Автор Тема: Кажуть, наші в ДАП спецназ російський викосили  (Прочитано 16236 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4865
В мене одразу відкриваються. Хороші фотки. Тільки мало.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27340
Фотохостінг просто ніякий, вже більше 2 хвилин крутиться, а фотки ще не загрузились.

У меня сразу показалло

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Намекну. Работала сверхточная арта, спасибо нашим украинцам из дальнего зарубежья, Параша окуела :Prapor2:
Больше не могу

В этом контексте по иному воспринимается инфа про клянчанье рашидлов о перемирии и о трупах.
Чуваки собирали осколки и данные, а чем расфигачили их феншуйный Вымпел.
Все просто. На людей им насрать.
Разведка - только и всего.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Кто-то просил фото покошенных в Донецке хлопковых "золотопогонников"?
За подлинность не поручусь (т.к. не полный списочный состав), но, где нашел, утверждается, что это они самые.



В Донецке убиты три офицера ФСО РФ и начальник штаба одной из бригад специального назначения ВС РФ
(click to show/hide)
Это фотки ещё от 5 сентября.
http://argumentua.com/stati/naemnaya-armiya-putina-verbovka-otpravka-poteri
« Останнє редагування: Грудня 04, 2014, 12:06:20 00:06 від Agh »

Offline WishMaster

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Стать: Чоловіча
Я сам вирішу що в кого кидати.
Попытайтесь, вдруг получится. :smilie1:
Цитувати
А дійсно, скільки?
10 % ВВП. Дальше сами считайте.

Цитувати
Потік свідомості "ніасіліл". Ви би яснєє виражалісь, шановний африкан свиридович.

Україна експортує озброєння в 62 країни світу, що буде після вступу до НАТО? Як зміняться показники виручки військово-промислового комплексу?

 
Цитувати
А тут що за хуйня написана? Перепишіть, будь-ласка, на "абщєпанятнам".
Чи є необхідність в українському військово-промисловому комплексі після вступу до НАТО?

 
Цитувати
Може тобі ще й дісер нахуярити пабистраму, тєлогрєєчка?  :smiley14:
Якщо людина з тризубом на паспорті не може сформулювати, що таке незалежність, може йому пора паспорт міняти? :laugh:
Запомните загадочный тактический прием - когда мы отступаем - это мы вперед идем.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Вот оно что оказывается , не знала . Наверное не только я .

ігнор Квант

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Твит от одного из бойцов ДАП:

Цитувати
Аэропорт ночью похож на разбитый космический авианосец, плывущий через тьму холодного пространства и жар космических битв. Простуженные космонавты, борющиеся за живучесть, сеансы аварийной связи, и мяукающая в темноте судовая кошка...

Держимся, никакой информации давать не буду, сори.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
10 % ВВП. Дальше сами считайте.
Ха))) А тепер візьміть 10% від ВВП країн НАТО і подумайте куди стільки зброї дівати?
Нє ну реально ви самі вірите в ту херню яку пишите чи просто інших за ідіотів тримаєте?

Offline WishMaster

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Стать: Чоловіча

Ну, мороз включать не нужно.
Я про бригаду штатной численности армии РФ.
Сколько из нее ездило в Сирию за боевым опытом (если ездило и на каком основании, кстати) и какого рода боевой опыт там получили?
И сколько из ездивших в Сирию оказалось в Украине?
Т.е. вы говорите о контенгете в 8 тысяч человек, а именно такова численность бригады. В Сирии воюет несколько тысяч. При такой арифметике, в лучшем случае несколько процентов.
Запомните загадочный тактический прием - когда мы отступаем - это мы вперед идем.

Offline WishMaster

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Стать: Чоловіча

Ха))) А тепер візьміть 10% від ВВП країн НАТО і подумайте куди стільки зброї дівати?
Нє ну реально ви самі вірите в ту херню яку пишите чи просто інших за ідіотів тримаєте?
2% в год, именно столько хотело НАТО от Германии  и именно на этом немцы их послали. С учетом текущей ситуации, я думаю, что НАТО продавит 2% вместо 1,3. А куда деньги девать, а вы посмотрите на стоимость современных вооружений и на стоимость разработки. Ну ежику понятно, что не автоматы такие деньги тратяться.
Запомните загадочный тактический прием - когда мы отступаем - это мы вперед идем.

Offline WishMaster

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Стать: Чоловіча
Вот оно что оказывается , не знала . Наверное не только я .


Не сильно понимаю почему, ладно я могу понять, когда государство скрывает свои потери, но скрывать потери противника, это реально загадочная тактика.
Запомните загадочный тактический прием - когда мы отступаем - это мы вперед идем.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
2% в год, именно столько хотело НАТО от Германии  и именно на этом немцы их послали. С учетом текущей ситуации, я думаю, что НАТО продавит 2% вместо 1,3. А куда деньги девать, а вы посмотрите на стоимость современных вооружений и на стоимость разработки. Ну ежику понятно, что не автоматы такие деньги тратяться.
Ну бачите, все знаєте? а чого пишете єрунду про 10%?

Offline WishMaster

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Стать: Чоловіча
Призовників нікуди не відправляють.
Вы это утверждаете на основании каких документов/указов/приказов НАТО? Или это ваши домыслы? Я не знаю, может отправляются, может нет. Поймите простую вещь, ясная и понятная аргументация, подкрепленная фактами - это самый краткий путь к достижению цели.
Запомните загадочный тактический прием - когда мы отступаем - это мы вперед идем.

Offline WishMaster

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Стать: Чоловіча
Ну бачите, все знаєте? а чого пишете єрунду про 10%?
Я спросил у собеседника- сколько уйдет за 5 лет, он не смог ответить, я ему ответил. Согласен, что тупо умножить 2 на 5 не корректно, ВВП штука плавающая.
Запомните загадочный тактический прием - когда мы отступаем - это мы вперед идем.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Я спросил у собеседника- сколько уйдет за 5 лет, он не смог ответить, я ему ответил. Согласен, что тупо умножить 2 на 5 не корректно, ВВП штука плавающая.
Матиматик блін, 2% від 100 і від 500 буде все ті ж 2%

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615

Ну, мороз включать не нужно.
Я про бригаду штатной численности армии РФ.
Сколько из нее ездило в Сирию за боевым опытом (если ездило и на каком основании, кстати) и какого рода боевой опыт там получили?
И сколько из ездивших в Сирию оказалось в Украине?
Т.е. вы говорите о контенгете в 8 тысяч человек, а именно такова численность бригады. В Сирии воюет несколько тысяч. При такой арифметике, в лучшем случае несколько процентов.
Т.е. вы подтверждаете, что состав этой бригады спецназа не имел и не имеет опыта боевых действий?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Призовників нікуди не відправляють.
Вы это утверждаете на основании каких документов/указов/приказов НАТО? Или это ваши домыслы? Я не знаю, может отправляются, может нет. Поймите простую вещь, ясная и понятная аргументация, подкрепленная фактами - это самый краткий путь к достижению цели.

Довбойобе, єдиний обов'язок кудись когось відправляти країни-члени мають у випадку застосування статті про спільну оборону, тобто у випадку нападу на альянс. Участь у решті операцій - всіляких Іраках, Лівіях і т.п. - обов'язком не є і рішення залишається за урядом кожної країни. Це - загальновідомі факти.Ти заїбав вже придурюватися тута.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Довбойобе, єдиний обов'язок кудись когось відправляти країни-члени мають у випадку застосування статті про спільну оборону, тобто у випадку нападу на альянс. Участь у решті операцій - всіляких Іраках, Лівіях і т.п. - обов'язком не є і рішення залишається за урядом кожної країни. Це - загальновідомі факти.Ти заїбав вже придурюватися тута.

Та забанить. Це самий найгірший варіант ватного троля. Ходить по всіх гілках і занудно скрізь талдичить: чорне - це біле, біле - це чорне, чорне - це біле, біле - це чорне, ...  Деякі дописувачі не витримують і починають йому доводити: біле - це біле, чорне - це чорне. Але справа в тому, що троль і сам це знає. Просто йому платять за те, щоб він долдонив протилежне. Замість того щоб безглуздо сперечатися з такими ботами їх краще просто банити.
« Останнє редагування: Грудня 03, 2014, 11:09:48 23:09 від svo1973 »

Astronaut

  • Гість
Довбойобе, єдиний обов'язок кудись когось відправляти країни-члени мають у випадку застосування статті про спільну оборону, тобто у випадку нападу на альянс. Участь у решті операцій - всіляких Іраках, Лівіях і т.п. - обов'язком не є і рішення залишається за урядом кожної країни. Це - загальновідомі факти.Ти заїбав вже придурюватися тута.

Та забанить. Це самий найгірший варіант ватного троля. Ходить по всіх гілках і занудно скрізь талдичить: чорне - це біле, біле - це чорне, чорне - це біле, біле - це чорне, ...  Деякі дописувачі не витримують і починають йрому доводити: біле - це біле, чорне - це чорне. Але справа в тому, що троль і сам це знає. Просто йому платять за те, щоб він долдонив протилежне. Замість того щоб безглуздо сперечатися з такими ботами їх краще просто банити.
Пля шолі запропонувати свою кандидатуру? Кайзер би згодився. Але ж зараз почнуть волати про диктатуру доморощені демократи  :smilie5:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Пля шолі запропонувати свою кандидатуру? Кайзер би згодився. Але ж зараз почнуть волати про диктатуру доморощені демократи  :smilie5:

Тобі ніззя. Ти брав участь в травлі кота.

Offline WishMaster

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Стать: Чоловіча

Т.е. вы подтверждаете, что состав этой бригады спецназа не имел и не имеет опыта боевых действий?
Я говорю о том, что если там таки 8 тысяч, то вероятность того, что они имеют в массе боевой опыт минимальна. При этом Вымпел даже близко не имеет 8 тысяч штыков. Возвращаясь к нашим баранам, значит порубили не спецподразделения. Если все-таки предположить, что порубили Вымпел, то возникает вопрос, чем основная масса из этих 8 тысяч занималась.
Запомните загадочный тактический прием - когда мы отступаем - это мы вперед идем.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Довбойобе, єдиний обов'язок кудись когось відправляти країни-члени мають у випадку застосування статті про спільну оборону, тобто у випадку нападу на альянс. Участь у решті операцій - всіляких Іраках, Лівіях і т.п. - обов'язком не є і рішення залишається за урядом кожної країни. Це - загальновідомі факти.Ти заїбав вже придурюватися тута.

Та забанить. Це самий найгірший варіант ватного троля. Ходить по всіх гілках і занудно скрізь талдичить: чорне - це біле, біле - це чорне, чорне - це біле, біле - це чорне, ...  Деякі дописувачі не витримують і починають йому доводити: біле - це біле, чорне - це чорне. Але справа в тому, що троль і сам це знає. Просто йому платять за те, щоб він долдонив протилежне. Замість того щоб безглуздо сперечатися з такими ботами їх краще просто банити.
+1

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча

Та забанить. Це самий найгірший варіант ватного троля. Ходить по всіх гілках і занудно скрізь талдичить: чорне - це біле, біле - це чорне, чорне - це біле, біле - це чорне, ...  Деякі дописувачі не витримують і починають йому доводити: біле - це біле, чорне - це чорне. Але справа в тому, що троль і сам це знає. Просто йому платять за те, щоб він долдонив протилежне. Замість того щоб безглуздо сперечатися з такими ботами їх краще просто банити.

А по какой статье?
От неагрессивных троллей есть польза - они помогают держать народ в тонусе.
А то Егорию, к примеру, скучно - не с кем рубиться, одни хорошие люди остались.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Вот оно что оказывается , не знала . Наверное не только я .


Не сильно понимаю почему, ладно я могу понять, когда государство скрывает свои потери, но скрывать потери противника, это реально загадочная тактика.

Тю! У нас же супер-мирный президент. :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Astronaut

  • Гість
Пля шолі запропонувати свою кандидатуру? Кайзер би згодився. Але ж зараз почнуть волати про диктатуру доморощені демократи  :smilie5:
Тобі ніззя. Ти брав участь в травлі кота.
От дідько, як невдобно вийшло  :shuffle:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
А по какой статье?
От неагрессивных троллей есть польза - они помогают держать народ в тонусе.
А то Егорию, к примеру, скучно - не с кем рубиться, одни хорошие люди остались.

Від нього шкода - засирає гілки своїм долдонством. Я заходжу почитати чиїсь думки, отримати інформацію, а там це монотонне безглузде "чорне - це біле, біле - це чорне". Причому він сам так не думає. Обмін думками - це коли люди викладають свої думки, а не інструкції з методичок. Мені цікавий обмін думками, а не обмін інструкціями з методичок.

Astronaut

  • Гість
(click to show/hide)
А по какой статье?
От неагрессивных троллей есть польза - они помогают держать народ в тонусе.
А то Егорию, к примеру, скучно - не с кем рубиться, одни хорошие люди остались.
:Sho_za: Українофобія!  :smilie9:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Між іншим, війна на Сході матиме позитивний наслідок для інтересу в нашому ВПК.
Ось вам наочний приклад:

Державний концерн "Укроборонпром" та Міністерство оборони Ісламської республіки Пакистан домовилися про підписання нових договорів та поглиблення співпраці між країнами. Про це повідомляє прес-служба концерну. Сторони домовились щодо замовлень буквально по всіх галузям українського військово-технічного виробництва, йдеться у повідомленні.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/zbroya/ukrayina-domovilasya-pro-prodazh-viyskovoyi-tehniki-v-pakistan-395441.html
If you are going through hell, keep going.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Мені ФУП до сих пір огидний саме такими тролями. Зайдеш обмінятися думками та інформацією з цікавими фупчегами, а там занудні ватні тролі долдонять "чорне це біле, біле це чорне", а ті хто з ними "рубляться" долдонять у відповідь "чорне - це чорне", "біле - це біле". Для новачків може це було б і цікаво, але на десятому році такої долбьожки від такого занудства мухи в польоті дохнуть  :gigi:

Astronaut

  • Гість
Між іншим, війна на Сході матиме позитивний наслідок для інтересу в нашому ВПК.
Ось вам наочний приклад: Державний концерн "Укроборонпром" та Міністерство оборони Ісламської республіки Пакистан домовилися про підписання нових договорів та поглиблення співпраці між країнами. Про це повідомляє прес-служба концерну. Сторони домовились щодо замовлень буквально по всіх галузям українського військово-технічного виробництва, йдеться у повідомленні.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/zbroya/ukrayina-domovilasya-pro-prodazh-viyskovoyi-tehniki-v-pakistan-395441.html
Угу, ще й якого "інтересу". Продають багато чого за кордон, ''вдихають життя" так би мовити, а самим воювати нічим. Додав би вже відео що там же нижче за посиланням. До дупи що вони там виробляють, що важливо, так це хто і як продає. Що ти мелеш? :smiley23: