження! Война идет! Какие повноваження? Его народ выбрал. Он должен был опереться на народ, если хотел тут что-то сдвинуть. А народ бы уж сделал так, чтоб Рада проголосовала все, что нужно. Сразу после выборов достаточно было одного его выступления по ТВ. Но засцал опереться на народ, начал договорняки крутить. Решил пойти конституционным путем. Как и этот скот Ющенко в 2005-м. То, что зимой совсем неконституционнным путем расстреливали и убивали палками людей на Майдане и в Мариинке, его не волновало.

Це все бла-бла.
А конкретно що ви пропонуєте зробити.
Ну скажімо перший крок завтра зранку, в обід слідуючий.

Ну наприклад якщо слідувати вашій логіці, взяли і як зимою робив Янук в 9:35 ранку забити палками 280 незгодних з політикою партії. Під вечір ще 320.
Або ще можна вигнанати нарешті юлка Авакова з посади міністра і пставити того хто накаже одній половині ментів розстріляти іншу.
Раду за вашою логікою звичайно ж розпустити, юльків як агентів кремля в трудові лагеря.
Ну і все інше що положено робити про якісній диктатурі.
На повноваження як ви пропонуєте зважати не має потреби, тому закони в принципі так само всі відміняються, і всім напряму керує президент і його смотрящі на місцях.
Ну тобто все те саме що було при Янеку.
Правільно я вас зрзумів, чи у вас є ще і інші пропзициї?
Ну там по массовим розстрілам незгодних і підозрілих, по будівництву крематоріїв та концтаборів, може щось ще додасте?
« Останнє редагування: Жовтня 29, 2014, 10:38:29 22:38 від Askold »

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #75 : Жовтня 29, 2014, 10:37:20 22:37 »

А аргументовано спростувати, що:
1. Вплив  олігархів на українську політику занадто великий і на цих виборах це не змінилося
2. Без подолання цього впливу навряд чи можна мріяти про реальні зміни  на краще в Україні

зможете? Чи "ви трохи підзаїбали майже в кожному повідомленні тягнути оту валинку "пра алігархів"" це максимум Ваших можливостей?

І які ваші пропозициї?
Поливати лайном Президента, та виконувати інші завдання кремлівських пропагадистів?
Чи що саме ви конкретно пропонуєте робити?

Ну от це вже досить змістовна розмова. Серед перших кроків, які вкрай необхідні для зменшення впливу олігархів на українську політику я вважаю мають бути державне фінансування партій, заборона політичної реклами у ЗМІ, заборона участі іменних партій та блоків на виборах. Додавайте свої пропозиції.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #76 : Жовтня 29, 2014, 10:42:45 22:42 »


Ну от це вже досить змістовна розмова. Серед перших кроків, які вкрай необхідні для зменшення впливу олігархів на українську політику я вважаю мають бути державне фінансування партій, заборона політичної реклами у ЗМІ, заборона участі іменних партій та блоків на виборах. Додавайте свої пропозиції.

Ну конечно это же самое главное что нужно сделать в стране балансирующей на грани полномасштабной войны не имея боеспособной армии и современного вооружения. 
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #77 : Жовтня 29, 2014, 10:47:32 22:47 »

А аргументовано спростувати, що:
1. Вплив  олігархів на українську політику занадто великий і на цих виборах це не змінилося
2. Без подолання цього впливу навряд чи можна мріяти про реальні зміни  на краще в Україні

зможете? Чи "ви трохи підзаїбали майже в кожному повідомленні тягнути оту валинку "пра алігархів"" це максимум Ваших можливостей?

І які ваші пропозициї?
Поливати лайном Президента, та виконувати інші завдання кремлівських пропагадистів?
Чи що саме ви конкретно пропонуєте робити?

Ну от це вже досить змістовна розмова. Серед перших кроків, які вкрай необхідні для зменшення впливу олігархів на українську політику я вважаю мають бути державне фінансування партій, заборона політичної реклами у ЗМІ, заборона участі іменних партій та блоків на виборах. Додавайте свої пропозиції.

Дежравне фінансування партій вважаю абсолютно зайвим.
А от любі кошти крім членськіих внесків, патрії мають уважно моріторитись, і їх суми мають бути суттево обмежені законом.
Іменні партії та блоки це витвір вождізма, і юлькізма зокрема, але в принципі нічого дуже страшного тут немає.
Що до існування самих блоків, тут можна дискутувати, але насправді це несуттева і другорядна фігня.
Політичну рекламу треба не забороняти, а значно обмежити в розмірі.
Можна зробити так що би вона фінансувалась тільки державою, дуже обмжено абослютно рівно для всіх партій, і тільки перед виборами. Гроші платників податків, виділені на передвиборчу агітацию, можуть витрачатись тільки на неї,  і залучення сторонніх коштів на це має бути дуже обмежене. Наприклад тільки з партійних внесків. А краще і зовсім заборонене.
Але в любому випадку це все дуже і дуже другорядні питання.
Суспільство зараз вимагає докорінних реформ, а не косметичних вдосконалень.
« Останнє редагування: Жовтня 29, 2014, 10:49:07 22:49 від Askold »

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #78 : Жовтня 29, 2014, 10:48:58 22:48 »


да плевать на повноваження! Война идет! Какие повноваження? Его народ выбрал. Он должен был опереться на народ, если хотел тут что-то сдвинуть. А народ бы уж сделал так, чтоб Рада проголосовала все, что нужно. Сразу после выборов достаточно было одного его выступления по ТВ. Но засцал опереться на народ, начал договорняки крутить. Решил пойти конституционным путем. Как и этот скот Ющенко в 2005-м. То, что зимой совсем неконституционнным путем расстреливали и убивали палками людей на Майдане и в Мариинке, его не волновало.

Це все бла-бла.
А конкретно що ви пропонуєте зробити.
Ну скажімо перший крок завтра зранку, в обід слідуючий.

Какой "завтра"? Все надо было делать в июне! Теперь Пэдро остается только торговаться с Сеней и с Юлькой той же вашей. И ждать нового майдана. Доверие народа он утратил.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #79 : Жовтня 29, 2014, 10:49:59 22:49 »


Какой "завтра"? Все надо было делать в июне! Теперь Пэдро остается только торговаться с Сеней и с Юлькой той же вашей. И ждать нового майдана. Доверие народа он утратил.

А что нужно было делать в июне?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #80 : Жовтня 29, 2014, 10:51:29 22:51 »


да плевать на повноваження! Война идет! Какие повноваження? Его народ выбрал. Он должен был опереться на народ, если хотел тут что-то сдвинуть. А народ бы уж сделал так, чтоб Рада проголосовала все, что нужно. Сразу после выборов достаточно было одного его выступления по ТВ. Но засцал опереться на народ, начал договорняки крутить. Решил пойти конституционным путем. Как и этот скот Ющенко в 2005-м. То, что зимой совсем неконституционнным путем расстреливали и убивали палками людей на Майдане и в Мариинке, его не волновало.

Це все бла-бла.
А конкретно що ви пропонуєте зробити.
Ну скажімо перший крок завтра зранку, в обід слідуючий.

Какой "завтра"? Все надо было делать в июне! Теперь Пэдро остается только торговаться с Сеней и с Юлькой той же вашей. И ждать нового майдана. Доверие народа он утратил.

Ну який ви нафіг весь народ?
Відівчайтесь говорити за інших.
Привчайтесь говорти лише за себе.
І ви так і не сказали що ж таки треба робити далі?
Невже поставити юльку царицею і чекати з моря погоди?
« Останнє редагування: Жовтня 29, 2014, 10:53:11 22:53 від Askold »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #81 : Жовтня 29, 2014, 10:56:45 22:56 »
Фу-у-у-х может закрыть эту веточку. А то на три странице адекватынх и аргуиентированных постов раз два и обчелся. Или обмусоленные до дыр методички или тупой переход на личности.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #82 : Жовтня 29, 2014, 10:59:26 22:59 »
Какой "завтра"? Все надо было делать в июне! Теперь Пэдро остается только торговаться с Сеней и с Юлькой той же вашей. И ждать нового майдана. Доверие народа он утратил.
Здоров, народ! и сколько тебя? :smiley14:

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #83 : Жовтня 29, 2014, 11:02:07 23:02 »


Какой "завтра"? Все надо было делать в июне! Теперь Пэдро остается только торговаться с Сеней и с Юлькой той же вашей. И ждать нового майдана. Доверие народа он утратил.

А что нужно было делать в июне?

сажать падлюк. Невзирая на неприкосновенность и что там еще. Оставшиеся на свободе сняли бы с них неприкосновенность задним числом, зуб даю.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #84 : Жовтня 29, 2014, 11:03:42 23:03 »
Фу-у-у-х может закрыть эту веточку. А то на три странице адекватынх и аргуиентированных постов раз два и обчелся. Или обмусоленные до дыр методички или тупой переход на личности.

ну да, сама открыла, теперь поняла, что нарвалась — нужно срочно закрывать

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #85 : Жовтня 29, 2014, 11:05:47 23:05 »



Наоборот, это у вас что-то личное, возможно, переоценка собственной значимости. Видите ли, вы как лицо свободного форума (Чупс), влияте на то, останется этот форум жить или нет. Так вот, если ваше иррациональное уйдет, то да, а если нет, то нет. В модераторы вы не годитесь, либо наУчитесь (ударение на У, чтобы вы не кричали, что вам дают ненужные советы) общаться нейтрально, без глубоко личных обид.


С другой стороны, вы поддерживаете форум своими ветками. Даже не знаю, но прочитав на другом форуме о вашей неадекватности, решил убедиться сам, не верил.


 :lol: :lol: :lol: :lol: Таки не удержался! Слабак! Прав Askold. БлондинкО в штанах.
:smiley24:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #86 : Жовтня 29, 2014, 11:08:14 23:08 »
Решил пойти конституционным путем. Как и этот скот Ющенко в 2005-м.

Господи, какой же совок. Когда вы все заблудитесь уже в пустынях с Моисеями? Искренне желаю автору комментария, чтобы окружающие его люди всегда поступали из соображений собственной целесообразности, а не по закону.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #87 : Жовтня 29, 2014, 11:11:57 23:11 »
Решил пойти конституционным путем. Как и этот скот Ющенко в 2005-м.

Господи, какой же совок. Когда вы все заблудитесь уже в пустынях с Моисеями? Искренне желаю автору комментария, чтобы окружающие его люди всегда поступали из соображений собственной целесообразности, а не по закону.*

Изыди сотана!

зы: коцаб дитэктэд

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #88 : Жовтня 29, 2014, 11:16:31 23:16 »
Фу-у-у-х может закрыть эту веточку. А то на три странице адекватынх и аргуиентированных постов раз два и обчелся. Или обмусоленные до дыр методички или тупой переход на личности.

ну да, сама открыла, теперь поняла, что нарвалась — нужно срочно закрывать

на кого нарвалась на Вас? Не льстите себе
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Мне кто-то может объяснить связь между...
« Reply #89 : Жовтня 29, 2014, 11:18:43 23:18 »

Изыди сотана!

зы: коцаб дитэктэд

Это потому что я Ющенко защищаю? :ar