Автор Тема: Нужен препод английского языка (КИЕВ)  (Прочитано 2345 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Полярная лисичка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 950
  • Стать: Чоловіча
Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« : Листопада 26, 2014, 08:43:10 08:43 »
Нужен толковый преподаватель английского, подойдет и толковый студент ин.яза. Задача- нужно приходить к в офис несколько раз в неделю с 18 до 19 и учить менеджеров английскому.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #1 : Листопада 26, 2014, 08:45:44 08:45 »
Цитувати
Нужен толковый преподаватель английского, подойдет и толковый студент ин.яза. Задача- нужно приходить к в офис несколько раз в неделю с 18 до 19 и учить менеджеров английскому.
А сами они не могут учится?..
Есть куча методик...
Про словари и переводчики... даже говорить не хочу - это дети знают... :smiley14:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #2 : Листопада 26, 2014, 08:47:40 08:47 »
Не знаю , не знаю . Це якщо менеджерів треба вчити англійської , то такому толковому студенту така посада і набуй не впала . Він жеж може зразу у вашій фірмі піти в генералісімуси .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Полярная лисичка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 950
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #3 : Листопада 26, 2014, 08:56:45 08:56 »
Не знаю , не знаю . Це якщо менеджерів треба вчити англійської , то такому толковому студенту така посада і набуй не впала . Він жеж може зразу у вашій фірмі піти в генералісімуси .

Не сможет

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9399
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #4 : Листопада 26, 2014, 08:58:33 08:58 »
А для якого рівня знань потрібен викладач?
В принципі, в Києві повно всіляких мовних курсів. Можна там пошукати викладача, у них є досвід роботи з групами.  Та й викладачі вузів можуть підхалтурити, правда, у них більш академічні знання. Потреби бізнесу можуть не знати.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #5 : Листопада 26, 2014, 09:00:58 09:00 »
Не знаю , не знаю . Це якщо менеджерів треба вчити англійської , то такому толковому студенту така посада і набуй не впала . Він жеж може зразу у вашій фірмі піти в генералісімуси .

Не сможет

Чому?

Мені здається, що у фирмі, яка шукає студента, щоб він вчив менеджерів, це цілком можливо  :smilie5:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #6 : Листопада 26, 2014, 09:02:18 09:02 »
Не сможет

Це я якби " Гіпєрболізірую " . Тяжкі часи настали , шановний , співробітник фірми зі знанням англійської за дефолтом повинно стати буденністю , я вже промовчу про менеджерів . Добре що у вас це розуміють . Лучше поздно чєм нікогда  :smiley24:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #7 : Листопада 26, 2014, 09:07:24 09:07 »
Не сможет

Це я якби " Гіпєрболізірую " . Тяжкі часи настали , шановний , співробітник фірми зі знанням англійської за дефолтом повинно стати буденністю , я вже промовчу про менеджерів . Добре що у вас це розуміють . Лучше поздно чєм нікогда  :smiley24:
Вангую що ви дещо неправильно сприйняли термін - менеджер. В наших фірмах менеджер це і є співробітник, а менеджер в прямому значенні цього слова то в нас директор. Так що думаю толковий студент справиться :gigi:
Батя, мы стараемся ...

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #8 : Листопада 26, 2014, 09:07:28 09:07 »
А для якого рівня знань потрібен викладач?
В принципі, в Києві повно всіляких мовних курсів. Можна там пошукати викладача, у них є досвід роботи з групами.  Та й викладачі вузів можуть підхалтурити, правда, у них більш академічні знання. Потреби бізнесу можуть не знати.

Це правильна тактика - викладач прямо в офіс фірми . Типова на заході в країнах де рідна мова не обмежується однією країною . іспанія , наприклад або португалія .
Студент ін язу не прокатить . Треба брати викладача з " Британської ради " . Я знаю,  що дорого , але ми ж з Плярною лисичкою не настільки багаті , щоб марнувати гроші  і час на студентів .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #9 : Листопада 26, 2014, 09:10:26 09:10 »

Вангую що ви дещо неправильно сприйняли термін - менеджер. В наших фірмах менеджер це і є співробітник, а менеджер в прямому значенні цього слова то в нас директор. Так що думаю толковий студент справиться :gigi:

 :smilie10:  От що значить " вік живи вік вчись "
Ну в такому випадку погоджуюсь , студент справиться .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #10 : Листопада 26, 2014, 10:20:24 10:20 »

Вангую що ви дещо неправильно сприйняли термін - менеджер. В наших фірмах менеджер це і є співробітник, а менеджер в прямому значенні цього слова то в нас директор. Так що думаю толковий студент справиться :gigi:

 :smilie10:  От що значить " вік живи вік вчись "
Ну в такому випадку погоджуюсь , студент справиться .
Сомневаюсь - знать язык самому не означает уметь научить, тем более если речь идет о "специфическом" направлении обучения.
Если это в Киеве, то посоветовала бы ИНТЕРЛИНГВУ (гос. курсы с удобоваримыми ценами). Преподаватель приходит "домой" и учит языку не вообще, а именно с уклоном, нужным работникам фирмы. Студенту это не под силу.

Astronaut

  • Гість
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #11 : Листопада 26, 2014, 10:24:36 10:24 »
Ніколи не вчив англійську крім як сам і за книжками, по телевізору і радіо (ще на коротких хвилях доречі). Всіх, кому потрібен вчитель в дорослому віці вважаю лузерами і телепнями. Не до автора гілки претензія, а привід задуматись про "фірму" :smilie7:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #12 : Листопада 26, 2014, 10:43:37 10:43 »
Ніколи не вчив англійську крім як сам і за книжками, по телевізору і радіо (ще на коротких хвилях доречі). Всіх, кому потрібен вчитель в дорослому віці вважаю лузерами і телепнями. Не до автора гілки претензія, а привід задуматись про "фірму" :smilie7:

+1. В якості офтопу: мовні курси - це найяскравіший приклад самообману та обману в одному флаконі :). Одні платять гроші, щоб їх лінивих швидко-швидко чомусь навчили(і при цьому, щоб по мінімуму щось робити), а інші мають хліб завдяки одвічній ліні людей. Навчитись іноземній мові можливо таки при самостійній роботі по вивченню.


ЗІ: у нас також є дівчинка, яка навчає іноземним мовам ... не ходжу (не бачу сенсу витрачати час). Всі хто ходять, рано чи пізно відвалюються з групи по різним надуманим причинам (ефекту особливого немає, якщо мова вчиться від одного зубріння слів до іншого і ще й, як в школі, намагаються "списати домашку" )) )
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #13 : Листопада 26, 2014, 10:47:27 10:47 »
Ніколи не вчив англійську крім як сам і за книжками, по телевізору і радіо (ще на коротких хвилях доречі). Всіх, кому потрібен вчитель в дорослому віці вважаю лузерами і телепнями. Не до автора гілки претензія, а привід задуматись про "фірму" :smilie7:
И как долго продолжался ваш процесс обучения? - Вот в этом-то и дело! А если человеку нужно быстро "войти" в язык? При чем цели могут быть абсолюно разные - кому-то, чтобы просто общаться, а кому-то, чтобы составлять контракты и вести деловую переписку
Так вот, для первого (общаться) - прекрасно можно и самому (учебников - море, но только "оттуда), а если надо быстро оязычить работников фирмы в определенном направлении, то преподаватель для высокого КПД обучения просто необходим.

(click to show/hide)

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #14 : Листопада 26, 2014, 10:47:46 10:47 »
Ніколи не вчив англійську крім як сам і за книжками, по телевізору і радіо (ще на коротких хвилях доречі). Всіх, кому потрібен вчитель в дорослому віці вважаю лузерами і телепнями. Не до автора гілки претензія, а привід задуматись про "фірму" :smilie7:


жосцко +500900
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Astronaut

  • Гість
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #15 : Листопада 26, 2014, 10:58:50 10:58 »
И как долго продолжался ваш процесс обучения? - Вот в этом-то и дело! А если человеку нужно быстро "войти" в язык? При чем цели могут быть абсолюно разные - кому-то, чтобы просто общаться, а кому-то, чтобы составлять контракты и вести деловую переписку
Так вот, для первого (общаться) - прекрасно можно и самому (учебников - море, но только "оттуда), а если надо быстро оязычить работников фирмы в определенном направлении, то преподаватель для высокого КПД обучения просто необходим.
Сама преподаватель с многолетним стажем.

Процесс "обучения" если можно так сказать продолжался аж два года средней школы: 9-й и 10-й класс, когда я перестал бить байдыки, а просто начал учиться так, как это было задумано. Когда предпоследним летом у нас в районной школе поставили лингафонный класс, я неделю просидел там с кассетником, тренируя произношение. Дал послушать учительнице - она сказала "весьма неплохо".

Зимой, уже будучи в 10-м сьездил в Киев посмотреть на подготовительные курсы в "иняз". Стало скучно. А весной они мне позвонили и сказали что если аттестат хороший, то они берут меня без экзаменов. Но к тому времени я расхотел быть учителем ;)

А что до "быстрого" обучения, то когда в институте появился шанс обмена с Германией, то я за два месяца выучил немецкий до такой степени что мог обьяснить кто я, чего хочу, что изучаю, чего жду, где живу, ну и вообще выжить, если бы меня выкинули из автобуса, например в Берлине 
:)

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #16 : Листопада 26, 2014, 11:27:05 11:27 »
Процесс "обучения" если можно так сказать продолжался аж два года средней школы: 9-й и 10-й класс, когда я перестал бить байдыки, а просто начал учиться так, как это было задумано. Когда предпоследним летом у нас в районной школе поставили лингафонный класс, я неделю просидел там с кассетником, тренируя произношение. Дал послушать учительнице - она сказала "весьма неплохо".

Зимой, уже будучи в 10-м сьездил в Киев посмотреть на подготовительные курсы в "иняз". Стало скучно. А весной они мне позвонили и сказали что если аттестат хороший, то они берут меня без экзаменов. Но к тому времени я расхотел быть учителем ;)

А что до "быстрого" обучения, то когда в институте появился шанс обмена с Германией, то я за два месяца выучил немецкий до такой степени что мог обьяснить кто я, чего хочу, что изучаю, чего жду, где живу, ну и вообще выжить, если бы меня выкинули из автобуса, например в Берлине 
:)
Так мы с вами говорим об одном и том же! Вы этого не заметили? :smiley25:
Два месяца на немецкий, чтобы не выкинули из автобуса, это как раз самое то - у вас была мотивация (и это самое главное!) и четкое представление, что именно вам надо "уметь".
А вот, если это был обмен, и далее надо было включиться в процес обучения на немецком в тамошнем уч. заведении, и вы скажете, что вы справились, извините, не поверю.


Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #17 : Листопада 26, 2014, 12:31:21 12:31 »
не буде в манагерів мотіваціі с пріходящім тічером. вірніше - буде - нульова.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #18 : Листопада 26, 2014, 01:01:53 13:01 »
Ніколи не вчив англійську крім як сам і за книжками, по телевізору і радіо (ще на коротких хвилях доречі). Всіх, кому потрібен вчитель в дорослому віці вважаю лузерами і телепнями. Не до автора гілки претензія, а привід задуматись про "фірму" :smilie7:

Ну англійську легко вивчити. Попробуй вивчити українську. Мій любий за 10 років так і нічого не може сказати українською, а інші мови якось без проблем.

Astronaut

  • Гість
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #19 : Листопада 26, 2014, 01:28:02 13:28 »
Ніколи не вчив англійську крім як сам і за книжками, по телевізору і радіо (ще на коротких хвилях доречі). Всіх, кому потрібен вчитель в дорослому віці вважаю лузерами і телепнями. Не до автора гілки претензія, а привід задуматись про "фірму" :smilie7:
Ну англійську легко вивчити. Попробуй вивчити українську. Мій любий за 10 років так і нічого не може сказати українською, а інші мови якось без проблем.

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #20 : Листопада 26, 2014, 02:39:26 14:39 »
По Civil 3D никому препод не нужен?  :shuffle:

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #21 : Листопада 26, 2014, 02:49:17 14:49 »
По флагу я понял, что это британский, не? С британского совета никого не пробовали найти?

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #22 : Листопада 26, 2014, 03:35:42 15:35 »
Будьте обережні зі студентами - амбіцій там багато, а знань так собі. У нас на фірмі практикувалось викладання для співробітників і було досить ефективно - зразу після роботи, не треба кудись бігти, ходили з зацікавленням. Керівництво зверталось до якихось мовних курсів і заклбчали з ними договір про співпрацю, було добре, бо коли хворіла основний викладача, присилали їй заміну і процес тривав.

А щодо того, чи можна вивчити мову самостійно - важко сказати. Особисто у мене всі основи заклала школа - цієх бази вистачає і досі, далі вже доповнюється практикою. Але все залежить від викладача - багато моїх однокласників, які вчились у іншої вчительки ледве два слова англійською можуть зв'язати.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #23 : Листопада 26, 2014, 03:46:09 15:46 »
есть знакомые преподы ....
могу дать контакты....
вернее дайте свои...вам перезвонят...
будите договариваться.

Offline HappyKat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 680
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #24 : Листопада 26, 2014, 03:50:34 15:50 »
Я как раз искала репетитора английского в Киеве, так что есть контакты. Если нужно, то дам телефон в личку.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча
Re: Нужен препод английского языка (КИЕВ)
« Reply #25 : Листопада 26, 2014, 04:18:23 16:18 »
По Civil 3D никому препод не нужен?  :shuffle:
:gigi:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…