Автор Тема: Вже третя людина виграла суд в ДМС щодо надання паспорту лише українською  (Прочитано 1245 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Цитувати
Степан Ковбаснюк (Закарпатська область) виграв в ДМС суд про надання паспорта ЛИШЕ українською мовою.
Це вже третій виграш в аналогічних справах. ( Я (Львівська область), Анатолій Ільченко(Миколаївська область) ).
--------
Народний депутат України Ігор Васюник звернувся в МВС з вимогою змінити наказ про порядок заповнення паспорта (від 13.04.2012 № 320). МВС мовчить... мої запити футболять...
Arsen Avakovу того не треба...
--------
Пане Міністре,
1. В законі заборонено вносити в паспорт інші мови крім української
2. в наказі 320 сказано
10.4. Погашаються, уважаються недійсними та ___знищуються___ паспорти:
оформлені з порушенням вимог чинного законодавства України;

ВСІ ПАСПОРТИ які зараз видаються, згідно з наказом 320, підлягають негайному знищенню smile emoticon
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
І 25 років не минуло....  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Привіт, кицюню. А що ти зробив для України крім того, що перегнав одного вишиватника свого часу за кордон?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Привіт, кицюню. А що ти зробив для України крім того, що перегнав одного вишиватника свого часу за кордон?

Свого часу я зробив для України значно більше ніж ти.
От тільки Україні те виявилося чомусь непотрібним. Та й більшості таких як ти теж. Воно ж простіше плисти за течією - “якось то воно буде, з кацапами можна і треба торгувати, а війни з ними не буде“.
Тепер Україна (не ти - тобі до сраки і Україна і все інше крім тебе особисто), платить дуже велику ціну за свою необачність.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Привіт, кицюню. А що ти зробив для України крім того, що перегнав одного вишиватника свого часу за кордон?

Свого часу я зробив для України значно більше ніж ти.
От тільки Україні те виявилося чомусь непотрібним. Та й більшості таких як ти теж. Воно ж простіше плисти за течією - “якось то воно буде, з кацапами можна і треба торгувати, а війни з ними не буде“.
Тепер Україна (не ти - тобі до сраки і Україна і все інше крім тебе особисто), платить дуже велику ціну за свою необачність.  :smilie2:

Кицюню, ти поперше далеко не факт, що зробив більше. Впевнений навіть що якщо щось і зробив(бо пистіння на форумі - то не зробив), то судячи по теперішній активності, то таке саме лайно.

а по друге я маю сумніви, що ти хоч щось робив і це, знову ж таки, підкреслює твій триндьож на форумі.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Сублімація правильності його еміграції трива...

Котяра, ти с..бався з України цілком правильно ...не муч себе тими форумами  :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Широкому загалу і владі були байдужі зусилля, ініціативи, акції патріотично налаштованої меншості, починаючи від самого початку незалежності. Бо влада і більшість громадян переймалися облаштуванням власних інтересів хто як міг.
На всіх нас (а в Одесі нас і так було небагато) дивилися як на нав“язливих і “озабочєнних“ укрАінскіх націоналістов, яким вєчно больше всєх надо.

Воно у Львові чи Франківську дуже легко було бути “патріотом“, але не в Одесі де професора фізики забивають мало не до смерті за те, що він активно працєю в НРУ. В подібних умовах і атмосфері я відпрацював на громадській ниві майже 10 років. І руки опустилися після похорону Чорновола, коли стало зрозуміло, що практично все було намарне.
Як виявилося, все ж не намарне, бо певна добра спадщина залишилася, але ціна за подібне суспільне прозріння - дуже висока. Я підозрюю, що якби х...ло не вдерся, то можливо і прозріння не було б.
« Останнє редагування: Лютого 25, 2015, 10:20:35 22:20 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Сублімація правильності його еміграції трива...

Котяра, ти с..бався з України цілком правильно ...не муч себе тими форумами  :gigi:

Може ти й правий. Три життя вже я не потягну. Хоча коти, кажуть, живуть багато життів.  :smilie5:
Сублімації немає - свого часу прийняв рішення і не жалкую. Як склалося так склалося.
А щодо форумів - це як наркотик.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Сублімація правильності його еміграції трива...

Котяра, ти с..бався з України цілком правильно ...не муч себе тими форумами  :gigi:

Може ти й правий. Три життя вже я не потягну. Хоча коти, кажуть, живуть багато життів.  :smilie5:
Сублімації немає - свого часу прийняв рішення і не жалкую. Як склалося так склалося.
А щодо форумів - це як наркотик.  :smilie2:

Забудь ти вже про Україну . Бо ти  якось вже  не зовсім впираєш  її реальності. Іноді це виглядає кумедно, а іноді просто бісить, та відверта дичина яку ти періодично навалюєш .

Невже тебе рідна домашня гамериканська політика не заводить?
« Останнє редагування: Лютого 25, 2015, 10:35:27 22:35 від finli »

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Сублімація правильності його еміграції трива...

Котяра, ти с..бався з України цілком правильно ...не муч себе тими форумами  :gigi:

Може ти й правий. Три життя вже я не потягну. Хоча коти, кажуть, живуть багато життів.  :smilie5:
Сублімації немає - свого часу прийняв рішення і не жалкую. Як склалося так склалося.
А щодо форумів - це як наркотик.  :smilie2:

Забудь ти вже про Україну . Бо ти  якось вже  не зовсім впираєш  її реальності. Іноді це виглядає кумедно, а іноді просто бісить, та відверта дичина яку ти періодично навалюєш .

Пля, это единственная его проблема (вукер находится в леком ахуении и нашупывает в кармане рукоятку чаривного, но несмертельного, лома): типа копмлекс вины и неполноценности? Тоесть это не тупой рашид?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
паходу виходить так...

паламаний битом екснаціоналіст

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Забути неможливо.
Але реалії дійсно таки дивні, бо не перестаєш дививатися, чому люди не хочуть заважати, на очевидні речі. Можливо тут і певна культурна різниця.
Я ніколи не був частиною українського “ґетто“, яке практично зберегло багато автентичних рис української поведінки - весь час жив і живу серед американців, до яких адаптувався доволі легко. Але все одно українці значно ближче із усіма їхніми бздурами і недоліками, бо я розумію звідки це в них. Вони мені в Америці більше мексиканців нагадують. Я так і кажу дружині, коли бачу мексиканців на даху десь - “диви, он місцеві гуцули ішачать“.  :smilie5:

А комплексу вини нема - я нікому нічого не винний.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
паходу виходить так...

паламаний битом націоналіст

до того ж у віці. З фантомними мареннями на додачу. Можливо колись щось і робив, але є такий підвид людей - зроблять справи на мізинець, а потім все життя ходять надуваючи щоки з того, що зробили ще у свої 20
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Ну гаразд. Більше перли не розсипатиму...  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Співчуваю....Але твое дрочилово на колишню, чеснокажучи - огидне видовище.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Співчуваю....Але твое дрочилово на колишню, чеснокажучи - огидне видовище.

що за колишня?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Співчуваю....Але твое дрочилово на колишню, чеснокажучи - огидне видовище.

що за колишня?

Теперішня - Гамерика.
Колишня - Україна.

Типова психологічна трабла

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Співчуваю....Але твое дрочилово на колишню, чеснокажучи - огидне видовище.

що за колишня?

Теперішня - Гамерика.
Колишня - Україна.

Типова психологічна трабла


а тю ... ))
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.