Автор Тема: Міноборони не може прийняти на баланс американський польовий шпиталь  (Прочитано 1556 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46788
  • Never give in!
Мобілізований офіцер Максим Залізняк на своїй сторінці у Facebook розповідає про те, як штат Каліфорнія подарував українській армії повністю оснащений мобільний польовий шпиталь на 200 ліжок - річ надзвичайно потрібна в умовах війни. Але Міністерство оборони відмовляється від подарунка.

 Інформація з перших вуст. Штат Каліфорнія подарував республіці Україна військовий шпиталь на 200 ліжок. Шпиталь оснащений за останнім словом науки і техніки: КТ, МРТ, УЗД, загальна лабораторія, біохімічна лабораторія, мікробіологічна лабораторія, ФГДС....і прочєя і прочєя.

Наш Департамент медзабезпечення Міноборони не може прийняти на баланс цей шпиталь, а тому і не приймає подарунок.

Офіційна причина: відсутність бюджетних коштів на забезпечення госпіталю.

В Міноборони написано 25 листів від губернатора Каліфорнії (не знаю Арні досі рулить?) від купи сенаторів і конгресменів.

По факту америкоси готові подарувати, поставити і навіть підготували місячну програму підготовки нас до роботи в ньому, а нашим хоч кіл на голові теши. Такої кількості слова фак за такий короткий проміжок часу як видав мені той америкос, коли розповідав про це, я не чув ніколи в житті.

Нешановні чинуші, може вже думатимемо нарешті про Україну і наших хлопців, а не про свої дупи.

Прошу репосту! Особливо в середовищі волонтерів!

http://ipress.ua/ljlive/ssha_podaruvaly_ukraini_viyskovyy_shpytal_na_200_lizhok_a_minoborony_vidmovlyaietsya_yogo_pryymaty_114016.html

If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Так подарували ? Чи готові подарувати, якщо...МО надасть кошти на програму?

І які це кошти, ніхто чомусь не каже..


Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Так подарували ? Чи готові подарувати, якщо...МО надасть кошти на програму?

І які це кошти, ніхто чомусь не каже..

Я от не зовсім розумію, в чому взагалі проблєма в частині грошей. Привезуть америкоси літаком той госпиталь, наші його перевезуть кудись на самий ближчий полігон, там розгорнуть, підключать електрику. Де там закопані великі  кошти?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Так подарували ? Чи готові подарувати, якщо...МО надасть кошти на програму?

І які це кошти, ніхто чомусь не каже..

Я от не зовсім розумію, в чому взагалі проблєма в частині грошей. Привезуть америкоси літаком той госпиталь, наші його перевезуть кудись на самий ближчий полігон, там розгорнуть, підключать електрику. Де там закопані великі  кошти?

Мабуть у нюансах умов подарунку...

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Де там закопані великі  кошти?

Там откат не просматривается. А без отката - не по инструкции.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46788
  • Never give in!
Давайте подумаємо логічно - якщо вам віддають дуже необхідну річ, то може треба докласти зусиль і грошей, щоб її обслуговувати. Адже мова про життя людей іде.
If you are going through hell, keep going.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Ольга Богомолець
 Вчора їздила у селище Городок Радомишльського району (Житомирська область). Там у військовій частині проходять перепідготовку перед відправкою на фронт 300 висококласних лікарів. Скажу чесно, враження від поїздки - гнітюче. У лікарів, які там знаходяться, настрій ще гірший, аніж у мене.
 Нормальні фахівці, грамотні, знаючі, досвідчені - зібрані навіщось в одному місці, без будь-якої медичної бази, без будь-яких практичних занять. Для чого? Навіщо? Ким? Хто приймає такі абсурдні рішення і хто буде нести відповідальність за них?
 300 фахівців сидять у лісі фактично без діла. А їх вже давно можна було направити невеликими групами в діючі військові госпіталя - в той же Дніпропетровськ, Харків, Селідове. Вони вже давно могли освоїти специфіку військової медицини на практиці, а не ходити високоосвіченим строєм в Житомирській області. Вони могли б уже приносити реальну користь фронту, рятувати, оперувати, лікувати солдатів і офіцерів. Замість цього змушені сидіти і животіти в українському лісі. Витрачаються гроші на проживання, на харчування, і НІЯКОЇ практичної роботи! Якщо нашій армії не потрібні сьогодні лікарі - може їх тоді краще було на мирній роботі залишити? Вони б там більше допомоги принесли цивільним людям!
 Готую за підсумками поїздки термінові доповідні записки Міністру оборони, в Генштаб, в РНБО і в Адміністрацію Президента. Повідомлю вам про результати прийнятих рішень.
 У кожного на фронті - своє місце! Фахівців необхідно використовувати з розумом, повною мірою і на своєму місці. Дурість і байдужість, що доходять до абсурду, межують з диверсією. Занадто тонка грань ...
« Останнє редагування: Березня 09, 2015, 09:35:23 21:35 від Agh »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Де там закопані великі  кошти?

Там откат не просматривается. А без отката - не по инструкции.

МО конгресменам не відкотило?Чи конгресмени МО?

А може податки там такі, шо у МО кожух завернеться до горла? І на програму, яка, якщо я правильно зрозумів, є умовою презенту, бабла немає?


Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Давайте подумаємо логічно - якщо вам віддають дуже необхідну річ, то може треба докласти зусиль і грошей, щоб її обслуговувати. Адже мова про життя людей іде.

єдине, що крутиться в голові - "по штату нє положєно".  Хоча Бірюков писав якось, що вони цю совєтську систему в міноборони вже зламали. хз, мабуть якийся "сарай" залишився недоламаним :smilie11:

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
 :fp2   І отаке кругом, куди не кинь.
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Я от не зовсім розумію, в чому взагалі проблєма в частині грошей. Привезуть америкоси літаком той госпиталь, наші його перевезуть кудись на самий ближчий полігон, там розгорнуть, підключать електрику. Де там закопані великі  кошти?

Наверное, есть там какие-то нюансы. Ну вот как мне бы подарили Порш Кайен. Заправляй 98 бензином, застрахуй, ТО дорогое. Зачем он мне?

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
С обсуждения в фейсбуке автора (https://www.facebook.com/maxim.zalizniyak?fref=nf):

Цитувати
Yuriy Husyev Павло Сидоренко та інші, ця інформація повністю не відповідає дійсності. Щойно говорив телефоном з новим директором військово-медичного департаменту Міноборони і він доповів, що справа успішно рухається і наразі усім займається МЗС України. Міністр оборони офіційно звернувся на Прем'єр-міністра і підтвердив зацікавленість Міноборони в отриманні та подальшиму утриманні такого госпіталю. Звернувся до автора посту з пропозицією дати телефон першоджерела або спростувати інформацію і отримав пропозицію йти до суду. Але це не завадить нам робити свою роботу. Слава Україні!

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
В расшифровку предыдущего сообщения: Гусєв Юрій Веніамінович - Заступник Міністра оборони України

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
В расшифровку предыдущего сообщения: Гусєв Юрій Веніамінович - Заступник Міністра оборони України

Ну почему же "Yuriy Husyev" я читаю как Юрий Хусуев, а не как Гусев?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ну от.
Ложечкі знайшлися...а осадочок залишився...






Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
В расшифровку предыдущего сообщения: Гусєв Юрій Веніамінович - Заступник Міністра оборони України

Ну почему же "Yuriy Husyev" я читаю как Юрий Хусуев, а не как Гусев?

Да он это - https://www.facebook.com/yuriy.husyev?fref=ufi&pnref=story

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
В расшифровку предыдущего сообщения: Гусєв Юрій Веніамінович - Заступник Міністра оборони України

Ну почему же "Yuriy Husyev" я читаю как Юрий Хусуев, а не как Гусев?

Ну хуй тебе знає, може впав якось невдало у дитинстві...