Автор Тема: Якась дурня з субсидіями  (Прочитано 10663 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Якась дурня з субсидіями
« : Березня 18, 2015, 03:23:18 15:23 »
Прочитав ось статтю:

Субсидії для середнього класу

Найбільш цікава частина:

Цитувати
"Мы снимаем какие-либо ограничения. Раньше их было множество. Например, был у вас пай, на который вам начисляли какую-то сумму денег. Реально вы не получали от пая ничего, кроме мешка зерна, но на субсидию претендовать не могли. Теперь этого ограничения нет", - заверяет министр.

Другой пример: право на субсидию не давало наличие машины или второй квартиры. "Это могла быть небольшая комната в хрущевке, которую вы получили по наследству от бабушки. Нет таких ограничений сегодня", - говорит министр.

Снято и ограничение по наличию депозита, который также не позволял получать субсидию. "Это могли быть деньги на обучение или лечение. Сняли все, даже требование стоять на учете в Центре занятости, если вы безработный. Имеет значение лишь официальный совокупный доход семьи", - рассказывает Розенко.

Це що уряд прямо заохочує зарплати в конвертах? І на якій підставі, скажімо, сімя де чоловік і жінка получають мінімальні зарплати але живуть у великій квартирі, мають ще додаткові квартири, кілька автомобілів і депозити на мільйони гривень повинні отримувати якісь субсидії? Що це за дурня взагалі?

Заспокойте хтось мене, що я щось не так зрозумів і все не так тупо.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #1 : Березня 18, 2015, 03:43:27 15:43 »
Заспокойте хтось мене, що я щось не так зрозумів і все не так тупо.

Успокойся. Субсидия -- это вообще глупо.
А изначально глупая весчь не может быть умно организована.

Astronaut

  • Гість
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #2 : Березня 18, 2015, 03:44:34 15:44 »
Заспокойте хтось мене, що я щось не так зрозумів і все не так тупо.

Успокойся. Субсидия -- это вообще глупо.
А изначально глупая весчь не может быть умно организована.
:smiley24:

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #3 : Березня 18, 2015, 03:51:02 15:51 »
Заспокойте хтось мене, що я щось не так зрозумів і все не так тупо.

Успокойся. Субсидия -- это вообще глупо.
А изначально глупая весчь не может быть умно организована.

Це доволі суперечливе твердження. Принаймні Європа до якої ми начебто йдемо, схоже, має зовсім інші погляди на це питання.
Але субсидії там звичайно не такі, як пропонуються у нас.
До речі більшість депутатів у нас теж зможуть отримувати субсидії? Їх офіційні зарплати не такі вже великі, якщо враховувати плату за комунальні послуги у їх палацах. І я не бачу обмежень, які б виключали їх зі списку отримувачів субсидій.

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #4 : Березня 18, 2015, 03:52:46 15:52 »
Заспокойте хтось мене, що я щось не так зрозумів і все не так тупо.

Успокойся. Субсидия -- это вообще глупо.
А изначально глупая весчь не может быть умно организована.

Це доволі суперечливе твердження. Принаймні Європа до якої ми начебто йдемо, схоже, має зовсім інші погляди на це питання.
Але субсидії там звичайно не такі, як пропонуються у нас.
До речі більшість депутатів у нас теж зможуть отримувати субсидії? Їх офіційні зарплати не такі вже великі, якщо враховувати плату за комунальні послуги у їх палацах. І я не бачу обмежень, які б виключали їх зі списку отримувачів субсидій.
Щодо палаців є обмеження площі будинку, використаної енергії та іншого, на які будуть нараховані субсидії.
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #5 : Березня 18, 2015, 03:58:05 15:58 »
Оскільки схоже лише я обурений подібними планами, може хтось пояснить мені чому з моїх податків повинні виплачуватися субсидії людям, які офіційно не працюють жодних податків не платять, а в конвертах отримують зарплату більшу, ніж я?


Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #6 : Березня 18, 2015, 04:03:42 16:03 »
сімя де чоловік і жінка получають мінімальні зарплати але живуть у великій квартирі, мають ще додаткові квартири, кілька автомобілів і депозити на мільйони гривень повинні отримувати якісь субсидії? Що це за дурня взагалі?

Заспокойте хтось мене, що я щось не так зрозумів і все не так тупо.
субсидія на 2 чоловік буде нарахована на площу 13,5х2=27 м.кв. За решту площі прийдеться платити по повній. Так само електрика до 100 кВТ/год, газ, опалення і т.п. Так що багато вони на ту субсидію не отримають.
Нажаль, так само небагато отримають і пенсіонери, які тої субсидії дійсно потребують :(

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #7 : Березня 18, 2015, 04:10:04 16:10 »
Це доволі суперечливе твердження. Принаймні Європа до якої ми начебто йдемо, схоже, має зовсім інші погляди на це питання.
Але субсидії там звичайно не такі, як пропонуються у нас.

Стоимость коммуналки для всех одинакова.
Государство платит убогим на поддержание штанов.
Но не компенсирует часть коммуналки некоторым, а на остальных болт ложит

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #8 : Березня 18, 2015, 04:12:40 16:12 »
Оскільки схоже лише я обурений подібними планами, може хтось пояснить мені чому з моїх податків повинні виплачуватися субсидії людям, які офіційно не працюють жодних податків не платять, а в конвертах отримують зарплату більшу, ніж я?

А если они получают зарплату в конвертах, то они пойдут за субсидией или нет? Может, все-таки нужно бороться с зарплатами в конвертах, а не субсидиями.
Субсидии - вынужденная мера, связанная с резким подорожанием энергоресурсов, и то, что сняли часть ограничений по ее получению я считаю правильным - это снизит социальную напряженность.

Та система, которая была: дешевые энергоресурсы для всех, за которые платили вышеупомянутые налоплательщики и страна залазила в долговую яму, являлась значительно более несправедливой и коррумпированной.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #9 : Березня 18, 2015, 04:13:43 16:13 »
субсидія на 2 чоловік буде нарахована на площу 13,5х2=27 м.кв. За решту площі прийдеться платити по повній. Так само електрика до 100 кВТ/год, газ, опалення і т.п. Так що багато вони на ту субсидію не отримають.
Нажаль, так само небагато отримають і пенсіонери, які тої субсидії дійсно потребують :(

Пенсионеры пусть переезжают в меньшие квартиры.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #10 : Березня 18, 2015, 04:17:23 16:17 »
Оскільки схоже лише я обурений подібними планами, може хтось пояснить мені чому з моїх податків повинні виплачуватися субсидії людям, які офіційно не працюють жодних податків не платять, а в конвертах отримують зарплату більшу, ніж я?

Бо офіційно ніхто нічого в конвертах не отримує  :smilie8:

У нас в країні дуже помітний прошарок суспільства, яке з державою ніяких стосунків не підтримує взагалі.


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #11 : Березня 18, 2015, 04:19:06 16:19 »
субсидія на 2 чоловік буде нарахована на площу 13,5х2=27 м.кв. За решту площі прийдеться платити по повній. Так само електрика до 100 кВТ/год, газ, опалення і т.п. Так що багато вони на ту субсидію не отримають.
Нажаль, так само небагато отримають і пенсіонери, які тої субсидії дійсно потребують :(

Пенсионеры пусть переезжают в меньшие квартиры.

Нереально.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #12 : Березня 18, 2015, 04:19:32 16:19 »
Оскільки схоже лише я обурений подібними планами, може хтось пояснить мені чому з моїх податків повинні виплачуватися субсидії людям, які офіційно не працюють жодних податків не платять, а в конвертах отримують зарплату більшу, ніж я?

А если они получают зарплату в конвертах, то они пойдут за субсидией или нет? Может, все-таки нужно бороться с зарплатами в конвертах, а не субсидиями.

Так даний порядок нарахування субсидій і заохочує зарплати в конвертах. І наскільки я розумію для оформлення субсидії просто треба подати всі доходи жителів певної квартири чи дому. Хто получає лише неофіційний дохід подає 0 і всі проблеми.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #13 : Березня 18, 2015, 04:20:48 16:20 »
Оскільки схоже лише я обурений подібними планами, може хтось пояснить мені чому з моїх податків повинні виплачуватися субсидії людям, які офіційно не працюють жодних податків не платять, а в конвертах отримують зарплату більшу, ніж я?

Бо офіційно ніхто нічого в конвертах не отримує  :smilie8:

У нас в країні дуже помітний прошарок суспільства, яке з державою ніяких стосунків не підтримує взагалі.

А субсидії отримувати будуть.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #14 : Березня 18, 2015, 04:23:32 16:23 »
Пенсионеры пусть переезжают в меньшие квартиры.
Нереально.

Пачиму?

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #15 : Березня 18, 2015, 04:25:04 16:25 »
Оскільки схоже лише я обурений подібними планами, може хтось пояснить мені чому з моїх податків повинні виплачуватися субсидії людям, які офіційно не працюють жодних податків не платять, а в конвертах отримують зарплату більшу, ніж я?

Бо офіційно ніхто нічого в конвертах не отримує  :smilie8:

У нас в країні дуже помітний прошарок суспільства, яке з державою ніяких стосунків не підтримує взагалі.

А субсидії отримувати будуть.

Звичайно. Держава може оперувати тількі в офіційному бюрократичному просторі.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #16 : Березня 18, 2015, 04:25:19 16:25 »
Так даний порядок нарахування субсидій і заохочує зарплати в конвертах. І наскільки я розумію для оформлення субсидії просто треба подати всі доходи жителів певної квартири чи дому. Хто получає лише неофіційний дохід подає 0 і всі проблеми.

що значить 0??

повине або працювати або бути зареєстрований як безробітний (ну або пенсіонер чи студент)

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #17 : Березня 18, 2015, 04:26:48 16:26 »
повине або працювати або бути зареєстрований як безробітний (ну або пенсіонер чи студент)

отменили

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #18 : Березня 18, 2015, 04:26:50 16:26 »
Пенсионеры пусть переезжают в меньшие квартиры.
Нереально.

Пачиму?

Тому що абсурдно. Я навіть не уявляю механізму цього.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #19 : Березня 18, 2015, 04:28:12 16:28 »
Тому що абсурдно. Я навіть не уявляю механізму цього.

продать свою и купить поменьше -- это абсурд?
*ехидно улыбаясь* Да, реализовать это практически невозможно!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #20 : Березня 18, 2015, 04:29:14 16:29 »
Винайняти житло, навіть меншого метражу, обійдеться значно дорожче ніж сплатити все без субсидій.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #21 : Березня 18, 2015, 04:29:19 16:29 »
Пенсионеры пусть переезжают в меньшие квартиры.
Нереально.

Пачиму?

Тому що абсурдно. Я навіть не уявляю механізму цього.

Механизм тупой как угол дома.

Продал большую квартиру, купил меньшую, возле сточной канавы под забором меткомбината.

На разницу покушал год кобасу, если печень позволяет.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #22 : Березня 18, 2015, 04:29:29 16:29 »
Так даний порядок нарахування субсидій і заохочує зарплати в конвертах. І наскільки я розумію для оформлення субсидії просто треба подати всі доходи жителів певної квартири чи дому. Хто получає лише неофіційний дохід подає 0 і всі проблеми.

що значить 0??

повине або працювати або бути зареєстрований як безробітний (ну або пенсіонер чи студент)

А 0  це і є 0.
Там чітко вказано

Цитувати
Сняли все, даже требование стоять на учете в Центре занятости, если вы безработный.

Тобно людина не працює не стоїть на біржі, от і нульові доходи. Має право на субсидію. Мене і цікавить хто і для чого це придумав

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #23 : Березня 18, 2015, 04:30:34 16:30 »
Винайняти житло, навіть меншого метражу, обійдеться значно дорожче ніж сплатити все без субсидій.

Пенсионеры жилье не снимают.  :smilie5:  Ареднда в разы больше средних пенсий.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #24 : Березня 18, 2015, 04:30:53 16:30 »

А 0  це і є 0.
Так чітко вказано

ХТО підтверджує цей нульовий дохід?
так КОЖЕН напише собі 0 і що далі?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #25 : Березня 18, 2015, 04:31:47 16:31 »
Тому що абсурдно. Я навіть не уявляю механізму цього.

продать свою и купить поменьше -- это абсурд?
*ехидно улыбаясь* Да, реализовать это практически невозможно!

А Ви не пробували прорахувати цей геніальний план? з податком ремонтом оформленням?
Не? Самий жир вийде. + врахувати те, що цим буде займатися "генії продажу" 70-80 років

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #26 : Березня 18, 2015, 04:32:54 16:32 »
А ринок вторічки подужає наплив на дешеві однушки  ?Чи може вони будуть міняти свої двокімнатні на коробки з під пральних машин?
« Останнє редагування: Березня 18, 2015, 04:35:49 16:35 від finli »

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #27 : Березня 18, 2015, 04:33:36 16:33 »

А 0  це і є 0.
Так чітко вказано

ХТО підтверджує цей нульовий дохід?
так КОЖЕН напише собі 0 і що далі?

Написано правильно и как в цивилизованном мире. Можете написать заявительно 0 и получить субсидию на 100% коммуналки.

Но, если проверка хоть раз покажет,что вы соврали - за весь период вернуть в двойном размере.

Механизм правильный, с реализацией траблы будут, как всегда. Просто дадут проверяющим...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #28 : Березня 18, 2015, 04:34:17 16:34 »
Детально не вивчав весь механізм, але з коментарів виходить, що буде спільна база і фіскальна служба має право перевірити відповідність наданих даних. За брехню - штраф у подвійному розмірі від недоотриманого.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Якась дурня з субсидіями
« Reply #29 : Березня 18, 2015, 04:36:19 16:36 »

Написано правильно и как в цивилизованном мире. Можете написать заявительно 0 и получить субсидию на 100% коммуналки.

Но, если проверка хоть раз покажет,что вы соврали - за весь период вернуть в двойном размере.

Механизм правильный, с реализацией траблы будут, как всегда. Просто дадут проверяющим...

ну там не 100% а в межах СОЦІАЛЬНИХ НОРМ  вода 2,6 куб гаряча 1,4 куб каналізація 4 куб а оплата за нормами  СПОЖИВАННЯ 8,1  3  11,1