Автор Тема: Кицюню, а що тоді ти тут робиш? (переношу з тематичної гілки розмову)  (Прочитано 19222 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Astronaut

  • Гість
Емігрант не має право засуджувати українців. Нам важко зараз. Робим, що можем. Хтось іде в Ато, хтось стає у чергу у військомат, хтось допомагає грошима. 
Коте, чому Ви зневажаєте українців? Заробляєте в Америці, то перераховуйте гроші. Щось робіть, а не розказуйте, що українці недонарод!
:smiley24:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Адмін,але поклавши руку на серце,вас не обурює,коли емігрант закликає когось в Україні йти у військомати,вказує на нашу вторинність іт.д. і т.п.?

Обурює. Інакше б я в цій гілці не відписався. У мене багато претензій до особи, що тут обговорюється.

Більше мене обурює безпідставне тикання нас носом у якісь нерзозумілі проблеми, одне посилання я тут дав. Там де якась гопота напала на волонтерів. З цього Ферал робить якісь висновки. Я цього не розумію.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Адмін,але поклавши руку на серце,вас не обурює,коли емігрант закликає когось в Україні йти у військомати,вказує на нашу вторинність іт.д. і т.п.?

Обурює. Інакше б я в цій гілці не відписався. У мене багато претензій до особи, що тут обговорюється.

Більше мене обурює безпідставне тикання нас носом у якісь нерзозумілі проблеми, одне посилання я тут дав. Там де якась гопота напала на волонтерів. З цього Ферал робить якісь висновки. Я цього не розумію.

Адміне, якщо уважно переглянути за діяльністю цього суб"єкта, ви дуже швидко знайдете причини.

Повторюсь, хатинки та інші калини-малини, це лише прикриття діяльності :)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14503
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
А я, блять, за кота
Он охуезно устроился  :hot:
Mocsia delenda est

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Адміне, якщо уважно переглянути за діяльністю цього суб"єкта, ви дуже швидко знайдете причини.

Повторюсь, хатинки та інші калини-малини, це лише прикриття діяльності :)

Можливо. Але у нас таке вже було. Був тут такий троль, Йожин з Бажин. Відвертно тупий троль. Я його забанив. Але потім мене змусили його розбанити. Але він все зрозумів, тут йому вигоди не буде, та більше не писав.

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
про котяру.
а Адмін, взагалі, матюки в кожному пості вважає за нормальне явище???
я особисто - проти!
і я особисто проти твердження, що більшість українців - продажні.

і яке моральне право має розказувать із іншого кінця світу, як жити нам тут? чи йому звідти видніше?
 :Ignor:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
про котяру.
а Адмін, взагалі, матюки в кожному пості вважає за нормальне явище???

Ні, не вважаю. А багато матюків?

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
popcorn2
ну вот, я все сижу жду когда вы придете и всех помирите, а тут, такое разочарование.  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46831
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
про котяру.
а Адмін, взагалі, матюки в кожному пості вважає за нормальне явище???

Ні, не вважаю. А багато матюків?
только на первой странице в трех постах
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Десятка самих активних авторів СУП

1 й Feral Cat
    2843 тем
2 й natusya
    958

Три рази.
 типовий  ентузіаст - волонтер . :smilie5:

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
це не моє, цитую кота:

 Reply #1 : Сьогодні в 06:00:33 pm »
Цитувати
ІДИ НАХУЙ!!!

Reply #9 : Сьогодні в 06:13:14 pm »
Цитувати
Заїбали ви своїм патріотизмом

Reply #16 : Сьогодні в 06:26:57 pm »
Цитувати
Кацапи, ідіть нахуй!

п.с. чи каціпів слать, чи інших... це на форумі адміністрація вважає за нормальне явище - слать?
вас в школі вчили чомусь, чи ви буквар скурили в першому класі?
а ні в кого з адмінів не виникала думка, що на звучну назву "Справжня українська правда" колись заглянуть діти? (я теж "повівся" на назву, але чим далі - тим більше розчарування, на жаль. культури спілкування ніякої. камяний вік.)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46831
  • Never give in!
Нє, ну прямо інстітут благородних б... дєвіц  :gigi:

If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
popcorn2
ну вот, я все сижу жду когда вы придете и всех помирите, а тут, такое разочарование.  :weep:

Да, сплошное разочарование. Все проблемы в стране и у нас на форуме от Feral Cat.  :weep:
Есть модераторы, пусть медали раздают.
Я бы тем, кто занимается травлей, выписал бы за "Переслідування в різних гілках" и Feral Cat за матюки.
А вообще по итогу прочтения ветки, приз зрительских симпатий от меня уходит Viarof за здравые мысли.

По поводу деления на эмигрантов и аборигенов, я бы не ущемлял никого в праве на высказывания. Разные у нас на форуме есть эмигранты, разные жители Украины. Ну вот такая у человека точка зрения. Она может быть неправильной, может быть предвзятой в чем-то, эмоционально окрашенной. Ну и замечательно, никто же не говорит, что мнение Feral Cat - это мнение сообщества. Это просто мнение отдельно взятого человека. Не больше и не меньше. Это же не бот из Подмосковья, который по методичке шпарит и с которым говорить - все равно, что с телевизором. Форуму нужен плюрализм мнений, без него он становится стерильным.

Напомню слова Вольтера: «Я не согласен ни с одним словом, которое вы говорите, но готов умереть за ваше право это говорить».

Каждый имеет право на свое мнение и не нужно делать трагедии, если эти мнения не совпадают. Мы же не в России, в конце концов  :smilie5:


Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Это же не бот из Подмосковья, который по методичке шпарит и с которым говорить - все равно, что с телевизором.

тобто якщо не за методичкою - тоді можна?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Это же не бот из Подмосковья, который по методичке шпарит и с которым говорить - все равно, что с телевизором.

тобто якщо не за методичкою - тоді можна?

Если это собственные мысли, если человек может их аргументировать, если они не нарушают правил - почему нет?
Никто же не говорит, что его мнение - это истина в последней инстанции.

Вот, к примеру, мнение Ваше и Feral Cat по поводу общения на русском языке совпадает и отличается от моего, но я же не делаю из этого трагедии. А мнение Feral Cat по поводу участия русскоязычных форумчан в боевых действиях не совпадает с Вашим или моим. Ну и что?

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Это же не бот из Подмосковья, который по методичке шпарит и с которым говорить - все равно, что с телевизором.

тобто якщо не за методичкою - тоді можна?

Если это собственные мысли, если человек может их аргументировать, если они не нарушают правил - почему нет?
Никто же не говорит, что его мнение - это истина в последней инстанции.

Вот, к примеру, мнение Ваше и Feral Cat по поводу общения на русском языке совпадает и отличается от моего, но я же не делаю из этого трагедии. А мнение Feral Cat по поводу участия русскоязычных форумчан в боевых действиях не совпадает с Вашим или моим. Ну и что?
то есть мат и оскорбления форумчан - это по правилам?
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
2 Старина Z

то приберіть з правил пункт 2 ...і все тоді зростеться з котячим плюралізьмом

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
я не проти власної думки кожного.
я проти поливання лайном "основної більшості" і проти матників.
чи я щось не те сказав?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Это же не бот из Подмосковья, который по методичке шпарит и с которым говорить - все равно, что с телевизором.

тобто якщо не за методичкою - тоді можна?

Если это собственные мысли, если человек может их аргументировать, если они не нарушают правил - почему нет?
Никто же не говорит, что его мнение - это истина в последней инстанции.

Вот, к примеру, мнение Ваше и Feral Cat по поводу общения на русском языке совпадает и отличается от моего, но я же не делаю из этого трагедии. А мнение Feral Cat по поводу участия русскоязычных форумчан в боевых действиях не совпадает с Вашим или моим. Ну и что?

Не стосовно дописувачів,лугандонці також мали свою точку зору.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Это же не бот из Подмосковья, который по методичке шпарит и с которым говорить - все равно, что с телевизором.

тобто якщо не за методичкою - тоді можна?

Если это собственные мысли, если человек может их аргументировать, если они не нарушают правил - почему нет?
Никто же не говорит, что его мнение - это истина в последней инстанции.

Вот, к примеру, мнение Ваше и Feral Cat по поводу общения на русском языке совпадает и отличается от моего, но я же не делаю из этого трагедии. А мнение Feral Cat по поводу участия русскоязычных форумчан в боевых действиях не совпадает с Вашим или моим. Ну и что?
то есть мат и оскорбления форумчан - это по правилам?

Нет, конечно, за мат нужно наказывать, но и за преследование форумчан тоже.

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
... і приберіть пункт 1...

а потім і всі інші - й нормальні люди звідси розійдуться...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча

Не стосовно дописувачів,лугандонці також мали свою точку зору.

По-моему, они имели точку зрения телевизора. Если бы они думали не глазами и ушами, а головой, то их судьба была бы менее печальна.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46831
  • Never give in!
... і приберіть пункт 1...

а потім і всі інші - й нормальні люди звідси розійдуться...

Нормальні люди розійшлися насамперед із-за персональних наїздів з боку блюстітєлєй чістоти ідєй.
 :smilie2: :smilie2: :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Это же не бот из Подмосковья, который по методичке шпарит и с которым говорить - все равно, что с телевизором.

тобто якщо не за методичкою - тоді можна?

Если это собственные мысли, если человек может их аргументировать, если они не нарушают правил - почему нет?
Никто же не говорит, что его мнение - это истина в последней инстанции.

Вот, к примеру, мнение Ваше и Feral Cat по поводу общения на русском языке совпадает и отличается от моего, но я же не делаю из этого трагедии. А мнение Feral Cat по поводу участия русскоязычных форумчан в боевых действиях не совпадает с Вашим или моим. Ну и что?
то есть мат и оскорбления форумчан - это по правилам?

Нет, конечно, за мат нужно наказывать, но и за преследование форумчан тоже.

Ага. Затравили бідолагу... Кіт аж з лиця спав...