Автор Тема: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!  (Прочитано 35072 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #90 : Листопада 08, 2014, 07:56:24 19:56 »
Я всю гілочку не читав, але приєднуюсь до прохання: ПОВЕРТАЙТИСЯ!
І - окремо до пана Єгорія - НЕ ЗНИКАЙТЕ ніколи, бо світ, ой - СУП -  без Вас тьмяніє!
:smiley15:

але боюся, що якщо чупс відмочить третю серію "повернення дрейк", то ті хто повертаються зараз - не повернуться вже ніколи. я впевнений в цьому на 200%
Ви просто любіть пана Чупса! І пробачайте йому все-все! Бо він - сьогоднішній, він, як і Ви потребує... потребує... як сказати...- плеча соратника. Коли не дивишся, знаючи, що вони поруч - різні, чударкуваті, всякі  - , а преш вперед, вперед,- бо по-іншому - згинеш...

Любіть друзів всякими!  :Prapor2: :upa :Prapor2: :upa :Prapor2: :upa

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #91 : Листопада 08, 2014, 07:57:57 19:57 »
Ой, Вия, хоть Вы из себя обиженную не стройте )) Во-первых, Вас обидеть невозможно в принципе, а, во-вторых, для Вас хорош тот форум, где Вам уделяют максимум внимания, а какого свойства это внимание - дело десятое  :smilie5:
Грандиозный срач Вас тоже вполне в этом смысле устраивает ))

Чупс

  • Гість
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #92 : Листопада 08, 2014, 07:59:34 19:59 »
Чупс, давай не будем выяснять отношения сейчас. Ну ни к чему это.
Лучше почитай и настройся на позитив: http://ukrpravda.net/index.php?topic=25493.0

Я не собираюь выяснять отношения, так, зашёл почитать ваш форум  :shuffle:

А тут нарисовывается Вийка, которой годами не бывает ни на супе, ни на фупе, и тут вдруг оказывается, что её не бывает из-за Дрейк. Прекрасно, ну нету слов. Ну я сдерживаюсь, как могу, но это пиздец.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #93 : Листопада 08, 2014, 08:04:48 20:04 »
увєрєн - трєтья сєрія будєт. і послєдняя. 
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #94 : Листопада 08, 2014, 08:06:20 20:06 »
Так, заважала. Тепер не заважає. А ти сліпий дурень і через власну впертість дозволи угробити нормальний форум. За цей час непогано розкрутився Фупоголік і таки прийшов до тями ФУП. Тому твоі запізнілі оргвисновки вже нічого особливо не поліпшать, на жаль. А могла бути толкова політична місцинка.
І навіть зараз ти огризаєшся, навіщо - хтозна. Вмій визнавати власну неправоту, в житті буває всяке. І молися на тих, хто повертається.

фупоголік вмирає, а молитися я на тих хто матюкає жінку, я не буду.

1. Фупоголік живе і буде жити, бо я там є. Компреме? :)
2. Я іі не матюкала.
3. Вона негідниця, випробовування владою не витримала.
4. Інші іі матюкали, бо було за що. Ти притулу так само матюкав - і ніяких докорів сумління щодо іі мадамства я в тебе не помітила.
5. Ви хотіли, як краще, а вийшло, як завжди, згідно приказки "Пошли дурня богу молитися - то й лоба набьє".
6. Я дописую рідко і лише на цікаві мені теми, і твоі дорікання "Полковніку еіхто не пішет" не торкають мою душу.
7. На жаль, ти таки не боєць, трава заважає тобі тверезво оцінювати реаліі і адекватно діяти.

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #95 : Листопада 08, 2014, 08:10:33 20:10 »
Да, этот форум упустил свой шанс. Вначале, когда ФУП агонизировал, фупоголику делали кесарево сечение, все ринулись сюда. Все было прекрасно, но в какой то момент хороший драйв исчез И началось непонятно что. Теперь И ФУП другой, более привлекательный, а здесь все те же проблемы без проблеска надежды на возврат утраченой возможности. Раньше писал много здесь, теперь 1-2 поста за 10 дней, захожу просто глянуть что к чему, прежнего настроения И желания уже нет.
 Пишу как думаю И чувствую. Я, конечно, не звезда всяких форумов, так, не заметная серая мышка.
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #96 : Листопада 08, 2014, 08:11:28 20:11 »
Да, этот форум упустил свой шанс. Вначале, когда ФУП агонизировал, фупоголику делали кесарево сечение, все ринулись сюда. Все было прекрасно, но в какой то момент хороший драйв исчез И началось непонятно что. Теперь И ФУП другой, более привлекательный, а здесь все те же проблемы без проблеска надежды на возврат утраченой возможности. Раньше писал много здесь, теперь 1-2 поста за 10 дней, захожу просто глянуть что к чему, прежнего настроения И желания уже нет.
 Пишу как думаю И чувствую. Я, конечно, не звезда всяких форумов, так, не заметная серая мышка.
Я бежала за вами три дня и три ночи,чтобы сказать как вы мне безразличны (с)

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #97 : Листопада 08, 2014, 08:12:15 20:12 »
Так, заважала. Тепер не заважає. А ти сліпий дурень і через власну впертість дозволи угробити нормальний форум. За цей час непогано розкрутився Фупоголік і таки прийшов до тями ФУП. Тому твоі запізнілі оргвисновки вже нічого особливо не поліпшать, на жаль. А могла бути толкова політична місцинка.
І навіть зараз ти огризаєшся, навіщо - хтозна. Вмій визнавати власну неправоту, в житті буває всяке. І молися на тих, хто повертається.

фупоголік вмирає, а молитися я на тих хто матюкає жінку, я не буду.

1. Фупоголік живе і буде жити, бо я там є. Компреме? :)

згадалося: тягнибок буде президентом, бо я так хочу (с) свобода пройде у раду (с) :smiley15:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #98 : Листопада 08, 2014, 08:15:53 20:15 »


Ни Шавлия, ни Старина не залишали форум, то ви залишили.

Можливо я незовсім зрозуміло написала.

Привіталася з форумчанами і також звернулася до інших , котрі були залишили форум і повернулися :smilie1:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #99 : Листопада 08, 2014, 08:17:00 20:17 »
А хіба ми кудись поспішаємо, Єгорію? :)

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #100 : Листопада 08, 2014, 08:17:44 20:17 »
Чупс, давай не будем выяснять отношения сейчас. Ну ни к чему это.
Лучше почитай и настройся на позитив: http://ukrpravda.net/index.php?topic=25493.0

Я не собираюь выяснять отношения, так, зашёл почитать ваш форум  :shuffle:

А тут нарисовывается Вийка, которой годами не бывает ни на супе, ни на фупе, и тут вдруг оказывается, что её не бывает из-за Дрейк. Прекрасно, ну нету слов. Ну я сдерживаюсь, как могу, но это пиздец.
Чесно кажучи, мені Дрейк більше подобається , бо вона трохи виваженіша, ніж шановна Via.
Але фупоголік мені читати не пре. І емоції, коли вони постійні,- мене не торкають. Але не подобається одне - не озирання на любов, на своїх, але трохи інших, на просто українців. Волання заради волання, коли спільнота і так діє і підтримує... Ну треба ж озирнутися і перепочити... Бо ми в Вас,  Via, віримо!...

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #101 : Листопада 08, 2014, 08:23:12 20:23 »
Да, этот форум упустил свой шанс. Вначале, когда ФУП агонизировал, фупоголику делали кесарево сечение, все ринулись сюда. Все было прекрасно, но в какой то момент хороший драйв исчез И началось непонятно что. Теперь И ФУП другой, более привлекательный, а здесь все те же проблемы без проблеска надежды на возврат утраченой возможности. Раньше писал много здесь, теперь 1-2 поста за 10 дней, захожу просто глянуть что к чему, прежнего настроения И желания уже нет.
 Пишу как думаю И чувствую. Я, конечно, не звезда всяких форумов, так, не заметная серая мышка.
Я бежала за вами три дня и три ночи,чтобы сказать как вы мне безразличны (с)

А это высер, извините к чему? Я высказал свое мнение И причины ухода, что не так? На этом примере весь СУП.
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

  • Гість
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #102 : Листопада 08, 2014, 08:27:22 20:27 »
1. Фупоголік живе і буде жити, бо я там є. Компреме? :)

Компреме. Вперёд.

3. Вона негідниця, випробовування владою не витримала.

Дарую тебе путёвку в жизнь, прямо щас. Прошай, Вия, я тебя тоже любил и уважал. Ты это знала за 10 лет на ФУПе, я всегда был за ВО Свобода.

Нет, передумал. Всего 28 дней бана. Когда твой лунный цикл изменится, закончатся месячные, тогда и приходи.
« Останнє редагування: Листопада 08, 2014, 08:35:52 20:35 від Чупс »

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #103 : Листопада 08, 2014, 08:39:38 20:39 »
Я офігєваю! Вистачило п'ятихвилинного візиту Вії, щоб зрозуміти, що Дрейк є взірцем витримки і об'єктивності  :smiley24: Головне - правильна точка відліку.

А ще прикольно, що епопея з булавою (чи канделябром?) модератора СУПу витіснила з уваги форумчан Донецький аеропорт, Щастя, Дебальцево і інші малозначущі стички.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #104 : Листопада 08, 2014, 08:41:31 20:41 »
Тут уже повно людей аналізувало ситуацію . Я ще вставлю свої пять копійок- перший і останній раз .

Так от . На мою думку ні дрейк ні чупс не виконували основного правила форуму - всі юзери повинні бути рівними і всі юзери за одинакові порушення мають нести однакове покарання . Тобто порушив правила - бан . Не залежно від того , юльок ти чи порося . Я спеціально зараз вжив ці два терміни , бо як юльків чи свободівців тут називали мразью то цей вчинок не карався , а вартувало прихильників порошенка обізвати поросятами  , то одразу залітав у бан .

Така несправедливість змусила багатьох піти . Чупс спочатку нічого не робив , через хибне переконання , що власник ресурсу не повинен втручатись в модераторство . Але чупс , так не буває , власник повинен контролювати і поправляти підлеглих , має бути чітка ієрархія . Ти побачив що щось не так і почав приймати міри . Але наштовхнувся на протидію дрейк . І ти відступив , хоча мав настояти на своєму . І юзери продовжували іти з супу .

Тепер розберемо поведінку дрейк . Колись я заходив на російські форуми . І зараз я зрозумів , що дрейк копіює поведінку модераторів власне з російських форумів . Там в кожному третьому дописі знизу модератор червоним пише якусь хєрню , то за флуд банить , то за ще якусь хєрню . Але всюди його повно . Росіянам то пасує . А оскільки в українців менталітет інакший , то таке модераторство у нас викликає підсвідомий спротив . І деколи навіть правилькі по суті дії дрейкчерез це  ввикликали несприйняття .

Що зараз робити ? А якщо попробувати зобити піддфорум для дрейк і її поціновувачів ? Або для нас , її противників ? Є ж піквіки , які собі щось там пишуть . І навіть якби вони мене напрягали , то я просто не заходив їх читати та й усе .


 

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #105 : Листопада 08, 2014, 08:42:16 20:42 »
Я офігєваю! Вистачило п'ятихвилинного візиту Вії, щоб зрозуміти, що Дрейк є взірцем витримки і об'єктивності  :smiley24: Головне - правильна точка відліку.

А ще прикольно, що епопея з булавою (чи канделябром?) модератора СУПу витіснила з уваги форумчан Донецький аеропорт, Щастя, Дебальцево і інші малозначущі стички.

Я про это тоже уже сегодня несколько раз сказал...

Чупс

  • Гість
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #106 : Листопада 08, 2014, 08:44:06 20:44 »
Знак, ви зараз висловили дуже цікаві і важливі думки, мені треба піти над цим подумати. Тож, пішов думати, потім дам відповідь.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #107 : Листопада 08, 2014, 08:46:20 20:46 »
1. Фупоголік живе і буде жити, бо я там є. Компреме? :)

Компреме. Вперёд.

3. Вона негідниця, випробовування владою не витримала.

Дарую тебе путёвку в жизнь, прямо щас. Прошай, Вия, я тебя тоже любил и уважал. Ты это знала за 10 лет на ФУПе, я всегда был за ВО Свобода.

Нет, передумал. Всего 28 дней бана. Когда твой лунный цикл изменится, закончатся месячные, тогда и приходи.
Прошу вибачення, я ще не дуже в цих питаннях, але казали, що через 28 днів вони тільки починаються... Де правда?...

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #108 : Листопада 08, 2014, 08:50:33 20:50 »
А хіба ми кудись поспішаємо, Єгорію? :)

А куда спешить сбитым летчикам?  :smilie5:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #109 : Листопада 08, 2014, 08:52:38 20:52 »
 :weep:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #110 : Листопада 08, 2014, 08:54:38 20:54 »

Тепер розберемо поведінку дрейк .

А давайте не будем разбирать поведение Дрейк. Мы ж не на партсобрании. Она сейчас не является модератором и такое обсуждение принесет больше негатива, чем позитива. Мы же не для того сейчас все собираемся вместе, чтобы мутузить друг друга? Спасибо за понимание.
 :smiley15:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #111 : Листопада 08, 2014, 09:09:55 21:09 »

Тепер розберемо поведінку дрейк .

А давайте не будем разбирать поведение Дрейк. Мы ж не на партсобрании. Она сейчас не является модератором и такое обсуждение принесет больше негатива, чем позитива. Мы же не для того сейчас все собираемся вместе, чтобы мутузить друг друга? Спасибо за понимание.
 :smiley15:

Згодний. Снявши крестик, трусы можно и не одевать. Позбувшись непотрібної влади, тепер на претезії форумчан Дрейк може цілком легально забити. Минуле - несуттєве.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #112 : Листопада 08, 2014, 09:26:54 21:26 »
Знак, ви зараз висловили дуже цікаві і важливі думки, мені треба піти над цим подумати. Тож, пішов думати, потім дам відповідь.

Та що там думати.
Звичайна маніпуляция, хоча і доволі непогана.
Весь текст зводиться насправді до короткої фрази "полюбіть юльків і дайте можливість срати на форумі".

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #113 : Листопада 08, 2014, 09:27:52 21:27 »

Тепер розберемо поведінку дрейк .

А давайте не будем разбирать поведение Дрейк. Мы ж не на партсобрании. Она сейчас не является модератором и такое обсуждение принесет больше негатива, чем позитива. Мы же не для того сейчас все собираемся вместе, чтобы мутузить друг друга? Спасибо за понимание.
 :smiley15:

 :smiley24:

Чупс

  • Гість
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #114 : Листопада 08, 2014, 09:30:58 21:30 »
Так от . На мою думку ні дрейк ні чупс не виконували основного правила форуму - всі юзери повинні бути рівними і всі юзери за одинакові порушення мають нести однакове покарання . Тобто порушив правила - бан . Не залежно від того , юльок ти чи порося . Я спеціально зараз вжив ці два терміни , бо як юльків чи свободівців тут називали мразью то цей вчинок не карався , а вартувало прихильників порошенка обізвати поросятами  , то одразу залітав у бан .

Щодо Дрейк не знаю, не можу сказати, щодо себе  - правила у нас тут такі, що юльків ми не вважаємо за людей, як і ватників. Ну це я дав таку установку, і звинувачувати у цьому Дрейк нема сенсу, хоча я дуже сподіваюся, що вона поділяє мою думку.

Така несправедливість змусила багатьох піти .

Юлькам - іти і зараз іти, незважаючи на думку Дрейк. Замість неї я буду юльків звідси йди, і досить жорстоко. Ну не хочу я бачити цю мразоту на форумі. Це моє право.

Чупс спочатку нічого не робив , через хибне переконання , що власник ресурсу не повинен втручатись в модераторство . Але чупс , так не буває , власник повинен контролювати і поправляти підлеглих , має бути чітка ієрархія . Ти побачив що щось не так і почав приймати міри . Але наштовхнувся на протидію дрейк . І ти відступив , хоча мав настояти на своєму . І юзери продовжували іти з супу .

Я так само й надалі вважаю, що створювач ресурсу не має права втручатися у політику тих модераторів, яких він призначив. За винятком тих випадків, коли думка модератора не співпадає з думкою власника форуму.

Чупс

  • Гість
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #115 : Листопада 08, 2014, 09:31:33 21:31 »
Весь текст зводиться насправді до короткої фрази "полюбіть юльків і дайте можливість срати на форумі".

 :smiley24: :smiley24:

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #116 : Листопада 08, 2014, 09:34:36 21:34 »
Знак, ви зараз висловили дуже цікаві і важливі думки, мені треба піти над цим подумати. Тож, пішов думати, потім дам відповідь.

Та що там думати.
Звичайна маніпуляция, хоча і доволі непогана.
Весь текст зводиться насправді до короткої фрази "полюбіть юльків і дайте можливість срати на форумі".

Я не миска з помиями , нехочу щоб мене поросята любили

 :gigi:

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #117 : Листопада 08, 2014, 09:42:13 21:42 »
А хіба ми кудись поспішаємо, Єгорію? :)
ВбачЕйте, що втручуюсь - ми нікуди не поспішаємо, а от пані Вія на повних вітрилах до нового срачу. :Vedy_sebe: 

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #118 : Листопада 08, 2014, 10:11:22 22:11 »

Тепер розберемо поведінку дрейк .

А давайте не будем разбирать поведение Дрейк. Мы ж не на партсобрании. Она сейчас не является модератором и такое обсуждение принесет больше негатива, чем позитива. Мы же не для того сейчас все собираемся вместе, чтобы мутузить друг друга? Спасибо за понимание.
 :smiley15:


А вот это глубочайшее заблуждение,свойтвенное менталитету совка.
 как это - *ДАВАЙТЕ НЕ БУДЕМ РАЗБИРАТь ПОВЕДЕНИЕ ДРЕЙК* ?!!! :Sho_za:
 ИМЕННО И НАДО РАЗОБРАТь ПОВЕДЕНИЕ, ЧТО БЫ ОБНАРУЖИТь ОШИБКИ И НЕ ПОВТОРЯТь ИХ ДРУГИМ МОДЕРАТОРАМ!!!!
 А иначе эти грабли будут постоянно стоять на дороге каждого модератора, да И допысувачам полезно тоже.

Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #119 : Листопада 08, 2014, 10:28:17 22:28 »
А давайте не будем разбирать поведение Дрейк. Мы ж не на партсобрании. Она сейчас не является модератором и такое обсуждение принесет больше негатива, чем позитива. Мы же не для того сейчас все собираемся вместе, чтобы мутузить друг друга? Спасибо за понимание.
 :smiley15:
+1

Разборка и срач - однокоренные слова. :Ignor: