Автор Тема: А от і бидлота відзначилася  (Прочитано 16002 раз)

0 Користувачів і 39 Гостей дивляться цю тему.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #60 : Грудня 22, 2014, 03:37:08 15:37 »
Мілена - я колись провів дві години в Умані пояснюючи друзям чому Сашко Білий був правий в історії з прокурором. Я навряд щось зможу пояснити в цьому випадку. А потім коли будуть брати під арешт айдарівців чи їх знищувати ніхто не вийде їх захищати. А вбивати будуть ті ж самі хто вбивав Сашка Білого. Я навіть зараз сумніваюсь чим займається айдар - насправді воює чи бізнес віджимає.
І в багатьох людей є сумніви, і вони не без підстав...
Але я принципово проти вживання слів типу "бидлота" наліво і направо, тим більше, що  було роз'яснення, чому айдарівці їхали таким "широким фронтом".

ладно частково згоден з вами - виправив назву теми - а там хай кожен робить свої висновки - хто бидло водій - хто ті що в камуфляжі - я згоден з махновцем - дві сторони винуваті

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #61 : Грудня 22, 2014, 03:45:12 15:45 »
 Снял бы он такое видео про ополченцев и выложил в сеть, уже б считал минуты до своей казни. Они своих то, чуть что ни так, к табуретке привязали и подожгли а этого и подавно.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #62 : Грудня 22, 2014, 03:47:32 15:47 »
И тем не менее Вы ставите эти два случая в один ряд, и делаете далеко идущие обобщения.

Я не делаю обобщений. Просто провожу аналогии. Видео без начала, потом крики, закадровое избиение. Бандиты уезжают. Все. Один в один.

Это всего лишь Ваше видение реальности.
На основании таких преувеличений и натянутых обобщений был свергнут "Николай кровавый", после чего были убиты миллионы.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #63 : Грудня 22, 2014, 03:47:45 15:47 »
Снял бы он такое видео про ополченцев и выложил в сеть, уже б считал минуты до своей казни. Они своих то, чуть что ни так, к табуретке привязали и подожгли а этого и подавно.

Мы на них должны ориентироваться?

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #64 : Грудня 22, 2014, 03:50:11 15:50 »
ладно частково згоден з вами - виправив назву теми - а там хай кожен робить свої висновки - хто бидло водій - хто ті що в камуфляжі - я згоден з махновцем - дві сторони винуваті
:smiley15:

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #65 : Грудня 22, 2014, 03:50:50 15:50 »
ми не за тих хто на фронті гинуть говоримо - а за тих хто займають всі смуги під Києвом і б.ють цивільних

А я думаю, тут якраз мова про тих, хто гине на фронті. Це везли бійців, які загинули за Україну.
І треба мати повагу до цих людей, навіть якщо ти вважаєш, що за ПДД вони не зовсім праві.
А не посилати вояків матом, намагаючись "шахматкою" пролізти крізь колону.

І ще, є велика підозра, що водій серйозно напортачив на дорозі трохи раніше, і це він в інтернет не виклав. На відео видно як помаранчовий бус проскакує безперешкодно по крайньому лівому ряду. Отже в мене підозра, що отримав він по голові цілком заслужено.

PS прошу ТС прибрати слово "бидлота" з назви теми.
якщо вони справді везли своіх загиблих - їх можна зрозуміти, ніхто навіть і близько не розуміє їхній моральний стан, бути завжди як кажуть "на измене" для цього треба бути там на війні і бачити загибель товаришів, так що всі воплі дятлов пох...

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #66 : Грудня 22, 2014, 03:52:12 15:52 »
Снял бы он такое видео про ополченцев и выложил в сеть, уже б считал минуты до своей казни. Они своих то, чуть что ни так, к табуретке привязали и подожгли а этого и подавно.

Мы на них должны ориентироваться?
Нет конечно, просто человек который это выложил полное говно. Мог хотя бы после войны.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #67 : Грудня 22, 2014, 03:57:30 15:57 »
Нет конечно, просто человек который это выложил полное говно. Мог хотя бы после войны.

Действительно, ему надавали по морде при беременной жене, а он должен был утереться и отползти.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #68 : Грудня 22, 2014, 03:58:06 15:58 »
Водитель не понимал, что обгонять похоронную процессию нельзя, заявили в батальоне.

Заместитель командира батальона Айдар Сергей Граб подтвердил, что его бойцы устроили драку с водителем на трассе Борисполь-Киев. Об этом он сообщил в комментарии Корреспондент.net.

По его словам, силовики батальона, майдановцы из разных городов, в частности, из Харькова, Запорожья, Кривого Рога, представители Самообороны сопровождали рефрижератор с телами погибших бойцов в зоне АТО: командира разведки с позывным Динамит и гражданина Грузии, который воевал за Украину.

"Меня лично там не было, я ждал их на Майдане вместе с Саакашвили и комбатом батальона Сергеем Мельничуком ... Если идет похоронная процессия, нигде в Украине, даже в забитом селе, когда везут покойников, не только не обгоняют, а также останавливаются. Он летел, ребята раз ему сделали замечание, мелькнули, что нельзя обгонять, а он не понял ", - сказал Граб.

Как сообщал Корреспондент.net, в сети появилось видео на, котором видно, как бойцы батальона Айдар устроили драку с водителем на трассе Борисполь-Киев.

Как сообщает очевидец, машины с бойцами сопровождали машины Автомайдана и двигались они со скоростью 40 км/ч, перекрыв все четыре полосы движения. При любой попытке транспорта обогнать их, машины подрезались.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #69 : Грудня 22, 2014, 04:00:32 16:00 »
\\. Если идет похоронная процессия, нигде в Украине, даже в забитом селе, когда везут покойников, не только не обгоняют, а также останавливаются.\\

в нас такого нема або я не знаю, та Київ і не село, щоб траси перекривати

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #70 : Грудня 22, 2014, 04:02:08 16:02 »
Нет конечно, просто человек который это выложил полное говно. Мог хотя бы после войны.

Действительно, ему надавали по морде при беременной жене, а он должен был утереться и отползти.
Даже если б надавали по морде, выкладывать сейчас это не стоит. Или вам нужно объяснять что значит это видео для рос. пропаганды? что это только продлит конфликт? а продление заберет жизни наших солдат, причем далеко не тех кто его проучил.???

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #71 : Грудня 22, 2014, 04:04:25 16:04 »
Мой дед после войны с немцами вернулся и его посадили на 5 лет, за то что слишком конфликтно себя вел на гражданке.
Эта проблема была во все времена когда война.

Но это не значит, что нужно отказываться от того пути по которому мы идем.
« Останнє редагування: Грудня 22, 2014, 04:08:54 16:08 від Декодер »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #72 : Грудня 22, 2014, 04:12:04 16:12 »
Цитую з одного форуму:

Цитувати
Стосовно Айдарівців. Всих псевдоправників прошу заткнути іпальники.

Мовляв , яке вони мають право чинити якісь неправомірні дії коли їм показують факи під час траурної процесії.
У мене зустрічне питання до тих хто повівся на поросячий вереск жінки яка стала свідком справедливої(хоча і не зовсім законної) екзекуції її чи то чоловіка чи хто зна кого.

Заткніть свої вонючі іпальники і краще пиздуйте в зону АТО. А вже потім будем розбиратись хто правий, а хто не зовсім. Ви цим айдарівцям життями забов"язані. І навіть більше. Життями своїх дітей, і можливо дітей майбутніх. тому наступіть на горлянку своїй лебединій пісні на ниві затятого правництва, і просто посумуйте за загиблими вояками айдарівцями.

Повністю підтримую  :upa

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #73 : Грудня 22, 2014, 04:14:23 16:14 »
Цитую з одного форуму:

Цитувати
Стосовно Айдарівців. Всих псевдоправників прошу заткнути іпальники.

Мовляв , яке вони мають право чинити якісь неправомірні дії коли їм показують факи під час траурної процесії.
У мене зустрічне питання до тих хто повівся на поросячий вереск жінки яка стала свідком справедливої(хоча і не зовсім законної) екзекуції її чи то чоловіка чи хто зна кого.

Заткніть свої вонючі іпальники і краще пиздуйте в зону АТО. А вже потім будем розбиратись хто правий, а хто не зовсім. Ви цим айдарівцям життями забов"язані. І навіть більше. Життями своїх дітей, і можливо дітей майбутніх. тому наступіть на горлянку своїй лебединій пісні на ниві затятого правництва, і просто посумуйте за загиблими вояками айдарівцями.

Повністю підтримую  :upa

це з фупу - тільки от в багатьох сумніви чи ті айдарівці воюють

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #74 : Грудня 22, 2014, 04:14:59 16:14 »
якщо воюють - то що право першої брачної ночі їм ?

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #75 : Грудня 22, 2014, 04:15:55 16:15 »
Тут питання не до війскових, війскові у всі часи при повернені з війни мають скажем так проблеми з поведінкою в тилу. Це не проблеми окремих людей, це проблеми самої війни. І тоді завдання держави в тому щоб адаптувати якось тих війскових до цивільного життя. Але в Україні як завжди війни нема, ніхрена нема, а люди гинуть. По нормальному в кінці тої процесії мали їти ДАЇшники з мигалками, тоді би ніхто не підрізав і не обганяв. І ніхто би не пікнув. Але в нас ДАЇ може перекривати дороги тільки для чиновників, а солдати які гинуть, то бидло.

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #76 : Грудня 22, 2014, 04:16:25 16:16 »
читав це на фупі - до чого це до цієї теми ?

До того, що там люди перебувають в страшних умовах, гинуть щодня. Потім везуть ховати своїх бійців, а тобі, бл., швидкість 40 км і твою полосу зайняли. Ти ба. Автомат в руки - і на війну.


призвуть піду - снарягу вже собі приготував ( а щось ця відмазку про бери автомат - це від порошенківських ботів взяли ? )

ніхто на трасі не знав кого і чого вони везуть - і не причина перекривати столицю в любому випадку


Довго не провоюєш. Таке падло як ти або перебізгить до ворога або свої нишком пристрелять. Гівно, як ти, довго не воює.
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #77 : Грудня 22, 2014, 04:16:56 16:16 »
якщо воюють - то що право першої брачної ночі їм ?
для тех у кого пули свистели над головой - да.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #78 : Грудня 22, 2014, 04:18:05 16:18 »
Даже если б надавали по морде, выкладывать сейчас это не стоит. Или вам нужно объяснять что значит это видео для рос. пропаганды? что это только продлит конфликт? а продление заберет жизни наших солдат, причем далеко не тех кто его проучил.???

Я знаю что значит это видео. И знаю, что по странному стечению обстоятельств, там где появляется Коба, там и появляются такие ситуации. Которые потом Киселев и крутит.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #79 : Грудня 22, 2014, 04:20:37 16:20 »
Цитую з одного форуму:

Цитувати
Стосовно Айдарівців. Всих псевдоправників прошу заткнути іпальники.

Мовляв , яке вони мають право чинити якісь неправомірні дії коли їм показують факи під час траурної процесії.
У мене зустрічне питання до тих хто повівся на поросячий вереск жінки яка стала свідком справедливої(хоча і не зовсім законної) екзекуції її чи то чоловіка чи хто зна кого.

Заткніть свої вонючі іпальники і краще пиздуйте в зону АТО. А вже потім будем розбиратись хто правий, а хто не зовсім. Ви цим айдарівцям життями забов"язані. І навіть більше. Життями своїх дітей, і можливо дітей майбутніх. тому наступіть на горлянку своїй лебединій пісні на ниві затятого правництва, і просто посумуйте за загиблими вояками айдарівцями.

Повністю підтримую  :upa

Мне вот интересно - а кто круче - Айдар или Азов? Или Киев-12? Или еще кто?

Ну в смысле кто кому имеет право морду бить если вдруг их пути пересекутся? Кто сильнее защищает народ, представителей которого имеют право бить все?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #80 : Грудня 22, 2014, 04:21:27 16:21 »
Щодо відео.
Водій з регістратором - тупа і нахабна свиня. Сподіваюся, що його добряче провчили як себе треба поводити на дорозі, де бійці везуть своїх загиблих побратимів.
Міг не лізти на обгони, а просто їхати. Але ж ні - захотілося показати своїй бабі який він крутий. Ідіот!
Наступного разу буде розумнішим.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #81 : Грудня 22, 2014, 04:22:48 16:22 »
\\Довго не провоюєш. Таке падло як ти або перебізгить до ворога або свої нишком пристрелять. Гівно, як ти, довго не воює.\\

розумієш зараз воює одне гімно - тому що нормальні на відміну від Росії (де це була є майже одна альтернатива не спитися) в нас в армію на жаль не йшли. А призивають в нас на теперішній час тих хто 2 чи 1.5 роки траву малював і дачі будував. Тих хто планував іти ментом чи охоронцем. Так як призивають тих хто навіть на мента не потянув - то от вони і пяні валяються попід заборами. Тому і віддали значну територію України. Поки не будуть призивати середній клас толку не буде - тільки в нас того сеерднього класу кіт наплакав.

і не потрібно такому тупому селяку як ти мене обзивати )) я просто дуже прагматичний
« Останнє редагування: Грудня 22, 2014, 04:25:06 16:25 від Геннадій-Умань »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #82 : Грудня 22, 2014, 04:24:09 16:24 »
\\Довго не провоюєш. Таке падло як ти або перебізгить до ворога або свої нишком пристрелять. Гівно, як ти, довго не воює.\\

розумієш зараз воює одне гімно - тому що нормальні на відміну від Росії (де це була є майже одна альтернатива не спитися) в нас в армію на жаль не йшли. А призивають в нас на теперішній час тих хто 2 чи 1.5 роки траву малював і дачі будував. Тих хто планував іти ментом чи охоронцем. Так як призивають тих хто навіть на мента не потянув - то от вони і пяні валяються попід заборами. Тому і віддали значну територію України. Поки не будуть призивати середній клас толку не буде - тільки в нас того сеерднього класу кіт наплакав.

А, перепрошую Пана, ви в якій елітній частині на фронті?  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #83 : Грудня 22, 2014, 04:24:50 16:24 »
Щодо відео.
Водій з регістратором - тупа і нахабна свиня. Сподіваюся, що його добряче провчили як себе треба поводити на дорозі, де бійці везуть своїх загиблих побратимів.
Міг не лізти на обгони, а просто їхати. Але ж ні - захотілося показати своїй бабі який він крутий. Ідіот!
Наступного разу буде розумнішим.  :smilie7:

Хоть ОДИН признак того, что это траурная процессия есть?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #84 : Грудня 22, 2014, 04:26:12 16:26 »
Даже если б надавали по морде, выкладывать сейчас это не стоит. Или вам нужно объяснять что значит это видео для рос. пропаганды? что это только продлит конфликт? а продление заберет жизни наших солдат, причем далеко не тех кто его проучил.???

Я знаю что значит это видео. И знаю, что по странному стечению обстоятельств, там где появляется Коба, там и появляются такие ситуации. Которые потом Киселев и крутит.

Та похуй на Киселева в частности , и на кацапов вообще. Пусть себе крутят что хотят. Нам то что ?

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #85 : Грудня 22, 2014, 04:26:41 16:26 »
кіт - ви взагалі за кордоном і воювати точно не будете - так що ця тема не для вас

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #86 : Грудня 22, 2014, 04:27:37 16:27 »
Щодо відео.
Водій з регістратором - тупа і нахабна свиня. Сподіваюся, що його добряче провчили як себе треба поводити на дорозі, де бійці везуть своїх загиблих побратимів.
Міг не лізти на обгони, а просто їхати. Але ж ні - захотілося показати своїй бабі який він крутий. Ідіот!
Наступного разу буде розумнішим.  :smilie7:

Хоть ОДИН признак того, что это траурная процессия есть?

Who cares?
Той ідіот міг спокійно їхати позаду і не впендрюватися. Міг би розкинути мізками що й до чого. Але в нього мізків не було ніколи.  Тепер вставили, сподіваюся.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #87 : Грудня 22, 2014, 04:28:28 16:28 »
Щодо відео.
Водій з регістратором - тупа і нахабна свиня. Сподіваюся, що його добряче провчили як себе треба поводити на дорозі, де бійці везуть своїх загиблих побратимів.
Міг не лізти на обгони, а просто їхати. Але ж ні - захотілося показати своїй бабі який він крутий. Ідіот!
Наступного разу буде розумнішим.  :smilie7:

Хоть ОДИН признак того, что это траурная процессия есть?

Я cразу понял, например. Рефрижератор по центру, машины с флагами по боках, мигают все аварийками. Что тут непонятного ?

Мало дали пиздюлей козлу. Я так думаю, что сзади процессии траурной не он один ехал. Но пиздулей получил именно он. Наглый просто, хотел повыебыватся, вот и получил.



« Останнє редагування: Грудня 22, 2014, 06:03:50 18:03 від OlegSky »

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #88 : Грудня 22, 2014, 04:35:49 16:35 »
це все тільки починається - всі будуть в армії і всіх це зачепить (я не рахую тролів тут типу кота і даса які за кордоном, алексів  які втічуть в Ізраїль, сонтекса який буде ухилятись як може і інших псевдопатріотів на типу чорної сотні) їх всіх тут багато, а на майдані в той день коли вступили в силу диктаторські закони було дуже мало народу )) - але все таки більшість на війну піде, хто зі своєї волі хто ні. І на кожного трас не вистачить. Вже давно перетнуто поділку від трагедії до статистики. І якщо не буде порядку це буде мясорубка.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: А от і бидлота відзначилася
« Reply #89 : Грудня 22, 2014, 04:36:14 16:36 »
От мені одне цікаво, ззаду видно тягнеться довгенька колона машин, всі нормальної їдуть за процесією, а тут люди спішать виявляється. Може он хай по зустрічці їдуть раз люди спішать.