Автор Тема: Винница NOW. Штурм ОДА  (Прочитано 65443 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #300 : Грудня 07, 2014, 10:33:28 10:33 »
зброя готова,
люди чекають відмашки
пеця готуй собі кунсткамеру....
Для того, щоб взяти владу до рук, потрібна чітка організація, структури на місцях і залізна дисципліна.
Навіть більшовики, йдучи на авантюру в 17році те все маючи (скрізь були вже створені "совєти"), не відразу і не одностайно пішли на переворот.
А так - це зробити хаос і бунт для допомоги Хуйлу - так, можна.
Але Свобода чомусь мені ввижалась більш відповідальною силою. Виходить помилявся. Жаль. :smilie2:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #301 : Грудня 07, 2014, 03:33:41 15:33 »
У Вінниці "Народне Віче" проголосувало за відставку губернатора Анатолія Олійника та проголосувало за нового, "народного губернатора" - голову вінницького осередку ВО "Свобода" Олексія Фурмана.

Про це повідомляє місцеве видання "20 минут".

За даними ЗМІ, прапорів ВО "Свободи" на площі, де проходило Віче,  було набагато більше, ніж власне державних прапорів.

Загалом на "Віче" прийшло близько 150-200 людей. Голосували підняттям рук. Окрім того у своєму Твіттері  ВО "Свобода"  повідомила про "обрання" Фурмана кандидатом на посаду голови ОДА.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/7/7046724/
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #302 : Грудня 07, 2014, 03:35:04 15:35 »
У Вінниці "Народне Віче" проголосувало за відставку губернатора Анатолія Олійника та проголосувало за нового, "народного губернатора" - голову вінницького осередку ВО "Свобода" Олексія Фурмана.

Про це повідомляє місцеве видання "20 минут".

За даними ЗМІ, прапорів ВО "Свободи" на площі, де проходило Віче,  було набагато більше, ніж власне державних прапорів.

Загалом на "Віче" прийшло близько 150-200 людей. Голосували підняттям рук. Окрім того у своєму Твіттері  ВО "Свобода"  повідомила про "обрання" Фурмана кандидатом на посаду голови ОДА.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/7/7046724/
ну и чем они лучше дыныры?
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #303 : Грудня 07, 2014, 03:35:06 15:35 »
ахуеть кароч как девки пляшут.

сотру-ка я посты про своего дядьку на всяк случай. мужик он хороший, а могут и по допросам затаскать шоколадные опрычныки :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #304 : Грудня 07, 2014, 03:36:31 15:36 »
+1
Народний губернатор.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #305 : Грудня 07, 2014, 03:38:01 15:38 »
У Вінниці "Народне Віче" проголосувало за відставку губернатора Анатолія Олійника та проголосувало за нового, "народного губернатора" - голову вінницького осередку ВО "Свобода" Олексія Фурмана.

Про це повідомляє місцеве видання "20 минут".

За даними ЗМІ, прапорів ВО "Свободи" на площі, де проходило Віче,  було набагато більше, ніж власне державних прапорів.

Загалом на "Віче" прийшло близько 150-200 людей. Голосували підняттям рук. Окрім того у своєму Твіттері  ВО "Свобода"  повідомила про "обрання" Фурмана кандидатом на посаду голови ОДА.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/7/7046724/
ну и чем они лучше дыныры?
встречный вопрос: а чем Порох и Ко лучше Янука и Ко? :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #306 : Грудня 07, 2014, 03:41:41 15:41 »
а вообще то пускай... свобода решила прибрать к рукам винницу... вперед. тернополь они уже привели к светлому будущему...

встречный вопрос: а чем Порох и Ко лучше Янука и Ко?
 ну для вас видать янук был в самый раз иначе чего бы так истерить каждый день, поливая дерьмом всех и вся...
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #307 : Грудня 07, 2014, 03:41:42 15:41 »
Тут влада прорахувалась, що не пустила Свободу в парламент. Були б вони в ВР, тихенько б ділили портфелі та не висовувались...
Свободівці вуличні протести вміють організовувати і проводити. А народ все більше "звіріє" від бездіяльності влади, зубожіння і безкарності корупціонерів.

Може бути дуже велике горе для країни, якщо владні мужі не схаменуться... :smilie2:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #308 : Грудня 07, 2014, 03:42:46 15:42 »
встречный вопрос: а чем Порох и Ко лучше Янука и Ко?
 ну для вас видать янук был в самый раз иначе чего бы так истерить каждый день, поливая дерьмом всех и вся...
смотря откуда смотреть. если ты из жопы смотришь, то наверное так оно и есть
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #309 : Грудня 07, 2014, 03:44:02 15:44 »
Тут влада прорахувалась, що не пустила Свободу в парламент. Були б вони в ВР, тихенько б ділили портфелі та не висовувались...
Свободівці вуличні протести вміють організовувати і проводити. А народ все більше "звіріє" від бездіяльності влади, зубожіння і безкарності корупціонерів.

Може бути дуже велике горе для країни, якщо владні мужі не схаменуться... :smilie2:
а придурки свободовцы на подчсосе у хуйла не горе?
кстати в вы уверены, что именно "влада"не пустила свободу в вр, а не люди не захотели больше видеть больную на голову фарион и вечно размахивающего кулаками мирошниченко
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #310 : Грудня 07, 2014, 03:44:55 15:44 »
Чьо-та стрьомна мені ця свободівська революція.
Чи не буде ВНР?
Куди далі будуть переводити Донецький національний університет(

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #311 : Грудня 07, 2014, 03:45:02 15:45 »
Тут влада прорахувалась, що не пустила Свободу в парламент. Були б вони в ВР, тихенько б ділили портфелі та не висовувались...
Свободівці вуличні протести вміють організовувати і проводити. А народ все більше "звіріє" від бездіяльності влади, зубожіння і безкарності корупціонерів.

Може бути дуже велике горе для країни, якщо владні мужі не схаменуться... :smilie2:
не мешайте людям пилить бабки.
а то вам, поверьте, запросто можно лимонку старую без взрывателя подбросить, пока вы в магазин за продуктами выйдете, и обвинить потом в терроризме и поваленни конституцийного режиму - раз плюнуть. вангую такие случаи по Виннице уже скоро :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #312 : Грудня 07, 2014, 03:46:04 15:46 »
Тут влада прорахувалась, що не пустила Свободу в парламент. Були б вони в ВР, тихенько б ділили портфелі та не висовувались...
Свободівці вуличні протести вміють організовувати і проводити. А народ все більше "звіріє" від бездіяльності влади, зубожіння і безкарності корупціонерів.

Може бути дуже велике горе для країни, якщо владні мужі не схаменуться... :smilie2:
Взагалі-то за них банально не проголосували. В мене на минулих виборах за Свободу голосувало купа знайомих, і я теж. А на цих - ні одного. Але я думаю, що й самій Свободі це піде на користь

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #313 : Грудня 07, 2014, 03:48:40 15:48 »
Всі мої знайомі, хто голосував за "Свободу" раніше проїгнорували її на цих виборах. Тупо.
Свободівські вожді - гавнюки.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #314 : Грудня 07, 2014, 03:49:50 15:49 »
Всі мої знайомі, хто голосував за "Свободу" раніше проїгнорували її на цих виборах. Тупо.
Свободівські вожді - гавнюки.
и коррупционеры :buba:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #315 : Грудня 07, 2014, 03:52:44 15:52 »
Всі мої знайомі, хто голосував за "Свободу" раніше проїгнорували її на цих виборах. Тупо.
Свободівські вожді - гавнюки.
и коррупционеры :buba:
Важко не погодитись з тобою.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #316 : Грудня 07, 2014, 03:53:08 15:53 »
Свобода реально набирала 6%. Від свободівців знаю про деякі домовленості перед парламентськими між Свободою і БПП. Свободівці їх виконали, а БПП тупо кинув.

Я голосувала за ПС, тому оцінюю все це нейтрально. Мені теж не подобались деякі  члени Свободи - Фаріон, Тягнибок, Махніцький, Швайка.

Я пишу про інше. Серед народу зараз ширяться протестні настрої, все частіше чую, що навіщо був Майдан, якщо на місцях нічого і ніхто не змінився. Додайте зубожіння простих людей, яке шириться швидкими темпами.
От тут Свобода і осідлає протестні настрої, тим більше, що у нас, наприклад, найбільш активні майданівці - свободівці, і люди за ними підуть.

Арешти, кримінальні справи лише розізлять народ...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #317 : Грудня 07, 2014, 03:53:52 15:53 »
Всі мої знайомі, хто голосував за "Свободу" раніше проїгнорували її на цих виборах. Тупо.
Свободівські вожді - гавнюки.
и коррупционеры :buba:
Важко не погодитись з тобою.
так я ж знаю наверняка. я об этом знал еще в лохматых 2000-х

один крузак в декларации Тягныбока чего стоит.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #318 : Грудня 07, 2014, 04:01:12 16:01 »
Свобода реально набирала 6%. Від свободівців знаю про деякі домовленості перед парламентськими між Свободою і БПП. Свободівці їх виконали, а БПП тупо кинув.

Я голосувала за ПС, тому оцінюю все це нейтрально. Мені теж не подобались деякі  члени Свободи - Фаріон, Тягнибок, Махніцький, Швайка.

Я пишу про інше. Серед народу зараз ширяться протестні настрої, все частіше чую, що навіщо був Майдан, якщо на місцях нічого і ніхто не змінився. Додайте зубожіння простих людей, яке шириться швидкими темпами.
От тут Свобода і осідлає протестні настрої, тим більше, що у нас, наприклад, найбільш активні майданівці - свободівці, і люди за ними підуть.

Арешти, кримінальні справи лише розізлять народ...
А по чому видно, що реально 6 відсотків було? Та і фальсифікацій якихось серйозних, принаймні по партійних списках, якось не дуже помітно було. З рештою згідний

Astronaut

  • Гість
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #319 : Грудня 07, 2014, 04:06:27 16:06 »
Свобода реально набирала 6%. Від свободівців знаю про деякі домовленості перед парламентськими між Свободою і БПП. Свободівці їх виконали, а БПП тупо кинув.
О, зову ці таємничі "домовленості". Знову підступні "кидки". Це просто свято якесь. Якщо дійсно домовлялись, й хуй з нею, з тією "свободою".  :smilie7:

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #320 : Грудня 07, 2014, 04:11:33 16:11 »
встречный вопрос: а чем Порох и Ко лучше Янука и Ко?
 ну для вас видать янук был в самый раз иначе чего бы так истерить каждый день, поливая дерьмом всех и вся...
смотря откуда смотреть. если ты из жопы смотришь, то наверное так оно и есть
Не хами. И не матерись так много и неталантливо (по мотивам соседнего треда).
Или опять куда-то надо и ты стремишься к бану?
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline He MockaJlb

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #321 : Грудня 07, 2014, 04:15:48 16:15 »
Все они правильно делают. Порох в президенты пошел, Гросю за собой потянул. В городе со времен проФФесора легитимного все кадры остались. Начальника главка не сменили, все те же черти в обл. раде. Порох и Гройсман пропихивает с Удара Ткачуков, а эти еще хуже беспредельщики. Пусть сначала в ВРУ разберутся, а потом начиная с Ужгорода и Заканчивая Харьковом меняют всех на местах. Везде рвутся к кормушке и Винница не исключения. А этот Хор или как там его, он туда лезет с интересом. Но много людей идейных и если этих митингующих не послушают или мусора что-то сотворят, завтра снесут главку, обл.раду и горисполком.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #322 : Грудня 07, 2014, 04:16:28 16:16 »
От і сходиться...
У нас мера нашого райцентру арештували, після того як наші майданівці розрили скільки він накрав на ЖКХ.
Значить, обласні вирішили перестрахуватись... :smilie8:
ого как сходится :smilie10:

канешна надо перестраховываться

Все сереш, гавноїд кацапський.  :laugh:


Последнее китайское.
Пишите личные послания в личку ему или мне, но общественность можно и пожалеть.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #323 : Грудня 07, 2014, 04:20:17 16:20 »
А от за " народного  губернатора"  треба "свободу"  пакувати , разом зі свободівським гауляйтером . Одна справа справедливі вимоги щодо невтручання пороховського рига -гауляйтера в розборки представницьких органів влади , а інша- якісь " лжєтолікі- олійники "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #324 : Грудня 07, 2014, 04:24:36 16:24 »
Цитувати
встречный вопрос: а чем Порох и Ко лучше Янука и Ко?
"Ані всє адінакавіє!"(с) Узнаю брата Колю!
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #325 : Грудня 07, 2014, 04:33:37 16:33 »
Тут влада прорахувалась, що не пустила Свободу в парламент. Були б вони в ВР, тихенько б ділили портфелі та не висовувались...
Свободівці вуличні протести вміють організовувати і проводити. А народ все більше "звіріє" від бездіяльності влади, зубожіння і безкарності корупціонерів.

Може бути дуже велике горе для країни, якщо владні мужі не схаменуться... :smilie2:
А я дурна думала, що то виборці не пустили Свободу до парламенту, а виходить, що то влада... :bpj:

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #326 : Грудня 07, 2014, 04:41:49 16:41 »
А от за " народного  губернатора"  треба "свободу"  пакувати , разом зі свободівським гауляйтером
Маю питання: ви завжди лише заголовки новин читаєте? І навіть не припускаєте можливості, що журналісти можуть написати дурницю? Де в повідомленні — "У Вінниці на віче, громада підтримала кандидатуру Олексія Фурмана на розгляд Ради Майдану, як кандидата на посаду голови ОДА" — є ознаки криміналу? Де там бодай слово про вибори якогось "народного губернатора"?

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #327 : Грудня 07, 2014, 04:57:35 16:57 »
на месте Порошенко я бы утвердила народную кандидатуру и дала бы покерувать областью с месяц - на что способна свобода все видели по тернополю. так что результат не замедлит быть :smilie3:
 кстати откуда вдруг такая поддержка свободы в области, где они и 5% не набрали и заняли аж 7 место.
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #328 : Грудня 07, 2014, 05:02:40 17:02 »
на месте Порошенко я бы утвердила народную кандидатуру и дала бы покерувать областью с месяц - на что способна свобода все видели по тернополю. так что результат не замедлит быть :smilie3:
 кстати откуда вдруг такая поддержка свободы в области, где они и 5% не набрали и заняли аж 7 место.
Допускаю, что люди помнят ещё лозунги про выборы в один тур. Про невозможность работы президента без ВР. Про наказание за законы 16 января и люстрацию. А по факту видят совсем не то. И некоторые начинают понимать, что Свобода не так уж и плоха в сравнении с БПП или НФ. Я не удивлюсь если ещё через полгода народ начнет требовать возврата БЮТ. И вам, таки прийдется говорить фразы на подобие легендарной темы Ферала.
Ник зарезервирован

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Винница NOW. Штурм ОДА
« Reply #329 : Грудня 07, 2014, 05:03:27 17:03 »
на месте Порошенко я бы утвердила народную кандидатуру и дала бы покерувать областью с месяц - на что способна свобода все видели по тернополю. так что результат не замедлит быть :smilie3:
 кстати откуда вдруг такая поддержка свободы в области, где они и 5% не набрали и заняли аж 7 место.
Допускаю, что люди помнят ещё лозунги про выборы в один тур. Про невозможность работы президента без ВР. Про наказание за законы 16 января и люстрацию. А по факту видят совсем не то. И некоторые начинают понимать, что Свобода не так уж и плоха в сравнении с БПП или НФ. Я не удивлюсь если ещё через полгода народ начнет требовать возврата БЮТ. И вам, таки прийдется говорить фразы на подобие легендарной темы Ферала.
ага... юлю повернить... у качановку
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память