Автор Тема: Кто-то шатает Приватбанк  (Прочитано 7275 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33612
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #30 : Березня 26, 2015, 07:07:22 19:07 »
промінвестбанк колись поклали смсками. загальна паніка призвела до втрати Україною банку. тре просто менше кричати "все пропало"

пиплу это не понять.
сами себе любят проблемы создавать...
Ку-ку, промінвестбанк на 98% москалі. Питання було в тому, скільки бабла вони винесуть в росію, а скільки люди встигнуть зняти.

Їх москалі якраз тоді і підгребли, коли він здувся. Вони самі й піднімали паніку, щоб його знецінити.

Ні не самі. Це я вам напевно кажу

Я маю на увазі, що самі москалі й нагнітали.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #31 : Березня 26, 2015, 07:14:34 19:14 »
Все равно похоже. Платежная контора такая огромная, что если ты её назовешь, то все сразу вычислят чувиху, а по ней и тебя? :lol:
Вот смотри, мне сестра работающая в одном из областных управлений НБУ сказала, что "...я бы деньги с Привата сняла...", вот так убедительнее. Но тут же вопрос - а кто она там? :gigi: И опять неубедительно. :weep:
Нет, я не хочу проблем для неё, а не для себя, поэтому называть не буду. Но я ещё раз говорю: по моему мнению, с «Приватбанком» что-то нехорошее может случиться только в том случае, если что-то нехорошее случится с Украиной. Поэтому я сам деньги оттуда не забираю, и родственникам не советую.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #32 : Березня 26, 2015, 07:17:03 19:17 »
промінвестбанк колись поклали смсками. загальна паніка призвела до втрати Україною банку. тре просто менше кричати "все пропало"

пиплу это не понять.
сами себе любят проблемы создавать...
Ку-ку, промінвестбанк на 98% москалі. Питання було в тому, скільки бабла вони винесуть в росію, а скільки люди встигнуть зняти.

Їх москалі якраз тоді і підгребли, коли він здувся. Вони самі й піднімали паніку, щоб його знецінити.

Ні не самі. Це я вам напевно кажу

Я маю на увазі, що самі москалі й нагнітали.

нагнітали спочатку донецькі, московіти скористались ситуацією
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #33 : Березня 26, 2015, 07:17:23 19:17 »
Операція "Дзвінок з фронту-2".

Це хуйлята, бп.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #34 : Березня 26, 2015, 07:27:11 19:27 »
Приват - системний банк. Його падіння величезні неприємності для України. Я , думаю, можливість завалу його дуже маленька і  без сумніву прорахована .

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #35 : Березня 26, 2015, 07:29:39 19:29 »
Против экс-главы Днепропетровской области развернули информатаку.

Экс-глава Днепропетровской обладминистрации Игорь Коломойский сообщил, что от его имени публикуются фейковые заявления.

На сайте УНИАН, владельцем которого является Коломойский, обнародовано его заявление, в котором он просит считать все заявления от его имени без личного контакта со СМИ заведомой провокацией или фейком. Также Коломойский сообщил, что не ведет никаких личных страниц в соцсетях. 

Стоит отметить, что на редакционную почту LB.ua в четверг пришло сразу несколько сообщений, оказавшихся фейковыми.

Одно из них, от имени самого Коломойского, пришло с почтового ящика igor.kolomoisky@adm.dp.gov.ua. При этом официальные почтовые ящики Днепропетровской ОГА расположены на домене @adm.dp.ua.

В этом фейковом заявлении "Коломойский" жалуется на репрессии и зовет на митинг протеста жителей Днепропетровска.

Еще один фейк пришел от имени нардепа от "Батькивщины" Игоря Луценко. В сообщении, в частности, отмечено: "Начинается повсеместная национализация и ликвидация бизнес-активов олигарха". В комментарии LB.ua Игорь Луценко сообщил, что не отправлял такого заявления.

В свою очередь, пресс-служба "ПриватБанка" предупредила, что "со стороны пророссийских сил и СМИ готовится очередной "фейк" против ПриватБанка".

http://lb.ua/news/2015/03/26/299945_imeni_kolomoyskogo_nardepov.html
Prosperity is based on people and ideas

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #36 : Березня 26, 2015, 07:37:31 19:37 »
Самое неприятное, что фейки в таком деле опровергать очень сложно, потому что любые опровержения на вкладчиков действуют точно так же, как и сами фейки.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #37 : Березня 26, 2015, 07:55:34 19:55 »
Все равно похоже. Платежная контора такая огромная, что если ты её назовешь, то все сразу вычислят чувиху, а по ней и тебя? :lol:
Вот смотри, мне сестра работающая в одном из областных управлений НБУ сказала, что "...я бы деньги с Привата сняла...", вот так убедительнее. Но тут же вопрос - а кто она там? :gigi: И опять неубедительно. :weep:
Нет, я не хочу проблем для неё, а не для себя, поэтому называть не буду. Но я ещё раз говорю: по моему мнению, с «Приватбанком» что-то нехорошее может случиться только в том случае, если что-то нехорошее случится с Украиной. Поэтому я сам деньги оттуда не забираю, и родственникам не советую.
Такая охеренная контора, что там аж одна женщина? Тут или трусы или крестик. Ну и то, что ты сам держишь 70 центов в Привате и всем советуешь, тоже как-то не сильно впечатляет. :smilie1:
Ник зарезервирован

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #38 : Березня 26, 2015, 08:07:00 20:07 »
Все равно похоже. Платежная контора такая огромная, что если ты её назовешь, то все сразу вычислят чувиху, а по ней и тебя? :lol:
Вот смотри, мне сестра работающая в одном из областных управлений НБУ сказала, что "...я бы деньги с Привата сняла...", вот так убедительнее. Но тут же вопрос - а кто она там? :gigi: И опять неубедительно. :weep:
Нет, я не хочу проблем для неё, а не для себя, поэтому называть не буду. Но я ещё раз говорю: по моему мнению, с «Приватбанком» что-то нехорошее может случиться только в том случае, если что-то нехорошее случится с Украиной. Поэтому я сам деньги оттуда не забираю, и родственникам не советую.
Такая охеренная контора, что там аж одна женщина? Тут или трусы или крестик. Ну и то, что ты сам держишь 70 центов в Привате и всем советуешь, тоже как-то не сильно впечатляет. :smilie1:
В Украине я пользуюсь только «Приватом», по 70 центов — на закончившихся картах.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #39 : Березня 26, 2015, 08:16:30 20:16 »
Все равно похоже. Платежная контора такая огромная, что если ты её назовешь, то все сразу вычислят чувиху, а по ней и тебя? :lol:
Вот смотри, мне сестра работающая в одном из областных управлений НБУ сказала, что "...я бы деньги с Привата сняла...", вот так убедительнее. Но тут же вопрос - а кто она там? :gigi: И опять неубедительно. :weep:
Нет, я не хочу проблем для неё, а не для себя, поэтому называть не буду. Но я ещё раз говорю: по моему мнению, с «Приватбанком» что-то нехорошее может случиться только в том случае, если что-то нехорошее случится с Украиной. Поэтому я сам деньги оттуда не забираю, и родственникам не советую.
Такая охеренная контора, что там аж одна женщина? Тут или трусы или крестик. Ну и то, что ты сам держишь 70 центов в Привате и всем советуешь, тоже как-то не сильно впечатляет. :smilie1:
В Украине я пользуюсь только «Приватом», по 70 центов — на закончившихся картах.
:fp
Ник зарезервирован

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #40 : Березня 26, 2015, 08:19:12 20:19 »

Одно из них, от имени самого Коломойского, пришло с почтового ящика igor.kolomoisky@adm.dp.gov.ua. При этом официальные почтовые ящики Днепропетровской ОГА расположены на домене @adm.dp.ua.


Так письмо можно от имени любого почтового ящика отправить, это вообще не проблема, я так коллег раньше разыгрывал, отправляя письма от имени HR-отдела  :ah

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #41 : Березня 26, 2015, 08:20:56 20:20 »
Наступного дня після відставки Коломойського читав в інеті - можливі перебої у роботі Приватбанку... на жаль, не занотоував, де що і саме писали. Але факт вже є.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #42 : Березня 26, 2015, 08:27:08 20:27 »
Приват - системний банк. Його падіння величезні неприємності для України. Я , думаю, можливість завалу його дуже маленька і  без сумніву прорахована .
Після падіння Дельта-банку (теж системний банк)  Приват не протягне довго. Нажаль, помилка народу що обрав Порошенка, рішення Порошенка, який назначив Гонтарьову і врешті діяльність (і бездіяльність) Гонтарьової, яка діяла в інтересах Порошенко дуже дорого коштуватимуть Україні вцілому

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #43 : Березня 26, 2015, 08:30:16 20:30 »
Нажаль, помилка народу що обрав Порошенка,

ізініте, но єто охуєть какое заявленіє!!! а кого можна було обрати??

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #44 : Березня 26, 2015, 08:32:52 20:32 »
Приват - системний банк. Його падіння величезні неприємності для України. Я , думаю, можливість завалу його дуже маленька і  без сумніву прорахована .
Після падіння Дельта-банку (теж системний банк)  Приват не протягне довго. Нажаль, помилка народу що обрав Порошенка, рішення Порошенка, який назначив Гонтарьову і врешті діяльність (і бездіяльність) Гонтарьової, яка діяла в інтересах Порошенко дуже дорого коштуватимуть Україні вцілому
Нажаль, помилка народу що обрав Порошенка,

ізініте, но єто охуєть какое заявленіє!!! а кого можна було обрати??
О, починається! Витягаю попкорн.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #45 : Березня 26, 2015, 08:36:41 20:36 »
Приват - системний банк. Його падіння величезні неприємності для України. Я , думаю, можливість завалу його дуже маленька і  без сумніву прорахована .
Після падіння Дельта-банку (теж системний банк)  Приват не протягне довго. Нажаль, помилка народу що обрав Порошенка, рішення Порошенка, який назначив Гонтарьову і врешті діяльність (і бездіяльність) Гонтарьової, яка діяла в інтересах Порошенко дуже дорого коштуватимуть Україні вцілому

Сравнивать "Дельту" и "Приват" - это все равно что сравнивать скейтборд и грузовик. Совершенно разные объемы, роль в банковской системе, структура активов и обязательств, отношения с властями. То, что "Дельта" загнется было понятно еще год назад. "Приват" выгоднее рефинансировать в неограниченном объеме, чем дать ему упасть. Потому что с его падением ляжет почти вся банковская система.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #46 : Березня 26, 2015, 08:37:49 20:37 »
Потому что с его падением ляжет почти вся банковская система.

Якщо ляже Приват - Україні пиздець. Це так, без перебільшення. Приват - це системний банк України.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #47 : Березня 26, 2015, 08:38:56 20:38 »
Нажаль, помилка народу що обрав Порошенка,

ізініте, но єто охуєть какое заявленіє!!! а кого можна було обрати??

Хуйла.  :shuffle:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #48 : Березня 26, 2015, 08:40:13 20:40 »
Потому что с его падением ляжет почти вся банковская система.

Якщо ляже Приват - Україні пиздець. Це так, без перебільшення.
фантастика, але мушу погодитися.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #49 : Березня 26, 2015, 08:41:33 20:41 »
Зараз на каналі гумору-112 вєщают Ліля Григорович  :weep: та Борислав Береза  :weep: :weep: :weep: на цю тему, про Коломойського... ох жесть. як же глибоко ФСБ увійшла у нашу країну.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #50 : Березня 26, 2015, 08:44:27 20:44 »
Сьогодні по 112 там всякі варнякали, що канал закривають, що такі-сякі погані ці бандерівці.. що, мовляв, канал зазначений як розважальний, а він веде політичну агітацію.. та ні, він таки розважальний!

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #51 : Березня 26, 2015, 08:57:13 20:57 »
Нажаль, помилка народу що обрав Порошенка,

ізініте, но єто охуєть какое заявленіє!!! а кого можна було обрати??
Пізно ви почали задумуватись, ось вам список кого можна було http://www.cvk.gov.ua/vp2014/wp003pt001f01=702.html. Думаю що зможете знайти кого можна було.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #52 : Березня 26, 2015, 08:59:02 20:59 »
Пізно ви почали задумуватись, ось вам список кого можна було http://www.cvk.gov.ua/vp2014/wp003pt001f01=702.html. Думаю що зможете знайти кого можна було.

Назви прізвище і невийобуйся. РЕАЛЬНЕ. А не Бойко Юрій Анатолійович. Ти шо, задрот ваще?

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #53 : Березня 26, 2015, 08:59:29 20:59 »
Нажаль, помилка народу що обрав Порошенка,

ізініте, но єто охуєть какое заявленіє!!! а кого можна було обрати??
Пізно ви почали задумуватись, ось вам список кого можна було http://www.cvk.gov.ua/vp2014/wp003pt001f01=702.html. Думаю що зможете знайти кого можна було.
Кого б обрали конкретно Ви?

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #54 : Березня 26, 2015, 09:06:45 21:06 »
Приват - системний банк. Його падіння величезні неприємності для України. Я , думаю, можливість завалу його дуже маленька і  без сумніву прорахована .
Після падіння Дельта-банку (теж системний банк)  Приват не протягне довго. Нажаль, помилка народу що обрав Порошенка, рішення Порошенка, який назначив Гонтарьову і врешті діяльність (і бездіяльність) Гонтарьової, яка діяла в інтересах Порошенко дуже дорого коштуватимуть Україні вцілому

Сравнивать "Дельту" и "Приват" - это все равно что сравнивать скейтборд и грузовик. Совершенно разные объемы, роль в банковской системе, структура активов и обязательств, отношения с властями. То, что "Дельта" загнется было понятно еще год назад. "Приват" выгоднее рефинансировать в неограниченном объеме, чем дать ему упасть. Потому что с его падением ляжет почти вся банковская система.
Банківська система уже практично вся лягла. Ви можете назвати банк який зараз повністю виконує свої зобов'язання? До Дельти, падали відносно невеликі банки, психологічний ефект був слабенький. Дельта ж показала мільйонам людей що навіть незважачи на визнання банку системним уже не можна почуватися спокійно, краще перечекати поза банками. І з такими настроями люди вже пішли і в Приват і в інші банки.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #55 : Березня 26, 2015, 09:10:27 21:10 »
Пізно ви почали задумуватись, ось вам список кого можна було http://www.cvk.gov.ua/vp2014/wp003pt001f01=702.html. Думаю що зможете знайти кого можна було.

Назви прізвище і невийобуйся. РЕАЛЬНЕ. А не Бойко Юрій Анатолійович. Ти шо, задрот ваще?
тобі б спочатку спілкуватися з людьми навчитись

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #56 : Березня 26, 2015, 09:11:47 21:11 »
тобі б спочатку спілкуватися з людьми навчитись

Ясно. Прізвища не буде.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #57 : Березня 26, 2015, 09:18:23 21:18 »
Нажаль, помилка народу що обрав Порошенка,

ізініте, но єто охуєть какое заявленіє!!! а кого можна було обрати??
Пізно ви почали задумуватись, ось вам список кого можна було http://www.cvk.gov.ua/vp2014/wp003pt001f01=702.html. Думаю що зможете знайти кого можна було.
Кого б обрали конкретно Ви?
Так я і обирав не Порошенка, чим Богомолець, Гриненко, Коновалюк, Куйбіда, Тягнибок, Шкіряк, Ярош  гірші за Порошенка?

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #58 : Березня 26, 2015, 09:20:53 21:20 »

Банківська система уже практично вся лягла. Ви можете назвати банк який зараз повністю виконує свої зобов'язання? До Дельти, падали відносно невеликі банки, психологічний ефект був слабенький. Дельта ж показала мільйонам людей що навіть незважачи на визнання банку системним уже не можна почуватися спокійно, краще перечекати поза банками. І з такими настроями люди вже пішли і в Приват і в інші банки.

Приват не выполняет? А "Альфа"? А "Укрэксимбанк"? Это так, навскидку из системных

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Кто-то шатает Приватбанк
« Reply #59 : Березня 26, 2015, 09:21:10 21:21 »
тобі б спочатку спілкуватися з людьми навчитись

Ясно. Прізвища не буде.
Тобі навіщо? Підеш переголосовувати?
Чи просто для самозаспокоєння що з вибором не лопухнувся бо "всеоднонікогокращогонема" ?