Автор Тема: Яке “Правому Сектору“ діло до геїв і лесбійок?  (Прочитано 18856 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Закон Божий каже, що содомія - це гріх. Сходи краще до священника та розпитай його.

Без питаннь . А в нас тут вже завелись вершителі Закону ? мойсеї з Араонами і Ісуси Навіни ?
споживання кроля який хоч і має роздвоєні копита , але не жує жуйку- теж мерзота перед очима Господніми . . тому ми завжди ходили на Благбаз і столи з продавцями кролів прекидали , а продавців виводили за стан і забивали дюймовими трубами . Ібо каже Господь Сил " а нечистий хай буде видалений з народу "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9417
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Я вам не скажу за весь ПС, бо з його ідеологією знайома погано, але якщо вони дотримуются віри в Бога, то їх дії стосовно параду геїв виглядають логічними і зрозумілими.

Ліно, у мене була собака бісексуалом і за це я його не стала любити менше. Треба дивитись на вчинки людини, а не на те з ким вона спить (звичайно якщо це не насилля). Якщо на цей парад нападуть то ми нічим не будемо відрізнятись від Росії. А з нас тільки посміються бо ж Україна не Росія. Якби ще у нас стільки огиди викликав прапор Росії коли з ним ходили ультра-ортодоксальні бабусі і дідусі як прапор LGBT. То і б війни зараз не було б.

Справа не в Україні та Росії, а в вірі.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Я вам не скажу за весь ПС, бо з його ідеологією знайома погано, але якщо вони дотримуются віри в Бога, то їх дії стосовно параду геїв виглядають логічними і зрозумілими.

Ліно, у мене була собака бісексуалом і за це я його не стала любити менше. Треба дивитись на вчинки людини, а не на те з ким вона спить (звичайно якщо це не насилля). Якщо на цей парад нападуть то ми нічим не будемо відрізнятись від Росії. А з нас тільки посміються бо ж Україна не Росія. Якби ще у нас стільки огиди викликав прапор Росії коли з ним ходили ультра-ортодоксальні бабусі і дідусі як прапор LGBT. То і б війни зараз не було б.

Справа не в Україні та Росії, а в вірі.

Я взагалі не можу зрозуміти чому нам потрібно посилатись на те, що написано в біблії?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9417
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Закон Божий каже, що треба йти і лупцювати геїв?  :eyes:

Закон Божий каже, що содомія - це гріх. Сходи краще до священника та розпитай його.

Навіть якщо це гріх, то це не означає що грішника треба бити по голові і закидати камінням. Ніхто не закидає камінням і не дає стусанів чоловікові якщо він переспав із чужою жінкою.

Щодо священника, то я на сповіді не ходжу і священникам питань не задаю, бо нема такого нічого, чого я б хотів від священника почути.

Колись Шолом Алейхем , здається, сказав, що найбільше страждання це те, про яке нікому не скажеш. То чого до попа йти?  :smilie7:

Коротко: Бог завжди дає людині право вибору.  Вибір геїв - маніфестація. Вибір ПС - її заборона. Хто з них правий - судить Богові.
А кожен з нас нехай думає і поступає так як вважає потрібним. Але віруючий завжди пам"ятає про Бога.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Я взагалі не можу зрозуміти чому нам потрібно посилатись на те, що написано в біблії?

Так це  ж простіше простого .
Це як людина яка не знає , прикладом , англійської мови ,але помешкала зо два тиждні десь в Лідс , ай донт ноу хау тусей зат , корочє , когда ми прилєтєли , то пошлі заполнять ландінг кард , прошлі іммігрейшн , ну а потом нас на кастом стопнулі для провєркі лаггедж .
А Ви про Біблію  :weep:, та тут для дилетантів поле не пахане , головне вживати слова " ібо " , " пачє " і " поєліку "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Якраз написано, що в старому завіті нічого не було сказано про гомосексуалізм!

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Ліно , що будемо робити з пожиратєлями кролятини ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Якраз написано, що в старому завіті нічого не було сказано про гомосексуалізм!

Є там і багато , не в тому ж справа зовсім . Тут в нас з'явились Судді Ізраїля , ось оце вже починає бути цікавим .  :smilie7:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Сучасне суспільство, українське в тому числі, дуже рухливе і динамічне. Тому реагувати на різноманітні подразники варто було б з позиції, чи я б хотів/ла подивится або взяти участь. Якщо подія-подразник суперечить моїм особистим смакам чи інтересам, то я її просто порпускаю.

Очевидно, що державні чинники і суспільство повинні бути на сторожі, коли мова йде про питання громадського порядку і національної безпеки, бо за 25 років нетолерантності до геїв і толерантності до братьєв під омоформом ФСБ-РПЦ та кримінальних політиканів Україна опинилася там, де вона є зараз.
І як бачите, геї тут ні до чого.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Якраз написано, що в старому завіті нічого не було сказано про гомосексуалізм!

Є там і багато , не в тому ж справа зовсім . Тут в нас з'явились Судді Ізраїля , ось оце вже починає бути цікавим .  :smilie7:

Мені, якщо чесно, начхати на цей парад. Чому б його просто не проігнорувати?

Offline jeckie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2668
  • Стать: Жіноча
  • Піквікський привид
Закон Божий каже, що треба йти і лупцювати геїв?  :eyes:

Закон Божий каже, що содомія - це гріх. Сходи краще до священника та розпитай його.

Навіть якщо це гріх, то це не означає що грішника треба бити по голові і закидати камінням. Ніхто не закидає камінням і не дає стусанів чоловікові якщо він переспав із чужою жінкою.

Щодо священника, то я на сповіді не ходжу і священникам питань не задаю, бо нема такого нічого, чого я б хотів від священника почути.

Колись Шолом Алейхем , здається, сказав, що найбільше страждання це те, про яке нікому не скажеш. То чого до попа йти?  :smilie7:

Коротко: Бог завжди дає людині право вибору.  Вибір геїв - маніфестація. Вибір ПС - її заборона. Хто з них правий - судить Богові.
А кожен з нас нехай думає і поступає так як вважає потрібним. Але віруючий завжди пам"ятає про Бога.
Почему это судить их Богу? Они живут в моей стране и принимают решения, которые касаются и меня. Так что в моральном плане я вполне могу их судить, а в юридическом органы суда и следствия. ;) А на произвол чуваков с оружием, которые решают за всех как им жить я в Донецке насмотрелась, повторения не хочу.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Мені, якщо чесно, начхати на цей парад. Чому б його просто не проігнорувати?

Ну це , шановна ,не талмудичний підхід . Ми з Ліною як старі жиди , не тільки не толєруємо про що йдеться в Левиті, але книга Второзаконня також надихає нас до звитяг . Я от особисто ненавиджу людей які не носять з собою дерев'яної лопатки щоб за собою закопувати лайно . .. Хоча це здається з книги Вихід , хай мене колєга поправить  :weep:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Мені, якщо чесно, начхати на цей парад. Чому б його просто не проігнорувати?

Ну це , шановна ,не талмудичний підхід . Ми з Ліною як старі жиди , не тільки не толєруємо про що йдеться в Левиті, але книга Второзаконня також надихає нас до звитяг . Я от особисто ненавиджу людей які не носять з собою дерев'яної лопатки щоб за собою закопувати лайно . .. Хоча це здається з книги Вихід , хай мене колєга поправить  :weep:

А от в Ізраелі до геїв відносяться з толерантністю якщо ви не знали. Наступний парад 12 червня. З 1997-го року.

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Мне другое непонятно - с какого рожна именно любители однополого секса узурпировали право представлять нетрадиционные формы семьи и секса? Почему не представлены, в частности, такие нередкие сегодня формы сосуществования людей, как многоженство и многомужество? Чем они хуже? Почему горячо обсуждается проблема однополых браков, а проблема многочленных браков вообще не  замечается?
Вообще разговоры о "браке" в этом контексте пора прекратить. Брак - это традиционный союз одного мужчины и одной женщины, точка. Со всеми остальными формами свободной любви - добро пожаловать в местный ЗАГС, с юристом и заверенным брачным контрактом, ведите хозяйство, наследуйте имущество, залазьте в кровать в лбюых комбинациях - на здровье, будьте счастливы!
Вот при такой постановке вопроса "гей-прайд" просто теряет смысл, да и вообще теряется в многообразии форм половой и вообще жизни. А то нашли чем гордиться, придурки. Вон у нас Капитан есть - кстати, что-то давно не заглядывал - вот ему есть чем гордиться, разве нет? может в его честь парад устроить? Хотя он, наверное, женщин любит больше, чем славу.
Вообще все эти парады и размахивание половыми органами - это или от импотенции, или от эхронического недоёба. Нечего на них смотреть, и нечего им показывать.
 :Ignor:



Sapere aude

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
".. ліберальнім екстремістам..." :-)))

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Вера? Библия? Ну, православные, давайте тогда как в библии.
Всех православных в ковчег, остальных топить к херам собачим. Можно наоборот, отступников топить в ковчеге, Титаник2.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Мне другое непонятно - с какого рожна именно любители однополого секса узурпировали право представлять нетрадиционные формы семьи и секса? Почему не представлены, в частности, такие нередкие сегодня формы сосуществования людей, как многоженство и многомужество? Чем они хуже? Почему горячо обсуждается проблема однополых браков, а проблема многочленных браков вообще не  замечается?
Вообще разговоры о "браке" в этом контексте пора прекратить. Брак - это традиционный союз одного мужчины и одной женщины, точка. Со всеми остальными формами свободной любви - добро пожаловать в местный ЗАГС, с юристом и заверенным брачным контрактом, ведите хозяйство, наследуйте имущество, залазьте в кровать в лбюых комбинациях - на здровье, будьте счастливы!
Вот при такой постановке вопроса "гей-прайд" просто теряет смысл, да и вообще теряется в многообразии форм половой и вообще жизни. А то нашли чем гордиться, придурки. Вон у нас Капитан есть - кстати, что-то давно не заглядывал - вот ему есть чем гордиться, разве нет? может в его честь парад устроить? Хотя он, наверное, женщин любит больше, чем славу.
Вообще все эти парады и размахивание половыми органами - это или от импотенции, или от эхронического недоёба. Нечего на них смотреть, и нечего им показывать.
 :Ignor:
В краiнi, де 70 рокiв Радянськоi влади ця тема була ТАБУ,... всi цi т.з. гей-паради виглядають, як 1 квiтневий жарт.
Не розумiю, в чому тут проблема: або ПС хоче про-PR-тись, або хтось... надто переймаеться проблемами ЛГБТ.
Вони - IНШI, в них IНШI погляди на секс та сiмю, але вони не порушують закони i не закликають до Насильства та Революцiй...
 :Razom:
 

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Мне другое непонятно - с какого рожна именно любители однополого секса узурпировали право представлять нетрадиционные формы семьи и секса? Почему не представлены, в частности, такие нередкие сегодня формы сосуществования людей, как многоженство и многомужество? Чем они хуже? Почему горячо обсуждается проблема однополых браков, а проблема многочленных браков вообще не  замечается?
Вообще разговоры о "браке" в этом контексте пора прекратить. Брак - это традиционный союз одного мужчины и одной женщины, точка. Со всеми остальными формами свободной любви - добро пожаловать в местный ЗАГС, с юристом и заверенным брачным контрактом, ведите хозяйство, наследуйте имущество, залазьте в кровать в лбюых комбинациях - на здровье, будьте счастливы!
Вот при такой постановке вопроса "гей-прайд" просто теряет смысл, да и вообще теряется в многообразии форм половой и вообще жизни. А то нашли чем гордиться, придурки. Вон у нас Капитан есть - кстати, что-то давно не заглядывал - вот ему есть чем гордиться, разве нет? может в его честь парад устроить? Хотя он, наверное, женщин любит больше, чем славу.
Вообще все эти парады и размахивание половыми органами - это или от импотенции, или от эхронического недоёба. Нечего на них смотреть, и нечего им показывать.
 :Ignor:
В краiнi, де 70 рокiв Радянськоi влади ця тема була ТАБУ,... всi цi т.з. гей-паради виглядають, як 1 квiтневий жарт.
Не розумiю, в чому тут проблема: або ПС хоче про-PR-тись, або хтось... надто переймаеться проблемами ЛГБТ.
Вони - IНШI, в них IНШI погляди на секс та сiмю, але вони не порушують закони i не закликають до Насильства та Революцiй...
 :Razom:

Активистам ЛГБТ очевидно нужно отрабатывать грант, тут уже писали, что нормальные геи в этой клоунаде участия не принимают.
Ну а ПС.. конечно же попиариться, на радость ГовноНьз.
Prosperity is based on people and ideas

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Цікаво а коли чекати  парад любителів тварин ?  Або любителів дирок в паркані ???
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Активистам ЛГБТ очевидно нужно отрабатывать грант, тут уже писали, что нормальные геи в этой клоунаде участия не принимают.
Ну а ПС.. конечно же попиариться, на радость ГовноНьз.

А це , до речі , дуже слушна думка.
Я давно помітив що існують " професійні підораси " ( підозрюю ,що самі по собі навіть і не геї) які створюють всю цю інфометушню .
За аналогією з " професійними шалавами " - борцицями за права жінок боротися за свої права , особливо в країнах де в них прав більше ніж у чоловіків . При цьому жодна сучка не поїде в Мароко і не розкаже там як правільно, бо в Нідерландах зараз роботи непочатий край . Жінки Нідерландів , дочки товстомордих млинарів і докерів стогнуть під ярмом мачизму .
Так я думаю і з геями . Все це звичайно дратує , але рукоприкладство до осіб які не несуть суспільної загрози вважаю неприпустимим .
Маю надію що ПС просто проігнорує цей захід , та на тому все і закінчиться .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Активистам ЛГБТ очевидно нужно отрабатывать грант, тут уже писали, что нормальные геи в этой клоунаде участия не принимают.
Ну а ПС.. конечно же попиариться, на радость ГовноНьз.

А це , до речі , дуже слушна думка.
Я давно помітив що існують " професійні підораси " ( підозрюю ,що самі по собі навіть і не геї) які створюють всю цю інфометушню .
За аналогією з " професійними шалавами " - борцицями за права жінок боротися за свої права , особливо в країнах де в них прав більше ніж у чоловіків . При цьому жодна сучка не поїде в Мароко і не розкаже там як правільно, бо в Нідерландах зараз роботи непочатий край . Жінки Нідерландів , дочки товстомордих млинарів і докерів стогнуть під ярмом мачизму .
Так я думаю і з геями . Все це звичайно дратує , але рукоприкладство до осіб які не несуть суспільної загрози вважаю неприпустимим .
Маю надію що ПС просто проігнорує цей захід , та на тому все і закінчиться .
І що з-за вашого побажання відміняти парад любителів побити геїв ?
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Активистам ЛГБТ очевидно нужно отрабатывать грант, тут уже писали, что нормальные геи в этой клоунаде участия не принимают.
Ну а ПС.. конечно же попиариться, на радость ГовноНьз.

А це , до речі , дуже слушна думка.
Я давно помітив що існують " професійні підораси " ( підозрюю ,що самі по собі навіть і не геї) які створюють всю цю інфометушню .
За аналогією з " професійними шалавами " - борцицями за права жінок боротися за свої права , особливо в країнах де в них прав більше ніж у чоловіків . При цьому жодна сучка не поїде в Мароко і не розкаже там як правільно, бо в Нідерландах зараз роботи непочатий край . Жінки Нідерландів , дочки товстомордих млинарів і докерів стогнуть під ярмом мачизму .
Так я думаю і з геями . Все це звичайно дратує , але рукоприкладство до осіб які не несуть суспільної загрози вважаю неприпустимим .
Маю надію що ПС просто проігнорує цей захід , та на тому все і закінчиться
.

Тут я з вами згодна. Рукоприкладство у даному випадку це дикунство. Чому не можна проігнорувати?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
але рукоприкладство до осіб які не несуть суспільної загрози вважаю неприпустимим .
зараз почуєте про жахливу суспільну загрозу. для моралі і таке інше. Крах цивілізації, устоєв, тощо.

Offline Чупс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 172
Цікаво а коли чекати  парад любителів тварин ?  Або любителів дирок в паркані ???

Чомусь я змінив свою думку щодо геїв.... раніше так само думав - про звіряток, трупиків та інше. Але. Тут є один дуже важливий момент. ЛЮДИНА.

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
http://kiev.pravda.com.ua/news/556ec1f21e210/
В 2012, 2014 не дали, а вони вперто продовжують ломитися...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Про який такий ГРАНТ мова?..
Про те, що вони... не такi як всi?..
Цiкава думка...
 :smiley15:
Думав, що грант дають на освiту, науку, на творчi спiлки...
Но, щоб ГРАНТ для ЛГБТ товариства давали... - це щось нове...

Втiм, СВIТ давно не такий, яким був 50-70 рокiв тому...
Може, для гранту... дехто стае-таки геем, аби хоч так "заробляти" на життя.
 :bv

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Жесть какая то. В ЛЮБОМ обществе родится 4% гомосексуальных мужчин и 2% гомосексульных женщин. Это факт. Да я их меньше чем гетеросексуалов, но они есть и не по своем выборе. Хотите смотреть в чужие спальни и проверять кто там и чем занимается?
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Щановне панство, як ви ставитесь до того, щоб цю гiлку вiдправити в СМIТНИК?..
Набридло все це...
Е проф. сайт ЛГБТ, де всi вонi супер якi чудовi...
Мо, хтось дасть лiнк, та припинемо балачки...
Чого ще чекати: наукових дискусiй або Мiн. здраву?..
 :bv

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Роман Донік
2 червня о 20:39 · Kharkov ·

Я конечно дико извиняюсь, но почему очевидные и всем известные вещи вызывают ажиотаж и негодование?
 ПС сформировался из нескольких националистических организаций. На базе ПС сформировался ДУК. Вопрос о сохранении энергии - националисты в ДУК из ПС, а еще ранее из других организаций, сохранились или куда то исчезли? Сохранились.
 Почему за год войны, националисты, которые негативно относятся к гомосексуализму ранее, должны вдруг резко начать положительно к нему относиться? Потому что война? Или потому что гомосексуалисты патриоты?
 То есть мы тут все, резко защищаем европейский выбор, выбор гомосексуалистов, но пинаем националистов за их выбор?
 От тут я не понял. А почему? Никто никого насильно в националисты не тянет. Как и в гомосексуалисты и в другие движения, течения. Ну кроме тоталитарных сект.
 Националисты не разделяют мнение большинства, смотрящего радужно в Европу?
 Ну, откровенно говоря, есть в нынешней Европе много такого, чего никто из вас не станет разделять, когда оно придет к нам.
 Националисты не разделяют всеобщей толерантности? А что должны? А принципы толерантности к ним не работают?
 Я просто понять хочу.
 Националисты не запрещают гомосексуалистам жить в однополых браках и вообще жить.
 Националисты протестуют против того, чтоб на улицах проходили марши, которые могут, скажем, так рекламировать в некотором роде гомосексуальные связи.
 Гомосексуалисты протестуют, против того, чтоб националисты протестуют.
 Кто то заявил, что костьми ляжет и будет не пущать ходьбу по улице ЛГБТ сообщество.
 ЛГБТ сообщество завило, что пройдет все равно. Правый сектор обратился к Кличко, чтоб запретил митинг. Где трагедия? Где криминал? Каждый живет согласно своим убеждениям.

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
Почему если мужчина считает что он инопланетянин, или Наполеон, его лечат, а если считает что он женщина, его права защищают???  :lol: