Автор Тема: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)  (Прочитано 1724 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« : Січня 09, 2015, 06:32:13 06:32 »
В одному з торгових центрів Москви в Сергієвому посаді семінаристи Російської православної церкви 7 січня виконали колядку українською мовою.

За словами очевидця, семінаристи поступово вступали в загальний хор, виходячи з кафе і магазинів торгового центру.
«Піднімається хлопець на ескалаторі та як заспіває: «Ой радуйся земле! Син Божий народився! «. Українською. А за ним слідом другий, тут з кафе ще вийшли, потім ще з усіх боків хлопці підтяглися. І так класно співали, аж дух захопило. Я поки зрозуміла, що треба знімати, половину дійства пропустила. Це був флешмоб духовної семінарії!», – розповіла очевидець події.
У коментарях до відеозапису деякі жителі Росії спочатку стверджували, що пісня виконується на старослов’янській мові, відмовляючись вірити, що семінаристи Російської православної церкви співають українською.
Інші коментатори припустили, що після виконання українською колядки семінаристів можуть виключити.
:moskali:
Більшість же користувачів поспішили в коментарях привітати одне одного з Різдвом Христовим.
[ Invalid YouTube link ]

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #1 : Січня 09, 2015, 07:47:09 07:47 »
У коментарях до відеозапису деякі жителі Росії спочатку стверджували, що пісня виконується на старослов’янській мові, відмовляючись вірити, що семінаристи Російської православної церкви співають українською.
Воспитаники МДСиА на 50% граждане Украины, самих кацапов там процентов 40%. Это наши поют, в логове врага. :smiley24:

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #2 : Січня 09, 2015, 08:42:40 08:42 »
це канонічна бандерівська західноукраїнська колядка

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #3 : Січня 09, 2015, 09:12:34 09:12 »
На мій погляд - нічого дивного   Українська мова і є старословянською ....

Вони і Велесову книгу  кажуть  що треба розшифровувати  - а я  її спокійно читав після  15 хвилин  звикання  до іншого написання букв , до речі вона написана  на західному діалекті української мови ...

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #4 : Січня 09, 2015, 09:15:19 09:15 »
На мій погляд - нічого дивного   Українська мова і є старословянською ....

Вони і Велесову книгу  кажуть  що треба розшифровувати  - а я  її спокійно читав після  15 хвилин  звикання  до іншого написання букв , до речі вона написана  на західному діалекті української мови ...
Думаю, все ж старослов"янська - це ближче до болгарської , ніж до української :umnik:

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #5 : Січня 09, 2015, 09:35:35 09:35 »
проходит такой флешмоб в москве, уже года два так точно. и хуйлостанцы именно так и воспринимают наши колядки: дескать поются они на старославянском языке.

помню спорили два года назад на форуме. доказывал им, что на украинском исполнение. а так да, для них это  в диковинку, со многих городов тогда люди отписывались и говорили : у нас такого нет

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #6 : Січня 09, 2015, 09:58:15 09:58 »
Воспитаники МДСиА на 50% граждане Украины, самих кацапов там процентов 40%. Это наши поют, в логове врага. :smiley24:

Стопудово )

Вообще я давно не вступаю в тут в споры о том, что УПЦ МП - якобы абсолютно поду*ловская организация. Но на самом деле так могут считать только те, кто сам уже сто лет не был в этой церкви и судит по отдельным сбрендивше-ватным батюшкам. Молодому поколению священников та Москва и Россия так же "интересны", как всем другим гражданам Украины.
« Останнє редагування: Січня 09, 2015, 09:59:59 09:59 від Taratayka »

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #7 : Січня 09, 2015, 10:19:06 10:19 »
Думаю, все ж старослов"янська - це ближче до болгарської , ніж до української :umnik:

То Ви плутаєте з церковно-слов'янською
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #8 : Січня 09, 2015, 10:25:32 10:25 »
Вообще я давно не вступаю в тут в споры о том, что УПЦ МП - якобы абсолютно поду*ловская организация. Но на самом деле так могут считать только те, кто сам уже сто лет не был в этой церкви и судит по отдельным сбрендивше-ватным батюшкам. Молодому поколению священников та Москва и Россия так же "интересны", как всем другим гражданам Украины.

Та так ми і повірили .  :smilie8: .
Все православ'я - подхуйловська релігія , включаючи КП ( ну може УАПЦ є вийнятком ) .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #9 : Січня 09, 2015, 10:28:52 10:28 »
Думаю, все ж старослов"янська - це ближче до болгарської , ніж до української :umnik:

То Ви плутаєте з церковно-слов'янською

"Старо-славянский" и "церковно-славянский" язык - фактически слова-синонимы. Третий вариант названия - "старо-болгарский".

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #10 : Січня 09, 2015, 10:29:19 10:29 »
Та так ми і повірили .  :smilie8: .
Все православ'я - подхуйловська релігія , включаючи КП ( ну може УАПЦ є вийнятком ) .

Вам издалека виднее, конечно ))

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #11 : Січня 09, 2015, 10:40:38 10:40 »
Вам издалека виднее, конечно ))

А тут і обговорювати нічого . Крім Росії в світі православних- півтори каліки . Всі ці мікроскопічні автокефалії Ієрусалимська , Антиохійська , Александрійська , Константинопільська ітд є під впливом Москви від 80% до всіх 100 % ( як Ієрусалимська , наприклад )



"Старо-славянский" и "церковно-славянский" язык - фактически слова-синонимы. Третий вариант названия - "старо-болгарский".

Воно то так , тільки " московський ізвод"  ( часів Єлизавєти Пєтровни ) і є " церковно- слов'янським" в сучасному розумінні цього слова . Типовим міфом серед православних є віра в " ісконную дрєвность " тієї мови якою зараз читають " Часослов" сумашєдшіє православниє бабкі. 
« Останнє редагування: Січня 09, 2015, 10:45:47 10:45 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #12 : Січня 09, 2015, 10:50:05 10:50 »
А тут і обговорювати нічого . Крім Росії в світі православних- півтори каліки . Всі ці мікроскопічні автокефалії Ієрусалимська , Антиохійська , Александрійська , Константинопільська ітд є під впливом Москви від 80% до всіх 100 % ( як Ієрусалимська , наприклад )

Угу. Особенно с Константинопольским Патриархом там ТАКАЯ любовь, прям до гроба  :smilie5: Они даже поздравления с праздниками другу другу шлют сквозь зубы и с намеками ))) Не выдумывайте, пожалуйста, то, чего нет.

Offline zenit4ik

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #13 : Січня 09, 2015, 10:53:09 10:53 »
Вообще я давно не вступаю в тут в споры о том, что УПЦ МП - якобы абсолютно поду*ловская организация. Но на самом деле так могут считать только те, кто сам уже сто лет не был в этой церкви и судит по отдельным сбрендивше-ватным батюшкам. Молодому поколению священников та Москва и Россия так же "интересны", как всем другим гражданам Украины.

Та так ми і повірили .  :smilie8: .
Все православ'я - подхуйловська релігія , включаючи КП ( ну може УАПЦ є вийнятком ) .
А оскільки найбільшою православною країною у світі є Україна, то пропоную піти застрелитись

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #14 : Січня 09, 2015, 11:40:56 11:40 »
Думаю, все ж старослов"янська - це ближче до болгарської , ніж до української :umnik:

То Ви плутаєте з церковно-слов'янською

"Старо-славянский" и "церковно-славянский" язык - фактически слова-синонимы. Третий вариант названия - "старо-болгарский".
на мою думку  ніякої словянської мови не існувало  так само як не існувало індоєвропейської мови
Всі ці назви мов  є наукове  узагалнення  мов по спільним  признаках  і на кожній території в кожного народу була своя мова - так вони близькі по звучанню але ні в якому разі не можна говорити про якусь їхню першоджерельність...

щодо  болгарської мови -  нема ніякої проблеми  для українців  читати її  - вона дуже близька до української  так само як білоруська (для прикладу)

хоча є  і такі дослідження

 http://uargument.com.ua/istoriya/drevnosti-malorossiyskogo-yazyika-mihail-krasuskiy/
«Древности малороссийского языка». Михаил Красуский.

В якому він пише :

Занимаясь, долгое время сравнением арийских языков я пришел в убеждение. что малороссийский язык не только старше всех славянских, не исключая так называемого старославянского, но и санскритського, греческого, латинского и ПРОЧИХ арийских.
.... продовження читайте за посиланням
до речі  автор  за національністю  поляк - так що тяжко  це назвати "натягуванням одіяла "
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #15 : Січня 09, 2015, 11:41:32 11:41 »
А тут і обговорювати нічого .

Тобто, Ви будете задоволені аналогічним, без обговорення, хамством в бік католицької церкви?
ну и ладно...

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #16 : Січня 09, 2015, 11:43:28 11:43 »
До речі, останнього куплета "чомусь забули"...

Цитувати
Вся наша родина, славна Україна, радуйся!
Ой радуйся, земле, Син Божий народився!
ну и ладно...

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #17 : Січня 09, 2015, 08:56:44 20:56 »

А оскільки найбільшою православною країною у світі є Україна, то пропоную піти застрелитись

Україна не є навіть християнською країною  , не кажучи вже про " православною " .
Батюшко: отмоліл , відспівав , окропіл ," запєчатал " , посвятіл , все це - побутовий шаманізм .
А щодо " найбільшої" , то стрілятись не мені треба , бо як так сі стало , що вага  найбільшої православної церкви в православному світі дорівнює нулю без палички ?
І Константинопольский патріарх може скрізь зуби писати листи Гундяєву , але підскочити він може зі своїми томосами хіба що  трошки вище молдавского архиєпископа .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Москва. Сергієв посад. 07.01.15 (відео)
« Reply #18 : Січня 09, 2015, 08:57:55 20:57 »