Автор Тема: Офіційно від ПС, прохання, максимальинй репост  (Прочитано 21408 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
:Sho_za:
Может "людям" и с генсеком НАТО можно встретиться, и с главой МВФ?
:)
Учите терминологию - тогда и с пониманием станет легче. :smilie3:
Совсем заметался. Причем МВФ к воле к победе?

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Украинский олигарх и экс-губернатор Днепропетровской области Игорь Коломойский давал деньги лидеру «Правого сектора» Дмитрию Ярошу на покупку оружия. Об этом в эфире программы «Инсайдер» заявил его соратник, нардеп Борис Филатов.

По словам Филатова, в прошлом году «Правому сектору» выдали оружие с милицейских складов на «профилактические мероприятия», а потом уже и деньги.
А хто давав гроші на самопожертву хлопцям з Правого сектору в середині січня 2014? коли всі "сьгоднішні" "кулявлоби" "боролися за мир"?
А пану Коломойському - окрема дяка за гроші на озброєння (якщо він їх давав)!!!
Ваш пан Ахмєтолв тоді тільки гудів, і давав гроші комусь іншому...

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча


Это в ТАКУЮ армию заставляют влиться ПС?
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Сравнивать с Наполеоном - нелепо.
Он был захватчиком и агрессором.
Потом, может быть, но очень не скоро.
Тут скорее сравнение с татаро-монгольским нашествием применимо.
И то, что новая российская империя развалится - сомнений нет.
Но, это вопрос многих десятилетий.
Может и не одного столетия.

Наполеон плохо просчитал "бизнес-кейс" кампании. Был ли он захватчиком при этом, не важно.
Десятилетия или столетия до развала рашистского рейха - думаю, что годы. Процессы сейчас идут очень быстро.

ээээ...
Аргументируйте ваше предположение.
(Я не про Наполеона, его оставим в покое).
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
ээээ...
Аргументируйте ваше предположение.
(Я не про Наполеона, его оставим в покое).
Что аргументировать, про развал РФ? Так по-моему все налицо. К осени, конечно, все не закончится, и в следующем году тоже. Но и десятки-сотни лет ждать не придется уж точно. Хуйло держит театральную паузу перед майскими, держа людей в напряжении: попрет или нет. Нет, не попрет. Посмотрим.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
ээээ...
Аргументируйте ваше предположение.
(Я не про Наполеона, его оставим в покое).
Что аргументировать, про развал РФ? Так по-моему все налицо. К осени, конечно, все не закончится, и в следующем году тоже. Но и десятки-сотни лет ждать не придется уж точно. Хуйло держит театральную паузу перед майскими, держа людей в напряжении: попрет или нет. Нет, не попрет. Посмотрим.

И что же налицо?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
:Sho_za:
Может "людям" и с генсеком НАТО можно встретиться, и с главой МВФ?
:)
Учите терминологию - тогда и с пониманием станет легче. :smilie3:
Совсем заметался. Причем МВФ к воле к победе?

Мы вообще-то о том, что такое государство. :)
А это "не население".
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
И что же налицо?
Дух противоречия штука сильная, но реальности не меняет. Российские новости на СУПе, уверен, ты читаешь. На период расцвета империи явно не тянет. Откровенно смердит разложением. Будем следить за развитием, равнодушных здесь нет.
А вообще-то мы уже оффтопим  :smilie1:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Мы вообще-то о том, что такое государство. :)
А это "не население".
и у Овоща так думали...
Хотя правильным словом будет не "население", а "граждане".

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
И что же налицо?
Дух противоречия штука сильная, но реальности не меняет. Российские новости на СУПе, уверен, ты читаешь. На период расцвета империи явно не тянет. Откровенно смердит разложением. Будем следить за развитием, равнодушных здесь нет.
А вообще-то мы уже оффтопим  :smilie1:

Эээ...
Я там как бы прожил 2 раза по 3 года.
У меня там родная сестра и очень много знакомых.
Мне читать СУП про то, что там происходит не очень интересно.
Знаю несколько больше.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
послушаем умного человека :smiley24:

Я думаю ситуация предельно ясна..некоторые команданты ПС хотят управлять не структурной единицей ВСУ со всеми вытекающими дисциплиной, учетом, контролем и тд а бесконтрольной бандой с кучей левого оружия которую можно использовать  для всяких левых целей и задач, думаю такое же мнение и у некоторых рядовых бойцов, зачем ВСУ и куча рамок и ограничений если можно так седня воюем, завтра заипало - бухаем, потом опять воюем, потом мотнулись куда-нибудь крышенули что надо, потом еще что-нибудь придумали..думаю такое мнение у меньшинства но этого достаточно для продолжения махновщины прикрытой пафосными речами..как пример можно привести не менее раскрученный и заслуженный Азов - вошли в НГ и не выепуются и не требуют особых законов про Азов..очень жаль

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Дмитро Ярош
8 mins ·

Минула важка доба. Кремлівську провокацію
ах ты пидор :fp2 :suicide2:

Два дня бану, в якості попередження

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
послушаем умного человека :smiley24:

Я думаю ситуация предельно ясна..некоторые команданты ПС хотят управлять не структурной единицей ВСУ со всеми вытекающими дисциплиной, учетом, контролем и тд а бесконтрольной бандой с кучей левого оружия которую можно использовать  для всяких левых целей и задач, думаю такое же мнение и у некоторых рядовых бойцов, зачем ВСУ и куча рамок и ограничений если можно так седня воюем, завтра заипало - бухаем, потом опять воюем, потом мотнулись куда-нибудь крышенули что надо, потом еще что-нибудь придумали..думаю такое мнение у меньшинства но этого достаточно для продолжения махновщины прикрытой пафосными речами..как пример можно привести не менее раскрученный и заслуженный Азов - вошли в НГ и не выепуются и не требуют особых законов про Азов..очень жаль
.
Звертаю увагу: це парашинський бот.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Не знаю почему, но меня вся эта ситуация с ПС заставила вспомнить старинный морской анекдот.
Военный корабль. На мостик поднимается капитан в отутюженном кителе и просит вахтенного штурмана указать местоположение на карте. Вахтенный в таком же идеальном кителе берет измеритель и острием указывает на карте эту точку.
Сухогруз. На мостик поднимается капитан в джинсовом костюме, с чашкой кофе и сигаретой. Просит вахтенного помощника показать местоположение на карте. Вахтенный в шертах и футболке поднимает с карты чашку кофе, берет в руки измеритель, раздвигает его и тыкает в оставшуюся на карте от чашки кофе окружность.
Рыбацкий сейнер. Дыша перегаром на мостик вваливается капитан и икая просит старпома показать где они сейчас находятся. Старпом в подранной тельняшке и с бородой усеянной рыбьей чешуей озадаченно чешет затылок. "Петорович!" - рычит на него пьяный капитан "Ты хоть карты в рейс взял?"
"А как же!" - отвечает тот "Целых две колоды"
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Пане Askold, дописувач "zedd" - дійсно парашинський підор. Не  баньте наших

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46755
  • Never give in!
Яроша намагаються загнати за прапорці, пропонуючи його людям влитися в державні військові структури. Він хоче мати вільні руки і також розуміє, що подібний крок може поставити хрест на майбутньому ПС. Потрібен компроміс, але який?
If you are going through hell, keep going.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Не знаю почему, но меня вся эта ситуация с ПС заставила вспомнить старинный морской анекдот.
Военный корабль. На мостик поднимается капитан в отутюженном кителе и просит вахтенного штурмана указать местоположение на карте. Вахтенный в таком же идеальном кителе берет измеритель и острием указывает на карте эту точку.
Сухогруз. На мостик поднимается капитан в джинсовом костюме, с чашкой кофе и сигаретой. Просит вахтенного помощника показать местоположение на карте. Вахтенный в шертах и футболке поднимает с карты чашку кофе, берет в руки измеритель, раздвигает его и тыкает в оставшуюся на карте от чашки кофе окружность.
Рыбацкий сейнер. Дыша перегаром на мостик вваливается капитан и икая просит старпома показать где они сейчас находятся. Старпом в подранной тельняшке и с бородой усеянной рыбьей чешуей озадаченно чешет затылок. "Петорович!" - рычит на него пьяный капитан "Ты хоть карты в рейс взял?"
"А как же!" - отвечает тот "Целых две колоды"

Пані Дрейк, моя шана Вам!. Пишіть тут.
А щодо Вашого опису, можу сказати, що може так і є. А може і не так.
Не йде у мене та готовність боротися, яку я бачив в січні 2014 на містку Майдана. Ці хлопці - інші. Я до Майдану таких не зустрічав (мені вже 57). Я з ними - декількома. не з усіма - спілкувався. Це - особливі люди. Наші. Готові миттєво перетворитися в страшних...не знаю...може монстрівЮ чи ще когось таких...
Ну, у мене було таке відчуття...
І вони  18 чи якогось близького там січня це відчуття втілили тоді... я пам'ятаю...я там був, хоча мені тоді казали не йти...
...і сьогодні "цей"  Правий сектор - поруч з парашинськими загарбниками...
Я в них вірю. І ця віра не є остаточною. Якщо хлопці щось будуть робити не те, і будуть факти, тоді я можу і зневіритися. Але ж поки що факти говорять тільки "ЗА".
Так от.

П.С. Люблю Вас!
« Останнє редагування: Квітня 30, 2015, 02:27:50 02:27 від leonpod »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Пане Askold, дописувач "zedd" - дійсно парашинський підор. Не  баньте наших

Забанив цього Зедда, попередньо на пару днів.
Але можливо що ви праві, і прийдеться його забанити назавжди.
« Останнє редагування: Квітня 30, 2015, 02:37:18 02:37 від Askold »

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Пане Askold, дописувач "zedd" - дійсно парашинський підор. Не  баньте наших

Забанив цього Зедда, попередньо на пару днів.
Але можливо що ви праві, і прийдеться його забанити назавжди.
Дякую.
Відчуваю, що Вам тяжче, ніж мені.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
ПС вимагає для себе спеціального закону. Чи є подібні аналогії в інших країнах - точно не знаю. З точки зору існуючої державної організації та констутуції подібний закон є доволі сумнівною штукою. Особливо, коли йдеться про волонтерську озброєну структуру.
На місці ПС я б вимагав не окремого закону про себе, а закону про зброю подібного до того, що є в США (на прикладі Аляски, Вермонту, або Канзасу) і закону про щось типу ополчення чи озброєного резерву на випадок загрози суверенітетові.

З правової точки зору буде дуже важко обгрунтувати прийняття закону спеціяльно про ДУК “Правий Сектор“.

"+"в карму.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Не знаю почему, но меня вся эта ситуация с ПС заставила вспомнить старинный морской анекдот.
Военный корабль. На мостик поднимается капитан в отутюженном кителе и просит вахтенного штурмана указать местоположение на карте. Вахтенный в таком же идеальном кителе берет измеритель и острием указывает на карте эту точку.
Сухогруз. На мостик поднимается капитан в джинсовом костюме, с чашкой кофе и сигаретой. Просит вахтенного помощника показать местоположение на карте. Вахтенный в шертах и футболке поднимает с карты чашку кофе, берет в руки измеритель, раздвигает его и тыкает в оставшуюся на карте от чашки кофе окружность.
Рыбацкий сейнер. Дыша перегаром на мостик вваливается капитан и икая просит старпома показать где они сейчас находятся. Старпом в подранной тельняшке и с бородой усеянной рыбьей чешуей озадаченно чешет затылок. "Петорович!" - рычит на него пьяный капитан "Ты хоть карты в рейс взял?"
"А как же!" - отвечает тот "Целых две колоды"

Командир русской подлодки с бодуна - такому же старпому - мы гиде? - гиде-гиде? - а что делать? А... - Поднять перископ! - Видно чего? - Видно сухогруз... Торпедные аппараты к бою, огонь... - Так, старпом, сейчас будет сигнал SOS, запиши с радистом координаты и больше так не напиваемся...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46755
  • Never give in!
Всі украінські революціі мали спільну загрозу - зовнішню інтервенцію. Нинішня також. Отаманщина чи анархія попередніх революцій були явищем природним за умов відсутності власноі держави, але в кінцевому результаті вони і поховали і революціі і зародки держави. В сучасних умовах держава сяка-така, але є. Тому отаманщина і анархія як і активна боротьба проти державних інституцій є згубні. Знову ж таки ізза зовнішньоі інтервенціі. Ярош це чудово розуміє і тому шукає певного компромісу. Я думаю, що і Порошенко не проти компромісу з Ярошем. Проблема в тому, що ПС дехто в Украіні розглядає як фактор поглиблення революціі, а тому - небезпекою для себе. В Кремлі були б дуже раді відкритій конфронтаціі між ПС і урядом. Тому жодних різких кроків робити не треба. Найкращий варіант для ПС зараз - статус кво у стосунках із президентом. Це теж добре і для президента.
If you are going through hell, keep going.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
ээээ...
Аргументируйте ваше предположение.
(Я не про Наполеона, его оставим в покое).
Что аргументировать, про развал РФ? Так по-моему все налицо. К осени, конечно, все не закончится, и в следующем году тоже. Но и десятки-сотни лет ждать не придется уж точно. Хуйло держит театральную паузу перед майскими, держа людей в напряжении: попрет или нет. Нет, не попрет. Посмотрим.

Информационный век вносит свои коррективы, теперь все процессы очень ускорились.
Если и попрет, то опять при помощи котлов, сильно вряд ли продвинется. РашаСМИ сейчас усиленно накручивает свою вату, что Украина вот-вот "пойдет в наступление".
« Останнє редагування: Квітня 30, 2015, 07:17:57 07:17 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
В Кремлі були б дуже раді відкритій конфронтаціі між ПС і урядом. Тому жодних різких кроків робити не треба.

Путиноиды этого ждут уже больше года  :smilie1:
Март 2014 г




« Останнє редагування: Квітня 30, 2015, 07:18:54 07:18 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Інтеграція добровольчих батальйонів до лав регулярної армії - непросте завдання для будь-якої країни, суверенітет якої захищається не тільки збройними силами, а й народним ентузіазмом

У 1948 році Давид Бен-Гуріон пішов на фактичну ліквідацію збройних загонів "Іргуна" і "Лехі", які прагнули зберегти автономію від щойно створеної Армії оборони Ізраїлю. Результатами стало створення сильної дисциплінованої армії - мабуть, найефективнішої на Близькому Сході - і глибоке провалля в ізраїльському суспільстві, який не подолане й донині. Ліві, до яких належав Бен-Гуріон і праві, до яких відносили себе солдати "Іргуна" і "Лехі" досі живуть ніби у двох різних Ізраїлях - з власними уявленнями про світ і безпеку. І цей урок варто враховувати кожному, хто замислюється про взаємини армії і добровольців.

Естонці, які завдяки народній ініціативі вистояли у війні з більшовицькою Росією після Жовтня, вважали за краще надати Союзу оборони - "Кайтсейліту" - законодавче оформлення. Фактично "Кайтсейліт" став основною силою загальнонародної мобілізації на випадок війни. Таку ж роль він відіграє і сьогодні. І ні про який антагонізм між Союзом оборони та збройними силами говорити не доводиться. Навпаки, "Кайтсейліт" - їхня складова частина, його керівництво має офіцерські звання і призначається за поданням керівника Головного штабу Оборонних сил Естонії. Права та обов'язки учасників "Кайтсейліту" чітко прописані в законодавстві - і це теж може стати прикладом для українського відношення до добровольців.

Насправді, це і є вибір моделей - відмова від добровольців на користь сильної регулярної армії або їхня інтеграція в якості окремої сили в регулярну армію. При цьому, звичайно, ідеологія добровольчого об'єднання повинна бути державницькою, а не партійною - інакше військові перевороти і конфлікти нам забезпечені на довгі роки.

Втім, варто пам'ятати ще ось про що. Коли в 1940 році Сталін посунув на Естонію свою нову, куди більш сильну, ніж в 20-і роки армію, ніякий "Кайтсейліт" країну не врятував. Добровольці, звичайно ж, необхідні - але без сильної професійної армії сучасну війну все одно не виграти.

ВІТАЛІЙ ПОРТНИКОВ
http://espreso.tv/article/2015/04/30/chy_zyavytsya_ukrayinskyy_quotkaytseylitquot

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Яроша намагаються загнати за прапорці, пропонуючи його людям влитися в державні військові структури. Він хоче мати вільні руки і також розуміє, що подібний крок може поставити хрест на майбутньому ПС. Потрібен компроміс, але який?

НІЯКИХ компромісів
навіть якщо пс завтра ЗНИКНЕ - це жодним чином не відіб'ється на становищі в країні
хіба що коломойському треба буде створювати нову силову структуру для своїх справ

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Всі украінські революціі мали спільну загрозу - зовнішню інтервенцію. Нинішня також. Отаманщина чи анархія попередніх революцій були явищем природним за умов відсутності власноі держави, але в кінцевому результаті вони і поховали і революціі і зародки держави. В сучасних умовах держава сяка-така, але є. Тому отаманщина і анархія як і активна боротьба проти державних інституцій є згубні. Знову ж таки ізза зовнішньоі інтервенціі. Ярош це чудово розуміє і тому шукає певного компромісу. Я думаю, що і Порошенко не проти компромісу з Ярошем. Проблема в тому, що ПС дехто в Украіні розглядає як фактор поглиблення революціі, а тому - небезпекою для себе. В Кремлі були б дуже раді відкритій конфронтаціі між ПС і урядом. Тому жодних різких кроків робити не треба. Найкращий варіант для ПС зараз - статус кво у стосунках із президентом. Це теж добре і для президента.

ти взагалі розумієш що ставити на одну дошку ДЕРЖАВУ (в особі президента) і КУПКУ озброєних невідомо кого - це МАЯЧНЯ?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
НІЯКИХ компромісів
навіть якщо пс завтра ЗНИКНЕ - це жодним чином не відіб'ється на становищі в країні
хіба що коломойському треба буде створювати нову силову структуру для своїх справ

ти взагалі розумієш що ставити на одну дошку ДЕРЖАВУ (в особі президента) і КУПКУ озброєних невідомо кого - це МАЯЧНЯ?

Мислення москаля - велика могутня ДЕРЖАВА і нікчемні громадяни, яким нє паложено приймати власні рішення. Ну добре, Гітлер і Муссоліні, об'єднуючи націю в державний кулак, спирались на досить вишколений державний апарат, довіру більшості і не обмежувались формальною законністю.

А як хоче підім'яти всіх під себе і "державу в своїй особі" Петя? На основі управлінців-злодіїв та злочинців-мєнтів? З пітримкою 1/5 населення? Щемити громадян і одночасно жебрати гроші в Заходу?

Воістину запаморочення від успіхів.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча

Мислення москаля - велика могутня ДЕРЖАВА і нікчемні громадяни, яким нє паложено приймати власні рішення. Ну добре, Гітлер і Муссоліні, об'єднуючи націю в державний кулак, спирались на досить вишколений державний апарат, довіру більшості і не обмежувались формальною законністю.

А як хоче підім'яти всіх під себе і "державу в своїй особі" Петя? На основі управлінців-злодіїв та злочинців-мєнтів? З пітримкою 1/5 населення? Щемити громадян і одночасно жебрати гроші в Заходу?

Воістину запаморочення від успіхів.

вибач але якись потік свідомості
всьо смєшалось в домє облонскіх - коні, люді... (с)

Offline Nortaga

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
А як хоче підім'яти всіх під себе і "державу в своїй особі" Петя? На основі управлінців-злодіїв та злочинців-мєнтів? З пітримкою 1/5 населення? Щемити громадян і одночасно жебрати гроші в Заходу? Воістину запаморочення від успіхів.
ситуація, як в анекдоті про 2х кумів, які безплатно наїлися гівна. Хтось у бідах звинувачує Яроша, хтось Порошенка. Хоча обидва працюють на благо України (це очевидно).

Я розумію Яроша - йому не хочеться лягати під систему і апарат, де купа саботажників, дурнів і ледацюг. Але з іншої сторони не потрібно воювати з апаратом, так як ресурсів у нього більше, і він все рівно задавить. Потрібно змінювати апарат зсередини, і створювати сильну патріотичну армію. Тим більше там вже є люди, які можуть допомогти змінити і армію, і систему. І чим більше таких людей, тим швидше піде діло.