Автор Тема: Яке “Правому Сектору“ діло до геїв і лесбійок?  (Прочитано 18872 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Там не то что комплексов... Катаются как сыр в масле. Более того... то что я имел возможность своими глазами наблюдать и слышать – у них очень крепкая своя, типа, "массонская ложа" (круг избранных, куда входят исключительно геи) взаимная поддержка такая – что вы врядли мне найдете пример для сравнения, и в этой организации, поверьте, не только простые петушки с улицы – начиная с депутатов ВР, и мега-звезд шоу-бизнесса, кончая просто теневиками– миллиардерами
И за более десятка лет, что их знаю – не то что "ущемления" даже словом никто не наехал. В худшем случае – ехидная подъебка да и то по-доброму в шутку.
Хотя никто из них парадами с лозунгами во время войны не маршировал, и вообще не переймаются этими проблемами. Живут в свое удовольствие, своей жизнью. Трахаются с соратниками, сорятся, разводятся, сходятся, ревнуют и тд
:smiley24:
Если кратко - Закрытый Клуб, в который... даже СМИ... вход закрыт.
И прав автор: этим "Мальчикам..." глубоко до... фейковые гей-парады и пр. тусовка с радужными флагами.
 :smiley15:

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
А они ж не хотят никаких дополнительных прав.  Они закрытая группа, у них всё свое? Это ж доказание, что у них нет с вами ровных прав. Гейи или негейи устроили "марш ровности", а не быть милиции, которая приняла на себя удар, сколько убитых бы было? Зачем гейам быть закрытой группой у которой все свое? Они такие ж граждане как вы.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
. Катаются как сыр в масле. Более того... то что я имел возможность своими глазами наблюдать и слышать – у них очень крепкая своя, типа, "массонская ложа" (круг избранных, куда входят исключительно геи) взаимная поддержка такая – что вы врядли мне найдете пример для сравнения, и в этой организации, поверьте, не только простые петушки с улицы – начиная с депутатов ВР, и мега-звезд шоу-бизнесса, кончая просто теневиками– миллиардерами

з цього можна зробити висновок, що гейська масонська ложа зацікавлена, щоб геї відчували дискримінацію, відчували себе окремою спільнотою, і  спонсорують праворадикалів?
« Останнє редагування: Червня 08, 2015, 09:16:23 09:16 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
 :lol:
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
А они ж не хотят никаких дополнительных прав.  Они закрытая группа, у них всё свое? Это ж доказание, что у них нет с вами ровных прав. Гейи или негейи устроили "марш ровности", а не быть милиции, которая приняла на себя удар, сколько убитых бы было? Зачем гейам быть закрытой группой у которой все свое? Они такие ж граждане как вы.

простите... мне кажетца вы или обычный лох..? или специально не хотите меня "услышать"  :smilie5: :laugh: :smilie5:

яже сказал геев здесь "ущемляют" не больше и не меньше чем в любой стране европы. это МОЩНОЕ МЕЖДУНОРОДНОЕ СООБЩЕСТВО

более того, те которых я лично знаю.. (многие из них) в коллективах позиционируют себя не как "равные", а именно как ВЫСШАЯ КАСТА"... И я поимаю почему. Вы например можете себе позволить каждый уик-энд проводить в лучших оттелях Парижа или в личных аппортаментах у всемирноизвестных звезд? С пинка открывать двери практически в любое посльство, запросто звонить на мобильники некотрорым нардепам, в мгновение ока решать практически ЛЮБЫЕ вопросы в любой точке мира? А те ребята – запросто. Когда я это наблюдал, мне становилось абсолютно понятно, почему в мире шоубизнеса многие стараются косить под педиков таковыми на самом деле не являясь (отжешь вранливые пидаратсы!!  :gigi: ).... Вот почему – "ЗАКРЫТАЯ ГРУППА", они туда не пускают случайных

а вы говорите ущемляют права... равенство... Да какое еще равенство – оно им НАХУЙ НЕ НУЖНО.

А гребаный гей-парад – в чистом виде ПРОВОКАЦИЯ. Рассчитанный на лохов в стране непуганных идиотов (увы) Заведомо рассчитанная на скандал с мордобоем

 


з цього можна зробити висновок, що гейська масонська ложа зацікавлена, щоб геї відчували дискримінацію, відчували себе окремою спільнотою, і  спонсорують праворадикалів?

примерно так: з цього можна зробити висновок, що гейська масонська ложа зацікавлена, щоб геї відчували дискримінацію, позиционировали себя ущемленными (для лохов) відчували себе окремою спільнотою, і  спонсорують праворадикалів (бред. Вам правосеки в кошмарах не снятся?)?



« Останнє редагування: Червня 08, 2015, 09:48:46 09:48 від free UA »

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Кажуть що Монтян марширувала на параді . Я вже чесно кажучи заплутався , вона пєдофілка чи підораска ?

Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Бред. Вам правосеки в кошмарах не снятся?

не сняться, та я сам в молодості був правосєком :gigi:
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Free UA. написал: "...яже сказал геев здесь "ущемляют" не больше и не меньше чем в любой стране европы. это МОЩНОЕ МЕЖДУНОРОДНОЕ СООБЩЕСТВО..."

Да? А сколько полицейских пострадало во время защиты Gay Pride в любой стране ЕС в прошлом году?
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Andrij Bondar

Чи писав Бандера про ґеїв, або Яку Україну ми будуємо


Заліз на сайт "Бандерівець". А там якісь дивні люди заганяють Бандеру в лихий совок.

Бандера ж не воював з ґеями, безрідними космополітами й гнилими лібералами. Це ж пряме порушення доктрини. :)

Де в Бандери про ґеїв? Знайдіть бодай одну цитату. Де Бандера писав щось антиєвропейське? Знайдіть це в його творчості. Де в Бандери проти лібералів? Вся бандерівська еліта знайшла притулок у країнах ліберальної демократії – Західній Німеччині, Великій Британії та США й Канаді. А згодом поволі еволюціонувала до того ж таки націонал-лібералізму. Бо як можна було інакше у вільному світі?

Облишмо Бандеру. Почитайте "Декалог українського націоналіста" Степана Ленкавського. Там нічого немає ні про ґеїв, ні про лібералів. Там про ворогів України. Але в житті мені не трапилося жодного ґея і ліберала, які були б ворогами України. Не мав такого нещастя. Всі вони послідовні прибічники незалежної України. Інші мені не траплялись. Де ви знайшли ґеїв-ворогів України? Де ви їх шукали? Покажіть мені українського ґея з антиукраїнськими настроями и українського ліберала, який би заперечував ідею української держави. Бажано з цитатами.

З ким ви боретесь? Що це за опортунізм? Усе ж не так було. Бандерівський рух був різним, але точно не був зашореним і вузькоспрямованим. Особливо там, де опинилася бандерівська еліта після Другої світової. Ні, вони, ці міцні діди, шукали союзників, рухали своїми звивинами, намагалися якось вступати в контакт із вільним світом.

Які ґеї з толерастами? ОУН боролася в США з ґей-громадою? Розганяла ґей-прайди? Ні. Не було такого. Бо у вільному світі націоналісти таким не займаються. Тоді чого ж люди, які на своїх прапорах носять Бандеру, займаються цим тут і тепер, у сучасній Україні? Чи Україна – не вільний світ? Чому точнісінько повторюють усе за путінською Росією, де якимось дивним чином знаходяться їхні духовні й ментальні союзники – лицемірні Мілонови, хворі на голову Мізуліни й інші подібні прілєпіни-холмоґорови?

Мені можна заперечити: нові виклики! Але чому ці виклики на 99% тотожні викликам залдостанових, проханових і охлобистіних? Чому за кілометр тхне душком комсомольських зборів із щирою ненавистю і "дошками ганьби"? Чому першим ворогом є демократія, лібералізм і різні інакшенькі? Вам тісно зі своїм нестримним лібідо і нема більше куди подіти харизму? Навіщо вам війна зі своїми світоглядовими двійниками? Аби збудувати в Україні те саме, що Путін будує останніми роками в Росії? Який сенс будувати тут Росію-2 з українським національним колоритом? Кому потрібен у центрі Європи Талібан? Вам мало "Новоросії"? Там точно немає вже ні ґеїв, ні толерастів, ні – прости Господи – лібералів.

ОУН прагнула інтернаціоналу на демократичних засадах, а не ізольованого і зашореного болота. Вона не залишилась у тридцятих і на початку сорокових. ОУН створила 1943 року "Антибільшовицький блок народів", який перетворився згодом на "Світову антикомуністичну лігу". А пізніше ця організація отримала назву "Світової ліги за свободу та демократію". Свободу, повторюю, і демократію. ОУН творила політичні блоки з вільними народами, а не полювала на хіппі у Вудстоку і не ловила нелегальних мексиканських еміґрантів.

ОУН за Заході еволюціонувала у своїх ідеях до свободи – хай вам грець – і демократії, щоб я сьогодні прочитав у якихось тоталітарних лузерів матеріал під назвою "Демократія – це діагноз"?

Не називайте себе бандерівцями чи націоналістами, панове. У вас із Дуґіним і Курґіняном набагато більше спільного, ніж із Бандерою. Ті ж тривожні зморшки на лисині, ті ж плюскви та слимаки в бороді. Націонал-совок не кращий від того, що він український і "за Україну".

Нікому не потрібна буде омріяна вами на сайті "Бандерівець" Україна, крім вас самих. Ну, й одного шолудивого карлика у Кремлі.

https://site.ua/andrij.bondar/178-chi-pisav-bandera-pro-geyiv-abo-yaku-ukrayinu-mi-buduemo/
Prosperity is based on people and ideas

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Да? А сколько полицейских пострадало во время защиты Gay Pride в любой стране ЕС в прошлом году?
Это вопрос профессионализма полиции не более

забегая впереди вашего ответа, "профессионализм" – это не только защита от нападающих, а в первую очередь ПОЛНОЕ упреждение и исключение готовящихся провокаций.

И все. Еще раз повторю вы – либо чего-то злостно не понимаете, либо упрямо пытаетесь вину взвалить на "недозрелость населения" или "правый сектор"..
В то время как речь идет о банальной спланированной провокации (заинтересованные стороны перечислять надо?), которая сработала на 200%,

а Украина (судя и по вашей реакции) – просрала (

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Prosperity is based on people and ideas

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
- Беріморе, що там за гамір надворі?
- Гейпарад, сер?
- І що вони хочуть?
- Одностатевої любови.
- Їм хтось забороняє?
- Ні, сер.
- Чом ж вони тоді галасують?
- Підари, сер.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
 :lol: Асколд, вы в чью пользу аргументируете?
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
- Беріморе, що там за гамір надворі?
- Гейпарад, сер?
- І що вони хочуть?
- Одностатевої любови.
- Їм хтось забороняє?
- Ні, сер.
- Чом ж вони тоді галасують?
- Підари, сер.
:smiley15:
Та й ще +++ 1000.
 :Razom:

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Будет в этом году ДУК выгонять людей с пляжей Одессы? Блять в стране война и тут на песке валяются!
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
Джордж, что это за шум за окном?
- Парад копрофилов, сэр.
- Да? И чего же они хотят?
- Они всего лишь отстаивают свои права на равенство, сэр.
- Не понял. Им кто-то не дает есть дерьмо дома?
- Да нет, сэр. Они не хотят есть его только дома. Они выступают за то, чтобы дерьмо продавалось во всех заведениях общепита, чтобы на перекрестках можно было легко купить дерьмо на палочке, а в ресторане без проблем заказать говна на лопате.
- Но это же тошнотворно и совершенно не естественно, Джордж !
- Ну почему же, сэр? Это - врождённое, они такими - родились и ничего не могут с этим поделать. Кроме того, в природе полно примеров копрофильства. Собаки, морские свинки, да целая куча животных воспринимает это вполне нормально. Поэтому ничего удивительного, что человека, как часть животного мира, это тоже касается.
- Джордж, я правильно понимаю, что если они добьются своего, то в моем любимом кафе на углу вместе с клубничным суфле будут подавать говно в стаканчиках???
- Совершенно верно, сэр. Копрофилы - тоже люди и имеют право есть свое любимое блюдо во время обеда, не скрывая своих предпочтений.
- Боже, да меня просто стошнит на месте!
- Сэр, как Вы можете??? Это же - совершенно не толерантно !
Вас за такое как минимум оштрафуют, а как максимум посадят.
И кстати, сэр - один знаменитый психиатр в свое время сказал что-то в духе: "если Вам не нравятся копрофилы, то, весьма вероятно, что Вы на самом деле тоже копрофил, просто скрытый". Я не ручаюсь за достоверность фразы, но все же прислушайтесь к себе, возможно - Вас ждут свежие вкусовые открытия....
- А что за кашу Вы принесли мне на завтрак?
- Овсянка, сэр.
- А почему - коричневая ?
- Повар переварил её, сэр !

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
- Беріморе, що там за гамір надворі?
- Гейпарад, сер?
- І що вони хочуть?
- Одностатевої любови.
- Їм хтось забороняє?
- Ні, сер.
- Чом ж вони тоді галасують?
- Підари, сер.
Коротко і по-суті  :laugh:
Парад я розумію як пропагування гомосексуалізму. Цим вони показують, що бути п... круто.
Чому б не зробити парад традиційної української сім'ї, де чоловік виконує свої чоловічі обов'язки, а жінка свої, де не менше трьох дітей і всі щасливі й задоволені. На таких сім'ях будується міцна держава, сильна нація. А з гоміками всі виродимось нафіг. Залишаться одні китайці та араби.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
:lol: Асколд, вы в чью пользу аргументируете?

Як завжди, на користь здорового глузду.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Парад я розумію як пропагування гомосексуалізму.
Цим вони показують, що бути п... круто.
Чому б не зробити парад традиційної української сім'ї, де чоловік виконує свої чоловічі обов'язки, а жінка свої, де не менше трьох дітей і всі щасливі й задоволені.
На таких сім'ях будується міцна держава, сильна нація.
А з гоміками всі виродимось нафіг.
Залишаться одні китайці та араби.
Слушна думка.
 :smiley15:
Можна навiть 1 травня зробити ДЕНЬ РОДИНИ (ДЕНЬ СЕМЬИ),який буде загальнонац. святом.
 :Razom:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Слушна думка.
 :smiley15:
Можна навiть 1 травня зробити ДЕНЬ РОДИНИ (ДЕНЬ СЕМЬИ),який буде загальнонац. святом.
 :Razom:
А чому перше травня?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Слушна думка.
 :smiley15:
Можна навiть 1 травня зробити ДЕНЬ РОДИНИ (ДЕНЬ СЕМЬИ),який буде загальнонац. святом.
 :Razom:
А чому перше травня?

Народ звик що в цей день має бути свято.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Парад я розумію як пропагування гомосексуалізму.
Цим вони показують, що бути п... круто.
Чому б не зробити парад традиційної української сім'ї, де чоловік виконує свої чоловічі обов'язки, а жінка свої, де не менше трьох дітей і всі щасливі й задоволені.
На таких сім'ях будується міцна держава, сильна нація.
А з гоміками всі виродимось нафіг.
Залишаться одні китайці та араби.
Слушна думка.
 :smiley15:
Можна навiть 1 травня зробити ДЕНЬ РОДИНИ (ДЕНЬ СЕМЬИ),який буде загальнонац. святом.
 :Razom:

Кстати хорошая мысль  :smiley24:
Prosperity is based on people and ideas

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Как всегда самый главный вопрос это гомосексуалом рождаются или становятся? А если рождаются, причем тут пропаганда? Или верите, что гетеросексуала можно убедить чтоб изменил ориентацию? :-D
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Как всегда самый главный вопрос это гомосексуалом рождаются или становятся? А если рождаются, причем тут пропаганда? Или верите, что гетеросексуала можно убедить чтоб изменил ориентацию? :-D
Ви недооцінюєте значення пропаганди. Особливо серед молоді. До певного віку (здається до 20 р) людина не здатна критично мислити. Підлітки сприйматимуть це як нору й подумають чому б і мені не спробувати. А може всі проблеми в тому, що я голубий, чи рожева, чи ще якась фігня.
Якщо їм чітко не дати зрозуміти, що щастя тількі в міцній родині, в партнерських стосунках, де подружжя любить один одного, підтримує, виконує свої обов'язки один перед одним, то звідки їм про це здогадатись? Хоч це і складно й важко, але легко тільки нічого не робити. І дорослий не завжди може знайти правильне рішення, а Ви хочете це "скинути" на підлітків. . Тільки власним прикладом можна чомусь навчити. А коли молодь буде бачити такі "приклади" невизначеної статі, що крутять дупою і горлають, як круто бути гоміком, то молоді люди будуть думати: нащо мені одружуватись, народжувати, терпіти всі "бзики" близької людини, краще жити для свого задоволення, розважатись, бути голубим чи шведською сім'єю жити чи міняти щодня секспартнера чи ще якусь хрінь.
Дітям треба пояснювати, що існують такі люди. Так, у них є проблеми. Але щастя лише у повноцінній родині, у взаємопідтримці, у взаємодопомозі.
 
І потім, яку користь суспільству приносят громадяни неформальної сексуальної орієнтації. Гомік не піде захищати країну, не буде утримувати сім'ю, лесбо не народить дітей, не зможе стати лагідною матір'ю.
Цінність жінки у виконанні її жіночих обов'язків, у її материнській любові, а цінність чоловіка - у чоловічих якостях.
Мені шкода тих людей, але нащо ж рекламувати так себе?  :smilie11:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Как всегда самый главный вопрос это гомосексуалом рождаются или становятся? А если рождаются, причем тут пропаганда? Или верите, что гетеросексуала можно убедить чтоб изменил ориентацию? :-D
Ви недооцінюєте значення пропаганди. Особливо серед молоді. До певного віку (здається до 20 р) людина не здатна критично мислити.

до чого тут МИСЛИТИ???
сексуальне збудження викликається не критичними думками а ІНСТИНКТОМ

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Ви недооцінюєте значення пропаганди. Особливо серед молоді. До певного віку (здається до 20 р) людина не здатна критично мислити.
до чого тут МИСЛИТИ???
сексуальне збудження викликається не критичними думками а ІНСТИНКТОМ
Та мене мало цікавить, чим у п.. викликається сексуальне збудження. Такі люди є, у них є проблеми. Але до чого тут ми? Якщо хтось народився без руки чи ще з якимись вадами - він же не влаштовує з цього параду. Я терпимо до них ставлюсь, без ненависті, з розумінням. Мені їх навіть шкода.
Але я за те, щоб нашій молоді давались правильні орієнтири, а не пропагувався збочення і виродження.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Скоро дійде до того, що за те, що ви називаєте це збоченням вас виганятимуть з роботи і штрафуватимуть.
Цікаві часи настали - скоро норму називатимуть збоченням, а збочення стане нормою.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Скоро дійде до того, що за те, що ви називаєте це збоченням вас виганятимуть з роботи і штрафуватимуть.
Цікаві часи настали - скоро норму називатимуть збоченням, а збочення стане нормою:smilie7:
Це дно цивілізації. Згадайте Рим з його оспівуваннями одностатевої любові перед своїм падінням.
За всіма правилами деградації: спочатку просто вільне статеве життя, потім гомосексуалізм, а потім уже збочення. Згадайте "Відтінки сірого". Коли люди вже не можуть просто так займатись сексом ні зі своєю статтю, ні з протилежною, треба садизм, мазохізм, або й щось ще гірше.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Закон Божий каже, що треба йти і лупцювати геїв?  :eyes:

Закон Божий каже, що содомія - це гріх. Сходи краще до священника та розпитай його.

А в Україні суспільним життям керують священники?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Как всегда самый главный вопрос это гомосексуалом рождаются или становятся? А если рождаются, причем тут пропаганда? Или верите, что гетеросексуала можно убедить чтоб изменил ориентацию? :-D

Дехто можливо і народжується з таким дефектом. Багато хто має набуту схильність до цього.
Ну і переважна більшисть людей є від початку здатними до гомосексуальних відносин.
Я вам більше скажу, люди не їдять лайна лише завдяки вихованню, і на відміну від котів не мають ніякої вродженої відрази до лайна. Зрештою як кури собаки хом'ячки мавпи кролики та безліч інших тварин.
В чому між іншим значна різниця між людьми і тваринами. Люди здатні навчатись в непорівнянно більшій мірі ніж тварини. Але за це людина народжуєься з мінімумом інкстинктів.