Автор Тема: Кицюню, а що тоді ти тут робиш? (переношу з тематичної гілки розмову)  (Прочитано 19243 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Смертельна небезпека змусила кошака нахуярити на СУПі 2800 українофобських тем  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46854
  • Never give in!
Старіна -

Так, але психологічну атмосферу в країні це б змінило дуже серйозно.
Мінськ був дурницею. Не можна було йти на те. Але чи був якийсь інший варіант - не знаю.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46854
  • Never give in!
Смертельна небезпека змусила кошака нахуярити на СУПі 2800 українофобських тем  :weep:

Що таке українофобія? По-твоєму це незгода із наявністю із памятником Катерині ІІ в Одесі.  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Смертельна небезпека змусила кошака нахуярити на СУПі 2800 українофобських тем  :weep:

Що таке українофобія? По-твоєму це незгода із наявністю із памятником Катерині ІІ в Одесі.  :lol:

Я киянин...мені все одно.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Смертельна небезпека змусила кошака нахуярити на СУПі 2800 українофобських тем  :weep:

Що таке українофобія? По-твоєму це незгода із наявністю із памятником Катерині ІІ в Одесі.  :lol:

Я киянин...мені все одно.

Смертельна небезпека......дисидент дітектід :lol:
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ганді...хутряне  :lol:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46854
  • Never give in!
(click to show/hide)

Смертельна небезпека......дисидент дітектід :lol:

При чому тут дисидент?
Згадайте про Михайла Бойчишина хоча б.
If you are going through hell, keep going.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Нагадало анекдот:
Попадає хлоп в пекло, і бачить два казани.
В одному казані українці варяться, в іншому євреї.
Коло єврейського стоять два озброєних чорти і пильно доглядають щоб ніхто не виліз. Коло українського нікого немає.
Питає хлоп головного чорта, "Чому коло євреїв чорти стоять, а коло українців нікого?"
Чорт відповідає "Томущо якщо хоч один єврей вилізе, потягне всіх за собою, а якщо хоч один українець навіть спробує, то його свої потягнуть назад"

https://uk-ua.facebook.com/Ukrainianworld777/posts/585009688196965

Offline Olusha

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 209
(click to show/hide)

Манєчка величі у тебе котику.

Аж ніяк.
Було три варіанти
 - погодитися з усим тим аниукраїнським лайном в Одесі і не виступати
- боротися проти нього і наразитися на смерть
- подбати про родину і забезпечити майбутнє дітей

Я обрав останнє.
Все просто.
Ганьба! :smiley23: А зараз мільйони українців не так живуть? Якщо б всі "обрали останнє" зараз би в Україні януковичи на другий срок обиралися. Про шо з ним взагалі можна далі говорити? В нас діти маленькі зараз відважніші за цього "патрійота". 
ЗІ: А в Одесі йому, мабуть, баба якась в молодості не дала,  ніяк образу забути не може.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9474
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Ой, ви тут все ще лаєтесь? Тут таке без вас робиться - золотий батон Януковича хтось вкрав, не знають хто, а в п"ятницю зранку взагалі сонячне затемнення, буде видно по всій Єпропі. :pooh_lol:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ой, ви тут все ще лаєтесь? Тут таке без вас робиться - золотий батон Януковича хтось вкрав, не знають хто, а в п"ятницю зранку взагалі сонячне затемнення, буде видно по всій Єпропі. :pooh_lol:

Намагаємось забанити серливого кота.
Але наше ОБСЕ ..на морозі і ніхтферштеєн

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46854
  • Never give in!
Victor Tregubov
4 hrs · Edited ·

А еще знаете, как отличить нормального человека от пидораса? Особенно в обсуждениях политических тем?

Пидорас любит входить в роль народа. Не просто так, время от времени, а системно. Он в этой роли живет.
Рог народа трубит пидорасом в словесном искусстве.

Нормальный человек говорит "Мне кажется..."
Пидорас говорит "Народ уверен!.."

Нормальный человек говорит "Я вам доверяю"
Пидорас говорит "Народ Вам ВЕРИТ!"

Нормальный человек говорит "Вы пидорас"
Пидорас говорит "ВЫ НЕ ЧАСТЬ НАШЕГО НАРОДА!!!"

Оно так почему?

Потому что пидорас - он в курсе, что он пидорас. Он не может сказать "Я, Вася Пупкин, пидорас, считаю, что...".
Это как-то не прозвучит.
Пидорас прекрасно знает, что его частное мнение в этой жизни волнует только его собаку, да и ту через раз. Потому что... ну, вы поняли, да.
Надо - НАРОД ЗНАЕТ (и какая-нибудь чухня, которую Вася Пупкин, пидорас, считает). Три восклицательных знака, поплевать на конверт, сургуч, печать.

А нормальному человеку и "Я думаю" хватает.
If you are going through hell, keep going.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Victor Tregubov
4 hrs · Edited ·

(click to show/hide)
И тут Остапа понесло...
По-моему уже пора перемещать тему в мусорник, а участникам выписывать награды.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
(click to show/hide)

Манєчка величі у тебе котику.

Аж ніяк.
Було три варіанти
 - погодитися з усим тим аниукраїнським лайном в Одесі і не виступати
- боротися проти нього і наразитися на смерть
- подбати про родину і забезпечити майбутнє дітей

Я обрав останнє.
Все просто.
Ганьба! :smiley23: А зараз мільйони українців не так живуть? Якщо б всі "обрали останнє" зараз би в Україні януковичи на другий срок обиралися. Про шо з ним взагалі можна далі говорити? В нас діти маленькі зараз відважніші за цього "патрійота". 
ЗІ: А в Одесі йому, мабуть, баба якась в молодості не дала,  ніяк образу забути не може.

Та яка якась,катька 2,всім дала,а йому пєндель,аж до штатів долетів.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46854
  • Never give in!
Victor Tregubov
4 hrs · Edited ·

(click to show/hide)
И тут Остапа понесло...
По-моему уже пора перемещать тему в мусорник, а участникам выписывать награды.

Згоден. Одразу ж як вона була відкрита.
If you are going through hell, keep going.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
(click to show/hide)

А жить где на время строительства, а если соседи построятся на том же месте за это время?
По поводу "жери свій сраний борщ" хочу задать уточняющий вопрос: а Вы считаете себя представителем украинского народа или нет? Если да - то это и Ваш "сраний борщ" получается.

Старіна, Ви мудрий чоловік. І розумієте, що у деяких людей немає почуття гумору і складно із асоціативним і образним мисленням.
Щодо життєвої мудрості монаха (ченця - по-нашому  :smilie3:), то порівняння із гуртожитком недоречне. Втім, не знаю, в гуртожитку ніколи не жив. Бо не можу користуватися спільною кухнею і спільною вбиральнею (коти дуже чистплотні і незалежні тварюки  :laugh:)

А борщів у чужій хаті завжди намагаюся уникати, бо потім в очі колотимуть тим борщем - така вже українська звичка.  :smilie2: :smilie7:

А ви самі, Коте, варите борщ? А якщо хтось зайде з друзів, пригощаєте? Не забувайте, що українська звичка це і ваша звичка бо ви ж українець. Не пам'ятаю, щоб на мене хтось дуже ображався якщо не хотіла щось покуштувати. Молодше покоління не переймається.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46854
  • Never give in!
Ну як можна пригощати гостей борщем - найінтимнішим українським блюдом!?
І що значить — гості?

Гості не заходять. Їх запрошують. Я ніколи в житті ні до кого не зайду без запрошення. І терпіти не можу, коли в мене на порозі хтось вигулькне несподівано.

Якщо я запрошую кого, то не на борщ.
Це може бути на каву, або на смажене м“ясо (шашлики) із усіма додатками. Але запрошувати на борщ? Хіба що коли хто скаже - коли звариш борщ, то запроси мене. Але такого ще не було.  :smilie5:

If you are going through hell, keep going.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Ну як можна пригощати гостей борщем - найінтимнішим українським блюдом!?
І що значить — гості?

Гості не заходять. Їх запрошують. Я ніколи в житті ні до кого не зайду без запрошення. І терпіти не можу, коли в мене на порозі хтось вигулькне несподівано.

Якщо я запрошую кого, то не на борщ.
Це може бути на каву, або на смажене м“ясо (шашлики) із усіма додатками. Але запрошувати на борщ? Хіба що коли хто скаже - коли звариш борщ, то запроси мене. Але такого ще не було.  :smilie5:


Друзі бувають різні. Комусь і борщ сподобається але якщо ви його не вмієте готувати то краще не пропонувати, щоб не думали погане про нашу національну страву.:)
 Я також не люблю незваних гостей але я мала на увазі, якщо до вас хтось завітає з вашого запрошення, а не зайде спонтанно. Бувають випадки коли хтось може зайти спонтанно (раз у 20 років) і що ви тоді зробите? А вдома ні шашликів, ні кави, а тільки борщ. :)


Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Добраніч усім. Давайте жити дружно.  :smiley15: Не завжди виходить але треба старатись бо зараз важка для українців година і нам потрібно сплотитись.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46854
  • Never give in!
У мене радше не буде борщу ніж кави.  :smilie3:

Якщо ж хтось зайде, то не для того щоб їсти. Тому тут борщ не проходить.
Взагали, побутові звички і побутова культура в США дуже відрізняються від України. Хіба що ви живете в імігрантській дільниці, де традиційні звички дуже живучі.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46854
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Astronaut

  • Гість
Подужав всі коментарі. Прикро, товариство!

Одне малодушне створіння криє матюками, відверто тролить і нахабно "повчає" форум, розводячи балачки про демократію. Адмінам плювати, вочевидь, тому що "нєт доказатєльств". Від "миротворців" типу, "чого влаштували розборки тут?" - нудить. Або ставайте на чийсь бік або йдіть звідси читати новини!

Отже:

- Монах, я з тобою! :smiley24:
- Ледь не вперше плюсую Finli :smiley24:
- Всім, хто "переслідував" котяру, плюс :smiley24:

- Старіна, я розчарований  :smiley23:

Адміни, відсутність у котяри навіть попередження після кількох тицянь у правила, ставить вам один жирний мінус, якщо вважати цей ресурс українським.

Так, я обговорюю ваші дії і це є порушенням правил. Не здивуюся, якщо мене забанять, а гілку взагалі видалять. Може хоч так вам стане соромно нарешті за те що дозволяєте перетворювати форум на смітник.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Намагаємось забанити серливого кота.
Але наше ОБСЕ ..на морозі і ніхтферштеєн
А я бачу щось зовсім інше - дуже сильне намагання розпіарити Кота. Чи є хтось інший на СУПі, кого б так часто згадували і сперечалися?
Тому він задоволений аж от-от лусне від гордості за себе.
А рецепт дуже простий: почав цікаву тему - обговорюється, дурня - ігнор темі.
Найбільше покарання для дуже "балакучих" - не помічати їхню балаканину.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Я все рідше і рідше відвідую суп.
І не тільки через брак часу.
Багато цікавих людей пішло, а
атмосфера нетерпимості, (як в цій гілці)
яка часто переростає в ненависть
все більше отруює і вбиває форум.

Старіна, спокійно і розважливо "розрулив"
ситуацію. Чи на довго?
Мене здивував ФК. один з найцікавіших, як на мене, супчиків. Чому піддався на провокацію?
Цікаво інше.
На українському форумі висить
Антиукраїнський аватар Манаха, автора цієї гілки ненависті.
і схоже, що нікому до цього немає діла...
А жаль.
Український козак гвалтує ( насілуєт) жінку,
Тягнучи її за косу.
Так ось, украінські козаки любили і шанували своіх жінок!
Напевно Манаха вдахнавілі інші, казакі які й тепер бігають з нагайками на донбасі.
Такий аватар це не просто брак культури, дикунство... Не тільки гендерна образа, а
образа національної гідності українців.
Йдемо в європу?
І не потрібно серйозні речі перетворювати
на хохло-кацапські-донско-казацкі "сміхуоочки".
Можна сміятися коли інший супчик
робить аватарку з портретом космонавта
Гагаріна, підписуючи іі Астронавт.
Це його право. У випадку з аватаркою
Манаха задіяна стара як світ великоімперська технологія зображати
Хахлов і хахлушек едакімі полупрідуркамі...
Манахь (ченець, українською) продовжує ці традиції. :smiley23:
« Останнє редагування: Березня 18, 2015, 04:23:10 04:23 від polelis »

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Хочу напомнить, что Бродячий тут не один эмигрант, и не один американец, так что все оскорбления, направленные в адрес эмигрантов , я воспринимаю и на свой счет тоже.
А так тема очень полезная, вся гнусь вылезла и отметилась. К счастью для форума, их немного.

Так что пошли на хуй, твари
 :upa
Sapere aude

Offline AFru

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 263
  • Стать: Жіноча
Понимаете ли, господа , со стороны виднее. Вот сидит Кот где-то в забугорье, видит по местным источникам  что у вас, милых, происходит, и вам сообщает. Пусть что-то из его тем выглядит как хлам, но здесь в Штатах это как правило конкретная примета, он её вам и кидает.  В той теме, в другой теме, вам ехать или шашечки? Ну ацтой, так и скажите, но НО но как вы беретесь оценить то, с чем сталкиваетесь впервые ?
Были бы вы ему пофих, писал бы он мелом на стене, ну или на другом форуме.
А так мало того, что вы не понимаете насколько важны " народные приметы" , так ещё и херите полезнейшего союзника.
Не все, но вас, милых, дофига и больше. И от вас, милых, я когда-то давно свалила в забугорье. Просто потому, что это большинство травит своей тупостью лучших, и любая непонятная им идея должна пережевываться до тошноты, а времени на объяснения нет и не будет. Проще жить и работать там, где новое приветствуется и поддерживается. Так прст неужели сложно понять, что дофига народа свалило от ваших прогнивших на корню политиков, которых вы же не любите, и это ваши лучшие союзники ???
Вы не обижайтесь, пожалуйста, а постарайтесь привыкнуть к факту:  новое наиболее актуально для вашей полууничтоженной страны, и для вас, её жителей. И Кот тащит вам что-то нужное "в гнездо", как мышку котятам. Ну что-то лишнее, но лучше больше, чем меньше.
Он заставляет вас думать, для разнообразия.
Спасибо, Кот.
У Зла есть только одна сила — та, которой наделяем его мы сами.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Понимаете ли, господа , со стороны виднее. Вот сидит Кот где-то в забугорье, видит по местным источникам  что у вас, милых, происходит, и вам сообщает. Пусть что-то из его тем выглядит как хлам, но здесь в Штатах это как правило конкретная примета, он её вам и кидает.  В той теме, в другой теме, вам ехать или шашечки? Ну ацтой, так и скажите, но НО но как вы беретесь оценить то, с чем сталкиваетесь впервые ?
Были бы вы ему пофих, писал бы он мелом на стене, ну или на другом форуме.
А так мало того, что вы не понимаете насколько важны " народные приметы" , так ещё и херите полезнейшего союзника.
Не все, но вас, милых, дофига и больше. И от вас, милых, я когда-то давно свалила в забугорье. Просто потому, что это большинство травит своей тупостью лучших, и любая непонятная им идея должна пережевываться до тошноты, а времени на объяснения нет и не будет. Проще жить и работать там, где новое приветствуется и поддерживается. Так прст неужели сложно понять, что дофига народа свалило от ваших прогнивших на корню политиков, которых вы же не любите, и это ваши лучшие союзники ???
Вы не обижайтесь, пожалуйста, а постарайтесь привыкнуть к факту:  новое наиболее актуально для вашей полууничтоженной страны, и для вас, её жителей. И Кот тащит вам что-то нужное "в гнездо", как мышку котятам. Ну что-то лишнее, но лучше больше, чем меньше.
Он заставляет вас думать, для разнообразия.
Спасибо, Кот.

Мадам,ви в корені помиляєтесь і ваш високомірний тон можете запхати собі до носа.Свалілі,от і насолоджуйтесь життям,хто вам заважає,ви ж лучшиє.

 но НО но как вы беретесь оценить то, с чем сталкиваетесь впервые ?

  а як ви беретесь оцінювати те,з чим взагалі не стикались?

 Так прст неужели сложно понять, что дофига народа свалило от ваших прогнивших на корню политиков, которых вы же не любите, и это ваши лучшие союзники ???

  Переважна частина сваліла по простій причині,бажанні кращого життя (це нормально),але ніяк не від політиків,тим більше,якщо це було давно.Тому не потрібно пов'язувати еміграцію з політикою,політичних біжанців не так багато.А якщо вже свалілі,то не потрібно повчати ,бачачи все са старани.
« Останнє редагування: Березня 18, 2015, 08:20:25 08:20 від liveinly »
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
После слов "ВАШЕЙ полууниженной страны" нет желания общаться с подобным персонажем. Мадам, если Украина НЕ ВАША страна, то вам нечего делать на украинском форуме.
Вы убедили себя, что дезертирство это доблесть, а воевать - это признак "униженности"
Но не надо убеждать в этом нас.
Да, буквочки ru в ника говорят сами за себя
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
короче, з гілки я зрозумів... емігрантів чіпати не можна, бо вони є найбільшими патріотами... вони можуть посилати на хуй кого завгодно, і їм це запросто буде сходити з рук, бо толерастія... всі інші дописувачі, які живуть в Україні, докладають масу зусиль, щоб агресор не змінив цих планів - просто лохи, не патріоти і взагалі зброд якийсь...

я нічого не пропустив?
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
После слов "ВАШЕЙ полууниженной страны" нет желания общаться с подобным персонажем. Мадам, если Украина НЕ ВАША страна, то вам нечего делать на украинском форуме.
Вы убедили себя, что дезертирство это доблесть, а воевать - это признак "униженности"
Но не надо убеждать в этом нас.
Да, буквочки ru в ника говорят сами за себя

+1
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн