Автор Тема: москальська біржа, нафта, курси валют і тд. (у сусіда корова дохне) ч.5  (Прочитано 218447 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Bloomberg: Америка может проиграть войну за цену на нефть
Подробности читайте на УНИАН

А почему в статье перемежаются упоминания нефти  сланцевого газа.
Насколько я помню в США газ сейчас и так копейки стоит по сравнению с нефтью

ніде не зустрічав кий відсоток сланцевої нафти у загальному балансі штатів. може хтось побачить - киньте цифру...

пс. стаття явно замовна, ватою попахує. ІМХО

Це баян: якийсь хуйловець Льоня Берshitський, котрий проживає в Берліні і за професією є "пєсатєль рукамі", публікує у своєму бложеку, котрий хоститься на платформі BloombergView, текстик про "пиздець піндоському сланцю"(http://www.bloombergview.com/articles/2015-01-12/americas-going-to-lose-the-oil-price-war). А потім, в переказі журнашлюшек, це перетворюєтья на "авторитетне видання Блумберг пише, що Америка може програти війну за нафту". Типова хуйлянська двохходовка.  :moskali:
« Останнє редагування: Січня 13, 2015, 08:06:52 20:06 від Адам Жоржович »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27063
Bloomberg: Америка может проиграть войну за цену на нефть
Подробности читайте на УНИАН

А почему в статье перемежаются упоминания нефти  сланцевого газа.
Насколько я помню в США газ сейчас и так копейки стоит по сравнению с нефтью

ніде не зустрічав кий відсоток сланцевої нафти у загальному балансі штатів. може хтось побачить - киньте цифру...

пс. стаття явно замовна, ватою попахує. ІМХО

Це баян: якийсь хуйловець Льоня Берshitський, котрий проживає в Берліні і за професією є "пєсатєль рукамі", публікує у своєму бложеку, котрий хоститься на платформі BloombergView, текстик про "пиздець піндоському сланцю"(http://www.bloombergview.com/articles/2015-01-12/americas-going-to-lose-the-oil-price-war). А потім, в переказі журнашлюшек, це перетворюєтья на "авторитетне видання Блумберг пише, що Америка може програти війну за нафту". Типова хуйлянська двохходовка.  :moskali:


Ясно. "Видно птицу по помету"

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
 :weep: aforizm ‏@ochenvazno  .2 години тому 
Ну что, Обама, доигрался? Долларов-то в обменниках нету. Кончились, поди, доллары у вас? А я предупреждал, что вашу экономику ждёт крах.

ігнор Квант

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
:weep: aforizm ‏@ochenvazno  .2 години тому 
Ну что, Обама, доигрался? Долларов-то в обменниках нету. Кончились, поди, доллары у вас? А я предупреждал, что вашу экономику ждёт крах.

от пробую зрозуміти,що мав на увазі автор того висеру,і ніяк.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
:weep: aforizm ‏@ochenvazno  .2 години тому 
Ну что, Обама, доигрался? Долларов-то в обменниках нету. Кончились, поди, доллары у вас? А я предупреждал, что вашу экономику ждёт крах.

от пробую зрозуміти,що мав на увазі автор того висеру,і ніяк.

имхо тут стеб.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
:weep: aforizm ‏@ochenvazno  .2 години тому 
Ну что, Обама, доигрался? Долларов-то в обменниках нету. Кончились, поди, доллары у вас? А я предупреждал, что вашу экономику ждёт крах.

от пробую зрозуміти,що мав на увазі автор того висеру,і ніяк.
:gigi:
Ник зарезервирован

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
:weep: aforizm ‏@ochenvazno  .2 години тому 
Ну что, Обама, доигрался? Долларов-то в обменниках нету. Кончились, поди, доллары у вас? А я предупреждал, что вашу экономику ждёт крах.

Даже по 70-75 долларов нет? Не верю.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
:weep: aforizm ‏@ochenvazno  .2 години тому 
Ну что, Обама, доигрался? Долларов-то в обменниках нету. Кончились, поди, доллары у вас? А я предупреждал, что вашу экономику ждёт крах.

от пробую зрозуміти,що мав на увазі автор того висеру,і ніяк.
:gigi:

та вже побачив. :shuffle:
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Ali G

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 46
:weep: aforizm ‏@ochenvazno  .2 години тому 
Ну что, Обама, доигрался? Долларов-то в обменниках нету. Кончились, поди, доллары у вас? А я предупреждал, что вашу экономику ждёт крах.
Во-первых  :bayan месячной давности, во-вторых вне сомнения стеб.
Вот оригинал: https://twitter.com/vatnicheck/status/544971057052930048

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Бывш. председатель Казначейства США:
Снижение цен на нефть эквивалентно программе экономических стимулов величиной в 200 млрд долл

http://www.cnbc.com/id/102333077

"We're going to have good [economic] growth this year. And we're going to have a good rate of job creation. I think we will see some wage growth," Altman said, despite the December employment report showing a 5 cent drop in average hourly earnings—pulling the annualized gain down to 1.7 percent.

"Ми збираємося мати хороше економічне зростання цього року. І ми будемо мати хороший темп створення нових робочих місць. Я думаю, ми побачимо деяке зростання заробітної плати," Альтман сказав, незважаючи на те що звіт про зайнятість у грудні показав  падіння середньої погодинної заробітної плати на 5 центiв що зменшило річне зростання до 1,7 відсотка.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800


мда, відскочило вчора ввечері не слабо... але все повернулось в принципі туди, куди заплановано...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800


рупія теж відкотилась, будемо бачити що з того вийде...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
Та нікуди та рупія не дінеться.
Стабільно там все. Тобто, стабільно падає
 :lol:

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!

Offline xnyl

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245

рупія теж відкотилась, будемо бачити що з того вийде...

Відкотилась - це занадто гучно сказано  :smilie5: , бо з 65.38 до 65.18 аж на цілих 20 коп. :gigi: Надолужити такий "відскок" - справа 15 хвилин :gigi:
"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
О, эти прекрасные моменты, когда рубло по 65 - это "откатилось" :smilie5:
Мои ватные знакомые до конца января 45 обещали  :smiley25:
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
О, эти прекрасные моменты, когда рубло по 65 - это "откатилось" :smilie5:
Мои ватные знакомые до конца января 45 обещали  :smiley25:
по 45 они теперь могут купить только баррель нефти. за баксы :laugh:

https://www.theice.com/index
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
« Останнє редагування: Січня 14, 2015, 08:00:38 08:00 від повстанець »
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
График рубля радует! :)

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Повстанцю , ти там давай старайся . Нам  рупій по 70 на кінець тиждня потрібен .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Полярная лисичка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 950
  • Стать: Чоловіча
Повстанцю , ти там давай старайся . Нам  рупій по 70 на кінець тиждня потрібен .

Верим, надеемся,ждем... :smiley15:


Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
З розсилань SEO компаній тільки за сьогодні  :hot:

Праздники прошли. Пока доллар пытается успокоиться, нефть лихорадочно снижает ценность, продукты дорожают – самое время подумать о том, как не просто устоять на ногах, а заставить бизнес приносить хорошую и стабильную прибыль.

Получение прибыли в условиях кризиса во многом зависит от эффективности рекламы. Как понять, какой из маркетинговых каналов дает больше клиентов? Как получить максимальную отдачу? Об этом и не только читайте в нашей новой книге «Антикризисный интернет-маркетинг: курс на прибыль».

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
154 лімона вливань. слабо віриться...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Цитувати
Shell дозволили експортувати нафту зі США

14.01.2015 | 09:29


Аналогічні дозволи вже отримали американські компанії Enterprise Products Partners, Pioneer Natural Resources і Peaker Energy

Англо-голландська Royal Dutch Shell отримала дозвіл від Міністерства торгівлі США на експорт американської нафти, повідомляє РИА Новости з посиланням на агентство Рейтер.

Дозвіл на експорт дозволить Shell збільшити експорт конденсату, однак робота почнеться тільки тоді, коли ціни на нафту зростуть і "чорне золото" стане прибутковим, заявив представник компанії.

"Рішення про терміни будь-якого потенційного майбутнього експорту цього продукту буде визначатися рентабельністю угоди", - цитує його агентство. Раніше у вівторок вартість нафти марки Brent падала до 45,23 долара за барель, а марки WTI - до 44,38 долара за барель, мінімуму з квітня 2009 року.

Аналогічні дозволи вже отримали американські компанії Enterprise Products Partners, Pioneer Natural Resources і Peaker Energy.

Раніше ряд найбільших світових нафтових компаній і трейдерів, в тому числі Royal Dutch Shell, BP і Vitol, звернулися до влади США з проханням дозволити їм експорт нафти. Початок поставок американської нафти за кордон може вплинути на світові ціни на цей вид палива, а також на систему торгівлі нафтою між Європою, Західною Африкою і Північною Америкою.

Американське законодавство протягом майже 100 років фактично забороняє експорт нафти, для якого необхідний спеціальний дозвіл влади країни. До недавнього часу компанії, які працюють у США, за винятком кількох на Алясці, не були зацікавлені в поставках нафти за межі країни. Однак видобуток "чорного золота" зріс до максимуму за останні 25 років, що спонукає нафтовиків шукати клієнтів за кордоном.

Досі США експортували мінімальні обсяги нафти до Канади сушею. Тепер трейдери зацікавлені в поставках палива танкерами з Мексиканської затоки на НПЗ, розташовані на узбережжі Атлантики в Канаді.

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
РиТиСи теж радує: 726

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
всьо више і више і више....
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.