Автор Тема: Мобілізація. Прикро. Чи ні?  (Прочитано 55156 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #90 : Січня 28, 2015, 02:54:15 14:54 »
В час війни важливу роль грає те, хто стоїть на чолі армії чи держави. Командувати людьми повинен "альфа-самець". Така природа людини. Сильний і харизматичний лідер. А що ми маємо пофакту, якщо кожен день як не "мирний план", то "наша армія неможе воювати". Я так скажу, мобілізація людей віком до 60 років без оголошення війни виглядає повним дибілізмом. І Бірюков може собі писати, що хоче, але ті люди які бачуть, що відбувається навколо не будуть мати жодного бажання йти воювати скільки би він їх по фесбуках не обсирав.

 

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #91 : Січня 28, 2015, 02:59:16 14:59 »
В час війни важливу роль грає те, хто стоїть на чолі армії чи держави. Командувати людьми повинен "альфа-самець". Така природа людини. Сильний і харизматичний лідер. А що ми маємо пофакту, якщо кожен день як не "мирний план", то "наша армія неможе воювати". Я так скажу, мобілізація людей віком до 60 років без оголошення війни виглядає повним дибілізмом. І Бірюков може собі писати, що хоче, але ті люди які бачуть, що відбувається навколо не будуть мати жодного бажання йти воювати скільки би він їх по фесбуках не обсирав.

:lol: Ватно сказано!

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #92 : Січня 28, 2015, 03:03:07 15:03 »
В час війни важливу роль грає те, хто стоїть на чолі армії чи держави. Командувати людьми повинен "альфа-самець". Така природа людини. Сильний і харизматичний лідер. А що ми маємо пофакту, якщо кожен день як не "мирний план", то "наша армія неможе воювати". Я так скажу, мобілізація людей віком до 60 років без оголошення війни виглядає повним дибілізмом. І Бірюков може собі писати, що хоче, але ті люди які бачуть, що відбувається навколо не будуть мати жодного бажання йти воювати скільки би він їх по фесбуках не обсирав.

бажання йти воювати повинно ВИТІКАТИ із ставлення (негативного) до кацапського світу\
якщо такого негативного ставлення немає то дійсно ДУЖЕ ВАЖКО знайти стимул воювати

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #93 : Січня 28, 2015, 03:05:06 15:05 »
В час війни важливу роль грає те, хто стоїть на чолі армії чи держави. Командувати людьми повинен "альфа-самець".

Такой как Путлер?...  :shuffle:  :lol:
Prosperity is based on people and ideas

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #94 : Січня 28, 2015, 03:09:15 15:09 »
В час війни важливу роль грає те, хто стоїть на чолі армії чи держави. Командувати людьми повинен "альфа-самець". Така природа людини. Сильний і харизматичний лідер. А що ми маємо пофакту, якщо кожен день як не "мирний план", то "наша армія неможе воювати". Я так скажу, мобілізація людей віком до 60 років без оголошення війни виглядає повним дибілізмом. І Бірюков може собі писати, що хоче, але ті люди які бачуть, що відбувається навколо не будуть мати жодного бажання йти воювати скільки би він їх по фесбуках не обсирав.

:lol: Ватно сказано!

Так ? От скажи мені чому вирізали армію інків, які стояли і не відбивалися, бо перед тим іспанці вбили верховного інку?
Або чому в Римі імператора під-час війни наділяли додатковми повноваженнями ?

Це є природа люська, і ватність тут ні до чого. В критичній ситуації народу потрібен справжній лідер, інакше ми все програємо.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #95 : Січня 28, 2015, 03:10:44 15:10 »
В час війни важливу роль грає те, хто стоїть на чолі армії чи держави. Командувати людьми повинен "альфа-самець".

Такой как Путлер?...  :shuffle:  :lol:

Неа. Хуйло не есть альфа-самец. Оно моль с которой пробуют лепить лидера и нихера не получается.  :gigi:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #96 : Січня 28, 2015, 03:12:58 15:12 »
В час війни важливу роль грає те, хто стоїть на чолі армії чи держави. Командувати людьми повинен "альфа-самець". Така природа людини. Сильний і харизматичний лідер. А що ми маємо пофакту, якщо кожен день як не "мирний план", то "наша армія неможе воювати". Я так скажу, мобілізація людей віком до 60 років без оголошення війни виглядає повним дибілізмом. І Бірюков може собі писати, що хоче, але ті люди які бачуть, що відбувається навколо не будуть мати жодного бажання йти воювати скільки би він їх по фесбуках не обсирав.

бажання йти воювати повинно ВИТІКАТИ із ставлення (негативного) до кацапського світу\
якщо такого негативного ставлення немає то дійсно ДУЖЕ ВАЖКО знайти стимул воювати

Тоді потрібно проводити сеанси ненависті по телевізору, а не крутити їхні серіали і фільми 20 останніх років.
Звідки може з'явитися негативне ставлення до кацапського світу в пересічних громадян ?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #97 : Січня 28, 2015, 03:15:37 15:15 »
Армія складається з фахівців військової справи.....А що до самців? Я навіть не знаю що Вам порадити   :smilie5:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #98 : Січня 28, 2015, 03:18:09 15:18 »
Армія складається з фахівців військової справи.....А що до самців? Я навіть не знаю що Вам порадити   :smilie5:

Ну ти чудак. Тоді яка нахєр мобілізація ?  Хай олігархи платять по $5000 зарплату і робіть професійну армію. Нахєра ви народ по селах баламутите ?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #99 : Січня 28, 2015, 03:18:15 15:18 »
Тоді потрібно проводити сеанси ненависті по телевізору, а не крутити їхні серіали і фільми 20 останніх років.
Звідки може з'явитися негативне ставлення до кацапського світу в пересічних громадян ?

а звідки з'явилось в мене?
от із серіалів теж може з'явитись
бригада наприклад
кожній НОРМАЛЬНІЙ людині герої безрукого дюжева вдовиченкова і майкова - ОГИДНІ

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #100 : Січня 28, 2015, 03:19:07 15:19 »

 :smiley14:
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #101 : Січня 28, 2015, 03:21:07 15:21 »

 :laugh:

хуйня якась....


кожного хто дякує хуйлу слід розстрілювати на місті як ДЕЗЕРТИРА

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #102 : Січня 28, 2015, 03:22:36 15:22 »
Армія складається з фахівців військової справи.....А що до самців? Я навіть не знаю що Вам порадити   :smilie5:

Ну ти чудак. Тоді яка нахєр мобілізація ?  Хай олігархи платять по $5000 зарплату і робіть професійну армію. Нахєра ви народ по селах баламутите ?

Я так думаю ця   Нова ФСБшна фішка.

То Командувач не Альфасамець, то алігархи не платять 5000, Аби тільки відкосити.
Ватно  :smiley24:


Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #103 : Січня 28, 2015, 03:31:03 15:31 »
Харе сратися, закривайте тему. Мочанов вже написав, що Бірюков після аеропорту контужений і в нього трохи кришку зірвало.
(click to show/hide)

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #104 : Січня 28, 2015, 03:33:16 15:33 »
Армія складається з фахівців військової справи.....А що до самців? Я навіть не знаю що Вам порадити   :smilie5:

Ну ти чудак. Тоді яка нахєр мобілізація ?  Хай олігархи платять по $5000 зарплату і робіть професійну армію. Нахєра ви народ по селах баламутите ?

Я так думаю ця   Нова ФСБшна фішка.

То Командувач не Альфасамець, то алігархи не платять 5000, Аби тільки відкосити.
Ватно  :smiley24:

Ти вважаєш, що якщо щось, що не вкладається в твій шаблон світосприйняття ти обізвеш ватністю, то від цього проблема зникне. Ну давай. Страусина політика. Я тобі розписав, як приблизно мислять люди і що вони говорять на ЗУ, а ти хоч 1000 разів обзивай це ватністю.


« Останнє редагування: Січня 28, 2015, 03:41:04 15:41 від OlegSky »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #105 : Січня 28, 2015, 03:36:29 15:36 »
Харе сратися, закривайте тему. Мочанов вже написав, що Бірюков після аеропорту контужений і в нього трохи кришку зірвало.

то йому треба закрити доступ до мас-медіа

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #106 : Січня 28, 2015, 03:41:31 15:41 »
Харе сратися, закривайте тему. Мочанов вже написав, що Бірюков після аеропорту контужений і в нього трохи кришку зірвало.

то йому треба закрити доступ до мас-медіа
В гамівну сорочку зв'яжеш? Бірюков публічна людина і має розуміти наслідки своїх заяв.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #107 : Січня 28, 2015, 03:42:24 15:42 »
Харе сратися, закривайте тему. Мочанов вже написав, що Бірюков після аеропорту контужений і в нього трохи кришку зірвало.

то йому треба закрити доступ до мас-медіа
В гамівну сорочку зв'яжеш? Бірюков публічна людина і має розуміти наслідки своїх заяв.

як контужений може розуміти??

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #108 : Січня 28, 2015, 03:44:11 15:44 »
Проблему я бачу лише у незрілості деяких дописувачів, які складні багатошарові проблеми намагаються вирішити помахом руці.

Нема грошей ? Візьмем у алігархов.
Нема зброї візьменм у США.
Нема гучних, справ,   поміняемо прокурора і всьо будєт
Нема перемог найдем альфасамця і він все вирішить

Ім'я цьому всьому популізм і безвідповідальне балабольство.


« Останнє редагування: Січня 28, 2015, 03:51:34 15:51 від finli »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46877
  • Never give in!
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #109 : Січня 28, 2015, 03:51:38 15:51 »
Як легко вони використовують цього самозакоханого павіана  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smiley23: :smiley23: :smiley23:

If you are going through hell, keep going.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #110 : Січня 28, 2015, 03:52:50 15:52 »
Проблему я бачу лише у незрілості деяких дописувачів, які складні багатошарові проблеми намагаються вирішити помахом руці.

Нема грошей ? Візьмем у алігархов.
Нема зброї візьменм у США.
Нема гучних, справ, перемог,  поміняемо прокурора і всьо будєт
Нема перемог найдем альфасамця і він все вирішить

Ім'я цьому всьому популізм і безвідповідальне балабольство.

 :gigi:
Якщо немає грошей, немає зброї, немає командувача нормального, то нахєра тягнути в армію 200 тис. чоловік ?
І при чому тут популізм ?
« Останнє редагування: Січня 28, 2015, 03:56:25 15:56 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #111 : Січня 28, 2015, 03:53:37 15:53 »
Як легко вони використовують цього самозакоханого павіана  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smiley23: :smiley23: :smiley23:




"Ім'я цьому всьому популізм і безвідповідальне балабольство."(с) :gigi:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #112 : Січня 28, 2015, 03:57:59 15:57 »
Проблему я бачу лише у незрілості деяких дописувачів, які складні багатошарові проблеми намагаються вирішити помахом руці.

Нема грошей ? Візьмем у алігархов.
Нема зброї візьменм у США.
Нема гучних, справ, перемог,  поміняемо прокурора і всьо будєт
Нема перемог найдем альфасамця і він все вирішить

Ім'я цьому всьому популізм і безвідповідальне балабольство.

 :gigi:
Якщо немає грошей, немає зброї, немає командувача нормального, то нахєра тягнути в армію 200 тис. чоловік ?
І при чому тут популізм ?


А таки немає.
Руки піднімеш?
Хоча... залізобетонний привід відкосити.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #113 : Січня 28, 2015, 03:58:41 15:58 »
Бірюков назвав факти.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #114 : Січня 28, 2015, 03:59:42 15:59 »
А Мочанов жаліє вас і  не хоче жорстко травмувати псевдопатріотів- косарєй.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46877
  • Never give in!
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #115 : Січня 28, 2015, 04:01:16 16:01 »
Бірюков назвав факти.

А він не міг на якийсь час запхати свого язика в дупу, розуміючи, що будь-яке слово публічно сказане може бути використане не так як йому б хотілося?
If you are going through hell, keep going.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #116 : Січня 28, 2015, 04:04:09 16:04 »
Проблему я бачу лише у незрілості деяких дописувачів, які складні багатошарові проблеми намагаються вирішити помахом руці.

Нема грошей ? Візьмем у алігархов.
Нема зброї візьменм у США.
Нема гучних, справ, перемог,  поміняемо прокурора і всьо будєт
Нема перемог найдем альфасамця і він все вирішить

Ім'я цьому всьому популізм і безвідповідальне балабольство.

 :gigi:
Якщо немає грошей, немає зброї, немає командувача нормального, то нахєра тягнути в армію 200 тис. чоловік ?
І при чому тут популізм ?


А таки немає.
Руки піднімеш?
Хоча... залізобетонний привід відкосити.

Ні не піднімлю, але я тобі написав, що треба робити. Якщо цього не зробити, то всі жертви будуть даремні. Війни на голому патріотизмі не виграють.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #117 : Січня 28, 2015, 04:06:15 16:06 »
А Мочанов жаліє вас і  не хоче жорстко травмувати псевдопатріотів- косарєй.

Так, так, "даффай", ще два-три таких пости і народ взагалі пошле всіх нахуй з цим АТО. І що ти будеш робити разом з Бірюковим ? Писати гнівні пости  і обзиватися.   Чи ти думаєш, що якщо ти обізвеш когось "косарєм"  чи "шавкой трусливой" то людина не буде спати цілу ніч, а на ранок рвоне в воєнкомат ?  :lol:
« Останнє редагування: Січня 28, 2015, 04:08:38 16:08 від OlegSky »

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #118 : Січня 28, 2015, 04:32:09 16:32 »
В Киеве люди в масках пытались перекрыть Крещатик (ФОТО)
https://news.mail.ru/inworld/ukraina/society/20880743/?frommail=1


Вот их и надо отправить в АТО

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Мобілізація. Прикро.
« Reply #119 : Січня 28, 2015, 05:34:07 17:34 »
Прокси локация сайта Анти-Мобилизация, такие посты на украинской мове, фото в вышиванках, а адрес сайта в ПидерБурге... Что же они так палятся  :weep: