Автор Тема: Новини театру БД Україно-Російської війни 2015 (Лайфньюз i т.iн. нах!) - ч.№15  (Прочитано 277799 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
У Ричкової загинув чоловік на цій війні...  наскільки мені відомо. І сама вона часто бувала на лінії фронту.

Тобто кращої кандидатури на міністра оборони в майбутньому я не бачу... :smilie1:

Та вона прямо в ДАП була. А це багато про що говорить...


Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
то він молодший від мене?...
а пика НЕМАЛА...

Кабінетна робота. І нам саме така людина зараз потрібна на посаді міністра - яка може, сидячи в кабінеті, організувати так все, щоб бігало як годинник. А не бігать на передовій вішати прапор, в той час як солдати голі, босі та голодні.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
У Ричкової загинув чоловік на цій війні...  наскільки мені відомо. І сама вона часто бувала на лінії фронту.

Тобто кращої кандидатури на міністра оборони в майбутньому я не бачу... :smilie1:

десь зустріла, що її назвали військовим званням
може хтось знає, то в переносному розумінні, чи вона вже насправді служить
ігнор Квант

Offline Eney

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16314
  • Стать: Чоловіча
У Ричкової загинув чоловік на цій війні...  наскільки мені відомо. І сама вона часто бувала на лінії фронту.

Тобто кращої кандидатури на міністра оборони в майбутньому я не бачу... :smilie1:
Я б сказав так: іноді вона буває в тилу.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
:hot:

Только на третьей цитате обратил внимание на картину что подарили

Там ще і не таке було!



І давно в хуйлі 6 футів?  :Sho_za:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4855
І давно в хуйлі 6 футів?  :Sho_za:

Дає простір фантазії, що там вже табуреточка...

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
У Ричкової загинув чоловік на цій війні...  наскільки мені відомо. І сама вона часто бувала на лінії фронту.

Тобто кращої кандидатури на міністра оборони в майбутньому я не бачу... :smilie1:

десь зустріла, що її назвали військовим званням
може хтось знає, то в переносному розумінні, чи вона вже насправді служить
она просто добилась, что ее звание офицера запаса сделали действующим
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
то він молодший від мене?...
а пика НЕМАЛА...

Кабінетна робота. І нам саме така людина зараз потрібна на посаді міністра - яка може, сидячи в кабінеті, організувати так все, щоб бігало як годинник. А не бігать на передовій вішати прапор, в той час як солдати голі, босі та голодні.

 а она и организовывает
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
http://zulikhan.livejournal.com/199237.html

( :smilie1:только тапки сдать в гардероб)

это война
это люди
ігнор Квант

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для GloriaAndrus

дякую за новини
єдине засмучує
це знайшли і затримали
а якби звучало

знайшли і ліквідували

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
для GloriaAndrus

дякую за новини
єдине засмучує
це знайшли і затримали
а якби звучало

знайшли і ліквідували

Жорстоко... Просто

Відійшли на 30 метрів та запропонували скуштувати свій мед

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
краще закипятили мед і через клізму залили...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон

Участвующие в боевых действиях на востоке Украины 17 батальонов вышли из-под контроля украинских вооруженных сил и перешли под контроль «Правого сектора», передает РИА «Новости».

Об этом в эфире латвийского телеканала LTV7 заявил министр обороны самопровозглашенной Донецкой народной республики Владимир Кононов.

«Я обладаю данными, что 17 территориальных батальонов вышли из подчинения ВСУ и перешли под юрисдикцию Яроша. Это «Правый сектор», — сказал он.


Сам Ярош в курсе своей мощи?  :smilie1:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

Участвующие в боевых действиях на востоке Украины 17 батальонов вышли из-под контроля украинских вооруженных сил и перешли под контроль «Правого сектора», передает РИА «Новости».

Об этом в эфире латвийского телеканала LTV7 заявил министр обороны самопровозглашенной Донецкой народной республики Владимир Кононов.

«Я обладаю данными, что 17 территориальных батальонов вышли из подчинения ВСУ и перешли под юрисдикцию Яроша. Это «Правый сектор», — сказал он.


Сам Ярош в курсе своей мощи?  :smilie1:
это в ветку Фейспалм, а не сюда

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча

Участвующие в боевых действиях на востоке Украины 17 батальонов вышли из-под контроля украинских вооруженных сил и перешли под контроль «Правого сектора», передает РИА «Новости».

Об этом в эфире латвийского телеканала LTV7 заявил министр обороны самопровозглашенной Донецкой народной республики Владимир Кононов.

«Я обладаю данными, что 17 территориальных батальонов вышли из подчинения ВСУ и перешли под юрисдикцию Яроша. Это «Правый сектор», — сказал он.


Сам Ярош в курсе своей мощи?  :smilie1:
это в ветку Фейспалм, а не сюда
Не, это не фейспалм. Это пошла раскрутка. Разоружение всех "незаконных" формирований согласно угоде...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Не, это не фейспалм. Это пошла раскрутка. Разоружение всех "незаконных" формирований согласно угоде...
да ладно, они всякую херню про ПС уже год пишут. Ничего нового

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
ДУКу треба надати статус батальйону/полку/бригади ЗСУ, щоб закрити всі питання по статусу

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча

Участвующие в боевых действиях на востоке Украины 17 батальонов вышли из-под контроля украинских вооруженных сил и перешли под контроль «Правого сектора», передает РИА «Новости».

Об этом в эфире латвийского телеканала LTV7 заявил министр обороны самопровозглашенной Донецкой народной республики Владимир Кононов.

«Я обладаю данными, что 17 территориальных батальонов вышли из подчинения ВСУ и перешли под юрисдикцию Яроша. Это «Правый сектор», — сказал он.


Сам Ярош в курсе своей мощи?  :smilie1:

Ярош вже комдив,а він ще і не знає.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
ну взагалі-то 17 батальйонів. плюс вже був один, то це получається 18, там не комдив. там цілий Армійський корпус получається.
Якраз ДУК і є)

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
ну взагалі-то 17 батальйонів. плюс вже був один, то це получається 18, там не комдив. там цілий Армійський корпус получається.
Якраз ДУК і є)

Я сужу по дивізії,де служив,полк-три батальйона,плюс все решта,приблизно чотири вихадить,в дивізії було чотири полка,плюс пв полка всілякого різного,виходить приблизно як в Яроша,зі слів хуйлосмі,чи якого там підхуйловця.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Обстреливаются восточные окраины Луганска

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Обстреливаются восточные окраины Луганска

Offline savitar

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 395
Обстреливаются восточные окраины Луганска
(click to show/hide)

Летело навстречу камере. Иначе сначала шипение слышно.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
ну взагалі-то 17 батальйонів. плюс вже був один, то це получається 18, там не комдив. там цілий Армійський корпус получається.
Якраз ДУК і є)

Я сужу по дивізії,де служив,полк-три батальйона,плюс все решта,приблизно чотири вихадить,в дивізії було чотири полка,плюс пв полка всілякого різного,виходить приблизно як в Яроша,зі слів хуйлосмі,чи якого там підхуйловця.

Нібито нема вже дивізій - "батальон-бригада-корпус" тепер.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
ну взагалі-то 17 батальйонів. плюс вже був один, то це получається 18, там не комдив. там цілий Армійський корпус получається.
Якраз ДУК і є)

Я сужу по дивізії,де служив,полк-три батальйона,плюс все решта,приблизно чотири вихадить,в дивізії було чотири полка,плюс пв полка всілякого різного,виходить приблизно як в Яроша,зі слів хуйлосмі,чи якого там підхуйловця.

Нібито нема вже дивізій - "батальон-бригада-корпус" тепер.

от чесно,поняття не маю,нехай корпус,комкор Ярош,побільше таких корпусів,великих і різних.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Нібито нема вже дивізій - "батальон-бригада-корпус" тепер.

Це дибілізм і новодєл . У фашистів були дівізії і в нас повинні бути .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП